ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні667
mod_vvisit_counterВчора4223
mod_vvisit_counterНа цьому тижні20909
mod_vvisit_counterЗа місяць77988
mod_vvisit_counterЗа весь час7718965
Краєзнавчий альманах „Золото київського бароко” в бібліотеці ім.М.Костомарова Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2011
p9190002.jpgВ бібліотеці ім.М.Костомарова, що в Шевченківському районі, відбувся краєзнавчий альманах для педагогів-організаторів середніх шкіл району. Співорганізатором заходу виступив Будинок дитячої творчості Шевченківського району.
Ведуча - знавець київської старовини Бродецька А.М. - ознайомила присутніх з визначальним стилем України ХУІ-ХУШ століття, відомого під назвою українське бароко.
Бароко - стиль у мистецтві, що панував з кінця ХУІ до середини ХУІІІ століття у Європі та на американському континенті. З другої половини ХУІІ століття бароко - визначальний стиль архітектури України.
Культурний розвиток Києва наприкінці ХУІІ століття пов'язаний з ім'ям гетьмана Івана Мазепи, високоосвіченої людини, якій випало відіграти суперечливу але непересічну роль в історії України.
За часів Мазепи в образотворчому мистецтві, особливо в архітектурі, завершується формування своєрідного національного художнього стилю, відомого під назвою українське бароко.
Детальніше...
 
90-річчя Коледжу зв’язку Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2011
90_let.jpgДержавний заклад «Київський коледж зв'язку», що в Шевченківському районі столиці, є потужним навчальним закладом, який поєднує сучасні мультимедійні комп'ютерні технології з передовими науковими формами та методами навчання.
У навчальному закладі працюють високопрофесійні педагоги. У штатному складі викладачів 45 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 - першу, 18 - другу, у тому числі: 4 кандидати технічних наук, 14 - викладачів-методистів, 2 - мають звання «Відмінник освіти України», 1 - почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Крім того, працівники коледжу щорічно відзначаються галузевими нагородами, 3 працівники мають державні нагороди.
За роки свого існування навчальний заклад підготував близько 70 тисяч фахівців для вітчизняної галузі зв'язку, більше тисячі - для іноземних держав.
Для забезпечення навчального процесу та підвищення якості практичної підготовки фахівців зв'язку у коледжі створено 41 лабораторію, 17 кабінетів.
Детальніше...
 
Створення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2011
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 № 238 затверджено Порядок ведення Єдиного Державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Відповідно до п. 3 вищевказаної постанови місцевим органам виконавчої влади необхідно забезпечити подання інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за встановленою формою, що затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 17.05.2011 № 47.
З метою забезпечення внесення до 1 листопада 2011 року інформації про громадян Шевченківського району, які перебувають на квартирному обліку до Єдиного Державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, мешканці Шевченківського району, які перебувають на квартирному обліку, повинні подати такі документи:
Детальніше...
 
Шевченківці відзначили День фізичної культури і спорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.09.2011
p9102506.jpgТрадиційно у другу суботу вересня в Україні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя - фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
10-11 вересня 2011 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Шевченківському районі м.Києва пройшла низка заходів у місцях масового відпочинку мешканців району. Зокрема, сімейні змагання „Спортивна сім'я - здорова нація" у парку ім.Т.Г.Шевченка; змагання вело-мототріалістів на майданчику біля кінотеатру „Київська Русь"; змагання з велоспорту „Ми - чемпіони!" у парку „Дубки".
Змагання „Спортивна сім'я - здорова нація" провели спільно відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та благодійна організація „Вибір майбутнього". Цей захід об'єднав різних за віком та прихильностями до спорту і фізичної культури людей. Адже в естафетах сімейним командам - батькам та дітям - довелося проявляти значну фізичну вправність. У запеклій боротьбі перше місце виборола команда „Смешарікі" (сім'я Мерзлякових); друге - команда „Росічі" (сім'я Орендарчуків), третє - команда „Супер сімейка" (сім'я Еджибія). Усі команди були нагороджені дипломами, пам'ятними призами, а жінки отримали абонементи в фітнес-клуб від партнера змагань - мережі жіночих фітнес-клубів „Fit Curves".

Детальніше...
 
Змінено порядок призначення на посади державних службовців у районному управлінні юстиції Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2011
Відповідно до Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 N1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2011 за N759/19497, призначення на посади та звільнення з посад державних службовців районних управлінь юстиції здійснюється начальником Головного управління юстиції.
В зв'язку з цим, наказом начальника Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві від 12.10.2011 №113/02 - 01 визнані такими, що втратили чинність накази начальника Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві „Про створення конкурсної комісії в Шевченківському районному управлінні юстиції у м. Києві" від 13.05.2009 №23/02-01 (зі змінами), «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в Шевченківському районному управлінні юстиції у м. Києві» від 05.07.2007 №34/02-01; «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в Шевченківському районному управлінні юстиції у м. Києві» від 17.06.2010 №42/02-01, від 02.08.2010 №46/02-01, від 02.06.2011 №41/02-01, від 11.07.2011 №62/02-01, та «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в Шевченківському районному управлінні юстиції у м. Києві» від 09.09.2011 № 86/02-01.
Головне управління юстиції у м. Києві знаходиться за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 2 - д, телефон кадрової служби 2798255.
Детальніше...
 
