ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1845
mod_vvisit_counterВчора3912
mod_vvisit_counterНа цьому тижні13342
mod_vvisit_counterЗа місяць70421
mod_vvisit_counterЗа весь час7711398
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Шевченківський район - "Колиска міста Києва" Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2017
 
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ МІСТА КИЄВА Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.08.2017
logo_final-original.pngЩорічний Інвестиційний форум міста Києва у 2017 році відбудеться 26 вересня у конгресно-виставковому центрі “Парковий”.
Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади та бізнес спільноти, щоб обговорити спільні проекти та залучення інвестицій. Подія відбувається під патронатом Київської міської державної адміністрації.
У 2016 році Форум відбувся 23 листопада у Національному спортивному комплексі «Олімпійський». Обговорювались питання залучення інвестицій у міську інфраструктуру, енергоефективність, Інтернет-технології, у промисловий сектор та нерухомість.
Цього року Форум сфокусується на майбутньому Києва як міжнародного туристичного напрямку та інвестиціях в інфраструктуру міського туризму.
Обговорення відбудуться щодо можливості інвестицій для розвитку дніпровських островів як рекреаційної та спортивної зони, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційного потенціалу міста для бізнес-туризму, кіноіндустрії та інших галузей. У заході візьмуть участь близько 500 представників бізнесу та інвестиційної спільноти, центральних і міських органів влади та засобів масової інформації.
Хто запрошується для участі у Форумі?
Детальніше...
 
Топ-10 правових подій поточного місяця для бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
top_48957237845634.jpg1. Рада ЄС затвердила тимчасові торгові преференції для України
17 липня Рада ЄС підтримала введення тимчасових автономних торгових преференцій на користь України. Торгові преференції повинні вступити в силу до кінця вересня і будуть застосовуватися протягом трьох років.
2. Роботодавці отримають компенсацію за нові робочі місця
Уряд розподілив бюджетні витрати на 2017 рік в сумі 1 млн 400 тис. Грн для часткової компенсації роботодавцям витрат, пов'язаних зі сплатою ЄСВ. Цей крок дозволить забезпечити виплату роботодавцям компенсації в розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожну особу, працевлаштоване на нове робоче місце. Відповідна постанова від 19 липня 2017 року № 531 «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2017 рік» прийнято на засіданні Кабміну.
3. Аграрії зможуть отримати компенсацію за купівлю вітчизняної техніки не тільки в держбанках
Детальніше...
 
Топ-10 правових подій поточного місяця для бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2017
03-21-2015-4_46723463467.jpg1. Юрособи не зобов'язані використовувати печатки
З 19 липня юрособи та ФОП не зобов'язані використовувати печатки для посвідчення документів. Для підтвердження дійсності документа достатньо підпису уповноваженої особи. Печатка для юросіб остаточно скасовано Законом № 1982 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями».
2. Штрафувати бізнес в зв'язку з кібератакою НЕ будуть
Штраф за несвоєчасну подачу податкових накладних не стягнуть, якщо накладні зареєструвати до кінця липня. Також платників податків зобов'язали відновити втрачену або пошкоджену інформацію до 31 грудня 2017 року. Відповідний Закон щодо незастосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерних мереж платників податків (проект № 6684) прийнятий Верховною Радою 13 липня.
Детальніше...
 
"Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись та до чого готуватись?" Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.07.2017
34737854848589.jpgКруглий стіл:
"Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись та до чого готуватись?"
10 липня 2017 р., 14:00
м. Київ, вул. В. Житомирська, 33     
З 27 червня 2017 року експерти ТПП України щоденно отримують понад 100 запитів на консультації щодо засвідченням форс-мажорних обставин від бізнесу, постраждалого від кібератаки на корпоративні мережі. Кіберполіція звітує про 2 100  повідомлень за останній тиждень щодо інфікування комп’ютерних мереж вірусом-шифрувальником.
Збитки від кібератаки вірусом Petya. A вже оцінили у 8 млрд. дол.
А експерти назвали події останніх днів наймасштабнішою хакерською атакою за усю вітчизняну онлайн-історію.
Якщо ви також постраждали від несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж (кібератаки), Торгово-промислова палата Українизапрошує вас 10 липня долучитися до дискусії за круглим столом«Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститись та до чого готуватись?».
Разом із представниками Держспецзвязку, Кіберполіції, СБУ, Мінфіну, РНБО, а також юристами та кращими експертами у сфері кібербезпеки шукатимемо відповіді на наступні питання:
•Перед якими кіберзагрозами опинилася економічна безпека України?
•Які правові та фінансові наслідки кібератак для бізнесу?
Детальніше...
 
