ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2031
mod_vvisit_counterВчора3379
mod_vvisit_counterНа цьому тижні30848
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час5683060
У Києві стартують Міжнародні героїко-патріотичні змагання з веслування на байдарках та каноє Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2011

.jpg02 - 04 вересня 2011 року в м. Києві на водно-спортивній базі «Зеніт», на Трухановому острові, будуть проведені 21-ші традиційні Міжнародні героїко-патріотичні змагання з веслування на байдарках та каноє «ПАМ'ЯТЬ», на честь воїнів-спортсменів, які виконуючи свій військовий обов'язок в роки Великої Вітчизняної війни, в Афганістані, та інших гарячих точках планети, віддали своє життя заради миру на землі.

Ці змагання масові та популярні не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Вони збирають у Києві понад 500 учасників, багато гостей, і вболівальників. Постійними учасниками змагань є: веслярі з Росії, Білорусі, Молдови, Придністров"я, Німеччини та багатьох інших країн.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 3-го вересня о 9-30, а 4-го вересня о 13.00 відбудеться урочисте нагородження переможців, призерів, тренерів та святкове закриття змагань.

 
У Шевченківському районі привітали підприємців з професійним святом Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2011

img_5705.jpgУ день професійного свята заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Черніков привітав підприємців зі святом, подякував за сумлінну наполегливу працю та побажав  міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для  втілення нових бізнес-проектів.

За вагомий особистий внесок  у розвиток підприємництва та багаторічну сумлінну працю Олександр Михайлович вручив частині працівників малого бізнесу Почесні Грамоти Київського міського голови та голови Шевченківського району. Відзнаки отримали  27 осіб.

У Шевченківському районі зареєстровано більше 60 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності. Дві третини  підприємств малого бізнесу функціонують у сфері торгівлі та послуг, решта – у виробничій сфері.Частка малих промислових підприємств у обсязі реалізованої промислової продукції підприємств малого бізнесу по Шевченківському району  складає 16,7 %.

За обсягами реалізованих послуг підприємствами малого бізнесу  Шевченківський район лідирує в Києві. Найвища тут і середньомісячна заробітна плата найманих працівників – більше 2 тис.грн.

Детальніше...
 
Буде таке право у власника земельної ділянки - розпоряджатися своїм добром Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2011

Мораторій на продаж земель сiльгосппризначення, який не дає селянину бути повновладним господарем своє землі, розпоряджатися на власний розсуд своїм добром з 1 січня 2012 року буде вiдмiнений. На це є політична воля Держави та фактично підготовлена нормативно-правова основа ринку земель. Отже не за горами той час, коли власник земельні ділянки набуде широких прав i визначатиме: здавати наділ в оренду, продавати, подарувати, передати у спадщину, надати в заставу банку для отримання кредиту, самостійно господарювати на ній тощо. Як реалізувати свої конституцiйнi права щодо розпорядження своєю землею? Де у який спосіб та які потрiбно оформити документи при укладаннi договору? Цi та iншi запитання цiкавлять нинi мiльйони громадян i перш за все власника земельної ділянки.

Продаж землi - право, а не обов'язок власника

Поспішати з продажем земельної ділянки не треба, тому що з розвитком земельних відносин її вартість, як i оренда, неодмінно зростатимуть. Однак, якщо виникла нагальна потреба, i власник вирішить продати свій наділ громадянину, юридичний особі фермеру, територiальнiй громадi, або державi, то вiн має укласти вiдповiдний договiр, у якому зафiксувати цiну. Для укладання такого договору необхiдно звернутися до нотарiуса за мiсцем знаходження земельної ділянки або ж за місцем реєстрацiї однiєї iз сторін. Продаж надiлу може здійснюватися з розстроченням платежу. У цьому випадку права нового власника будуть обмежені, а саме до повно виплати суми за договором вiн не може таку земельну ділянку продати, подарувати або іншим чином відчужити.

Детальніше...
 
Механізм надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2011
Механізм надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, обсяг витрачання яких вимірюється засобами обліку, передбачає наступне:
1. Право на призначення субсидії визначається виходячи з вартості послуг в межах норм споживання (незалежно від того, скільки громадяни фактично споживали у попередньому періоді). А розмір субсидії розраховується виходячи з обсягів фактичного споживання послуг у попередньому періоді, але не більше від установлених норм. Такий механізм надання субсидій розроблено з метою ефективного використання коштів державного бюджету, що виділяються для надання субсидій населенню.
2. Розмір плати громадян за умови призначення житлової субсидії не залежить від вартості послуг, взятої для розрахунку субсидії, а визначається в залежності від доходів (15 або 10 відсотків їх середньомісячного доходу). У повідомленні про призначення субсидії зазначається обов'язкова частка плати сім'ї в межах норм споживання, яку отримувач субсидії повинен сплачувати щомісячно. У разі, коли вартість фактично спожитої послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, отримувачі субсидій сплачують її фактичну вартість.
Детальніше...
 
