ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4057
mod_vvisit_counterВчора4871
mod_vvisit_counterНа цьому тижні13691
mod_vvisit_counterЗа місяць87888
mod_vvisit_counterЗа весь час6170868
Суб’єкти цивільно-правових відносин. Роз'яснення Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.05.2012

54.jpgОсоби, які вступають між собою в певні стосунки з приводу майна чи особистих немайнових прав, називаються суб'єктами цивільних правовідносин. У цивільних правовідносинах завжди повинно бути не менше двох суб'єктів (дві сторони), тому що це відносини між особами. Згідно з Цивільним кодексом України суб'єктами цивільних правовідносин можуть бути:

- фізичні особи (громадяни України, іноземці, особи без громадянства);

- юридичні особи (державні підприємства та установи, кооперативи, акціонерні товариства, орендні підприємства, громадські та інші організації).

Українська держава, як суб'єкт цивільного права має відокремлене майно, несе самостійну відповідальність за своїми зобов'язаннями та інше.

Усі суб'єкти цивільних правовідносин мають певні права і виконують певні обов'язки.

Суб'єктами цивільних правовідносин є перш за все громадяни України. Але для того щоб бути суб'єктом цивільних правовідносин, громадяни повинні мати належну правоздатність і дієздатність.

Правоздатність - це здатність особи мати певні цивільні права та обов'язки. Усі громадяни незалежно від віку, стану здоров'я наділені цивільною правоздатністю. Правоздатність виникає в момент народження і припиняється смертю.

Правоздатність у всіх фізичних осіб рівна незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності, статі, освіти, мови, ставлення до релігії, роду, характеру занять, місця проживання та інших обставин. Жоден громадянин не може бути позбавлений цивільної правоздатності. Але законодавство України передбачає певні випадки обмеження правоздатності.

Детальніше...
 
Надання безоплатної первинної правової допомоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.05.2012

4567_1.jpgБезоплатна  первинна  правова  допомога  -  це вид  державної гарантії,  що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок  їх  реалізації,  відновлення  у  випадку  їх порушення та порядок оскарження рішень,  дій чи бездіяльності органів державної влади,  органів  місцевого  самоврядування,  посадових і службових осіб.

Безоплатна первинна правова  допомога  включає  такі  види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

3) складення   заяв,  скарг  та  інших  документів  правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Право на безоплатну первинну  правову  допомогу  згідно  з Конституцією  України  (  254к/96-ВР  )  та  цим Законом мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги в Україні є:

1) органи виконавчої влади;

2) органи місцевого самоврядування;

3) фізичні та юридичні особи приватного права;

4) спеціалізовані установи.

Звернення  про  надання  одного  з  видів правових послуг, передбачених частиною другою статті 7 Закону України «про безоплатну правову допомогу»,  надсилаються або  подаються особами,  які досягли повноліття,  безпосередньо до центральних та місцевих органів виконавчої  влади,  територіальних органів  центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.

Детальніше...
 
Про відзначення 125-річчя з дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.05.2012
kovpak.jpg26 травня 2012 року виповнюється 125 років з дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака - видатного філософа, поета та педагога. З урахуванням його вагомого внеску у визволення України від фашистських окупантів у роки Великої Вітчизняної війни, відзначаючи його великий внесок у прискорення Перемоги, Верховна Рада України постановила урочисто відзначити на державному рівні 125-річчя з дня народження Сидора Ковпака.
Постанова Верховної Ради Про відзначення 125-річчя з дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Ковпака
У Шевченківському районі столиці відбудеться ряд заходів, присвячених дню народження видатного діяча:
- 23.05.12р. - бесіда «Організатор партизанського руху в Україні» (Бібліотека ім. М. Костомарова вул. Щербакова, 51-В, 16.00);
- 24.05.12р. - бесіда «Легендарний партизанський командир» (Бібліотека ім. О. Теліги, вул. Щербакова, 33, 14.00);
- 25.05.12р. - бесіда «Прославлений партизанський генерал» (Бібліотека ім. Дубініна, вул. О.Теліги, 35, 13.30);
- 17-28 травня 2012 року Експрес-виставка «Народний генерал - Сидір Ковпак» (Бібліотека № 135, вул. Салютна,19). 
Сидір Артемович Ковпак народився 7 червня (за старим стилем 26 травня) 1887 року у багатодітній селянській родині. У 1914 році вступив до 186-го Асландузького полку, брав участь у славетному Брусиловському прориві. За мужність розвідник Ковпак нагороджений двома Георгіївськими хрестами, але основним надбанням для нього став військовий досвід. Під час громадянської війни Сидір Ковпак очолив партизанський загін, а потім воював у бригаді Пархоменка та дивізії Чапаєва.
У грудні 1939 року Сидора Ковпака було обрано головою виконкому Путивльської міської ради депутатів трудящих. Саме на цій посаді зустрів Сидір Ковпак звістку про початок Великої вітчизняної війни. 55-річний голова райради не вагаючись очолив загін борців із окупантами.
8 вересня 1941 року партизанський загін вирушив до Спадщанського лісу неподалік Путивля. Перші значні бої загін провів 19 жовтня і 1 грудня 1941 року. 

