ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3281
mod_vvisit_counterВчора4071
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11496
mod_vvisit_counterЗа місяць49421
mod_vvisit_counterЗа весь час7949593
Вдячна громада Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2013

27.01.15

Учасник АТО дякує голові району

На ім'я голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації надійшов лист-подяка від учасника антитерористичної операції за проявлену увагу та оперативне вирішення проблем родини:
«Я, Качуровський С.С., безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції. Я та моя дружина висловлюємо велику подяку голові Шевченківської районної в місті Києві державної операції Гарязі Олегу Олександровичу за надання юридичної, психологічної соціальної та медичної допомоги у повному обсязі (отримав вогнепальне поранення при виконанні службових обов'язків) та тимчасовим житлом, а дружині - роботу за фахом.
Дуже дякуємо Вам за проявлену повагу до моєї родини та оперативне рішення важливих для нас проблем!».

 

29.12.2014

Вдячні мешканці висловлюють подяку

До Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації надійшов лист-подяка за підписом мешканців будинку центрального району столиці, що проживають по вул. Б.Хмельницького, 29/2. Голова будинкового комітету Смірнова С. просить об'явити подяку за уважне та чутке ставлення до звернень мешканців будинку директору КП ЖЕК «Михайлівський» Володимиру Івановичу Даньку.
За словами піні Смирнової, побажання та прохання мешканців будинку по вул. Б.Хмельницького, 29/2 виконуються без всілякої тяганини, належним чином, і, що важливо - швидко.

18.11.2014

Адміністрація, учні та батьки ліцею-інтернату №23 висловлюють подяку Голові району  

«Адміністрація, учні та батьки ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» звертається до Вас зі словами щирої вдячності за Вашу особисту участь у відзначенні Посвяти в кадети вихованців ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району міста Києва, яка відбулася у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври», - йдеться у листі директора ліцею Н.Головіхіної до Голови Шевченківської РДА Олега Гаряги.
Водночас Олег Олександрович посприяв оперативному вирішенню проблеми з опаленням в приміщенні ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» Шевченківського району міста Києва.
Очільник району звернувся до підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго» після прохання вихователів ліцею допомогти у даному питанні. Того ж дня, питання з опаленням у приміщенні ліцею-інтернату було вирішено. 

 

29.10.2014

Мешканці дякують за увагу та оперативність  

Мешканці квартир № 35, 34 по вул. Старокиївська, 1/5 звернулися до комунального підприємства «Керуюча дирекція Шевченківського району» з проханням зробити ремонт даху над квартирами та над площадкою п'ятого поверху.
Швидко відреагувавши, дирекція КП «Керуюча дирекція» зробила все вчасно та якісно. Відповідно, до Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрація надійшов лист-подяка від мешканців, які подякували за проявлену увагу, відповідальність і професійність.
Шевченківська райдержадміністрація завжди намагається вчасно реагувати та надавати допомогу мешканцям району.

 

27.10.2014

Мешканці вулиці Жилянської дякують Голові за облаштування скверу  

На ім'я голови Шевченківської райдержадміністрації Олега Гаряги надійшов лист-звернення від голови ініціативної групи жителів будинків по вул.Жилянській Лідії Гончаренко. Жінка щиро дякує Олегу Олександровичу за допомогу в створенні та облаштуванні нового міського скверу за адресою вул. Жилянська між будинками за номером 120-б та 120-в.
«Спасибі вам та вашим заступникам, які здійснили всі важливі заходи до того, щоб суботник 11 жовтня 2014 року відбувся. В результаті толоки було висаджено більше 40 дерев. Особлива подяка за техніку (екскаватор, самоскид) та вашу особисту участь у заході. Маємо надію, що така співпраця громади з адміністрацією буде і в подальшому робити Київ зеленим та квітучим містом» - йшлося у зверненні. 