До уваги підприємців та керівників підприємств! Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2011

 

 file0001.gifРосійсько-українська промислова виставка «Expo-Russia Ukraine 2011»

Відділ регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації запрошує підприємців, керівників підприємств взяти участь у російсько-українській промисловій виставці «Expo-Russia Ukraine 2011», яка  відбудеться 05 – 07 вересня 2011 року в Українському домі.

В експозиції будуть представлені інвестиційні проекти, новітні розробки в енергетиці, нафтогазовій промисловості, машинобудуванні та автомобільній промисловості, металургії, медицині, атомній енергетиці, IT, АПК тощо.          Участь у виставці планують взяти близько 100 російських і українських компаній, підприємств малого і середнього бізнесу з усіх регіонів Росії та України.

          За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаторів виставки за телефонами: (495)673-36-66, (495)637-36-33

Запрошуємо відвідати сайт виставки www.exporf.ru

 
Запрошуємо молодих фотографів взяти участь у Всеукраїнському фотоконкурсі “Молоде обличчя України” Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2011

Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення підтримки та розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління. Фотоконкурс проводиться з травня по жовтень в два тури: регіональний (травень-вересень) та всеукраїнський (жовтень - листопад).

Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо. Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає:

 - фотороботи; 

- заявку про участь у Фотоконкурсі;

 - довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях). Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.

Заявки на участь приймаються до 19 вересня 2011 року Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: вул. Дегтярівська, 31А, 307 каб., відділ молодіжної політики.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 483-35-85, факс: 278-37-82

та на сайті Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту (http://sms/gov/ua/конкурси1.html).

 

 
Громадські обговорення проекту «Стратегія розвитку Києва до 2025 року» Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2011

dsc04870.jpgКП «ЖЕК «Центральна» приймає активну участь у залученні громади Шевченківського району до обговорення проекту київської міської влади – «Стратегія розвитку Києва до 2025 року».

Згідно затвердженого графіку, працівники комунального підприємства, організовують громадські обговорення. На даний час проведено вісім зборів мешканців. Присутнім проводиться роз’яснення основних принципів і завдань програми та шляхи їх реалізації. Основою таких зустрічей є конструктивний діалог, з метою отримання пропозицій та врахування бачення киян, відносно тих чи інших напрямків проекту «Стратегія розвитку Києва до 2025 року». Для надання відповідних пропозицій мешканців, на території КП «ЖЕК «Центральна», встановлено скрині за адресами: вул. Прорізна, 18/1-Г та вул. Пушкінська, 24-А.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян активно долучатися до ініціативи керівництва Києва та Шевченківського району, - зробити наше місто красивим та комфортним. Про час та дату проведення громадських обговорень саме по Вашому будинку буде повідомлено відповідним оголошенням на дошках об’яв.

 
Сільськогосподарські ярмарки Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2011

dsc00439.jpgУ Шевченківському районі столиці відбулися традиційні сільськогосподарські ярмарки:

26 серпня 2011 року на вул. Воровського, 2 та вул. Ризькій, 1;

27 серпня 2011 року на вул. Подвойського, 2-12.

До участі було запрошено товаровиробників, фермерські та селянські господарства Київської, Чернігівської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Чернівецької, Херсонської та інших областей України.

На ярмарках реалізовано 276,7 тн. соціально-значущих продовольчих товарів за наступними цінами: крупа гречана – 18,99грн., борошно пшеничне, в/г – 5,00грн., цукор – 9,50 – 10,00грн., м’ясо птиці (кури, індики) – 18,00 – 28,50грн., свинини – 30,00 – 50,00грн., яловичини – 30,00 – 50,00грн., яйця – 3,50 – 7,00грн., плодоовочева продукція, у т. ч. картопля – 2,00 – 4,50грн., капуста – 1,00 – 2,00грн., морква – 2,00 – 5,50грн., цибуля 3,00 – 4,50грн., буряк 2,00 – 3,50грн., огірки – 2,00 – 5,00грн., томати – 3,00 – 6,00 , та ін.

 
У Шевченківському районі відбулася он-лайн конференція вчителів Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.08.2011

img_5187.jpg30 серпня 2011 року в середній загальноосвітній школі № 25, що в Шевченківському районі,  відбулася традиційна щорічна педагогічна конференція вчителів в он-лайн режимі. Її провів голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін.

До участі в конференції були запрошені начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова, начальник управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Євгенія Ярова, директори шкіл та дошкільних навчальних закладів району, члени батьківського комітету району, вчителі, гості.

Перед початком інтерактивної конференції присутні привітали директора гімназії № 48 Мар'яну Босенко з присвоенням звання народного вчителя України.

Детальніше...
 
У Шевченківському районі відбудеться он-лайн конференція вчителів Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.08.2011

30 серпня 2011 року в середній загальноосвітній школі № 25, що в Шевченківському районі,  відбудеться традиційна щорічна педагогічна конференція вчителів в он-лайн режимі. Її вестиме голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін.

До участі в конференції запрошені заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько, начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова, директори шкіл району, вчителі, гості.

 Початок конференції о 10-00 за адресою: вул. Володимирська, 1 (СЗШ № 25). 

Запрошуємо представників ЗМІ. 

