ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4231
mod_vvisit_counterВчора4042
mod_vvisit_counterНа цьому тижні36896
mod_vvisit_counterЗа місяць93093
mod_vvisit_counterЗа весь час7605902
Як отримати апостиль в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2018
4664.jpg
Якщо у Вас виникла необхідність легалізувати офіційні документи для пред»явлення за кордоном, а Ви не маєте уявлення, як це робити, тоді ця інформація для Вас.
Апости́ль – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, які були складені на території України, яким відповідно до ст. 5 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (далі - Конвенція), засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, і, у відповідному випадку, автентичність відбитка печатки або штампа, яким скріплений документ.
Україна приєдналась до Гаазької Конвенції 10 січня 2002 року, Конвенція набула чинності 22 грудня 2003 року, відтак 112 держав-учасниць Конвенції, відмовилися у відносинах із Україною від вимоги повної консульської легалізації офіційних документів і перейшла на спрощену процедуру апостилювання.
Існує кілька правил, які необхідно знати, коли Ви подаєте документи для проставлення апостилю.
Детальніше...
 
Презентація ХІІ Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2018
1.jpg
Фотографії 190 років! Сьогодні ми уже не можемо уявити світ без неї. Фото нас захоплює, знайомить зі світом, культурою, людьми.
Фотографія об’єднує, а все, що сприяє культурно-духовному розвитку, працює проти війни! 1 вересня 2018 року в бібліотеці ім. В.Винниченка відбулась презентація ХІІ  Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2017». Представлено 56 кращих фотографій з 21 країни світу, які були обрані Міжнародним журі фотовернісажу у складі: О. Харват (Україна), В. Періні (Італія), Г.Аванесян (Чехія), С.Бондарук (Україна)
Серед світлин  – фотографія- володар Гран-Прі конкурсу Піо Сок (Південна Корея) «Тінь викупу».
 
Подаруй дитині сім`ю! Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2018
588.jpg
Життя кожної людини неповторне. Хтось народжується щасливим, комусь доводиться пережити складні обставини долі, але є і такі долі, коли не має змоги щось змінити самому. Саме дитячі долі в руках дорослих, і тому важко переживати за дітей, чиє життя понівечено та з самого початку зруйновано. Відсутність батьківського тепла, маминої колиски на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – все це є життя дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Ці діти живуть в інтернатах, мають одяг та їжу, в літку вони відпочивають в оздоровчих таборах, але єдине – їх  ніхто не чекає, і нікому пожалітись про забитий сінець чи успіх у спортивних змаганнях. Саме тому, наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт. Це прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). 
Метою утворення прийомної сім'ї/ДБСТ є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім'ї на виховання та спільне проживання. 
Дитячий будинок сімейного типу – це сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи (батьки-вихователі), які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Прийомна сім'я – це сім’я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від одного до чотирьох дітей для виховання і спільного проживання.
Прийомні діти виховуються у прийомній сім'ї/ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації - до його закінчення. 
У разі утворення прийомної сім'ї прийомні батьки беруть прийомних дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов. При створенні ДБСТ держава надає сім’ї матеріальну та соціальну підтримку.  Однією з умов створення ДБСТ є надання родині житлової площі, що дає змогу забезпечити гармонійний розвиток дітей, гарантує кожному вихованцю, а також рідним дітям батьків-вихователів нормальні умови життя.
Детальніше...
 
