ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4293
mod_vvisit_counterВчора5561
mod_vvisit_counterНа цьому тижні25122
mod_vvisit_counterЗа місяць70681
mod_vvisit_counterЗа весь час7840289

Написати звернення до Шевченківської адміністрації

Шановнi вiдвiдувачi! "Громадська приймальня" - це перший крок до втiлення у життя концепцiї так званої "електронної влади", що вже сьогоднi є досить поширеною на Заходi. У цьому роздiлi надається можливiсть iнтерактивного спiлкування iз представниками держадмiнiстрацiї. Вам пропонується надiслати листа iз питанням, що Вас турбує, або пропозицiю адмiнiстрацiї (вiдповiдь Ви отримаєте на ваш особистий e-mail). Для цього потрiбно записати текст листа у полi, що подано нижче та вибрати iз запропонованого перелiку, до якої категорiї належить ваше питання.

 

Порядок

розгляду у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації звернень громадян, які надходять електронною поштою на офіційний сайт Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

1. Загальні положення 

1.1. Порядок розгляду у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації звернень громадян, які надходять електронною поштою на офіційний сайт Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (далі - Порядок) встановлює єдиний для всіх структурних підрозділів та комунальних підприємств Шевченківського району порядок реєстрації, розгляду, та підготовки відповідей на зазначені звернення громадян.

2. Реєстрація та розгляд звернень 

2.1. Працівники відділу роботи із зверненнями громадян в день надходження звернення до відділу реєструють його до окремого журналу.

2.2. Подальший розгляд звернень здійснюється відповідно до закону України «Про звернення громадян».

3. Терміни виконання 

3.1. Звернення передаються відділом роботи із зверненнями громадян на розгляд голові, першому заступнику, заступникам голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в день реєстрації звернення у відділі.

3.2. Звернення передаються відділом роботи із зверненнями громадян до структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та до комунальних підприємств Шевченківського району, питання яких порушені в переліку звернень, в день отримання доручення профільного заступника.

3.3. При розгляді звернень та підготовці відповіді необхідно керуватися термінами визначеними в Законі України «Про звернення громадян», якщо інше не передбачено в дорученні керівництва Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Оформлення відповідей 

4.1. Відповіді на звернення готуються за підписом керівника структурного підрозділу та передаються до відділу роботи із зверненнями громадян.

4.2. Відповіді на звернення відділом роботи із зверненнями громадян передаються голові, першому заступнику, заступникам голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з відповідною резолюцією для прийняття рішення щодо відправки відповіді заявнику.

4.3. Відповідь з підписаною першим заступником, заступниками голови резолюцією повертається до відділу роботи із зверненнями громадян, який в той же день направляє відповідь заявнику на зазначену електронну адресу.

5. Відповідальність посадових осіб за порушення розгляду звернень 
5.1. При розгляді звернень посадові особи, які беруть участь в процесі розгляду відповідного звернення, несуть відповідальність відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

 


* поле для обов'язкового заповнення  

Електронна приймальня

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.