 

Детальніше...
 
Оновлена Київська дитяча школа мистецтв №5 гостинно відкрила свої двері Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2012
_037.jpg22 травня відбулося урочисте відкриття оновленої після реконструкції Київської дитячої школи мистецтв №5 ім. Левка Ревуцького. Свято відбулося за участю заступника Голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Новохатька, Голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації Сергія Зіміна, Першого заступника Голови району Віктора Давиденка, директора школи мистецтв Василя Візнюка, учнів школи мистецтв та їхніх батьків, громадськості району. Ансамблі та колективи школи привітали усіх гостей своїми танцювальними номерами та піснями. Почесним гостям діти вручили запашний каравай, квіти та символічний ключ від школи мистецтв, а Леонід Новохатько та Сергій Зімін перерізали символічну стрічку біля входу у заклад.
За словами заступника голови КМДА Леоніда Новохатько, Київська міська державна адміністрація робить активні кроки не лише для збереження існуючої мережі дитячих навчальних закладів, але і для розширення та розвитку. «Подібні заклади дуже важливі, адже дитина, яка навчалася в школі мистецтв, зростає добрішою, розвивається більш гармонійно. Саме дитячі мистецькі заклади нашої столиці є тим благодатним підґрунтям, на якому виростає родюче дерево українського мистецтва. Я впевнений, що ця школа стане окрасою Шевченківського району. Тут створені всі необхідні умови для розвитку талановитої молоді», - наголосив Леонід Новохатько.
Детальніше...
 
Апаратна нарада у Голови Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2012

img_9337.jpg22 травня  відбулася нарада у Голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна з наступним порядком денним:

1.Про цінову ситуацію на продовольчому ринку в Шевченківському районі м. Києва.

2.Про роботу амбулаторій сімейної медицини в І кварталі 2012 року.

Про цінову ситуацію на продовольчому ринку в Шевченківському районі м.Києва доповідала Оксана Патюта - начальник відділу торгівлі та споживчого ринку.

За словами Оксани Дмитрівни, на виконання доручень Уряду, з метою  стабілізації цінової ситуації та ресурсного наповнення району продовольчими товарами відділом торгівлі та споживчого ринку протягом січня - травня 2012року  здійснюються наступні заходи:

- проводяться  щоденні моніторинги  цін на основні продукти харчування;

- проводиться робота  з керівниками підприємств торгівлі та ринків щодо вжиття заходів для забезпечення у продажу  соціально значущих продуктів харчування за доступними цінами; 

- максимально активізовано роботу по проведенню   районних продовольчих ярмарків;

- розгортання дрібно-роздрібної мережі по торгівлі плодоовочевою продукцією, ягодами, баштанними культурами у весняно-літній період;

- проведення роботи щодо завезення та реалізації в торговельній мережі району соціально значущих продуктів харчування за доступними цінами;

- здійснюються перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог рішень сесій Київської міської ради та розпоряджень Київської міської державної адміністрації з питань дотримання торгівельних надбавок на товари повсякденного попиту;

- надається  консультативно-методична допомога суб'єктам підприємницької діяльності з питань дотримання вимог нормативних актів, які діють у сфері торгівлі, вимог рішень сесій Київської міської ради та розпоряджень Київської міської державної адміністрації з питань формування роздрібних цін на товари повсякденного попиту. Проведена робота по кожному заходу щодо стабілізації цінової ситуації.

Детальніше...
 
У районі відбулася акція «Цінуй своє життя, пройди тест на ВІЛ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2012
dsc038421.jpg19 травня 2012 року з 16.00 до 22.00 години біля станцій метро «Золоті Ворота» та метро «Майдан Незалежності» проведено соціальну акцію «Цінуй своє життя, пройди тест на ВІЛ». Метою акції було інформування територіальної громади Шевченківського району про ризики ВІЛ-інфікування. Всі бажаючи мали змогу отримати безкоштовне, конфіденційне консультування з питань ВІЛ/СНІДу та пройти тестування на ВІЛ.
Організаторами соціальної акції виступили: Шевченківський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Громадська організація «Кроки життя», Київський міський центр профілактики та боротьби із СНІДом, волонтери з числа студентів Міжрегіонального вищого професійного училища зв'язку та представники Кримінально - виконавчої інспекції Шевченківського району.
Серед мешканців району було розповсюджено 700 листівок «Цінуй своє життя пройди тест на ВІЛ», де було розміщено інформацію про дату та місце роботи мобільних пунктів з безкоштовного, конфіденційного консультування з питань ВІЛ/СНІДу та тестування на ВІЛ.
Під час акції 350 осіб пройшли тестування на ВІЛ та було виявлено 2 особи з ВІЛ-позитивним статусом.