Шукаємо патронатних вихователів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2018
3964387.jpg
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.
Якщо Ви – подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в Шевченківському районі міста Києва, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.
Може здатися, що є вже багато форм влаштування дітей сиріт: усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу. Але хочеться підкреслити, що перевага сімейного патронату в тому, що він спрямований на захист дітей, які ще статусу сироти чи дитини позбавленої батьківського піклування не мають. Тобто тут працюють на випередження, щоб дитина такий статус і не отримала ніколи. Ще перевага цього проекту у тому, що він мобільний: протягом доби можна влаштувати дитину в сім’ю.
Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.  Чому ця послуга потрібна саме сьогодні? Оскільки вітчизняна система захисту дитини та соціальна робота з сім’ями з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини (далі – СЖО), побудована таким чином, що в більшості випадків дитина отримує допомогу та захист від уповноважених органів лише тоді, коли вже зазнала недогляду, жорстокого поводження, або потерпає від різних форм насилля, існувала нагальна потреба щодо запровадження дієвого механізму термінового реагування та захисту дитини від недогляду та жорстокого поводження в сім’ї та впливу на батьків ще на ранніх етапах сімейної кризи. Адже відомо, що найкращий спосіб захистити дитину – це зберегти її рідну сім’ю. А відсутність в державі дієвих механізмів соціальної підтримки вразливих сімей з дітьми на ранніх етапах сімейної кризи призводить до деградації батьківсько-дитячих відносин, влаштування дітей з таких сімей на виховання до інтернатних закладів, збільшення кількості випадків позбавлення батьків прав. Враховуючи це послуга сімейного патронату вперше запроваджена Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році.
Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування.
Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.
Детальніше...
 
У столиці вшанують подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2018
8574364687.jpg
До Дня партизанської слави, який відзначають щорічно 22 вересня, у столиці відбудеться мітинг, тематичні зустрічі, уроки, лекції, бесіди тощо. На виконання Указу Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 у Київській міської державній адміністрації затверджений відповідний план заходів.
Так, 20 вересня о 10:00 у Парку культури та відпочинку «Партизанська слава» (алея біля пам’ятного знаку на честь бойової співдружності партизанських бригад на вул. Славгородській, 22) відбудеться урочистий мітинг «Подвиг народних месників безсмертний» за участю керівників міста, ветеранів підпільно-партизанського руху, активістів громадських організацій ветеранів, молоді. Також 20 вересня об 11:30 проведуть тематичну зустріч колишніх партизанів і підпільників Другої світової війни, активу міських громадських організацій ветеранів війни «Згадаймо буремне минуле» у Київському міському Палаці ветеранів на вул. Бастіонній, 11.
Протягом вересня до відзначення Дня партизанської слави у столиці передбачене проведення тематичних уроків, лекцій, бесід із історії підпільно-партизанського руху. Учнівська молодь відвідуватиме Національний музей історії України у Другій світовій війні, музей партизанської слави у парку культури та відпочинку «Партизанська слава», колишніх партизанів і підпільників.
Детальніше...
 
Привітання голови Шевченківської РДА з Днем фізичної культури і спорту! Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.09.2018
6458.jpg
Шановні спортсмени, тренери, працівники закладів фізичної культури і спорту, ветерани й шанувальники спорту Шевченківського району м. Києва!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем фізичної культури та спорту!
Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо свято усіх прихильників здорового способу життя – День фізичної культури і спорту України.
Шевченківський район завжди славилася високими досягненнями спортсменів, був і є осередком, де культивується активний спосіб життя. На престижних змаганнях наші атлети демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не лише в Україні, а й у Європі та світі. Усі ми пишаємося їх досягненнями і здобутками, із честю продовжуємо добрі традиції з розвитку спорту.
Ми завжди пам’ятатиме героїв спорту, мешканців Шевченківського району:
Богдана Івана Гавриловича – заслуженого майстра спорту, чемпіона Олімпійських ігор з вільної боротьби;  
Цибуленка Віктора Сергійовича - чемпіона Олімпійських ігор  з метання спису, чемпіона світу серед ветеранів, п’ятикратного чемпіона СРСР, рекордсмена України;
Шахліна Бориса Анфіяновича – володаря тринадцятьох Олімпійських нагород, багаторазового чемпіона світу та Європи зі спортивної гімнастики.
Сьогодні популяризація фізичної культури і спорту є невід'ємним обов'язком органів державної влади, важливим кроком до здорової нації, виховання сильної, талановитої та життєлюбної молоді.
  Ми пишаємося оновленим велотреком, поверненням до київської громади символу міста Києва – стадіону «Старт». Районна влада і надалі робитимемо все необхідне, щоб зберегти і розвинути мережу нинішніх закладів фізкультури і спорту.
В цей день приміть мої слова вдячності всі, для кого фізкультура і спорт стали професією. Ви є носіями великої виховної сили, яка протидіє багатьом соціальним проблемам, асоціальним явищам у молодіжному середовищі. У цей день дозвольте побажати Вам великих успіхів в обраній справі. Завжди будьте прикладом для Ваших вихованців. Від всіє души бажаю Вам міцного здоров’я, оптимізму, високих спортивних досягнень та постійного прагнення до досконалості! 
Нехай у всьому Вам щастить, ніколи не залишає Вас оптимізм, жага до життя та перемог! 
 

