ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2549
mod_vvisit_counterВчора4255
mod_vvisit_counterНа цьому тижні21265
mod_vvisit_counterЗа місяць91407
mod_vvisit_counterЗа весь час6767109
Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2018
kredut.jpg21.09.2017 рішенням Київської міської ради № 46/3053 затверджене Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.
Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві покликана, зокрема, запобігти спеціалізації малих та середніх підприємств переважно на торговельно-посередницькій діяльності. Адже фінансуватимуться пріоритетні для міста галузі промисловості, створення освітньої інфраструктури та надання послуг в сфері житлово-комунального господарства.
Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку у 2018 планується виділити 10 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50 % номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором.
Реалізації цього проекту сприяє налагоджене партнерство Київської міської влади, уряду Німеччини, який через KfW (Німецька кредитна установа для відбудови) надав Німецько-Українському фонду позику в розмірі 10 млн євро, а також ініціатива ЄС EU4Business, яка виділила 5 млн євро на компенсацію валютних ризиків.
Завдяки такій співпраці для кінцевого позичальника відсоткова ставка буде найнижчою в Україні -  близько 9 %!
Розроблений механізм надання фінансово-кредитної підтримки  є максимально спрощеним для підприємців, процедура триватиме не більше одного місяця та не потребуватиме безпосереднього звернення підприємця до міської влади. Всі погодження відбуватимуться між банком-партнером та Київською міською держаною адміністрацією. Щоб стати учасником Програми достатньо відповідати лише чотирьом встановленим критеріям: розміщення виробничих потужностей,  вид діяльності, цільове призначення кредиту, власний внесок.
Впровадження Програми дозволить столичним підприємцям отримати поштовх для розвитку, модернізувати виробничі потужності, збільшити обсяги своєї продукції, створити нові робочі місця, допоможе малим підприємствам стати середніми, а середнім – великими.
Позичальниками можуть бути суб’єкти господарювання – резиденти України, що зареєстровані в місті Києві,  виробничі потужності яких розміщені на території міста Києва та які підпадають під визначення суб’єктів малого або середнього підприємництва згідно з положеннями Господарського кодексу України, зокрема:
Суб’єкти малого підприємництва – середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро
Суб’єкти середнього підприємства – середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) становить від 50 до 250 осіб та річний дохід становить суму від 10 до 50 мільйонів євро.
Сума кредиту не може перевищувати суму в національній валюті, еквівалентну 250 000 євро.
Максимальний строк надання фінансово-кредитної підтримки не може перевищувати 2 роки.
Надання фінансово-кредитної підтримки здійснюватиметься за чітко визначеними критеріями кредитного проекту.
Критерій 1. Реєстрація та розміщення виробничих потужностей:
Позичальник зареєстрований в місті Києві, виробничі потужності розміщені на території міста Києва.
Критерій 2. Вид діяльності згідно з КВЕД 2010:
Ми вже сьогодні їх озвучували: це підтримка промисловості, розвитку інфраструктури освітніх закладів, діяльності з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.
Критерій 3. Цільове призначення кредитів:
придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів виробничого призначення, модернізація технологічного процесу виробництва.
поповнення оборотних коштів не фінансуватиметься.
Критерій 4. Власний внесок позичальника:
позичальник зобов’язаний профінансувати не менше 20 % вартості об’єкту кредитування.
Процедуру отримання фінансово - кредитної підтримки максимально спрощено.
Для її отримання підприємець:
1. Вивчає критерії визначені рішенням Київської міської ради від  21.09.2017 № 46/3053 « Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві».
2. Подає до банку-партнера свій кредитний проект.
3. У разі відповідності вимогам банку щодо кредитування та визначеним критеріям отримує фінансово-кредитну підтримку від міської влади.
Банки-партнери:
ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Укргазбанк» та ПАТ «ПроКредит Банк». Ведуться переговори з іншими банками щодо приєднання до Програми.
Довідково.
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.