ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4368
mod_vvisit_counterВчора5561
mod_vvisit_counterНа цьому тижні25197
mod_vvisit_counterЗа місяць70756
mod_vvisit_counterЗа весь час7840364
Відкриття Kyiv Smart City Forum 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2018
45064159_256900945009058_3967434150863962112_n.jpg
Сьогодні,  відбулося відкриття Kyiv Smart City Forum 2018 – однієї з головних подій Східної Європи, присвяченій популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.  Київ — перше місто в Україні, яке системно впроваджує «розумні» технології та активно розбудовує міську цифрову інфраструктуру. Зараз в столиці реалізовано понад 40 «розумних» проектів, які покращують життя містян. Серед них: система електронного запису до лікаря та у дитячий садочок, Громадський бюджет, онлайн-петиції, Відкритий бюджет, Безпечне місто та інші проекти. За час існування ініціативи Smart City було створено майданчик для взаємообміну ідеями між громадськістю та владою та центр навчання інновацій та технологій – Smart City Hub. За словами директора ГО «Смарт Сіті Хаб» Мирослави Громової, безкоштовну освітню програму з основ програмування пройшли вже більше 250 дітей.
Kyiv Smart City Forum відбувається вже втретє. Цього року на форум зібралися понад 1200 учасників та гостей, зокрема, міські голови і представники адміністрацій українських міст, IT-спільнота, представники бізнесу, експерти і громадські діячі. Заплановано виступи 50 найцікавіших іноземних та українських спікерів. Також на форумі працює 6 тематичних секцій, де тривають виступи формату Short Talks. Гості форуму можуть відвідати Smart Expo Zone та LOUNGE ZONE.
Детальніше...
 
Особливості державної реєстрації шлюбу Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2018
21564684561.jpg
Сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Сім'я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.
Однією з основних підстав утворення сім’ї та виникнення сімейних правовідносин є шлюб. Слово "шлюб" бере початок від давньослов'янського "сьлюб" — урочиста обіцянка. "Слюбитись" — означає домовитись.
Згідно статті 51 Конституції України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов'язки у шлюбі та сім'ї.
Відповідно до ст. 21 розділу ІІ глави ІІІ Сімейного кодексу України, шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Шлюб — суспільно визнаний і санкціонований юридично, чи звичаєвим правом союз, який має на меті створення сім'ї, її легалізацію в суспільстві. Згідно сімейного кодексу України шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років.
Відповідно до положень Кодексу умовами вступу в шлюб є взаємна вільна згода жінки та чоловіка на укладення шлюбу, тобто шлюб має бути добровільним. Заява про реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану за їхнім вибором.
Детальніше...
 
Інсульт – тяжкий небезпечний стан, ризики виникнення якого у змозі мінімізувати кожна людина Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2018
5465468454245686.jpg
Інсульт – вкрай небезпечний стан, при якому з тих чи інших причин порушується кровопостачання окремих ділянок головного мозку. Це захворювання виникає раптово, може стати причиною інвалідності та навіть призвести до смерті. Про це розповіла директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
Вона повідомила, що кожного року від інсультів потерпає близько 9 тисяч киян, із них приблизно 2 тисячам медики безсилі допомогти.
«Проте мінімізувати ризик виникнення цієї тяжкої хвороби може кожна людина. І все що для цього треба – бути обізнаним щодо методів та способів профілактики», – зазначила Валентина Гінзбург.
І на першому місці, за її словами, – здоровий спосіб життя та регулярне контрольоване лікування хронічних хвороб (особливо гіпертонії, цукрового діабету), які є основними чинниками, що викликають інсульти.
Для збільшення можливостей вчасного виявлення таких хвороб на виконання заходів міської цільової програми «Здоров’я киян на 2017-2019 роки», Департаментом охорони здоров’я закуплено тест-смужки для експрес-діагностики цукрового діабету та визначення рівня холестерину.
Детальніше...
 
