ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1509
mod_vvisit_counterВчора5221
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11969
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час7618104
Військові АТО та переселенці отримають безкоштовну перепідготовку Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2017
f5266643dcdff5179b6baa553e190241ae6b2f73.jpegКолишні військові та внутрішньо переміщені особи мають право на одноразове отримання ваучера на безкоштовну перепідготовку, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації за конкурентоспроможними спеціальностями. Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості.
До категорій киян, які мають право на отримання такого ваучера, належать: особи віком старше 45 років (страховий стаж яких становить не менше 15 років), звільнені з військової служби (зокрема з АТО) та внутрішньо переміщені особи.
Щоб отримати ваучер, потрібно подати до центру зайнятості заяву, паспорт, трудову книжку (дублікат трудової книжки), документ про професійно-технічну або вищу освіту (дублікат) і реєстраційний номер облікової картки платника податків (окрім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття). Копії документів робляться в присутності власника та засвідчуються його підписом. Якщо трудова книжка знаходиться у роботодавця, особа надає копію документа, засвідчену роботодавцем. Договір про навчання укладається між навчальним закладом і особою протягом 90 днів після видачі ваучера.
Ваучер не видається: особам, які не мають професійно-технічної або вищої освіти; особам, які проходили протягом останніх 3-х років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття; особам, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.
У Києві в 2016 році ваучери отримали 174 особи.
Сьогодні актуальними напрямами підготовки, за якими може бути виданий ваучер, є медична, психологічна та фізична реабілітація, медична психологія, фізична терапія, ерготерапія, кібербезпека.

Довідково.
Навчання здійснюється професійно-технічними та вищими навчальними закладами, установами та організаціями. Такі заклади мають ліцензію на надання освітніх послуг, свідоцтво про атестацію або сертифікат про акредитацію за затвердженим Кабінетом Міністрів України переліком професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер, і є резидентами.
 
За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.