Документ та його основні реквізити Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.09.2011
За допомогою документів здійснюється значна частина управлінських функцій, a і знаходить в них своє відображення. До кожного документа ставляться певні вимоги: відповідність своєму призначенню, достовірність і юридична сила, чітка структура та зручність в обробці.
Таким чином, щоб документ відповідав своєму призначенню, він має бути складений за формою, яка прийнята для даної категорії документів. Від повноти і якості оформлення документів залежить їх юридична сила, оскільки вони є свідоцтвом, підтвердженням конкретних фактів, подій, явищ.
Регламентують процес підготовки та оформлення документів затверджені і діючі в Україні стандарти: ДСТУ 3843-99 Державна уніфікована система документації. Основні положення; ДСТУ 3844-99 Державна уніфікована система документації. Формуляр-зразок. Вимоги до побудови формуляру-зразка документа, ДСТУ 4163-2003 Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів, ДСТУ 2732:2004 Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення.
Детальніше...
 
Софійському собору – 1000 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.09.2011
sofiya.jpgУ багатьох народів світу є історичні святині, що становлять їхню гордість. Саме до таких належить Софія Київська - всесвітньо відома перлина історії і архітектури, неперевершена окраса Києва і Шевченківського району. Софія вважається головним митрополичим храмом Руси-України. Літописи пов'язують її створення з ім'ям великого князя Ярослава Мудрого.
У давнину в Софіївському соборі вирувало політичне і культурне життя. Ярослав Мудрий заснував тут першу в Україні-Русі бібліотеку та школу-майстерню, де переписувалися та перекладалися книги.
Собор слугував також князівською усипальницею. У ньому похований Ярослав Мудрий, його улюблений син Всеволод, онук Ростислав та ін. При соборі був архів, де зберігалися найважливіші державні акти і писався літопис.
1921 року в Софії було схвалено автокефалію Української православної церкви, використання української мови в богослужбі та проголошено соборноправність УАПЦ і затверджено її канони й устрій.
Національна святиня, перлина світової культури, яку не змогли знищити ані орди завойовників, ані стихії, у 1934 р. здригнулася, коли висадили в повітря Михайлівський собор...
Детальніше...
 
На шести вулицях капітально відремонтують фасади та покрівлі будівель Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.09.2011
139083.jpgГолова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов затвердив адресний перелік будівель та споруд приватної, колективної і державної форми власності, на яких до Євро-2012 необхідно капітально відремонтувати фасади і покрівлі, благоустроїти прибудинкові території. Як ідеться у відповідному розпорядженні, до цього переліку ввійшли будинки на Московському проспекті, 6-Д, 6-Д1, вул. Сурікова, 3, вул. Олеся Гончара, 60-Б, вул. Шота Руставелі, 39/41, вул. Мечникова, 3, вул. Пушкінська, 24-А.

Керівникам підприємств та організацій, власникам, балансоутримувачам та орендарям будівель необхідно за рахунок власних коштів замовити паспорти опорядження та відновлення фасадів, а також виступити замовниками відповідних робіт. Завершити ремонт вони мають до 31 травня 2012 року.

За матеріалами: http://www.kmv.gov.ua

 
До 170-річчя М.П.Драгоманова Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2011
dragomanov_content.jpgМихайло Петрович Драгоманов -увійшов в історію української культури і літератури як видатний літературний критик і публіцист, історик і фольклорист, патріот і непохитний борець за свободу своєї вітчизни. І. Франко і М. Павлик називали його своїм учителем. Ним він був і для Лесі Українки. За 30 років наукової, літературно-критичної і публіцистичної діяльності М. П. Драгоманов написав понад дві тисячі праць. Лише фольклористика складає майже 10 томів. Славився він і як пряма, чесна, принципова людина на поприщі громадського і політичного життя.
Михайло Петрович Драгоманов народився в Гадячі в родині зубожілого дворянина. Його батько Петро Якимович (1802 - 60) був передовим для свого часу громадським діячем і письменником, а дядько Яків Якимович - поетом-декабристом. Навчався Михайло спершу в Гадяцькому повітовому училищі, а в 1853 - 59 роках у Полтавській гімназії, де його виховниками були такі видатні педагоги, як Олександр Стронін і Казимір Полевич.
В 1859 - 63 роках він студент історико-філологічного факультету Київського університету, з 1864 - приват-доцент, а з 1870 - доцент цього університету. В цей період він брав активну участь у діяльності Південно-Західного відділення Російського географічного товариства та київської «Старої громади».
Детальніше...
 
