ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні85
mod_vvisit_counterВчора4648
mod_vvisit_counterНа цьому тижні25562
mod_vvisit_counterЗа місяць71121
mod_vvisit_counterЗа весь час7840729
ЗВІТ по запобіганню та протидії корупції у 2015 році Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.02.2016

ЗВІТ
по запобіганню та протидії корупції у 2015 році

 
1. Антикорупційне законодавство у 2015 році дотримувалось.
2. У 2015 році проведено 5 заходів за участю керівників правоохоронних органів.
3. На нарадах у керівництва Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  у 2015 році постійно розглядалися питання щодо протидії корупції, а також стосовно реалізації заходів щодо запобігання корупційним проявам та реагування на них.
4. Протягом 2015 року завідувачем сектору (головним спеціалістом) взаємодії з право охоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції було проведено сім заходів серед відповідальних осіб по запобіганню та протидії корупції в структурних підрозділах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з метою дотримання єдиної державної політики у сфері протидії корупції.
5. Плани роботи у сфері запобігання та протидії корупції на 2016 рік та звіт про виконання плану за 2015 рік постійно виконуються.
6. Було проведено п’ять  семінарів з антикорупційних питань із яких два науково-методичні: «Новели антикорупційного законодавства»  та «Нове законодавство України у сфері запобігання і протидії корупції» з наданням сертифікату.
7. Розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 11.08.2015  № 440-к, у зв’язку зі  змінами структури та  штатного    розпису     Шевченківської     районної   в   місті    Києві   державної адміністрації, Новіков Володимир  Євгенович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції, з  11 вересня 2015 року переведений на посаду головного спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання  і виявлення корупції.
8. Конфлікту інтересів суб’єктів декларування  не виявлено.
9. Рішень суду про притягнення до адміністративної, кримінальної  відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не надходило.
10. Інформація щодо службових розслідувань за фактами притягнення осіб до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією правопорушень  не надходила.
11. Інформація щодо осіб, стосовно яких судом розглядалися матеріали про притягнення до відповідальності та прийняті у них рішення, відсутня.
12. Повідомлення про  звільнення осіб, у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційні правопорушення, не  надходили.
13. Осіб, притягнутих до дисциплінарної відповідальності за порушення антикорупційного законодавства, не було.
14. До правоохоронних органів матеріали  з наявністю ознак злочину або корупційного правопорушення   не передавались.
 
< Попередня   Наступна >
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.