ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
3443.jpg
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3179
mod_vvisit_counterВчора4158
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3179
mod_vvisit_counterЗа місяць93220
mod_vvisit_counterЗа весь час7468105
Правила оформлення медичної довідки для абітурієнтів Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011

Незабаром стартує набір студентів до вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.

У випускників розпочинається складний, відповідальний, обмежений в часі період. Коли вже позаду будуть іспити, зовнішні тестування та випускні вечори, з нетерпінням почнеться очікування оголошень про прийом документів до навчального закладу, вибір якого не раз підтверджений в родинному колі та схвалений близькими друзями.

Більшість документів у випускників вже є на руках (диплом про освіту, сертифікат про результати зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт). Залишилось сфотографуватись та отримати висновок лікаря про відсутність протипоказань для подальшого продовження навчання у вищому навчальному закладі. Такий висновок оформлюється в медичній довідці форми 086/о.

Вона введена в дію відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров»я України № 302 від 27.12.99 (зі змінами) «Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)».

Детальніше...
 
Порядок реєстрації структурного утворення політичної партії Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011

Реєстрація районних організацій політичних партій у Шевченківському районі міста Києва здійснюється Шевченківським районним управлінням юстиції у м. Києві лише після реєстрації політичної партії Міністерством юстиції України. Після реєстрації районних організацій політичних партій вони можуть набувати статусу юридичної особи, якщо це передбачено статутом партії.

Шевченківське районне управління юстиції у м. Києві приймає рішення про реєстрацію районних організацій (надалі - структурних утворень політичної партії), передбачених статутом партії, протягом 10 днів з дня надходження письмової заяви від них, завіреної керівним органом політичної партії.

Для реєстрації структурного утворення політичної партії для набуття статусу юридичної особи до управління подаються наступні документи:

  • заява ;
  • копія статуту політичної партії;
  • відомості про склад керівних органів структурного утворення політичної партії ;
  • протокол установчих зборів (конференції), на яких було утворено районну організацію політичної партії.
Детальніше...
 
Відповідальність за насильство в сім’ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011

Здійснення заходів щодо запобігання насильству в сім`ї у межах надання їм повноважень накладається на відповідні підрозділи органів внутрішніх справ; органи опіки і піклування; спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань запобіганню насильства в сім`ї.

В органах міліції заходи щодо запобігання насильству в сім`ї здійснюють служба дільничних інспекторів міліції та кримінальна міліція у справах дітей. Підставою для вжиття заходів вважається відповідна заява.

За результатами перевірки заяви (повідомлення) виносять офіційні попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім`ї та ставлять на профілактичний облік осіб, які вчинили насильство в сім`ї. Офіційне попередження може бути винесено осудній особі, яка на момент його винесення досягла 16-річного віку.

Детальніше...
 
Ярмарки в Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011
 
Щотижня у Шевченківському районі відбуваються сільськогосподарські ярмарки для задоволення потреб мешканців у продовольчих товарах за доступними цінами.

22 квітня сільськогосподарські ярмарки відбулися на вул. Воровського, 2 та вул. Ризькій, 1.

23 квітня сільськогосподарський ярмарок відбувся на вул. Татарській, 32-38.

Детальніше...
 
Президенти України та Росії обговорили перспективи подальшої співпраці Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011
У Державній резиденції «Залісся» відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича і Президента Росії Дмитра Медведєва.

 

На початку розмови Глава Української держави подякував своєму російському колезі за активну участь делегації РФ у заходах до 25-річчя Чорнобильської трагедії.

Дуже важливо, щоб був «нерозривний зв'язок» поколінь - між тими ліквідаторами, які 25 років тому поклали свої життя, долаючи наслідки Чорнобильської аварії, та тими, хто живе сьогодні, наголосив Віктор Янукович.

У цьому контексті Президент відзначив важливість спільної діяльності з чорнобильської проблематики з російськими партнерами, зокрема в таких питаннях, як спорудження об'єкта «Укриття», робота Чорнобильського фонду.

 

За матеріалами: http://www.president.gov.ua/news/19942.html

Детальніше...
 