ДОСВІД М-ТЕСТУВАННЯ ТА ЩЕ БАГАТО ІНШОГО Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.07.2017
-1-638.jpg11 липня в Києві відбудеться презентація «Покращення регуляторного середовища на місцях: можливості для бізнес-об’єднань та влади» за організації Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) спільно з Державною регуляторною службою України та Центром комерційного права (CLC). Захід має на меті ознайомити представників бізнес-спільноти та органів місцевого самоврядування з досвідом застосування тесту малого підприємництва (М-тесту) та перевагами використання онлайн-інструменту з Розрахунку стандартних витрат суб'єктів малого підприємництва щодо виконання регулювання під час розробки регуляторних нормативно-правових актів. Також під час заходу буде представлено результати громадської антикорупційної експертизи та М-тесту низки чинних регуляторних актів міст Кропивницького, Миколаєва та Чернігова. Доповідачі розкажуть як використовувати онлайн-інструмент з Розрахунку стандартних витрат суб'єктів малого підприємництва щодо виконання регулювання (калькулятор): www.mtest.com.ua, а також можливості його використання розробниками регуляторних актів органів місцевого самоврядування. Інструмент має на меті полегшити роботу розробників, зокрема, під час проведення консультацій, які є обов’язковими відповідно до законодавства, і спростити процес збору необхідної інформації. Ресурс дає змогу виявити положення в проектах нормативних актів, що можуть містити корупційні ризики. До участі запрошені представники органів місцевого самоврядування, регіональних відділень Державної регуляторної служби України, проектів міжнародної технічної допомоги, бізнес-асоціацій та інших зацікавлених сторін. Програма заходу додається. Витрати на проїзд затвердженим представникам бізнес-асоціацій буде компенсовано на підставі проїзних документів. Для участі у заході необхідно до 16.00 6 липня 2017 року зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/OLq3KXMldzig9zdj1 
Детальніше...
 
О біогазових технологіях поговорять експерти Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.07.2017
gorvodo_56734637346.jpg6 липня о 14-00 годині у Київській Торгово-промисловій палаті (за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд. 55) відбудеться круглий стіл для обговорення впровадження біогазових технологій у реальний сектор економіки та об`єднання зусиль для трансформації екологічної проблеми у високий прибуток.
Київська Торгово-промислова палата разом з компанією ТОВ “Київ Біо Центр” (бренд Ecodevelop) проводить дискусійний круглий стіл на тему “Біогазові технології – реальна альтернатива природному газу та шлях до енергетичної незалежності України. Екологічні проблеми поводження з відходами. Методологія утилізації відходів, отримання біогазу, електроенергії, тепла і збалансованих органічних біодобрив”. До Дискусійного круглого столу запрошені: представники аграрного бізнесу, Мінприроди, Державної екологічної інспекції, Мінагрополітики, фінансових установ, інвесторів та підприємств.
Детальніше...
 
БІЗНЕС-ФОРУМ: СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНА - ІРАК Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.07.2017
1488540951_.jpgТоргова-промислова палата України запрошує до участі у бізнес-форумі "Співробітництво Україна - Ірак", який пройде 13 липня конференц-залі (вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх, ТПП України).
Протягом форуму Ви матимете можливість налагодити контакти з бізнесом Іраку. Сфери інтересів іракської сторони включають: аграрний сектор, імпорт зернових та олійних культур і продуктів їх переробки (соняшникової олії, борошна), м’яса птиці; імпорт будівельних матеріалів та обладнання, продукції металургійного та хімічного комплексів, співробітництво в легкій промисловості, медицині тощо.
Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30.
Детальніше...
 
Запроваджено нові правила експорту продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2017
630_360_1461925639-7568.jpgЗгідно інформації Міністерства закордонних справ України вводяться нові правила експорту продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар.
Так, на сьогодні існує необхідність отримання попереднього дозволу Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар на імпорт продуктів птахівництва та тваринництва перед ввезенням будь-якої м’ясної продукції.
Вищезгаданий дозвіл стосується наступних продуктів:
- яловичини, телятини, буйволятини, верблюжини, баранини та будь-яких інших м’ясопродуктів, призначених для вживання людиною, незалежно від їх виду та способу обробки (охолодженого та замороженого), а саме: цілих охолоджених чи заморожених туш, охолоджених чи заморожених частин туші, фаршу, сосисок, копченого м’яса, бастурми, нагетсів, бургерів, ковбасних виробів, мортаделли, м’ясних котлет і виробів з тіста та м’ясної начинки, які містять м'ясо згаданих вище тварин;
Детальніше...
 
5 секретів успіху краудфандінговой кампанії Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2017
krau_43867348976.jpgУ вас є проект, який ви мрієте запустити, але зупиняє тільки одне - не можете знайти фінансування ? Чому б не залучити можливості краудфандінга ? За допомогою декількох нескладних кроків можна створити краудфандінговую кампанію, яка "підірве" простір…
Незалежно від того, чи професійно ви володієте тонкощами залучення коштів або є абсолютним новачком, краудфандінг може дати вам ключ до успіху і принести те фінансування, яке вам необхідно для реалізації проекту своєї мрії.
Команда LEOcrowd - краудфандінговой платформи - зібрала серію 11 безцінних відеороликів, що охоплюють всі етапи підготовки, широкий діапазон рекомендацій з планування вашого проекту і стратегії успіху в бізнесі.
Джефф Спірс, експерт по краудфандінгом в LEOcrowd надав Talk Business п'ять кращих порад, щоб почати шлях до успіху.
Детальніше...
 
До уваги платників податку на додану вартість! Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.06.2017
preview1_3486734786534786.jpgДФС повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі.
Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі – Критерії).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 75 з 256
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.