ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5068
mod_vvisit_counterВчора4880
mod_vvisit_counterНа цьому тижні9948
mod_vvisit_counterЗа місяць55507
mod_vvisit_counterЗа весь час7825115
Видача дубліката документа, посвідченого або виданого нотаріусом Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.11.2018
6468749879646344838.jpg
В нашому житті трапляються випадки, коли ми з необачності або з інших причин втрачаємо, пошкоджуємо який-небудь документ, а його існування нам вкрай важливе у зв’язку з необхідністю пред’явлення до тієї чи іншої установи або такий документ є підтвердженням різного виду юридичних фактів. Виходом в такої ситуації є отримання дублікату.
Дубліка́т (від лат. duplicatus - подвоєний) - другий примірник документа, що має таку ж саму юридичну силу, як і оригінал, повторно оформлений документ для використання замість втраченого чи пошкодженого оригіналу.
У разі втрати або зіпсування документа, посвідченого або виданого нотаріусом (договору, заповіту, свідоцтва, довіреності тощо), за письмовою заявою осіб, за дорученням яких або щодо яких учинялася нотаріальна дія, видається дублікат утраченого або зіпсованого документа.
До передачі в архів примірників документів, посвідчених або виданих нотаріусом, дублікат утраченого або зіпсованого документа видається нотаріусом за місцем його зберігання. Після передачі в архів таких документів дублікат документа видається нотаріусом державного нотаріального архіву.
Дублікати документів, посвідчених або виданих нотаріусом, можуть бути видані за письмовою заявою спадкоємців осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялася нотаріальна дія, а також виконавця заповіту та на запит нотаріуса, яким заведено спадкову справу. У цьому разі нотаріусу, крім свідоцтва про смерть таких осіб, подаються документи, які підтверджують їх родинні стосунки (свідоцтво виконавця заповіту).
Державний нотаріус державного нотаріального архіву видає також дублікати заповітів, які надійшли на зберігання, та які відповідно до чинного законодавства прирівнено до нотаріально посвідчених.
Дублікат заповіту може бути виданий вказаним у заповіті спадкоємцям, виконавцю заповіту після подачі ними свідоцтва про смерть заповідача. У разі смерті спадкоємців, які були вказані в заповіті, дублікат може бути виданий їх спадкоємцям після подачі ними свідоцтва про смерть заповідача і померлого спадкоємця.
До заяви про видачу дубліката заповіту або видачу дубліката іншого документа спадкоємцям осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялася нотаріальна дія, виконавцю заповіту нотаріус долучає засвідчену ним фотокопію свідоцтва про смерть та засвідчені фотокопії інших документів, які підтверджують їх родинні стосунки (фотокопію свідоцтва виконавця заповіту). Дублікат секретного заповіту не видається.
Дублікат довіреності видається нотаріусом після перевірки дійснісності цієї довіреності за даними Єдиного реєстру довіреностей.
Слід мати на увазі, що виданий дублікат документа має таку ж юридичну силу що і оригінал, при цьому втрачений чи зіпсований оригінал вважається таким, що втратив чинність.
Нотаріат міста Києва працює для вас!
 

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики
за матеріалами Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у місті Києві

 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.