Довідки за тел.: 234-42-24.

 

 
У Шевченківському районі відбулося підсумкове обговорення Стратегії розвитку м. Києва до 2025 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.08.2011

img_4978.jpg26 серпня 2011 року в актовій залі АТ „Київпроект” відбулося підсумкове обговорення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Засідання вів голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін.

У залі зібралося понад 500 представників трудових колективів Шевченківського району – працівники промислових підприємств, вищих навчальних закладів, торгівлі, культури, освітяни, медики,  ветерани, мешканці району та ін.

Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін розповів присутнім про мету та цілі Стратегії і її роль в житті та розвитку Шевченківського району.

З основними положеннями Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року учасників зібрання ознайомив  заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Баган Анатолій Олександрович.

 

Детальніше...
 
Кераміку з Опішні продавали у Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.08.2011

  dsc00446.jpgШевченківський район гідно зустрів та відзначив 20-у річницю Незалежності України. До цього урочистого та важливого в житті держави свята шевченківці підготували багато дарунків. Це і виставка про історію державотворення в Україні та роль і місце в ній Шевченківського району, організована в Національному заповіднику „Софія Київська”, і новоспоруджені об’єкти – три амбулаторії сімейної медицини, сквери, пам’ятники та скульптури, концерти та культурно-мистецькі заходи.

А ще  24 серпня відділ торгівлі та споживчого ринку ШРДА організував на Хрещатику роботу двох торговельних точок з продажу керамічних виробів з Опішні, що на Полтавщині. Керамічні вироби опішнянських майстрів користуються незмінним попитом у киян та гостей. Тож і торгівля йшла жваво, і перехожі з цікавістю оглядали чудові вироби гончарів. Серед них горщики, глечики, миски, дзбанки, куманці, барильця, розписані в неповторному стилі, притаманному полтавським майстрам, а також іграшки та дрібна скульптура.

  dsc00447.jpgdsc00448.jpg

 
На Хрещатику відбудеться промо-акція «Ввімкни Україну» Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.08.2011

.jpgЗ 27 серпня по 1 листопада 2011 року кожну суботу та неділю по вул. Хрещатик, 36  буде проходити промо-акція «Ввімкни Україну». 

Організатором заходу виступає ДП «Центр комунікацій «Україна-Всесвіт», яке входить  до Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Акція має на меті проведення широкої інформаційної кампанії з формування позитивного іміджу нашої держави та її популяризації, а також презентацію неосяжного туристичного потенціалу України.

В рамках акції на гостей чекають конкурси з подарунками та призами та музично-розважальна програма.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході.

 
До уваги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.08.2011

Відкриття скейт-парку для молоді

 

27 серпня 2011 року о 10-00 у парку „Нивки” (пр. Перемоги, 82) відбудеться урочисте відкриття скейт-парку.

Однією з форм розвитку молодіжної субкультури є нетрадиційні види спорту, у тому числі і скейтбординг, який є на сьогодні одним з найпопулярніших у молодіжному середовищі. Заняття активними рухливими видами спорту є альтернативою негативним проявам у молодіжному середовищі. Саме тому Київською міською державною адміністрацією разом із Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією ініційовано облаштування скейт-парків, як важливої складової розвитку інфраструктури здорового способу життя, передбаченої Стратегією розвитку м.Києва до 2025 року.

Розмір скейт-парку: 20х21 м. Майданчик огороджений з усіх боків, має ідеальне асфальтове покриття, належне освітлення, лави для глядачів. Основні спортивні елементи скейт-парку: розгонка і квотерпайт, спайн, середній квотерпайп, перила закруглені, фан-бокс з перилами, джамп-бокс.

 

Адреса скейт-парку: пр. Перемоги, 82 біля пам’ятника Д. Коротченку (ст.м.”Берестейська”).

 

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх бажаючих.

 

Довідки за тел.: 234-42-24.
 
Сільськогосподарські ярмарки Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.08.2011

dsc00424.jpg19 серпня  2011 року на вул. Воровського, 2 та вул. Ризькій та 20 серпня 2011 року на вул. В.Василевської 1-17 відбулися сільскогосподарські ярмарки.

До участі запрошено товаровиробників, фермерські та селянські господарства Київської, Чернігівської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Чернівецької, Херсонської та інших областей України.

На ярмарках реалізовано 268,15 т. соціально-значущих продовольчих товарів за наступними цінами: крупа гречана – 18,99грн., борошно пшеничне, в/г – 5,00грн., цукор – 9,50 – 10,00грн., м’ясо птиці (кури, індики) – 18,00 – 28,50грн., свинини – 30,00 – 50,00грн., яловичини – 30,00 – 50,00грн., яйця – 3,00 – 7,00грн., плодоовочева продукція, у т. ч. картопля – 2,00 – 4,50грн., капуста – 1,00 – 2,00грн., морква – 2,00-5,50грн., цибуля 3,00 – 4,50грн., буряк 2,00 – 3,50грн., огірки – 2,00 – 5,00грн., томати – 3,00 – 6,00 , та ін.

 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

Всього 9031 - 9045 з 9463
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.