 

06.10.2014 

367.jpgДо Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації надійшов лист-подяка від мешканців будинку центрального району столиці, що проживають по вул. Кудрявській 31/33. Автори листа дякують працівникам дільниці «Покровська» товариства «Кийградсервіс», що обслуговують їх будинок, за велику відповідальність до своїх обов'язків, чуйність до потреб мешканців.
«Так склалося роками, що люди зневірені на покращення життя, скаржаться на незадовільну роботу міських структур, а особливе ЖЕКів. Наш багатоповерховий будинок обслуговує товариство «Кийградсервіс» дільниця «Покровська» (начальник Рябушиць В.М.).
Начальник дільниці - відповідальна, віддана своїй справі людина, яка щодня займається проблемами нашого будинку, з'ясовуючи потреби його мешканців для термінового виконання технічних, аварійних та поточних робіт у будинку. Вперше за багато років, у більшості мешканців нашого будинку нарікань на роботу ЖЕКу не має, тому що значно поліпшилась його робота по обслуговуванню технічного стану нашого будинку, прибирання при будинкової території сходових кліток, наведено лад у підвальному приміщенні, в електрощитовій».
А ще, мешканці будинку розуміють, що за кожною емоційною скаргою, покаранням - доля сантехніка, електрика, прибиральника. «Часи, звичайно, для усіх важкі і мабуть, у нашого ЖЕКу «Покровська» економічнимх можливостей не більне, ніж у інших подібних структур, але ця обставина поповнюється надзвичайною чуйністю його працівників до проблем мешканців будинку. Бажаємо, щоб усі ЖЕКи переймали цей досвід, тоді і умови життя значно поліпшаться!».
Насамкінець, мешканці будинку по вул. Кудрявській 31/33 звертаються з проханням до керівництва Шевченківського району оголосити подяку за високий професіоналізм в роботі працівникам дільниці «Покровська» товариства «Кийградсервіс». 

 

12.02.2014

144570.jpgДопомога не словом, а ділом!

На ім'я голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна надійшов лист від в.о. Президента Компанії - голови правління Державної акціонерної холдингової компанії «Артем» (далі - ДАХК «Артем») В.Г. Салюти, в якому багатотисячний колектив висловлює щиру вдячність за оперативне сприяння у вирішенні питання щодо своєчасної виплати заробітної плати більш ніж трьом тисячам людей, розрядивши напругу в колективі, і як результат - своєчасно виконані забов'язання перед бюджетами різних рівнів та пенсійним фондом України.
Завдяки Вашим зусиллям, шановний, Сергію Георгійовичу ДАХК «Артем» забезпечить безперебійність виробництва, своєчасно виплатить заробітну плату, здійснить платежі до бюджету, не допустить зрив зовнішньоекономічних контрактів.
Нагадаємо, що ДАХК «Артем» входить у трійку найбільших підприємств Шевченківського району, тривалий час не має державного замовлення і практично не виготовляє продукцію для внутрішнього ринку. Через це основним джерелом надходження коштів є отримання виручки за зовнішньоекономічними контрактами та відшкодуванням ПДВ.

 
21.05.2013
 
5555555555547.jpgНа адресу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, на ім'я Голови Зіміна Сергія Георгійовича, надійшов лист-подяка від ініціативної групи мешканців Шевченківського району.
Так, мешканці будинку №12/14 по вул.Олександрівській - О.Сіра, Л.Шафорост та О.Кузьменчук звертаються зі словами вдячності особисто голові району Сергію Зіміну за впевнене керівництво районом:
«Ми впевнені, що робота більшості служб Шевченківського району залежить саме від координаційних дій вищого керівництва».
Також, щира подяка від імені мешканців даного будинку висловлюється ТОВ «Кийградсервіс», яке оперативно відреагувало на звернення з приводу ремонту козирка над входом до будинку, який було пошкоджено під час снігопаду у березні місяці.
«Завдяки цьому наші діти мають змогу гратися на прибудинковій території, оскільки іншого місця для облаштування майданчика в нас немає. А ми батьки можемо бути спокійні, що наші діти не будуть травмовані», - зазначено у листі.

 
 
 
 
 
 
 
 
21.03.2013
 

big_podyaka_dovyi.jpgМешканці Шевченківського району міста Києва висловили велику подяку голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову, голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Зіміну та працівникам райдержадміністрації за відкриття майстерні по наданню послуг населенню з ремонту взуття та інших. Майстерня буде розташовуватися в приміщенні за адресою вул. М.Житомирська, 3/4.

