ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні327
mod_vvisit_counterВчора4339
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4666
mod_vvisit_counterЗа місяць89582
mod_vvisit_counterЗа весь час7730559
25 жовтня – Start Business Challenge 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
875.jpg
Як відкрити власний бізнес і витратити якнайменше зусиль на його реєстрацію? Які програми від місцевої влади існують для підтримки підприємництва в Україні? До кого звернутися за фінансуванням?
Про все це можна буде дізнатися на Start Business Challenge 25 жовтня у Klitschko Expo за адресою вул. Велика Васильківська, 55 (Київ). В рамках заходу BRDO презентує державний інформаційний сервіс для відкриття бізнесу.
Представники Мінекономіки, КМДА і Державної служби зайнятості розкажуть про програми підтримки підприємництва і послуги для підприємців, а також покажуть, як ними скористатися. Українські підприємці поділяться з учасниками воркшопу своїми історіями успіху і деталями відкриття власної справи. Представники фінансових інституцій презентують свої програми. Українські банки представлять свої фінансові програми й інструменти для підприємців.
Під час заходу можна буде отримати індивідуальну консультацію з юридичних, фінансових і операційних питань ведення бізнесу.
Захід проводиться у партнерстві з Державною службою зайнятості та за підтримки КМДА
Коли: 25 жовтня, 2018, 15:30-18:30 (реєстрація починається о 15:00)
Де: Klitschko Expo, вул. Велика Васильківська, 55 (Київ)
Реєстрація обов’язкова за посиланням:  https://goo.gl/forms/ddnm7HuWi1HrnLmy2 
 
7 основних змін в програмі житлових субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
13022.jpg
За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Кабінетом міністрів України.
З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.
Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.
Право на допомогу від Уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна,  площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.
У разі якщо член домогосподарства немає доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.
На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
Зміни також стосуються сплати обов’язкового платежу. З 1 жовтня 2018 року якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. Для прикладу, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послуг становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.
Детальніше...
 
Столична юстиція консультує: що робити, якщо втратили документи? Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
69.jpg
Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Паспорт є дійсним для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. 
(Положення про паспорт громадянина України, затверджене Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 року N 2503-XII)
Для відновлення паспорту, особа повинна звернутися до територіального підрозділу ДМС України або до відповідного ЦНАПу, або до центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ».
І надати необхідні документи:
 – Заяву про втрату або викрадення паспорта, в якому вказується місце , час і обставини втрати або викрадення, складене за певним зразком ;
– Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта на території України);
– Фотокартка розміром 3,5 х 4,5 сантиметра (для оформлення паспорту у вигляді книжечки потрібно додатково надати дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см);
– Свідоцтво про народження, про шлюб (розірвання шлюбу) – за наявності ; 
– Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати.
– Довідка про реєстрацію (прописку) ; 
– Квитанцію про сплату державного мита ( 34 грн.) , або документ про звільнення від сплати
Новий паспорт вам видадуть протягом місяця.
 
Кар`єрний форум -2018 «Живи та працюй в Україні» в Інституті підготовки кадрів Державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
15.jpg
18 жовтня 2018 року в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України пройшов кар`єрний форум -2018 «Живи та працюй в Україні». Метою Форуму було створення єдиної ефективної системи взаємодії між владою, службою зайнятості, роботодавцями, навчальними закладами, соціальними партнерами в напрямку професійної орієнтації молоді. Учасниками цього заходу були представники органів влади, роботодавці, навчальні заклади, громадські організації, центри соціальних служб, районні управління освіти та інші зацікавлені структури.
Форум складався  з двох частин. В першій частині форуму «Професійна орієнтація молоді. Виклики сьогодення» виступали провідні фахівці навчальних закладів зі своїми докладами стосовно нових тенденцій в професійній орієнтації молоді та її працевлаштуванні. Спікером від Шевченківського району була Чуб Оксана Володимирівна,  директор  Центру  зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» Київського   національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Вона підготувала презентацію на тему «Взаємодія соціальних партнерів та їх вплив на зайнятість молоді».
Детальніше...
 
«Там, де панує аура добра» - літературно-музичний вечір Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
14.jpg
Днями в бібліотеці імені І. Котляревського було велелюдно, весело, музично-поетично! Адже до бібліотеки завітали відомі київські поети та музиканти. А ще відбулося нагородження дипломами та невеличкими подарунками читачів-переможців "Марафону читання", який пройшов у вересні серед читачів абонементного відділу.
Серед запрошених гостей заходу - поетеса Тетяна Семенченко розповідала про себе, ілюструючи розповідь чудовими віршами. Відчувалося, що її поезія припала до душі читачам! Авторка подарувала бібліотеці дві свої збірки, тож у них буде нагода насолодитися читанням.
Вже вкотре радує читачів своєю творчістю Юлія Григорук – поетеса, автор музики, бандуристка, лауреат багатьох конкурсів. Ця тендітна дівчина пише надзвичайно чуттєву поезію, і зал слухав її вірші, затамувавши подих. Юлія також виконала музичну композицію на фортепіано.
Наступний гість бібліотеки, Борис Кесельман виконав власні пісні, серед яких – «Пісня про Сирець». Його поетичні жартівливі куплети читачі підтримували бурхливими оплесками та сміхом.
Детальніше...
 