З повагою

Голова Шевченківської районної

в місті Києві державної адміністрації                                                                                                                     Олег Гаряга 
 
Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
prostirua-5.png
Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня юриста проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні».
Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму, створення умов для її творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів.
До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.
Конкурс проходить з 01 вересня по 08 жовтня 2018 року.
Прийом конкурсних робіт здійснюється до 03 жовтня 2018 року.
Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, які внесли значний вклад у розвиток юридичної професії, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Верховної Ради України, громадських організацій, та інші особи, які мають відповідні наукові знання.
Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу (e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ), з позначкою «На Конкурс».
Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015.
Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. www.facebook.com/institute2015.
 
Організація та проведення осіннього 2018 року призову громадян України Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
3636638.jpg
На виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році»  організацію та проведення осіннього 2018  року призову громадян України на строкову військову службу, просимо надсилати відповідні звернення до організацій, установ та підприємств м. Києва щодо необхідності надання списків громадян України призовного віку 1991-1999 року народження, які працюють в організаціях, установах та підприємствах м. Києва з метою термінового прибуття працівників зазначеної категорії до районних у м. Києві військових комісаріатів (за місцем перебування на військовому обліку), для проходження медичної комісії.

 

 
В Києві відбудеться фестиваль "День Японії" Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
5b913220224f1.jpg
7 вересня у столиці відбудеться фестиваль «День Японії» – ювілейний захід у рамках проекту «Дні Японії» Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. Фестиваль проводитиметься за підтримки Посольства Японії в Україні, Київської міської державної адміністрації та Міністерства інформаційної політики України.
 «День Японії» – це 5 локацій, 6 виставок, більше 30 майстрів, щонайменше 300 експонатів, десятки активностей та сотні учасників.
 Зокрема, на гостей чекає виставка культових предметів японського дизайну, перший відкритий показ фільму про пригоди японця в Україні, чайна церемонія під відкритим небом, заняття з японської мови для дорослих та дітей, демонстрації японських бойових мистецтв, майстер-клас із приготування ролів тощо.
 Участь у всіх заходах фестивалю безкоштовна.
 Де: просп. Перемоги, 37, Кампус КПІ ім. Ігоря Сікорського.
За матеріалами:vechirniykiev.com.ua   
Детальніше...
 
До уваги водіїв: центр столиці перекриють на вихідні Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
158082.w695.jpg
8 вересня перекриють рух під час святкової ходи фестивалю театрів ляльок від Майдану Незалежності до Поштової площі. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
 8 вересня з 19:00 до 20:00 за нагоди відкриття Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок "pUp.pet" в центрі столиці відбудеться святкова хода. У зв'язку з цим розпорядженням КМДА передбачено обмеження руху транспортних засобів в даний час за маршрутом ходи, - йдеться в повідомленні.
 Зокрема, театралізоване урочиста хода пройде за адресою:
- вулиця Хрещатик, 38
- Майдан Незалежності
- Європейська площа
- Володимирський узвіз
- Поштова площа.
За матеріалами:  vechirniykiev.com.ua
 
Очільник району провів особистий прийом громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
drjhntkyiyhuikuy.jpg
Сьогодні, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації провів особистий прийом громадян. До очільника району звернувся відомий скульптор, почесний академік національної академії мистецтв України - Борис Степанович Довгань  з ініціативою та клопотанням щодо сприяння втановленню памятника  видатном письменику, дисиденту Василю Стусу по вулиці Терещенківській. Очільник району уважно ознайомився з наданою інформацією, обговорив всі деталі та шляхи реалізації цього проекту, надав консультації щодо технічних особливостей, процедури реалізації вищєзазначеної ініціативи.
 