В листі-подяці наголошується: «Ми дуже вдячні, що неподалік від нас знову відкриється така майстерня, в якій ми можемо отримати необхідні нам послуги».

З повагою

мешканці будинків
по вул. Мала Житомирська та по вул. Софіївська

 

 
13.03.2013
 
Мешканці Шевченківського району міста Києва висловили велику подяку голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Зіміну та голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову.
«Від імені нашого будинку, по вулиці Зоологічній, 6, дякую вам за допомогу, яка була вкрай необхідна нам, в благоустрої нашого будинку. Висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам, а ми в свою чергу будемо всіляко підтримувати Вас», - зазначається у листі.
 
04.03.2013
 
Голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову надійшов лист-подяка від вдячних мешканців Шевченківського району.
Так, у громадянина Пшенишнюка А.В. в кінці минулого року з настанням зими температура у квартирі не перевищувала 15-17 градусів. Протягом багатьох років неодноразові звернення до відповідних служб та посадовців усіх рівні результату не давали.
Написане у 2012 році письмове та усне звернення мешканця Шевченківського району Пшенишнюка  було почуте небайдужими людьми комунальних служб Шевченківського району і питання нормального теплозабезпечення було вирішено.
У зв'язку з цим громадянин висловлює подяку особисто голові Київської міської державної адміністрації Олександрові Попову, голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Зіміну а також відповідальним особам, які знаходилися на своїх місцях та сприяли вирішенню вищезгаданої проблеми, а саме:
-начальнику департаменту обслуговування та розрахунків з населенням комунального підприємства «Центру обслуговування споживачів Шевченківського району» К.Лопатіну;
-інженеру 1-ї категорії комунального підприємства «Центру обслуговування споживачів Шевченківського району» Л.Святецькій;
-головному інженеру виробничо-обслуговуючого підрозділу «Дегтярівка» ТОВ «Київжитлосвіт» В.Фокіну;
-працівникам міського та районного «Call-centr».
  
26.02.2013
 
Подяка заступнику голови - Олександру Малихіну за допомогу 
 
big_podyaka_dovyi.jpgГрупа мешканців будинку 2-А по вул.Золотоворітській висловлює подяку заступнику голови Шевченківської райдержадміністрації Олександру Малихіну за вирішення житлового питання.

 «Ви подарували нам довгоочікуваний спокій, знявши  промисловий кондиціонер зі стіни нашого будинку, чим захистили його від руйнування, а у нас з’явилась звичайна людська можливість відкривати вікна і балконні двері коли це потрібно і дихати свіжим повітрям», - не приховують свого задоволення громадяни.

«Ваше розуміння, Ваша допомога дозволяють нам вірити, що хтось про нас постійно думає і кожну мить ми захищенні від зневаги і в разі необхідності «швидка допомога» з Вашого боку буде вчасна і реальна. Ми відчули і оцінили, що в нас є реальний захист», зазначає у листі мешканець будинку – О. Полянський.
 
Подяка від громадян
 
31.01.2013
 
img_1610.jpgНа ім’я голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації Сергія Зіміна надійшов лист-Подяка від в.о.генерального директора Палацу мистецтв України, художнього керівника - заслуженого діяча мистецтв України В. Мозгової. Дирекція Національного палацу мистецтв «Україна висловлює подяку спортивно-танцювальному ансамблю «Пульс» Центру творчості «Шевченківець» /художній керівник-заслужена артистка України Наталія Борсук/ за участь у святкових виставах Головної ялинки України, які відбувалися у НПМ "Україна" з 26 грудня 2012 року по 13 січня 2013 року.
«Виступи колективу ансамблю «Пульс» стали справжньою окрасою новорічного дійства і принесли багато радості і позитивних емоцій дітям та батькам, які завітали у ці дні до Палацу. Організовуючи благодійні акції та концерти, ми постійно запрошуємо ансамбль «Пульс» до участі», - пишеться у Подяці.
Насамкінець, голові Шевченківської райдержадміністрації Сергію Георгійовичу висловили подяку за невтомну працю, спрямовану на виховання високих естетичних смаків молоді.
 
