ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
3443.jpg
likar1.jpg
p3_27042018baner.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3035
mod_vvisit_counterВчора4754
mod_vvisit_counterНа цьому тижні7789
mod_vvisit_counterЗа місяць77716
mod_vvisit_counterЗа весь час7198509
Молодь Шевченківського району розробила проекти для Громадського бюджету Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.07.2017
19731895_135947180321424_640120889181524440_n.jpgНа виконання рішення Колегії Міністерства молоді та спорту України від 7 червні 2017 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації впроваджуються інноваційна програма залучення молодіжної громадськості до розподілу та використання бюджетних коштів. Не починати з того, що молодь потребує додаткового навчання, соціальної підтримки або особливих розваг, а виходити з гіпотези, що молоді члени київської громади мають власний погляд на своє майбутнє, сучасні тенденції міського громадського простору і є в курсі наявних ресурсів. Молодь має братися за більш помітні питання. Але традиційний погляд змінити дуже важко, це потребує дій, заснованих на багатьох видах вивчення даних, ресурсах і наявному досвіді.
Тож цільовою групою програми було обрано активістів органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів та молодіжних громадських організацій, які розташовані на території Шевченківського району міста Києва.
Концепція програми реалізується через такі ключові блоки:
Перший блок - актуальні знання з актуальних трендів сучасної урбаністики.
Другий блок - технології успішного проектування, коли сама молодь виявляє актуальні міські проблеми через аналіз місцевої ситуації, ключових можливостей і ресурсів громади, а потім подає його до Громадського бюджету Києва, щоб отримати фінансування для реалізації своєї ідеї районною владою.
Третій блок – можливість отримання нового досвіду, знань, зв’язків, партнерів.
експертна та консультаційна підтримка молодих авторів.
Учасниками програми стали міні-команди у складі трьох-чотирьох осіб, які представляли Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, університет «КРОК», перший Київський медичний коледж, коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, громадську організацію ISIC Ukraine, молодіжне бюро ДАХК «Артем», ініціативну групу велоперегонів «Ми – чемпіони!».
Студенти з різних вузів, молодь з різних організацій зосередилися на тих особливостях, які їх об’єднують, а не на тому, що їх відрізняє один від одного, яких результатів можливо досягти в команді. Організатори відійшли від традиційного підходу щодо концентрації зусиль на розв’язанні проблеми, натомість запропонували зосередитись на оцінці сучасного стану та порівнянні його з майбутнім, що сприяло створенню позитивного бачення.
Після повернення до своїх навчальних закладів команди отримали можливість доробити власні ідеї у повноцінні проекти та подати їх до Громадського бюджету м. Києва.
І перші результати вже прийшли. В електронній системі «Громадський бюджет Києва» вже зареєстровано чотири проекти, розроблені учасниками Літньої школи, а саме:
студентами університету «КРОК» - «Скейт-парк «Нивки», код 336;
студентами першого Київського медичного коледжу – «Потяг 1078», код 370;
ініціативною групою велоперегонів «Ми – чемпіони!» - «Дитячий велопарк», код 641;
студентами КНЕУ ім. В. Гетьмана – «Школа юних економістів (бухгалтерів)», код 647.
Наступним кроком вбачається експертна та консультативна підтримка авторів проектів з метою мобілізації молодіжного ресурсу громади м. Києва для пошуку якомога більшої кількості прихильників вже розроблених молодіжних проектів.
 
-00phoreportag.png 
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.