ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
likar1.jpg
p3_27042018baner.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1729
mod_vvisit_counterВчора4229
mod_vvisit_counterНа цьому тижні9992
mod_vvisit_counterЗа місяць91502
mod_vvisit_counterЗа весь час7077538
Топ-10 правових подій поточного місяця для бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2017
03-21-2015-4_46723463467.jpg1. Юрособи не зобов'язані використовувати печатки
З 19 липня юрособи та ФОП не зобов'язані використовувати печатки для посвідчення документів. Для підтвердження дійсності документа достатньо підпису уповноваженої особи. Печатка для юросіб остаточно скасовано Законом № 1982 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями».
2. Штрафувати бізнес в зв'язку з кібератакою НЕ будуть
Штраф за несвоєчасну подачу податкових накладних не стягнуть, якщо накладні зареєструвати до кінця липня. Також платників податків зобов'язали відновити втрачену або пошкоджену інформацію до 31 грудня 2017 року. Відповідний Закон щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків (проект № 6684) прийнятий Верховною Радою 13 липня.
3. З кібератаками пропонують боротися по-новому
Кібератаку можуть прирівняти до терористичного акту. Крім того, запропоновано ввести новий запобіжний захід - тимчасове блокування доступу до Інформресурс з інформацією, забороненої до поширення в Україні. Відповідний законопроект № 6676 зареєстрований в Парламенті. Також повідомляється, що протягом найближчих двох тижнів в Україні очікують нову хвилю кібератаки.
4. ТПП створить антикризовий центр кіберзахисту бізнесу
Торгово-промислова палата України планує найближчим часом створити антикризовий центр для консультування бізнесу з питань кіберзахисту. Президія ТПП повинен затвердити рішення про створення антикризового центру в кінці іюля.Спеціалісти будуть безкоштовно консультувати бізнес.
5. Строки застосування санкцій за порушення трудового законодавства можуть обмежити
Планується внести до низки законів зміни, які знизять тиск на підприємців, зокрема, за порушення трудового законодавства до підприємців зможуть застосувати фінансові санкції протягом 6 місяців з дня виявлення порушення, але не пізніше одного року з дня його вчинення. Відповідний законопроект № 6489 прийнятий за основу Верховною Радою.
6. Компенсація відсотків за кредитами в аграрній сфері збільшена вдвічі
До сих пір часткова компенсація за кредитами становила 50% від облікової ставки НБУ. Кабмін удвічі збільшив таку компенсацію (100% облікової ставки НБУ) для малих і середніх агровиробників і тих, хто вирощує і розводить велику рогату худобу. Зміни передбачені постановою Кабміну від 12 липня 2017 року № 502.
7. Продовжено підвищене експортне мито на металобрухт
Підвищена вивізне мито на брухт чорних металів у розмірі 30 євро за 1 тонну продовжена ще на рік. Закон «Про внесення змін до розділу II« Прикінцеві та перехідні положення »Закону України« Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку »(проект № 6382) прийнятий Верховною Радою 13 липня з поправками Президента.
8. Запропоновано антирейдерський варіант використання c / г земель
Пропонується вирішити питання використання масивів земель сільськогосподарського призначення, зокрема, в розрізі проблеми колективної власності на землю. Комітет ВР розглянув відповідний законопроект № 6049-1 та рекомендував прийняти його за основу, враховуючи при підготовці до другого читання окремі положення законопроекту № 6049.
9. При касовому обслуговуванні можна буде використовувати електронний підпис
НБУ унормував використання електронного підпису при касовому обслуговуванні клієнтів банків. Банки зможуть здійснювати касове обслуговування клієнтів з використанням електронного підпису, в тому числі електронного цифрового підпису. Зміни передбачені постановою НБУ від 11 липня 2017 року № 62, яке вступило в силу 14 липня.
10. Екостандарт «Євро-6» вводиться з 2020 року
До 31 грудня 2019 року можна буде ввозити в Україну транспортні засоби, що мають діючий сертифікат відповідності екологічним нормам не нижче рівня "Євро-5». Відповідно екостандарт не нижче рівня «ЄВРО-6» буде введений з 1 січня 2020 року. Закон «Про внесення змін до Закону« Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів »щодо посилення адаптаційної здатності та поетапного введення в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів» набув чинності 14 липня.
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.