 
 
24262825.jpgДо голови Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації Сергія Зіміна надійшов лист від імені 9 тисяч мешканців Печерського району м.Києва, що обслуговуються в медичній амбулаторії №1 Центральної районної поліклініки Шевченківського району м.Києва, що знаходиться за адресою вул. М. Заньковецької 3/1.
Зі словами вдячності та найщирішої подяки звертаються мешканці на адресу начальника Управління охорони здоров’я Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації Рейф Валентини Іванівні -  за її неоціненний внесок у вирішенні питання про продовження оренди приміщення медичної амбулаторії.
  - «Постійна увага Валентини Іванівни Рейф, її піклування про поліпшення життя та здоров’я ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів, чорнобильців, багатодітних родин, дали надію на соціальну справедливість у наш час», - зазначають пацієнти медичної амбулаторії № 1 у своєму листі.
Мешканці також висловлюють впевненість у тому, що медична амбулаторія буде і надалі працювати та надавати кваліфіковану медичну допомогу усім киянам.
 
02_10_2012.jpgНа адресу Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, на ім'я Голови - Зіміна Сергія Георгійовича, надійшов лист від громадянки В.М.Солопко, що мешкає у Шевченківському районі міста Києва.
Велика Вітчизняна війна – одна з найтрагічніших сторінок історії людства. Своїм чорним крилом зачепила вона не тільки дорослих, а й дітей. Валентина Миколаївна Солопко, професор кафедри загальноекономічних дисциплін Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» пережила воєнні перипетії у дитячому віці.
Валентина Миколаївна народилася в родині військових, де батько і мати були льотчиками-винищувачами, не лякалися труднощів, були сміливими, не втрачали незалежності та толерантності.
Привітні та теплі слова висловлює громадянка В.М.Солопко на адресу голови Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації Сергія Зіміна.
Так, на виконання доручення, наданого під час особистого прийому громадян стосовно благоустрою могили батьків громадянки В.М.Солопко Комунальне підприємство «Керуюча дирекція» Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації повідомило, що директором КП ЖЕК «Нивки» Горовим Володимиром Миколайовичем було проведено обстеження вищезазначеної могили на Байковому кладовищі.
При обстежені було встановлено, що роботи по благоустрою могили пов’язані з роботами по бетонуванню.
При сприятливих погодних умовах, роботи з бетонування були виконані у найкоротші терміни.
Громадянка В.М.Солопко висловлює подяку Шевченківській районній в м.Києві державній адміністрації, його голові та працівникам комунального підприємства:
«Я щиро дякую Вам, Сергій Георгійович, перш за все, за те, що Ви є серйозна людина, любите людей і допомагаєте їм.
Ви вирішили питання впорядкування могили моїх батьків (льотчиків винищувачів) на Берковцях безпосередньо через КП «ЖЕК «Нивки» (директор - Горовий Володимир Миколайович та заступник - Лиховид Петро Миколайович), - зазначено у листі.
 
28 вересня 2012 року.
 

bubka.jpgНа ім'я Голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна, надійшов лист-подяка від Національного олімпійського комітету України.

Так, президент НОК України Сергій Бубка висловлює щиру вдячність за підтримку за проведення 8 серпня 2012 року на вул.Хрещатик грандіозного спортивного свята - «Олімпійського уроку», який цього разу пройшов під гаслом «Прокачай себе в ритмі Олімпіади». Захід було організовано Національним олімпійським комітетом України, Міністерством освіти і науки,' молоді та спорту України, Державною службою молоді та спорту

України, Київською міською державною адміністрацією, Шевченківською районною в м.Києві державною адміністрацією.

За доброю традицією головною подією Олімпійського уроку стали різноманітні активності на спортивних майданчиках з видів спорту, на яких всі бажаючі: від дошкільнят до ветеранів спорту, а також люди з обмеженими можливостями мали нагоду ознайомитися та позмагатися. Уславлені спортсмени-олімпійці провели розминку для дорослих та дітей. Запрошені учні загальноосвітніх шкіл взяли участь у майстер-класах, конкурсах, веселих забавах від аніматорів та розіграші олімпійських призів.

Завдяки цій унікальній акції кожен з учасників зміг відчути себе справжнім олімпійцем та членом великої спортивної родини.