Стан господарства у житлових будинках Шевченківського району на 22.10.2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
2.jpg
Станом на 6 год ранку 22 жовтня 2018 року, за інформацією ПАТ «АК «Київенерго», в районі відключено від гарячого водопостачання 183 житлові будинки. До вашої уваги наводимо зведену таблицю з адресним переліком житлових будинків комунальної форми власності Шевченківського району. 
 
Проведено засідання круглого столу «Участь ОСН в розвитку місцевої демократії» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2018
dsc_1003.jpg
Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, які проходять у всіх державах-членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.
Головною метою ініціативи є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залученню до прийняття управлінських рішень.
В рамках Європейського тижня місцевої демократії в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, 18 жовтня  2018 року, було проведено засідання круглого столу «Участь органів самоорганізації населення в розвитку місцевої демократії».
В заході взяли участь керівники органів самоорганізації населення Шевченківського району, голова Громадської ради при Шевченківській РДА, представники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Детальніше...
 
Трудовий договір чи цивільно-правова угода: основні відмінності Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2018
6449.jpg
Часто працівники навіть не підозрюють, які нюанси у правовідносинах із роботодавцем можуть виникати в зв’язку з оформленням так званих «трудових відносин» на підставі цивільно-правової угоди. 
Про що необхідно знати працівнику? 
Поняття
Трудовий договір — це угода між працівником і власником підприємства (установи чи організації) або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства (установи, організації) або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором чи угодою сторін (ст. 21 КЗпП України);
Цивільно-правова угода – це домовленість (правочин) двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обовязків (ч. 4 ст. 202, ч. 1 ст. 626 Цивільного кодексу України).
Правове регулювання
- укладення, розірвання трудового договору, умови праці за трудовим договором регулюються трудовим законодавством – Кодексом законів про працю та іншими законами.
- укладення, розірвання цивільно-правової угоди регулюється не трудовим законодавством, а цивільним – Цивільним кодексом України.
Детальніше...
 
Чому потрібно зробити щеплення проти грипу і як пройти вакцинацію Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2018
87464.jpg
Протягом найближчих тижнів в аптеки доставлять усі 350 тис доз вакцин проти грипу. На початку епідемічного сезону грипу Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує, чому потрібно вакцинуватися проти грипу, кому треба зробити щеплення насамперед, які вакцини є в країні і як пройти вакцинацію.
Які вакцини проти грипу є в країні
Цьогоріч в Україні доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра»  (виробник - «Санофі Пастер», Франція) і «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея) — обидві якісні та безпечні.
Вакцину «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а «Джісі Флю» - від шести місяців.
Загалом 350 000 доз вакцин проти грипу протягом найближчих тижнів доправлять до аптек по всій Україні.
Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян. МОЗ України закликає керівництво закладів охорони здоров’я, підприємств та установ забезпечити вакцинування громадян, особливо із груп ризику, які щоденно працюють у колективі й наражають себе на небезпеку зараження вірусом грипу.
Запобігання грипу допоможе заощадити кошти: за різними оцінками, захворювання на ГРВІ, зокрема грип, коштує хворому від 420 до 2 800 грн залежно від його тяжкості, а для держави збиток становить 4 200–7 800 грн. Вартість вакцин складе від 200 грн до 300 грн.
Чому потрібно вакцинуватися
Щороку в Україні реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких припадає на грип та ГРВІ. За даними минулого епідсезону, в нашій країні було зафіксовано сім летальних випадків унаслідок грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений проти грипу.
Детальніше...
 
Старт загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо протидії торгівлі людьми Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2018
12998.png
З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня Міністерство соціальної політики України анонсує старт загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.
Інформаційна кампанія пройде на території всієї країни та передбачає трансляції на державних і приватних ТВ та радіоканалах країни, розміщення інформаційних матеріалів на зовнішніх носіях, в пресі, в соціальних мережах, інтерв’ю з експертами, інформаційні та інші заходи.
Серед матеріалів, підготовлених для медіа, чимало розроблених спільно з міжнародними партнерами і громадськими організаціями, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми, включаючи Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Представництво МОМ в Україні, Представництво громадської організації „Компанія А21” в Україні та інших.
Детальніше...
 
