ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
3443.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні189
mod_vvisit_counterВчора2816
mod_vvisit_counterНа цьому тижні189
mod_vvisit_counterЗа місяць89680
mod_vvisit_counterЗа весь час7340499
Топ-10 правових подій поточного місяця для бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
top_48957237845634.jpg1. Рада ЄС затвердила тимчасові торгові преференції для України
17 липня Рада ЄС підтримала введення тимчасових автономних торгових преференцій на користь України. Торгові преференції повинні вступити в силу до кінця вересня і будуть застосовуватися протягом трьох років.
2. Роботодавці отримають компенсацію за нові робочі місця
Уряд розподілив бюджетні витрати на 2017 рік в сумі 1 млн 400 тис. Грн для часткової компенсації роботодавцям витрат, пов'язаних зі сплатою ЄСВ. Цей крок дозволить забезпечити виплату роботодавцям компенсації в розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожну особу, працевлаштоване на нове робоче місце. Відповідна постанова від 19 липня 2017 року № 531 «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2017 рік» прийнято на засіданні Кабміну.
3. Аграрії зможуть отримати компенсацію за купівлю вітчизняної техніки не тільки в держбанках
Сільгоспвиробники вправі звернутися за частковою компенсацією вартості придбаної с / г техніки та обладнання вітчизняного виробництва не тільки в державні банки, а й в банки, в статутному капіталі яких як мінімум 75% належить державі. Відповідне зміни передбачені постановою Кабміну від 19 липня 2017 року № 532.
4. Фермерські господарства можуть подавати заявки на конкурс для отримання фінансової підтримки
18 липня стартував конкурс на отримання фінансової підтримки аграріями. Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на поворотній основі в розмірі, що не перевищує 500 тис. Грн. Подача заявок і документів триватиме до 16 серпня 2017 року включно.
5. Діяльність насіннєводів і озеленювачів оцінять на наявність ризиків
Семеновод і озеленювачі слід очікувати перевірку Госпродпотребслужбой в залежності від ступеня ризику госпдіяльності (з високим ступенем ризику - не частіше 1 разу на 2 роки; середнім - не частіше 1 разу на 3 роки; незначним - не частіше 1 разу на 5 років). Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності в сфері насінництва та розсадництва і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, затверджені постановою Кабміну від 12 липня 2017 року № 507.
6. Забудовники будуть враховувати потреби осіб з обмеженими можливостями
При розробці проектної документації для реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, пов'язаних з будівництвом, необхідно враховувати потреби осіб з обмеженими можливостями та інших маломобільних груп населення. Відповідні вимоги передбачені постановою Кабміну від 21 грудня 2016 року № 1070, яке вступило в чинності 14 липня 2017 року.
7. На ринках забезпечать пожежну безпеку
Керівництво українських ринків має убезпечити торговельні, адміністративні та складські приміщення від пожежі. Директор ринку зобов'язаний визначити уповноважену особу, яка відповідає за пожежну безпеку, а також затвердити інструкцію, яка встановлює протипожежний режим. Правила пожежної безпеки на ринках України затверджені наказом МВС від 6 червня 2017 року № 470, який вступив в силу 21 липня.
8. Провайдери програмної послуги повинні розкрити відомості про структуру власності
Розширено перелік документів, які подаються для отримання або продовження ліцензії провайдера програмної послуги. Крім основного пакета документів, провайдери програмних послуг повинні подати до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення відомості про структуру власності заявника. Відповідні зміни передбачені рішенням Нацради з питань телерадіомовлення від 30 березня 2017 року № 452, яке діє з 21 липня.
9. Нацбанк перевірить інкасаторів
Нацбанк буде виїжджати на перевірки юросіб, які отримали ліцензію на надання банкам послуг по інкассаціі.Плановие перевірки проводяться не рідше одного разу на рік. Положення про порядок проведення перевірок юридичних осіб, які отримали ліцензію НБУ на надання банкам послуг з інкасації, затверджено постановою НБУ від 5 липня 2017 року № 60, яке вступило в силу 20 липня. Крім того, НБУ продовжує лібералізацію валютного регулювання і спрощує умови покупки валюти для ряду операцій.
10. «Укрпошта» стала членом MasterCard
ДП «Укрпошта» в своїй майбутній мережі POS-терміналів зможе приймати платіжні картки MasterCard. Поштовий оператор отримав акредитацію від міжнародної платіжної системи MasterCard. Зараз йде процес отримання «Укрпоштою» статусу еквайера та ліцензії від Національного банку на здійснення операцій з картками. Таку інформацію повідомило джерело НВ Бізнес в «Укрпошти». «Запит «Укрпошти» з набуття членства в міжнародній платіжній системі MasterCard був схвалений 4 липня. Ліцензійний договір між MasterCard і «Укрпошта» підписано, зараз йде процес технічної інтеграції», - підтвердили членство в прес-службі MasterCard.
«Дозвіл на здійснення еквайрингу дозволить встановити у відділеннях «Укрпошти» власні платіжні термінали», - прокоментували в прес-службі «Укрпошти».
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.