«Національний олімпійський комітет України висловлює Вам щиру вдячність за підтримку в організації заходу.

Сподіваюсь, що наша плідна співпраця заради формування у підростаючого покоління нашої столиці та всієї України стійкого інтересу до занять фізичною культурою та спортом, а також пропагування олімпійського руху та здорового способу життя буде продовжуватись й надалі», - зазначив Сергій Бубка.

 
 
 
 
big_podyaka_dovyi.jpg
 На адресу Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, на ім'я Голови Сергія Зіміна, надійшов лист-подяка від мешканця району Фесак Ю.Ю.

Вдячний мешканець звертається із щирими словами подяки і висловлює Сергію Георгійовичу, як керівнику, що обіймає одну з ключових адміністративних посад в місті Києві, своє захоплення результатами праці, які досягаються працівниками комунальних служб Шевченківського району столиці.

Громадянин Фесак Ю.Ю. безпосередньо дякує за зразкову діяльність колективу КП УЗН Шевченківського району та його керівнику Цимбалюку Олександру Леонтійовичу та особливо високо відмічає професійність, організованість та оперативність в роботі працівників даного підприємства - керуючого 3-го відділення КП УЗН Шевченківського району Миклухи Петра Михайловича та майстра цього ж відділення КП УЗН Марчук Галини Петрівни.

У листі наголошується на тому, що ці люди не тільки продемонстрували свій високий професіоналізм, а також проявили найкращі людські якості - чуйність, розуміння та готовність допомогти у вирішенні складної ситуації.

Як зазначає дописувач, понад три тижні тому негода звалила велике дерево на території поблизу гаражного кооперативу по вулиці Туполева. Стовбур і крона півсторічного дерева заблокували під'їзд до цілого ряду гаражів. Своїх сил для вирішення такої ситуації в кооперативі забракло. Тож, мешканці звернулися до працівника КП УЗН району Миклухи Петра Михайловича і вже на наступний день дерево було прибране.

 

 

  ПОДЯКА
 
На адресу Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, на ім'я Голови Зіміна Сергія Георгійовича, надійшов лист-подяка від сім'ї Кириченків - Олександра Васильовича та Тетяни Миколаївни.

Подружжя Кириченків звертається зі словами вдячності працівнику Служби у справах дітей Шевченківського району Брацейко Інні Георгіївні.

«Ця людина дуже чуйно поставилася при вирішенні наших проблем, всіляко приймала участь в тому, щоб наш онук як найскоріше повернувся в сім'ю. Ми горді, що у нашій державі є такі добропорядні люди. Велике Вас спасибі», - зазначено у листі.

 

2 червня 2012 року.


 
Подяка від посольства Республіки Польщі
 
До Шевченківської районної в м. Києві адміністрації надійшла подяка від Посольства Республіки Польща в Україні. Так, заступник Керівника Адміністративно-фінансового відділу Кшиштоф Ярош відзначає вдалу роботу працівників райдержадміністрації у боротьбі із зимовими небезпеками.
Працівниками житлово-комунального господарства були усунені бурулі з даху будинку за адресою вул. Ярославів вал, 10, що знаходиться поруч з будинком Посольства Республіки Польща.


Шановному пану
Начальнику управління
житлово-комунального
господарства

 

Посольство Республіки Польща в Україні засвідчує свою повагу та висловлює вирази подяки Вам пане Начальнику особисто і усім працівникам, які брали участь в усуненні бурульок з даху будинку за адресою вул. Ярославів Вал, 10, що знаходиться поруч з будинком Посольства Республіки Польща.


З виразами подяки,


Кшиштоф Ярош

Заступник Керівника
Адміністративно-фінансового
Відділу

 
 
 Подяка за турботу
 
1list_podyaka_18.01.12.jpg
 
 
 
Спасибі вчителям за материнську турботу
 
До адміністрації Шевченківського району надійшов лист-подяка від матері учня однієї з шкіл району.