Столична влада розпочала опалювальний сезон, першими підключають заклади соціальної інфраструктури Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.10.2018
877.jpg
Столична влада розпочала опалювальний сезон у Києві. Тепло вже подають у школи, дитсадки, інші навчальні заклади та лікарні. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.
«Ми вже почали опалювальний сезон. Навчальні заклади – дитячі садки, школи, – лікарні отримують гарячу воду і тепло. Загалом місто готове до опалювального сезону», – сказав Віталій Кличко.
Він пояснив, що на початку опалювального сезону через збільшення тиску в трубах, де є проблемні ділянки, стаються прориви. Їх оперативно ліквідовують аварійні служби. За тиждень-два система теплопостачання працюватиме стабільно.
Також мер зауважив, що багато комунікацій у місті знаходяться в зношеному стані. Відтак, після передачі теплоенергетичного комплексу в управління громади Києва, столична влада розпочинає програму з модернізації системи водо-і теплопостачання.
«Ми реалізовуватимемо програму із заміни старих труб. Це достатньо коштовний процес. Але, тим не менш, ми вже інвестуємо на багато більше грошей у модернізацію комунікацій, ніж інвестувала компанія «Київенерго», – підкреслив Віталій Кличко.
 
За інформацією old.kyivcity.gov.ua 
 
Вийшов новий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» про право власності на землю Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2018
12997.jpg
Міністерство юстиції України презентувало сьомий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Право власності на землю». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
«Я МАЮ ПРАВО!» – загальнонаціональний правопросвітницький ТВ проект, спрямований на підвищення рівня правової обізнаності громадян.
У сьомому випуску роз’яснюється, як українцям, які володіють земельними паями або земельними ділянками, захистити свої права та не стати заручниками шахраїв.
Конституція України відокремлює землю від інших об’єктів нерухомості і запроваджує принципи її особливої охорони. Так, згідно із 14-ою статтею Конституції, право власності на землю гарантується, воно може набуватися і реалізуватися громадянами, юридичними особами та державою, виключно відповідно до закону.
Детальніше...
 
Керівник апарату Шевченківської РДА провів прийом громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2018
dsc_1002.jpg
Сьогодні, керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації провів особистий прийом громадян. Відвідувачі звернулись до голови району з проханням допомогти у вирішенні ряду особистих та громадських проблем. 
Питання піднімались досить різноманітні: приведення у відповідність опалювальної площі житлового будинку по вулиці Студентській, № 11 (а саме, правильного нарахування плати  за опалення), ремонту покрівлі в будинку.
Віталій Павлович уважно вислухав відвідувачів та дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення озвучених питань або надання можливої, враховуючи повноваження, допомоги у їх вирішенні.
 
Киянам нагадують про можливість оплати комунальних послуг онлайн Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2018
646.jpg
Аби не витрачати час у чергах для оплати комунальних послуг, киянам пропонують користуватися зручними муніципальними онлайн-сервісами: особистим кабінетом на сайті КК «Центр комунального сервісу», особистим кабінетом на сайті КП «ГІОЦ» або QR-кодом, що надрукований на квитанції.
Зокрема, власники картки киянина можуть оплатити спожиті житлово-комунальні послуги без комісії.
Для оплати через особистий кабінет достатньо виконати 3 простих кроки:
  1. Створити обліковий запис (додавши прізвище, ім’я та електронну адресу).
  2. Додати об’єкт (квартиру чи будинок).
  3. Сплатити зручним способом із поданого переліку.
Щоб сплатити за допомогою QR-коду, треба:
  1. Встановити додаток для зчитування QR-коду на смартфоні, зісканувати код та перейти за посиланням.
  2. Ввести номер телефону та електронну адресу.
  3. Натиснути «Сплатити».
Варто зазначити, що за допомогою онлайн-сервісів можна сплатити як за усі послуги разом, так і за будь-яку окремо
 
За інформацією: kyivcity.gov.ua
 
Під час вуличного фестивалю «РАЙОН #1 Block Party» перекриють рух транспорту на вулиці Рейтарській Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2018
58687.png
20 жовтня із 12:00 до 22:00 на вулиці Рейтарській влаштують одноденний вуличний фестиваль «РАЙОН #1 Block Party». Таку ініціативу громадської організації «Золоті ворота» підтримано розпорядженням КМДА.
Подія відбуватиметься на вулиці Рейтарській від будинку № 5 (перехрестя з вулицею Золотоворітською) до будинку № 21/13 (перехрестя з вул. Стрілецькою).
У зв’язку із цим на цій ділянці передбачено заборону руху всіх видів транспорту 20 жовтня з 06:00 до 23:59.
Згідно із розпорядженням, монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації та проведення заходу, розпочнеться цієї суботи о 09:00, а демонтаж має завершитися о 23:00.
Block Party – популярний у Берліні та Барселоні формат вуличних фестивалів, під час яких підприємці одного кварталу перекривають вулицю і влаштовують вечірку. Перша така вечірка відбулась на Рейтарській 21 липня. Цього разу спеціальні місця обладнають не лише для підприємців, й для мешканців вулиці, які захочуть долучитися до акції. Зокрема, передбачено розпродажі, фудкорти, майстер-класи, музичні виступи тощо. Торік частина зібраних під час події коштів пішла на облаштування вулиці.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 11791
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.