ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
likar1.jpg
p3_27042018baner.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні641
mod_vvisit_counterВчора3720
mod_vvisit_counterНа цьому тижні30106
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час7094707
Відділ роботи зі зверненнями громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2017

Адреса: 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24

 

   

 

ПІБ

Тел.

Факс

e-mail

Начальник відділу

ЧОРНІЙ

Ірина Миколаївна

235-35-73

235-35-73

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Головні спеціалісти

 

 

 

 

 

НОВІКОВА

Світлана Василівна

235-20-51

 

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

 

ПОПОК

Вікторія Володимирівна

234-06-71

 

 

 

ІВАСЮК

Валентина Михайлівна

234-06-71

 

 

 

ЛЕГЕНЬКА

Олена Анатоліївна

234-06-71

 

 

Прийом заяв від громадян

 

234-06-71

 

 

Видача листів мешканцям

 

234-06-71
235-35-72
235-20-51

 

 

 

  

 

Режим роботи:

Прийом заяв та видача листів громадян здійснюється щодня з 9.00 до 18.00 год., в п'ятницю з 9.00 до 16.45 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00).

 

Основні напрямки діяльності та завдання відділу

Відділ роботи із зверненнями громадян є структурним підрозділом Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та входить до її апарату, створюється і ліквідується відповідно до структури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відділ підпорядковується керівнику апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України,  постановами Верховної Ради України, актами  Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпорядженнями Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, порядком розгляду звернень громадян та порядком організації особистого прийому громадян в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, а також цим положенням.

Основними завданнями відділу є:

1. Забезпечення чіткої роботи щодо розгляду звернень громадян у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. Організація  особистого прийому громадян головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Особистий прийом громадян головою, першим заступником та заступниками голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Особистий прийом головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації проводиться за попереднім записом, що здійснюється у відділі роботи із зверненнями громадян :

- щовівторка з 9.00 до 13.00;

- щоп'ятниці з 9.00 до 13.00;

 

Запис на прийом здійснюється не менше ніж за тиждень до дати проведення прийому, а у випадку, коли питання заявника потребує негайного вирішення, не менше ніж за два робочих дні до дати проведення прийому.

Питання, якщо воно не потребує негайного вирішення, або розгляду особисто головою райдержадміністрації, повинно попередньо розглядатися першим заступником, заступниками голови райдержадміністрації згідно з тимчасовим розподілом обов'язків, або керівником апарату райдержадміністрації.

 

З метою якісного опрацювання звернень громадян під час особистого прийому, прийом голови, першого заступника голови, заступників голови Шевченківської районної  в місті Києві державної адміністрації проходить за попереднім записом.

Для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення, першим заступником голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Андрєєвим В.І. проводяться виїзні прийоми громадян з питань житлово - комунального господарства для надання можливості мешканцям району звернутися зі своїми питаннями за місцем проживання.

Запис на прийом здійснюється за телефоном: 235-23-77

 

 

Вимоги до оформлення звернень громадян

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян»:

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформленні відповідно до чинного законодавства.

Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

 

Зразок заяви для оформлення звернень громадян

 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.