ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1939
mod_vvisit_counterВчора3912
mod_vvisit_counterНа цьому тижні13436
mod_vvisit_counterЗа місяць70515
mod_vvisit_counterЗа весь час7711491
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Онлайн курс по експорту для українського малого та середнього бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2017
dsgh8ityhsrkg8ghw486749ghzkirh.jpgВізьміть участь у безкоштовному онлайн курсі “Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу” на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності і розвитку глобального бізнесу. Великий масив систематизованого матеріалу подається у концентрованій формі - оптимальний формат для зайнятих людей. Час навчання ви обираєте для себе самостійно – в межах визначеного часового проміжку. Ключова ціль - дати українським компаніям розуміння того, як необхідно налагоджувати системний експорт і будувати безпрограшні міжнародні стратегії. Зазвичай такі курси не є безкоштовними, але завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund це стало можливим! Акценти курсу: товарний експорт на ринки розвинених країн, зокрема до Європейського Союзу, передовий український та міжнародний досвід. Цільова аудиторія: власники та керівники українських малих і середніх підприємств, але також і усі інші зацікавлені у розвитку експортного бізнесу. Ви навчатиметеся через перегляд відеороликів, вивчення невеликих текстів і надання відповідей на контрольні питання. Навчання змінить ваше розуміння експортної діяльності і, цілком можливо, підходи до ведення бізнесу.
Детальніше...
 
Круглий стіл: “Переміщення товарів через кордон: погляд бізнесу і влади” Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2017
kruglyj-stil.jpegІнститут економічних досліджень та політичних консультацій  запрошує Вас  взяти участь у Круглому столі на тему “Переміщення товарів через кордон: погляд бізнесу і влади”, який проводиться в рамках реалізації проекту “Діалог зі сприяння торгівлі” за підтримки ЄС.
 На Круглому столі будуть презентовані результати другої хвилі опитування «Торговельні бар’єри в Україні: оцінка бізнесу». Для обговорення запропоновані наступні питання:
·            З якими перешкодами стикаються сьогодні експортери та імпортери при перетині митного кордону?
·            Чи спрощуються процедури торгівлі в Україні?
·            Як прибрати невиправдані перешкоди,  з якими стикається учасник ЗЕД?
·            Концепція реформування ДФС: що планується зробити?
·            Як зробити Угоду СОТ про спрощення процедур торгівлі «біблією» українських урядовців?
Детальніше...
 
Як повернути прострочені борги? Правильні алгоритми дій Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2017
2017_01_10_09_35_35_46.jpg25 квітня - зустріч Комітету промисловості та семінар на тему: "Як повернути прострочені борги? Правильні алгоритми дій"
Детально про захід ви зможете ознайомитись:
Для виробничих підприємств участь безкоштовна.
 
«Оптимізація збору та використання даних з охорони праці» Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2017
i_5_hsetukyaw4ighk8.jpgЗа ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці,  щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.
Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 Україна також відмічає цю дату.
За рекомендацією міжнародної організації праці девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2017 році   – Оптимізація збору та використання даних з охорони праці.
Систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві має важливе значення для запобігання нещасним випадкам. Тому вкрай важливо поліпшувати системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві. Міжнародна організація праці наголошує, що збір та аналіз інформації мають проводити на національному рівні. Це дало би змогу країнам досягти ліпших показників ефективності національної системи охорони праці та допомогти їм визначити пріоритети у сфері охорони праці загалом.
Детальніше...
 
Коротко про анонси заходів, що відбудуться при ТПП України Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2017
logo_ucci_350x_546687789.jpg20 квітня - Міжнародний форум "Україна-Литва: Інвестиції і бізнес-можливості"
21 квітня - Промислова маркет-конференція (особливо буде цікава підприємствам, які працюють в сфері водо-, газо- і теплопостачання)
Детально про захід: http://waterenergy.com.ua/pump-conference/
25 квітня - зустріч Комітету промисловості та семінар на тему: "Як повернути прострочені борги? Правильні алгоритми дій"
Детально про захід ви зможете ознайомитись на сайті ТПП України.
Детальніше...
 