Протягом травня 2012 року скористайся послугами мобільного пункту:
23.05.2012 з 18.00 до 22.00 години - бульвар Перова (між вулицями Микитенка та Стальського);
25.05.2012 з 18.00 до 22.00 години - вул. Я. Колоса (ТЦ «Континент»);
26.05.2012 з 18.00 до 22.00 години - Труханів острів (біля Пішоходного мосту).

Не чекай, зроби тест!

Детальніше...
 
130-річчя видатного композитора, диригента та священика – Кирила Стеценка Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2012

stezenko.jpg24 травня виповнюється 130 років від дня народження видатного композитора, диригента, культурно-громадського діяча та священика Кирила Григоровича Стеценка.

Для його творчості характерні багатство української народ­ної пісенності, ліризм, яскрава емоційність. Своєю творчістю і діяльністю Стеценко був продовжувачем національного напряму української музики, яке було розпочато Миколою Лисенком. Його мистецтво, адресоване простому народові, завжди було пов'язане зі словом: він віддавав перевагу хоровим, вокально-інструментальним, оперним жанрам, музиці до театральних вистав і обробкам народних пісень. Все своє життя присвятив справі музичної освіти. Творчо обдарована людина, тонкого художнього світогляду, Кирило Григорович посів особливе місце в історії української музики як композитор, який підсумував досягнення своїх попередників, але в той же час відкрив нові шляхи розвитку музичного мистецтва України.

Народився  майбутній композитор 24 травня 1882 р. в с. Квітки на Черкащині в родині маляра-самоука, де з самого дитинства співав у сільському церковному хорі та навчався музичної грамоти.

У 1892 р. вступив до київської Софійської духовної школи, а в 1895 р. був при­значений диригентом учнівського хору. Освіту продовжив у Київській духовній семінарії. Брав уроки композиції у Г. Любомирського, був помічником регента І. Аполлонова у хорі Михайлівського Золотоверхого монастиря.

До 1907 року навчався в Музично-драматичній школі Миколи Лисенка. У 1907 році був заарештований за участь у громадській діяльності і висланий на Донеччину. У 1908 році повернувся із заслання і викладав вокал у Білій Церкві і Тирнові.

Детальніше...
 
Сергій Зімін завітав на свято школи-інтернату №20 Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2012

18 травня Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін разом із першим заступником Віктором Давиденком завітали до Київського будинку вчителя аби привітати учнів, вчителів та працівників школи інтернату № 20 із ювілеєм освітнього закладу - 50-річчям.

img_7388.jpgСвяткова та урочиста зустріч у Будинку вчителя розпочалася відзначенням кращих працівників школи-інтернату.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №20 Голова Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації Сергій Зімін вручив Подяки:

Андрієнко Олені Вадимівні, вихователю; Балюк Галині Вікторівні, комірнику; Гулько Раїсі Федорівні, вчителю математики; Давиденко Катерині Олексіївні, секретарю-діловоду; Дегтярьову Віктору Олександровичу, керівнику гуртка; Ковені Марії Олександрівні, вчителю-логопеду; Лісенковій Галині Олексіївні, вихователю; Манаковій Олені Олексіївні, старшому вихователю; Марунку Олександру Івановичу, вихователю; Машевській Ользі Іванівні, бібліотекарю; Новиковій Надії Петрівні, вихователю; Чехловій Олені Олександрівні, вчителю біології.

Відпочинком, а точніше святковим концертом і продовжився урочистий вечір у Київському Будинку вчителя з нагоди 50-річчя від дня заснування одного з найкращих освітніх закладів в районі - санаторної школи-інтернату № 20 І-ІІ ступеня Шевченківського району м. Києва, де так вдало поєдналися навчання, лікування, праця і відпочинок дітей.

Детальніше...
 