У Києві вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2011

Сьогодні, у день відзначення 25-х роковин з дня Чорнобильської трагедії, у столиці вшанували ліквідаторів аварії та загиблих під час усунення наслідків катастрофи.

До участі у заходах долучилися перші особи держави, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, ліквідатори аварії, вдови та родичі загиблих, громадськість. Так, учасники взяли участь у поминальному молебні на території церкви Св. Архангела Михаїла УПЦ МП, поклали квіти до Меморіального кургану героїв Чорнобиля на території церкви та пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» у Дніпровському районі.

Олександр Попов також взяв участь у відкритті алеї «Героїв Чорнобиля» із встановленням семи бюстів пожежників та меморіальних плит у Святошинському районі, і у мітингу-реквіємі біля пам'ятного знака «Пам'яті жертв Чорнобиля» з відкриттям першої черги Парку Пам'яті у Деснянському районі.

За матеріалами: http://www.kmv.gov.ua

Детальніше...
 
У Шевченківському районі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської аварії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2011
 

З  нагоди 25-ї річниці у Шевченківському районі столиці відбувся «Ритуал пам'яті».

У Храмі пам'яті жертв Чорнобиля по вул. Нагірній, 6, Святійший Патріарх Київський і всія Руси-України Філарет відслужив поминальну службу.

У заході взяли участь Голова Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Сергій Зімін, заступники голови, керівники структурних підрозділів, учасники та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вдови померлих ліквідаторів, представники громадських організацій та трудових колективів, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл Шевченківського району.

Детальніше...
 
ВАТ "Київхліб" провели штабне навчання Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2011
 

На виконання вимог наказу голови - начальника цивільної оборони Шевченківського району м. Києва від 28.03.11 № 4 "Про проведення навчань з невоєнізованими формуваннями цивільної оборони (цивільного захисту) Шевченківського району м. Києва та ліквідації стихійних звалищ сміття" Управлінням з питань надзвичайних ситуацій було організовано та проведено 19.04.11 року навчання з невоєнізованим формуванням цивільної оборони ВАТ "Київхліб" ДП Булочно-кондитерського комбінату в кількості 15 осіб, одного вантажного автомобіля "КАМАЗ", невоєнізованого формування цивільної оборони служби транспортного забезпечення та одного трактора ЖЕКу "Золотоустівська".

Відпрацювання практичних навичок задіяного особового складу щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із утворенням стихійних звалищ сміття на території району відбулося за адресою: вулиці маршала Рибалки та Шолуденка (в районі стадіону "Старт").

Штабне навчання було розпочато з шикування особового складу учасників навчань на території стадіону "Старт", на якому доведено мету, навчальні цілі, завдання та проведено інструктаж по заходам безпеки при виконанні робіт з ліквідації стихійних звалищ сміття та захаращеності території.

Детальніше...
 
У Шевченківському районі відбулись штабні тренування Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2011

0.pngВідповідно до "Плану основних заходів підготовки цивільного захисту (цивільної оборони) Шевченківського району міста Києва у 2011 році", затвердженого наказом голови - начальником цивільної оборони Шевченківського району міста Києва С.Г.Зіміна від 23.12.2010 № 1 на запасному пункті управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації 20 квітня 2011 року було проведено штабне тренування на тему: „Дії органів управління цивільного захисту із захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження".

Основні цілі тренування:

  • удосконалення навичок керівного та начальницького складу цивільної оборони району в організації та проведенні заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
  • уточнення плану цивільного захисту (цивільної оборони) району;
  • тренування щодо оповіщення та прибуття керівного та начальницького складу цивільної оборони району;
  • готовність служб цивільної оборони району до виконання завдань за призначенням.
Детальніше...
 
Шевченківський район став «Лідером розвитку регіону» в галузі туризму Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2011
 

20 квітня 2011 року на території Національного заповідника "Софія Київська" відбулося засідання Міжвідомчої міської ради по туризму та екскурсіях, де було заслухано звіт про роботу районних в місті Києві державних адміністрацій по розвитку туризму на досвіді Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Засідання складалося з двох частин: екскурсійної та робочої.

