ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Шановні мешканці району! На сайті проводиться опитування щодо якості житлово-комунальних послуг. Не будьте байдужими - проголосуйте !
Головна Пошук e-mail

Опитування

Яка з послуг житлово-комунального господарства, на ваш погляд, є найкращою?
 
Чи знаєте ви, що таке ОСН (орган самоорганізації населення) ?
 
grafik-priyomiv.jpg
 

Наш банер

 baner_shrda.png
partnerski_proektu.png

Привітання жінок

kp_cos.png
uryadova-liniya.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
museum_.gif
golodomor.png
academy.jpg

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1015
mod_vvisit_counterВчора4661
mod_vvisit_counterНа цьому тижні19548
mod_vvisit_counterЗа місяць95368
mod_vvisit_counterЗа весь час2616686
Відділ роботи зі зверненнями громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2011

Адреса: 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24

 

 

 

ПІБ

каб.

тел.

факс

e-mail

Начальник відділу

 

107

235-35-73

235-35-73

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головні спеціалісти

КОТРУЦА

Альона Анатоліївна

 106  234-06-71  234-06-71  
 

НОВІКОВА

Світлана Василівна

106 234-06-71    
 

САВЧУК

Світлана Вікторівна

108 234-25-93    
 

СУЗДАЛЄВА

Валентина Федорівна

108 234-25-93    

Прийом заяв від громадян

 

110

234-06-71

 

 

Видача листів мешканцям

 

101

234-25-93

 

 

 

Режим роботи:

Прийом заяв та видача листів громадян здійснюється щодня з 9.00 до 18.00 год., в п'ятницю з 9.00 до 16.45 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00).

 

Основні напрямки діяльності та завдання відділу

Відділ роботи із зверненнями громадян є структурним підрозділом Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та входить до її апарату, створюється і ліквідується відповідно до структури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відділ підпорядковується керівнику апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України,  постановами Верховної Ради України, актами  Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпорядженнями Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, порядком розгляду звернень громадян та порядком організації особистого прийому громадян в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, а також цим положенням.

Основними завданнями відділу є:

1. Забезпечення чіткої роботи щодо розгляду звернень громадян у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. Організація  особистого прийому громадян головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Особистий прийом громадян головою першим заступником та заступниками голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Особистий прийом головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації проводиться за попереднім записом, що здійснюється у відділі роботи із зверненнями громадян :

- щовівторка з 9.00 до 13.00;

- щоп'ятниці з 9.00 до 13.00;

 

Запис на прийом здійснюється не менше ніж за тиждень до дати проведення прийому, а у випадку, коли питання заявника потребує негайного вирішення, не менше ніж за два робочих дні до дати проведення прийому.

Питання, якщо воно не потребує негайного вирішення, або розгляду особисто головою райдержадміністрації, повинно попередньо розглядатися першим заступником, заступниками голови райдержадміністрації згідно з тимчасовим розподілом обов'язків, або керівником апарату райдержадміністрації.

 

З метою якісного опрацювання звернень громадян під час особистого прийому, прийом голови, першого заступника голови, заступників голови Шевченківської районної  в місті Києві державної адміністрації проходить за попереднім записом.

Для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення, заступником голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Малихіним О.В. проводяться виїзні прийоми громадян з питань житлово - комунального господарства для надання можливості мешканцям району звернутися зі своїми питаннями за місцем проживання.

Запис на прийом здійснюється за телефоном: 235-23-77

 

 

Вимоги до оформлення звернень громадян

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян»:

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформленні відповідно до чинного законодавства.

Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

 

Зразок заяви для оформлення звернень громадян

 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
bigmir)net TOP 100