У Шевченківському районі відкриють Київську дитячу школу мистецтв №5 Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012
skri.jpg22 травня 2012 року о 12.00 за участю Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, Голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації Сергія Зіміна відбудеться урочисте відкриття оновленої після реконструкції Київської дитячої школи мистецтв №5 ім. Левка Ревуцького (вул. Борщагівська, 14).
На сьогодні Київська дитяча школа мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького є провідним дитячим закладом початкової мистецької освіти та навчально-методичною базою Міського методичного об'єднання Головного управління культури Київської міської державної адміністрації по підвищенню кваліфікації викладачів.
Школа була відкрита як музична 01 вересня 1945 року. У 1985 році закладу присвоєно ім'я видатного українського композитора, педагога, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв, народного артиста УРСР Левка Миколайовича Ревуцького.
У 2010 році враховуючи збільшення попиту мешканців міста та району щодо отримання їх дітьми початкової мистецької освіти крім музичного напрямку мистецтва, ще й з художнього та хореографічного, музична школа перейменована у школу мистецтв.
За період експлуатації будівля школи зазнала значних деформацій і в приміщенні були розпочаті ремонтні роботи.
Навчальний заклад розрахований на 700 учнів. У розпорядженні школярів після проведеного капітального ремонту буде 53 навчальні приміщення, серед них 13 - для групових занять та 40 сучасних класів - для індивідуальних занять, 2 концертні зали на 234 та 35 глядачів, 2 хореографічні класи, музична бібліотека, 2 класи образотворчого мистецтва, спеціально обладнані класи для занять музичним мистецтвом естради.
Детальніше...
 
Олександр Попов відкрив перший в Україні Музей шістдесятництва Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012

53cb2020e222be811a5ab65a4e8a1cd6.jpgМузейна скарбниця столиці поповнилася ще одним закладом - сьогодні, 18 травня, голова КМДА Олександр Попов відкрив Музей шістдесятництва. Подія, приурочена 1530-річчю Києва, символічно відбулася у Міжнародний день музеїв. Як філіал Музею історії міста Києва новий культурний заклад розташувався у будівлі Народного руху України, за адресою: вул. О.Гончара, 33.

«Сьогодні особливий день, перш за все тому, що ми вшановуємо тих людей, які були причетні до сучасної історії України у непрості роки. Вони мали за ідею - дати можливість нашій державі стати самостійною, демократичною, сучасною країною. І тому мені дуже приємно, що саме як філіал Музею історії Києва сьогодні ми відкриваємо Музей шістдесятництва. Ми маємо велику честь разом бути тут з людьми, які є духом цього музею, бо саме вони у небезпечні для українства 60-ті відстоювали національні інтереси нашої держави», - сказав під час урочистостей Олександр Попов.

Від сьогодні музей прийматиме від громадян предмети, які пов'язані з шістдесятництвом. Таким чином, кожен, хто має можливість та бажання, може стати частиною створення першого в Україні Музею шістдесятництва. Крім того, найближчим часом буде засновано наглядову раду Музею, яка допоможе встановити громадський контроль над діяльністю та розвитком закладу.

З питань поповнення фондів Музею шістдесятництва можна звертатися до дирекції Музею історії Києва (за тел.: 278 12 02 - приймальня).

За матеріалами: http://kievcity.gov.ua

 
До уваги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012
Повідомляємо, що 22 травня о 09:00 за адресою: вул. Б. Хмельницького, 24 відбудеться нарада у Голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації під головуванням Сергія Зіміна з наступним порядком денним:
1.Про цінову ситуацію на продовольчому ринку в Шевченківському районі м.Києва (доповідач Патюта Оксана Дмитрівна - начальник відділу торгівлі та споживчого ринку );

2.Про роботу амбулаторій сімейної медицини в І кварталі 2012 року (доповідач Рейф Валентина Іванівна - начальник Управління охорони здоров'я).

 
Дитячий шаховий турнір «Нивський гамбіт» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012
p5170024.jpgШахи - це непроста гра, з цим погодиться кожний. Адже вона вимагає гострого розуму, зосередженості та терпіння. Шахи є однією з найдавніших ігор і все ж таки залишається популярною і в наші часи.
17 травня 2012 року, в бібліотеці М. І. Костомарова ЦБС Шевченківського району відбувся дитячий шаховий турнір, присвячений Дню столиці. Змагалися в особистому заліку вихованці Центру творчості «Шевченківець» та юні мешканці мікрорайону.  Організаторами конкурсу виступили: тренер, майстру спорту України, Дмито Семенов та педагог-організатор Центру творчості «Шевченківець» Олег Коваль, які також були відзначені дипломами за підтримку турніру та участь їхніх вихованців у змаганнях.
До участі в змаганнях зареєструвались 18 учасників, з них 5 - юні мешканці мікрорайону, 13 - вихованці шахового клубу.
Визначали переможців в 3-х вікових категоріях. Перемогу отримали:
- в старшій групі (10 років) Артем Кузнецов (I-й розряд з шахів, призер міської першості);
- в середній групі (8 років) Артем Маркатун (V-й розряд);
- в молодшій групі (5-7років) кращим був Ростислав Оникшенко (IV-й розряд - 7 років);
До речі, наймолодшому учаснику не виповнилося й п'яти років!
Переможці були нагороджені дипломами та призами. Жоден учасник не залишився без подарунку.