7 квітня Міністерство фінансів проводить відкриту презентацію та дискусію щодо створення СФР Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2017
13022_w_647_4672.jpg7 квітня Міністерство фінансів України організовує відкриту презентацію і дискусію з громадськістю щодо створення Служби фінансових розслідувань (СФР) — нового аналітичного органу, який прийде на зміну податковій міліції і протидіятиме складним економічним злочинам.
Запрошуємо долучитися до обговорення громадськість, представників бізнесу та ЗМІ.
Початок заходу: 11:00.
Місце проведення: атріум Міністерства фінансів, вул. Межигірська, 11.
Реєстрація за формою: https://goo.gl/forms/iC7goorjz3Eqgc5x1
Підтвердження участі буде надіслано на електронну пошту.
 
Розвиток співробітництва між підприємствами оборонно-промислового комплексу Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.03.2017
logo_full_4753754534.pngРозвиток співробітництва між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб’єктами малого і середнього підприємництва.
03 квітня 2017р. о 14.30 в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, кім. 401) відбудеться засідання (у формі круглого столу) Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України. Комітет організовано при сприянні Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців, Ліги оборонних підприємств України.
Детальніше...
 
Київська торгово-промислова палата інформує ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.03.2017
2017_01_10_09_35_35_32637.jpg28 березня 2017 року з 15:30 до 17:30 в Київській торгово-промисловій палаті відбудеться чергова зустріч Комітету промисловості (раніше - Комітет базових галузей економіки).
На наступному засіданні Комітету планується обговорення наступних питань:
1. Організація промислово-ділових заходів, як засіб розвитку бізнесу (20 хвилин)
- Навіщо потрібно організовувати галузеві заходи?
- Чому корисно проводити власні заходи? Які це дає переваги для бізнесу?
- Як організувати власний захід та зробити його цікавим?
- Як зібрати на захід цільову аудиторію з потенційних клієнтів?
Детальніше...
 
Дискусійна панель за ініціативи Міжнародного клубу Community Club Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.03.2017
community_club_201564651.pngТема: Торгівельно-економічна співпраця між Україною та Республікою Казахстан
Мета: сприяти зміцненню економічної співпраці між Україною та Республікою Казахстан. Комунікація між зацікавленими сторонами. Позиціонування можливостей клубу на міжнародному рівні. Місце: готель «Україна», м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 4 (вул. Інститутська) Дата та час: 28 березня 2017р., 12.00-13.30 Учасниками дискусійної панелі виступатимуть президенти провідних бізнес-асоціацій України, власники та керівники агро -, фарм - та ІТ компаній, представники влади, лідери громадської думки, ЗМІ.
Головна мета події – презентація можливих векторів співробітництва в економічному аспекті двох країн. Знайомство та спілкування представників бізнесу обох країн. Напрацювання пропозицій для розвитку економічних відносин Україна – Республіка Казахстан.
Детальніше...
 
Про те, що таке Форфейтінг ви зможете дізнатись Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.03.2017
factoring-forfaiting.jpg27 березня 2017 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, 4-ий поверх, зала Колізей) відбудеться презентація німецької компанії «DF Deutsche Forfait GmbH», яка є лідером на ринку надання послуг форфейтингу.
Довідково: Форфейтинг - це спосіб фінансування (кредитування) зовнiшньоекономiчнuх операцій, який полягає в купiвлi в експортера експортних вимог форфейтером (комерційним банком чи спецiалiзованою компанією) з виключенням, права регресу (зворотної вимоги). Експортеру виплачується залишкова сума експортної вимоги за мінусом суми дисконту. Форфейтинг має багато спільного з «експортними факторингом». Однак факторинг вважається короткостроковим інструментом фінансування, а строк форфетування становить здебільшого вiд 90 днів дo 5 poкiв, тобто Форфейтинг  можна трактувати як середньо - та довгостроковий спосіб кредитування зовнішньоекономічних операцій.
Детальніше...
 
Виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2017
rada_20170315_1637051.jpg15.03.2017 на базі ДАХК «Артем» відбулось виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. Були розглянуті питання:
- оборонно-мобілізаційної роботи
Доповідач: Решетнік О.Ф. – майор ЗСУ, начальник військового обліку і бронювання солдатів і сержантів запасу Шевченківського районного у м. Києві військового комісаріату;
- про сплату до бюджету та недопущення виникнення в подальшому податкового боргу на підприємствах Шевченківського району м. Києва
Доповідач:  Крижановський В.І. – перший заступник начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ГУ ДФС у м. Києві;
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 76 - 90 з 256
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.