Мін'юст продовжує інформаційну кампанію "СтопБулінг" Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2018
13120.jpg
Булінг- це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.
Цькування може бути не тільки у реальному житті, а й у соціальних мережах, - так званий кібербулінг. Кіберцькування - умисні образи, погрози, дифамації і повідомлення іншим даних, що компрометують за допомогою сучасних засобів комунікації, як правило, протягом тривалого періоду часу.
Як правило, відбувається у відкритому публічному просторі Інтернету, за допомогою образливих коментарів, вульгарних звернень і зауважень.
Іншими словами, кібербулінг- це використання телефона, комп’ютера та інших ґаджетів для цькування, яке розгортається у віртуальному світі, в кіберпросторі, зокрема в соціальних мережах.
На відміну від шкільного булінгу, який закінчується за межами школи, кібербулінг не закінчується ніде. Що більше наше життя переходить в онлайн, то більш безперервним стає кібербулінг.
На законодавчому рівні в Україні не закріплено питання захисту від булінгу в Інтернеті.
Проте, статтею 3 Конституції України зазначено: «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Також статтею 28 передбачається право кожного громадянина на повагу до його гідності.
Детальніше...
 
Стан господарства у житлових будинках Шевченківського району на 31.10.2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2018
2.jpg
Станом на 6 год ранку 30 жовтня 2018 року, за інформацією ПАТ «АК «Київенерго», в районі відключено від гарячого водопостачання 107 житлових будинків. До вашої уваги наводимо зведену таблицю задресним переліком житлових будинків комунальної форми власності Шевченківського району. 
 
Тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
646346646.jpg
Тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів існувала ще в радянській системі соціального забезпечення. Вона була запроваджена з 1985 року. На початку 90-х років правовою основою надання тимчасової допомоги стає Закон України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” від 21 листопада 1992 року. Сімейний кодекс України прийнятий 10 січня 2002 року у ст.181 закріпив положення, відповідно до якого, якщо місце проживання батьків невідоме або вони ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, дитині призначається тимчасова державна допомога, порядок призначення та виплати якої визначається Кабінетом Міністрів України. На виконання ст. 181 Сімейного кодексу України Кабінет Міністрів України своєю постановою від 22 лютого 2006 року  №189 затвердив Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
Умови призначення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме (далі тимчасова допомога)
Головною умовою призначення тимчасової допомоги є звичайно невиконання одним із батьків обов’язку щодо утримання дитини з таких підстав:
- невиконання рішення суду про стягнення аліментівз одного з батьків через ухилення від сплати аліментів або відсутність у боржника коштів та іншого майна, на які за законом може бути звернено стягнення;
- відсутність можливості утримувати дитинуу зв'язку з тим, що стосовно  одного з батьків  здійснюється кримінальне провадження або він перебуває на примусовому лікуванні, у місцях позбавлення волі, якого визнано в установленому порядку недієздатним або перебуває на строковій військовій службі;
- місце проживання (перебування) одного з батьків не встановлено. 
Детальніше...
 
Звіт про екологічний стан Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
6464dovidnuk.jpg
Основна мета політики Шевченківського району в галузі охорони навколишнього середовища направлена на підтримку і зростання якості життя населення, стабільне функціонування і розвиток економіки міста без збільшення навантаження на навколишнє середовище, забезпечення переходу від ліквідації наслідків забруднення до їхнього попередження, сприяння реальному переходу на засади сталого, екологічно збалансованого розвитку. 
Сталий соціально-економічний розвиток Шевченківського району можливий за умови дотримання принципу досягнення максимально можливої прибутковості (економічної вигоди) при обов’язковому збереженні динамічної рівноваги екосистеми, коли техногенне навантаження не перевищує гранично допустиму межу стійкості природного середовища.
Робота сектору екології Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації протягом 2017 року була зосереджена на забезпеченні сталого еколого-безпечного розвитку шляхом контролю за станом довкілля, виконання першочергових природоохоронних заходів, проведення екологічного моніторингу.
 