„Шановна адміністраціє Шевченківського району!
Я звертаюся до вас від імені мам, які самотужки виховують дітей. Так сталося, що коли моєму синові було 4,5 роки, помер мій чоловік. Мені довелося виховувати його самій. Працювала я тоді на книжковій фабриці і звернулася до директора найближчої школи № 49 Сулейманової А.О. з проханням прийняти сина до школи. Алла Олександрівна пішла мені назустріч.
Я возила сина щодня до школи, а сама йшла на роботу. У цей складний час мені доводилося багато працювати, я часто хворіла, і виховання сина цілком лягло на плечі вчителів. У цій школі чудовий мікроклімат, і вона стала другим домом для мого сина. Професія вчителя нелегка і відповідальна. Адже скільки сил і здоров'я треба вкласти в кожну дитину, щоб із маленького зернятка виросла справжня людина.
Після навчання в школі № 49 мій син ішов навчатися в школу мистецтв № 2 ім. М.Вериківського (директор Ростовцева Л.А., вчитель Муржа О.А.). Звісно, що за маленьку перерву між школами він не встигав пообідати. В обов'язки педагога не входить напоїти дитину чаєм, чи поділитися своїм бутербродом, перевдягнути ...
Для мого сина вчителі були друзями, еталоном, ангелами-охоронцями. Я вдячна Богові, що на нашому життєвому шляху зустрілися чуйні люди великої душі.
Дорогі вчителі, директори шкіл! Сердечне спасибі вам за ваші материнські добрі серця, за теплоту і доброту, яку в наш час рідко зустрінеш.
Хотілося б, щоб адміністрація району відзначила ці школи і преміювала.

З повагою
мама випускника 9-А класу
Миколи Плахти
Марія Миколаївна"

 
 
 Подяка Зіміну за відпочинок
 

Група пенсіонерів і представники ради ветеранів Шевченківського району м.Києва висловлюють щиру вдячність голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Зіміну С.Г., начальнику Управління соціального захисту населення Зінченко Т.Ф., начальнику відділу соціальних програм Петренко Р.І., головному спеціалісті відділу Рогожкіній Г.М. за відмінну організацію відпочинку на базі санаторію „Зачарована долина".
„Ми перебували на відпочинку в санаторії „Зачарована долина", що в м.Іршава Івано-Франківської області з 6 по 19 вересня. Повернулися здоровими, бадьорими та задоволеними. Чисте гірське повітря, посилене якісне харчування, правильний режим сприяли поліпшенню нашого здоров'я. За це ми щиро вдячні організаторам відпочинку".

Група відпочиваючих
у складі 30 осіб

 


1vitannya.jpg
podyaka1.jpg 
1podyaka2.jpg
 
 
„Ми вдячні голові Шевченківського району Сергію Зіміну..."

Так починається лист мешканців будинків з вулиці Бабушкіна до Шевченківської районної адміністрації.
„Навпроти наших будинків у парку „Нивки" накопичилася купа сміття. За сприяння Шевченківської райдержадміністрації та особисто голови району Зіміна С.Г. її прибрали. І тепер на цьому місці облаштували кафе „Для відпочинку громадян", де ми із задоволенням проводимо вільний час разом з дітьми. Навколо - клумби з квітами, урни для сміття, регулярно прибирається та вивозиться сміття. А в темну пору доби територія добре освітлена, радують око кольорові гірлянди (раніше тут висів єдиний ліхтар, який не працював 5 років).
Тому ще раз дякуємо районній адміністрації за те, що дбає про людей, утримує територію району в належному стані та сподіваємося на подальшу допомогу та співпрацю.

З повагою
мешканці будинків
№№ 19, 23, 27, 27/3

по вул. Бабушкіна".

 

 

«Вдячні за відкриття продовольчого магазину» 

Мешканці Шевченківського району м. Києва висловили велику подяку голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Зіміну та голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову за відкриття продовольчого магазину за адресою: вул. Ярославів Вал, 28.
В листі-подяці наголошується: «Враховуючи, що зараз всі продуктові магазини закриваються, ми дуже радіємо, що неподалік від нас відкрився такий магазин, в якому можна придбати продукти першої необхідності, такі як молоко, хліб, крупи та інше.
Просимо і надалі допомагати створювати продовольчі магазини, тому що все було закрито та перепрофільовано».