Детальніше...
 
Проведення ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2012

dsc02409.jpgВ суботу, 19 травня 2012 року на вул. Подвойського, 2-12 було проведено ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів.

До участі запрошено товаровиробників, фермерські та селянські господарства Київської, Чернігівської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Чернівецької, Херсонської та інших областей України.

Для того, щоб розширити географію проведення ярмарків по мікрорайонах та якомога наблизити продаж товарів до помешкань громадян, беручи до уваги чисельні звернення мешканців стосовно організації районних ярмарків, Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією на минулому тижні було проведено додаткові продовольчі ярмарки:

18 травня 2012 року ярмарки пройшли за адресами: вул. Воровського, 2, вул. Ризька, 1, вул. Якіра, 19, ріг вул. Щусєва та Тираспольської (навпроти станції метро „Сирець"), вул. Вільгельма Піка (навпроти буд. №18).

Активна співпраця, яка проводиться райдержадміністрацією з товаровиробниками, фермерськими та селянськими господарствами з різних регіонів України, дає змогу представити на районних сільськогосподарських ярмарках широкий асортимент продовольчих товарів по цінам нижчих від загальних по місту і забезпечити населення якісними та свіжими продуктами харчування від товаровиробника.

26 травня 2012 року ярмарок буде проведено на вул. Татарській, 32-38.

Детальніше...
 
Соціальна акція – «Дізнайся свій ВІЛ-статус за 15 хвилин!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2012
vil.jpgЗ метою популяризації здорового способу життя, наближення інформації щодо профілактики BIЛ-інфекції та послуг добровільного консультування, а також тестування населення, в тому числі вразливих груп, в столиці проходить загальноміська акція «Дізнайся свій ВІЛ-статус за 15 хвилин». Попередити хворобу або надати людині своєчасну допомогу - головна мета масштабної акції, що відбувається сьогодні у місті Києві.
На киян і гостей столиці чекають безкоштовні інформаційно-консультативні послуги з питань ВІЛ/СНІДу, анонімне та безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію у спеціально обладнаному транспортному засобі з використанням швидких тестів.
15 травня та 17 травня у Деснянському та Голосіївський районах відповідно вже відбулася ця акція.
Медики запрошують мешканців столиці не залишитись байдужими та взяти участь у запланованих заходах, що відбудуться у столиці в найближчі дні:

19 травня з 16.00 до 22.00 - Шевченківський район - пл. Майдан Незалежності, біля будівлі по вул. Б. Грінченко, 1.
19 травня з 16.00 до 22.00 - Шевченківський район - біля станції метро «Золоті Ворота», сквер пам'ятника Я. Мудрому.

 

Детальніше...
 
Рада директорів Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2012
img_7276.jpg17 травня 2012 року відбулося чергове виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району на ПрАТ «КЗ БН «Росинка», яку провів голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін. На початку засідання учасники засідання ознайомилися з виробництвом та зразками продукції підприємства «Росинка».
Голова Шевченківського району Сергій Зімін розповів про стан речей у промисловому виробництві країни та м. Києва за І квартал 2012 року. За його словами промислове виробництво залишається однією з провідних сфер економічної діяльності, що забезпечує зайнятість і добробут населення. Зокрема, в промисловому виробництві зайнято близько 12,6 % працездатного населення. Київською міської владою здійснювались заходи щодо стабілізації роботи промислового комплексу міста, активізації внутрішнього попиту та підтримки вітчизняного товаровиробника, а саме:
- підготовлено та розміщено на офіційному веб-порталі Київської міської влади перелік промислової продукції, яка пропонується головним розпорядникам бюджетних коштів для врахування при проведенні процедур закупівлі;
- здійснюються організаційні заходи щодо залучення промислових підприємств до участі в Міжнародних виставкових заходах;
- підготовлено перелік експортноорієнтованої продукції промислових підприємств для подальшого розповсюдження серед представництв України за кордоном та посольств зарубіжних країн в Україні;
- відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16.11.2011 № 2125 утворено Координаційну раду з питань сприяння розвитку кластерних об'єднань у місті Києві.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

Всього 9031 - 9045 з 10143
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.