Проведено традиційний День самоврядування в гімназії № 48 Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
gimnaziya4801.jpg
26 жовтня 2018  року, в останній день І чверті, в гімназії № 48  вже 28 років   поспіль  традиційно проводиться День самоврядування. Батьки  є найактивнішими учасниками, за їхньої ініціативи складається  нетиповий для гімназії розклад занять. Учні з нетерпінням чекають на цей день, коли протягом дня батьки проводять понад 120 уроків, гімназисти знайомляться з неординарними особистостями, які презентують свої професії, лідери самоврядування  із задоволенням виконують функції адміністрації гімназії.
Цього року розмаїття батьківських професій заграло новими барвами.
Родзинками цього дня стали виступ студентів Національної музичної академії України імені Петра Чайковського під керівництвом Кушнір А.Я., уроки «Є така професія захищати Україну» за участю військових Габулінського В., Станіславського М.В. та Шияна А.В., «Урок справедливості» за участю судді Тернопільського окружного адміністративного суду Хрущ Вікторії Леонідівни,  «Кроками до успіху» поділився з гімназистами ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Корнієнко В.В. Своїми власними секретами успіху у житті поділилися представники «Школи героїв». Пізнавальними для слухачів були тренінг та інтерактивні психолога Марини Грибанової «Вся правда про наркотики» та інтерактивні заняття: «Протидія булінгу в дитячому та підлітковому середовищі» за участю старшого інспектора відділу зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції – Занюк Л.Б. та лейтенанта поліції Федько Т.О. Важливість здорового способу життя підкреслили лікарі Лазарєва Олена Борисівна,  Анфілова Марина, олімпійська чемпіонка з бігу Ірина Ліщинська, заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон з гонок Леонід Олександрович Протасов,  екс-захисник збірної України з хокею Олександр  Вікторович Побєдоносцев та Осіпов Сергій Володимирович.
Цього року багато батьків вперше спробували себе в ролі учителя, відчувши відповідальність, яку несе професія учителя.  Їм це дуже сподобалось.  
 А скільки ж позитивних емоцій отримали діти-майстри під час виготовлення поробок, квіткових композицій на майстер-класах!
Виховне значення таких заходів безцінне, адже гімназисти дізнаються про важливість кожного фаху з перших вуст, від найрідніших людей – власних батьків.
Переповнені незабутніми враженнями від сьогоднішнього дня та цікавих і пізнавальних уроків, гімназисти 48  пішли на канікули.
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку всім батькам та родинам, які взяли активну участь у цьому надзвичайному дні та за свято, яке ви подарували всім нам.
Детальніше...
 
Щотижнева нарада з обслуговуючими організаціями району Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018

dsc_0006.jpg

Сьогодні, у Шевченківській райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств, ТОВ, РТМ, підрозділів райдержадміністрації, що опікуються житлово-комунальним господарством під керівництвом голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги.
Ключовим питанням наради було обговорення підключення обслуговуючими організаціями систем опалення житлових будинків всіх форм власності до централізованого теплопостачання.
За словами керівника КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району»  на сьогоднішній підключено 763 (62,6%) житлові будинки. У закладах освіти тепло подано на 98 %. З 28 закладів культури, на деяких об’єктах, які знаходяться на території району,  виникли аварійні ситуації і подача тепла тимчасово припинена. Аварійні бригади працюють у посиленому режимі і всі пориви ліквідовують. Працівники КП «УЗН»  виконують роботи з прибирання та вивезення опалого листя. Продовжуються роботи з вивезення негабаритного та середньо габаритного сміття з територій району.
Детальніше...
 
Уряд компенсує комунальні витрати тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
fgjghjghjk24556667.jpg
Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні. Про це йдеться в Інформаційному вісникові Уряду.
Незалежно від виду опалення – централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога Уряду буде призначена із початку опалювального сезону.
Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці. Це гарантовано Постановою Кабінету Міністрів № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».
Крім того, якщо житлову субсидію на новий рік (2018-2019 рр.) вам уже призначено, то у жовтні управління соцзахисту автоматично розрахують її розмір на зиму. Це у листопаді-грудні буде відображено у реєстрі субсидіантів subsidii.ioc.gov.ua, який працює з літа 2018 року.
Детальніше...
 
День інформації «Артефакти культурної спадщини України» в бібліотеці ім. І. Котляревського Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
44753602_495383834313803_9022493366994075648_n.jpg
Читачі  здійснили літературно-краєзнавчу розвідку "Шляхами славного полтавця: меморіальними місцями Івана Котляревського», а також для них було презентовано літературно-мистецьку виставку «Скарби моєї України»
Існує безліч місць на карті України, пов’язаних з іменем видатного письменника Івана Петровича Котляревського. Тож учні 9 класу Технічного ліцею із задоволенням здійснили заочну екскурсію музеєм-садибою І. П. Котляревського та літературно-меморіальним музеєм письменника, ознайомилися з їх інтер’єром та експонатами, дізналися про безліч вулиць, парків, установ, названих на його честь. Розповідь бібліотекаря супроводжувалася показом фотографій. 
А ще читачі зацікавлено прослухали розповідь про «карту обіду вічної пам’яті І. Котляревського» та полтавського дослідника «Енеїди» В. Закладного, автора книги «Смачного від Енея». В. Закладний збирав рецепти страв і напоїв, описаних Котляревським у безсмертному творі. Часто, щоб зрозуміти що за «сікізку» пили троянці або «ягни» їли, автору доводилося не тільки із сотнею бабусь поговорити і гори літератури і довідників перечитати, але й серйозні історико-філолого-етнографічні розслідування проводити. Роки праці обернулися написанням унікальної книги «Смачного від Енея». 
Детальніше...
 