Під час автобусної подорожі по центральній частині міста учасники засідання насолоджувалися чудовими краєвидами Шевченківського району та прослухали захоплюючу пізнавальну розповідь від екскурсовода туристичного бюро «Кліо», відвідали музей «Скарби України», де переглянули найбільшу в Східній Україні приватну колекцію ікон. Прибувши до Національного заповідника «Софія Київська», члени засідання оглянули виставку художніх картин «Київ очима сучасних художників» та тепло сприйняли хореографічні привітання від танцювальних ансамблів.

Детальніше...
 
У столиці затверджений графік проведення поминальних днів Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.04.2011

Для підвезення киян до кладовищ у поминальні дні комунальне підприємство «Київпастранс» забезпечить необхідною кількістю рухомого складу

У столиці затверджений графік проведення поминальних днів

Поминальні дні у столиці триватимуть з 1 до 9 травня. Графік проведення поминальних днів на міських кладовищах затверджений відповідним розпорядженням КМДА.

Зокрема, 1 травня кияни зможуть пом'янути родичів та близьких на Лісовому, Совському, Святошинському, Пуща-Водицькому, Чапаєвському, Пирогівському, Корчуватському, Братському, Солом'янському, Мишоловському, Шулявському, Північному, Південному та Старообрядному кладовищах, а також на Лук'янівському заповіднику.

 

За матеріалами: http://www.kmv.gov.ua

Детальніше...
 
Шашисти продовжують спартакіаду серед студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.04.2011

p4202195.jpg20 квітня 2011 року у спортивному комплексі «Економіст» Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою         вул. Є. Потьє, 18 відбулися змагання з шашок в рамках Спартакіади серед студентських команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, розташованих на території Шевченківського району м. Києва. У змаганнях брали участь - студенти Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана; Національного медичного університету ім. О. Богомольця; Національного педагогічного університету ім. Драгоманова; Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури; Національної академії статистики, обліку та аудиту.

В особистому заліку у напруженій боротьбі місця розподілилися таким чином: серед жінок перемогу одержала Осадча Ірина - студентка Національного медичного університету ім. О. Богомольця, другою була студентка Національної академії статистики, обліку та аудиту - Забєліна Дар'я, трете місце посіла Коробка Євгенія - студентка Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Детальніше...
 
Аналіз звернень мешканців, які надійшли до міського Call- центру по Шевченківському району Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.04.2011

1224751332_doverie-b.jpg

 

 

Станом на 01.04.2011

 

 

З початку 2011 року  на розгляд  до відділу оперативного реагування на звернення мешканців УЖКГ Шевченківської  районної  в  місті Києві державної адміністрації  через міський Call- центр надійшло 8139 звернень.   В  7497  зверненнях порушено питання  житлового господарства.

Детальніше...
 
«Прикрасимо землю садами» Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.04.2011

0003.jpegПід такою назвою в районному інформаційному центрі - „Бібліотека ім.М.Костомарова"  20 квітня 2011 року відбувся День інформування. Його учасниками стали близько 100 осіб. Це читачі бібліотеки, мешканці мікрорайону, слухачі Університету третього віку. Співорганізатором заходу виступив Клуб Органічного Землеробства.

dsc03036.jpgПрийшла весна, а з нею приємні турботи для городників, дачників, садівників. Саме для цієї категорії мешканців району  і було організовано цей захід. В  рамках Дня інформації відбулася презентація  клубної газети «К  Земле с любовью»,  вікторина «Чи знаєте Ви квіти?», продаж засобів для захисту рослин  та насіння.

Учасники зустрічі  отримали також корисну інформацію та поради від Клубу Органічного Землеробства (керівник клубу - Петро Трохименко) та мали змогу оглянути тематичну виставку  «Ваш чудо-город», підготовлену працівниками бібліотеки.

Детальніше...
 
Дано старт спартакіаді серед студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.04.2011
 

18 квітня 2011 року у спортивному комплексі «Економіст» за адресою вул. Є. Потьє, 18 відбулися змагання з шахів в рамках Спартакіади серед студентських команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, розташованих на території Шевченківського району м. Києва. У змаганнях брали участь 10 осіб - студенти Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана; Національного медичного університету ім. О. Богомольця; Національного педагогічного університету ім. Драгоманова; Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури; Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 Наступна > Кінець >>

Всього 11326 - 11340 з 11560
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.