Конференція "Органи самоорганізації населення міста Києва:стан та перспективи розвитку" Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
osbb11jpg10022012090737_w300.png
Сьогодні в приміщені Київської міської державної адміністрації відбулась конференція присвяченна  стану та перспективам розвитку органів самоорганізації населення міста Києва. Захід відбувся за участю першого заступника КМДА Миколи Паворозника, директора департамента суспільних комунікації Марини Хонди, представників районих в місті Києві державних адміністрацій та працівників органів самоорганізації населення Києва. Присутні мали змогу обговорити ситуацію у галузі місцевого самоврядування яка існує на сьогодні. Так, наразі в місті Києві працюють 157 ОСНів, 103 з якиїх отримують фінансову підтримку з міського бюджету. Директор департаменту суспільних комунікацій проінформувала, що порівняно з 2016 роком фінансування органів самоорганізації збільшилось понад в два рази, про що свідчать відповідні показники. Проте існують і деякі проблеми, які  доцільно буде вирішувати консолідовано та спільно з головами ОСНів. Зокрема, не вирішеними залишаються питання наявності суперечливостей в Положенні про загальні збори ОСНів,необхідності  покращення системи фінансової підтримки Оснів, необхідності актуалізації Положення про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Присутні мали можливість обмінятись думками та пропозиціями щодо вдосконалення роботи, налагодити комунікацію для реалізації спільних заходів та впровадженя цікавих проектів  у місті Києві.
 
Порядок видачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
435454.jpg
В наш час громадяни не рідко зіштовхуються з ситуацією, коли втрачені ті чи інші документи, проте, порядок їх відновлення для них не відомий.
Найбільш “популярними” документами для повторного отримання є свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені.
Причини виникнення необхідності в отриманні таких документів можуть бути різними, як-то: втрата, пошкодження чи необхідність отримання документу нового зразка, потреба використовувати документ в іншій країні.
Отже, перше питання, яке виникає перед громадянами в такій ситуації -”ЯК ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТ?”
Законом України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” та Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, врегульовано порядок та строки отримання зазначених документів. Вищевказаними нормативно-правовими актами визначено, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінал якого було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, та повторна видача свідоцтва у разі внесення змін до актового запису чи його поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичними представництвами і консульськими установами України на підставі актового запису цивільного стану, складеного як в електронному вигляді, так і на паперовому носії.
Друге, не менш важливе питання - «ДЕ?»
Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану у такому випадку здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
Тобто, якщо Ви народились у Львові, одружились у Краматорську, а Ваші діти народжені у Києві, то отримати всі  документи про своє народження, шлюб та народження дітей Ви можете у найближчому РАЦСі незалежно від місця Вашого проживання або реєстрації.
Детальніше...
 
Виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
dsc_0079.jpg
05 вересня 2018 року на території заводу напоїв «РОСИНКА», відбулось засідання Ради директорів  підприємств та організацій району, де присутніх ознайомили з сучасним виробництвом підприємства.
Друга частина відбулась в залі засідань, яку провів очільник голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга та голова Ради директорів Сергій Маляров разом з членами Ради.
Засідання розпочалось з  нагородження, до Дня підприємця, кращих підприємців Шевченківського району. Відповідно до розпорядження Шевченківської РДА від 08.08.2018 №66-к/тм були нагороджені почесною грамотою такі трудові колективи:
-     ТОВ «Будинок побуту «Столичний»;
-     ТОВ «Київський завод напоїв «Росинка»;
та оголошені подяки Шевченківської райдержадміністрації - 12 особам. Після церемонії нагородження, Рада директорів розглянула робочі питання.
Детальніше...
 
«Україна пам’ятає – світ визнає!»: стартувала міжнародна акція Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
ghjk.jpg1 вересня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» стартувала Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору.
Міжнародна акція символічно бере свій відлік від 1 вересня. Адже від 1 вересня і до 24 листопада українці відраховують 85 днів до 85-тих роковин Голодомору.
Першу акцію у столиці України присвячено пам’яті дітей, яких вбив злочинний сталінський режим страшною зброєю – голодом.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 60 з 11683
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.