З повагою

мешканці будинків
№№ 19, 19/54, 28
по вул. Ярославів Вал

 

       

                                                          Слова подяки від учениці

Зі словами подяки до Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації звернулася учениця київської школи № 139 Ганна Бичкова. Дівчина із неповної багатодітної родини мешкає у Шевченківському районі. Вона подякувала керівництву району та начальнику управління освіти Євгенії Валентинівні Яровій за турботу та чуйність. За словами Ганни, Євгенія Ярова з особливою увагою і розумінням ставиться до їхньої сім'ї, дбає про те, щоб вони завжди були забезпечені шкільною формою та безкоштовним харчуванням.

 

 

 

                                                       Подяка за сумлінну роботу, доброзичливість та чуйність  

 До відділу роботи із зверненнями громадян Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації зателефонувала громадянка Родіна Тамара Миколаївна, яка проживає у Шевченківського району.
"Щиро дякую працівникам територіального центру соціального обслуговування населення №2 та особисто директору Центру Охотницькій В.Т. за сумлінну роботу, доброзичливість та чуйність.
Бажаю всім працівникам Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації та територіального центру соціального обслуговування населення №2, напередодні свят, здоров'я, щастя, любові, здійснення бажань та матеріального достатку!"

 

З повагою

Родіна Тамара

 

 

05.09.2012р.

 

                                                 «Вдячні за людське ставлення в вирішенні проблеми»

Мешканка Шевченківського району м. Києва Швитай Г.І. висловила велику подяку голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергію Зіміну та Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень за організацію та виконання робіт по видаленню аварійних дерев по вул. Кузьмінській, 17.

В листі наголошується: «В останній час свої корективи в наше життя вносить природа, як ось, до Дня Перемоги ми отримали «подарунок» у вигляді роздробленої блискавкою вершини ясена, який ріс на схилі гори зеленої зони по вулиці Кузьмінська 17, внаслідок чого проживання в будинку та перебування на прилеглій до нього території стало небезпечним, загрожувало будівлі та життю мешканців.

По рекомендації приймальні КМДА мешканці звернулись з листом до Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень (КП УЗН) Шевченківського району м. Києва.

Спеціалістами підприємства на чолі з його керівником директором - Цимбалюком Олександром Леонтійовичем, з виїздом на місце було прийнято рішення по видаленню ясена та сухих гілок дуба.

Виконання робіт ускладнювалось неможливістю використання спеціалізованої техніки (вишок), що змусило залучати альпіністів з ТОВ «Компанія Паритет».

Дописувач зазначила: "що тільки людське ставлення до мешканців у вирішенні виниклої проблеми, високий професіональний рівень всіх ланок виконавців, дали можливість виконати цю складну роботу, велике їм за це - спасибі!».


10.09.2012р.

                                                 Щира батьківська подяка від ветеранів

На ім'я Голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Зіміна, надійшов лист-подяка від інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, учасників війни, ветеранів праці ті дітей війни Шевченківського району. 30 ветеранів висловлюють щиру батьківську подяку очільникові району за надану можливість відпочити та оздоровитись на Закарпатті, а також за постійну турботу та чудовий відпочинок, який організовується для ветеранів Шевченківського району вже більше 10-ти років поспіль.
У листі йдеться, що відпочинок залишив незабутні враження і після нього ветерани переповнені позитивними емоціями. Вражені ветерани й турботою колективу КП ДОТ «Зачарована долина», де сама природа лікує. Упродовж двох тижнів відпочинку ветерани були забезпечені 4-х разовим харчуванням та медичним обслуговуванням, мали можливість максимально насолодитись Закарпатською природою Карпат та відвідати ряд запланованих екскурсій.
Дописувачі також висловлюють подяку організаторам-працівникам Управління праці та соціального захисту населення, яке очолює Тетяна Зінченко та відзначили високий професіоналізм, відповідальність та турботу лікаря Ситнюк Лариси Іванівни, яка супроводжувала їх впродовж всього перебування на відпочинку.
Насамкінець автори листа бажають Сергію Зіміну та колективу Шевченківської райдержадміністрації здоров'я, плідної праці та успіхів у виконанні службових обов'язків.


 

 

 

 
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.