До уваги керівників підрозділів ШРДА, які надають адміністративні послуги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2011
Забезпечити своєчасне подання підпорядкованими підрозділами для узагальнення до відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру інформації щодо упорядкування адміністративних послуг згідно форм, зазначених в доручені Прем'єр-міністра України (вх. № 1233/0/1 від 12.09.2011).

Таблиці додаються:
 
 
У Києві посилено контроль за розміщенням рекламних носіїв Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2011
139054.jpgМіська влада посилила контроль за розміщенням рекламних носіїв у Києві. Так, у серпні цього року підписано 2 накази профільного управління на демонтаж 81 незаконно встановленої рекламної конструкції. З них уже демонтовано 59 рекламоносіїв, а саме: 11 банерів, 1 лайтпостер, 6 щитів, 1 телевізійний екран, 40 інформаційних та рекламних вивісок.

«Демонтовані, перш за все, конструкції, які не мали відповідної дозвільної документації, дозволи на які не були подовжені або не пройшли узгодження за технікою безпеки, - повідомила начальник головного управління з питань реклами Людмила Денисюк, - проте 22 рекламні конструкції, що залишилися не демонтованими, знаходяться в недоступних для техніки місцях».

За її словами, Головне управління не має технічної можливості демонтувати частину складних рекламоносіїв, встановлених на дахах багатоповерхових будинків, через відсутність техніки та відповідного обладнання. До того ж вартість такого демонтажу є дуже високою - 10-50 тис. грн. за рекламний засіб. У роботі також часом перешкоджають самі власники рекламних конструкцій, які чинять опір представникам управління, блокуючи доступ техніки машинами, закриваючи доступ на дахи будинків, які знаходиться у приватній власності та під цілодобовою охороною.

За матеріалами: http://www.kmv.gov.ua

Детальніше...
 
Щодо боржників Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2011
Юридичним департаментом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Шевченківської районної у м. Києві ради впродовж серпня місяця 2011 року були проведені наступні заходи щодо проведення претензійно-позовної роботи:
1. Направлено на розгляд до суду 313 заяв про видачу судових наказів про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги на суму 1766231,55
2. Розглянуто 41 звернення громадян, на які було надано обґрунтовані відповіді (усні та письмові).
 
Щодо стану розрахунків за житлово-комунальні послуги Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2011
Фінансово-економічний відділ повідомляє, що за серпень 2011р. місяць було нараховано мешканцям до сплати - 24417585,23 грн., сплачено - 24355126,25 грн., нараховано пільг та субсидій - 21710733,13 грн., сплачено пільг та субсидій - 1733839,50 грн. Відсоток сплати з урахуванням боргів склав - 99,74%.
 
Щодо встановлення квартирних лічильників холодної і гарячої води Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2011
На виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації № 952 від 10.11.2010 р. «Про створення для мешканців міста сприятливих умов щодо придбання та встановлення квартирних лічильників холодної і гарячої води» з метою сприяння оснащення житлового фонду квартирними лічильниками холодної та гарячої води, впорядкування розрахунків мешканців міста за спожиті послуги з централізованого холодного і гарячого водопостачання станом на 01.09.2011 р. департаментом реалізації КП по утриманню житлового господарства:
1. Принято заявок на встановлення лічильників: 182 шт.
2. Укладено договорів: 79 шт.
3. Встановлено лічильників холодної і гарячої води: 128 шт.
4. Кількість приладів обліку встановлених з 01.01.2011р. по 01.09.2011р.: 7329 шт.
 
Конференція в ОСН "Лук'янівський" Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2011
chij.png11 вересня 2011 року в клубі Київського мотоциклетного заводу відбулися збори (конференція) жителів за місцем проживання Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону Лук'янівський» Шевченківського району міста Києва. В конференції взяли участь голови будинкових комітетів.
На порядку денному зборів стояло питання щодо внесення змін до Положення про орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону Лук'янівський» відповідно до рішення Київської міської ради від 25.05.2011 року №203/5590 «Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради», в якому йдеться про термін повноважень органів самоорганізації населення.
Учасники зборів одностайно проголосували за внесення змін до Положення, виключивши тим самим пункт, в якому йдеться про обмеження терміну дії ОСНу, який визначається строком дії повноважень Київської міської ради відповідного скликання.
Також учасниками було підтримано питання про подання заяви про реєстрацію внесених змін до Положення «Комітет мікрорайону Лук'янівський» до Київської міської державної адміністрації. Насамкінець, присутні обговорили поточні питання життєдіяльності ОСН «Комітет мікрорайону Лук'янівський».
 
<< Початок < Попередня 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 Наступна > Кінець >>

Всього 11326 - 11340 з 11785
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.