Вчасно передані показники лічильників є гарантом сплати лише за спожиті послуги Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
13115.jpg
Київводоканал нагадує про необхідність вчасно передавати показники лічильників не тільки холодного, а й гарячого водопостачання,  починаючи з десятого та по останнє число кожного місяця.
Із першого по десяте число – показники не приймаються у зв’язку із закриттям минулого місяця і проведенням нарахувань.
Покази лічильника холодної води необхідні для формування платежів за централізоване холодне водопостачання і водовідведення, лічильника гарячої води - для формування платежів за відведення гарячої води.
Вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять вам сплачувати лише за фактично спожиті об’єми води.
Показники потрібно передавати навіть тоді, коли ви не користуєтеся холодною, чи гарячою водою.
Якщо ви не користуєтеся гарячою водою з тих чи інших причин: не було потреби в гарячій воді, гаряча вода відсутня, у вас стоїть бойлер тощо - все рівно потрібно передавати показники. Пам’ятайте, у Київводоканалі  немає відомостей про те, чи користуєтеся ви послугою централізованого гарячого водопостачання. Отже, єдиний спосіб уникнути нарахувань - вчасно передати показники, що не змінилися з минулого періоду, тобто «нулі».
Детальніше...
 
Стан господарства у житлових будинках Шевченківського району на 30.10.2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2018
2.jpg
Станом на 6 год ранку 30 жовтня 2018 року, за інформацією ПАТ «АК «Київенерго», в районі відключено від гарячого водопостачання 99 житлових будинків. До вашої уваги наводимо зведену таблицю з адресним переліком житлових будинків комунальної форми власності Шевченківського району. 
 
У Києві проведуть учнівські спортивні ігри “Cool Games” Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.10.2018
8182.jpg
1 до 4 грудня 2018 року в Києві вперше проведуть Всеукраїнські спортивні змагання “Cool Games”, взяти участь в яких можуть діти 9-17 років. Відбір команд проводитимуть регіональні філії Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Планується, що у змаганнях візьмуть участь близько 550 школярів з 24 областей України та Києва. До складу кожної регіональної команди увійдуть 22 учні, яких попередньо поділять на три вікові категорії: 9–10, 11–13 та 14–17 років. Для них організують естафети та рухливі командні ігри, наприклад, “Біатлон”, “Гулівер”, “Конвеєр”, “Сухий басейн”, “Фортеця” тощо.  
Відбіркові змагання відбудуться на початку грудня в Міжнародному дитячому центрі “Артек” та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці (Київська обл), а фінальні, 4 грудня, в столичному спортивному комплексі “Меридіан”.
Переможці старшої вікової категорії представлятимуть Україну на Educational Games в Афінах та Олімпії в березні 2019 року. Також області-переможці отримають інвентар для проведення змагань у своєму регіоні.
Детальніше...
 
Сумісництво чи суміщення: особливості регулювання трудових відносин Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.10.2018
854677.png
Згідно з ч. 2 ст. 21 Кодексу законів про працю України (далі КЗпП) працівник має право реалізувати свою здатність до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін.
Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної роботи, іншої регулярно оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або на іншому підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.
За загальним правилом для роботи за сумісництвом згоди власника за основним місцем роботи не потрібно. 
Разом з тим в окремих випадках та щодо окремих категорій працівників можуть встановлюватись обмеження щодо роботи за сумісництвом. Зокрема, - керівники державних підприємств, установ і організацій спільно з профспілковим комітетом можуть встановлювати обмеження на сумісництво для працівників окремих професій і посад, зайнятих на важких, шкідливих і небезпечних роботах, додаткова робота яких може привести до несприятливих наслідків для стану їх здоров’я і безпеки виробництва; - обмеження щодо роботи за сумісництвом поширюються на осіб до 18 років і вагітних жінок; не мають права працювати за сумісництвом керівники державних підприємств, їх заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, їх заступники, за винятком наукової, викладацької і творчої діяльності, а також інші категорії працівників передбачені спеціальним законодавством.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 76 - 90 з 11909
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.