ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1744
mod_vvisit_counterВчора4481
mod_vvisit_counterНа цьому тижні19419
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час5675086
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Створено портал з найбільшою базою міжнародних грантів Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
grants1_dhkguh.jpgOpenaid.gov.ua - це офіційний портал координації міжнародної допомоги в Україні, створений Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Портал містить найбільшу в Україні базу даних по грантам міжнародних організацій в том числі щодо дерегуляції та розвиток підприємництва, розвитку торгівлі і інвестиції, реформі сільського господарства та багато іншого.
Мета порталу - забезпечити вільний доступ до величезної кількості інформації про міжнародні проекти. Він повинен стати web-платформою для публічного і прозорого обміну інформацією ... Є розділ, де публікуються анонси актуальних заходів. У майбутньому на порталі з'явиться підписка на оголошення про гранти і тендери, інтегрований інструмент створення сайтів проектів міжнародної допомоги у вигляді під-сайту оpenaid, шаблон для онлайн-звіту.
 
В Київській торгово-промисловій палаті відбудеться засідання Міжнародного Трейд-клубу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2017
86_hiusergysr7gbsrkjgh.jpg31 січня 2017 р. (вівторок) у Київській торгово-промисловій палаті з 14:00 до 16:00 (в актовому залі на 2 поверсі) за адресою: вул. Б.Хмельницького, 55, м. Київ, буде проходити спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубу, який об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.
Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів і промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торгово-економічних зв’язків з Україною.
Програмою передбачено проведення індивідуальних зустрічей та переговорів з членами Трейд-клубу, де у кожного підприємства є унікальна можливість протягом двох годин напряму поспілкуватись з керівниками торгово-економічних місій відповідних країн та надати їм свої пропозиції.
Детальніше...
 
Онлайн – семінар «Facebook від А до Я: 5 основних способів налагодження продажів» Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.01.2017
bced6e31657c45aa9e4cacac12a2319b90a0f737.jpeg26 січня 2017 року з 14:00 – 15:00 пройде безкоштовний онлайн – семінар для маркетологів, власників, керівників та всіх, хто хоче стати SMMщиком.
Детальніше...
 
Фізичним особам-підприємцям, які хочуть припинити підприємницьку діяльність Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.01.2017
dfs_111222111.jpg
Фізичним особам-підприємцям, які хочуть припинити підприємницьку діяльність, необхідно звертатися до Державного реєстратора
У зв’язку з прийняттям змін з 1 січня 2017 року до законодавства України фізичним особам-підприємцям, які хочуть припинити підприємницьку діяльність, необхідно звертатись із цього приводу до Державного реєстратора. Про це інформують у Головному управлінні Державної фіскальної служби у м. Києві.
Порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця регулюється Законом України від 15.05.2003 № 755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Детальніше...
 
Порядок зняття з обліку підприємців Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.01.2017
dfs221112.jpgПорядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця регулюється Законом України від 15.05.2003 №755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», статтею 18 якого визначено, що фізичним особам підприємцям, які виявили бажання припинити підприємницьку діяльність, необхідно звернутись до Державного реєстратора з відповідною заявою.
Фізична особа - підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою (стаття 4 Закону №755-ІV).
Разом з цим, після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа - платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності, до завершення процедури зняття з обліку.
Детальніше...
 
У місті Лейпциг (ФРН) відбудеться виставка Z / Intech 2017 Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2016
 14629774461.jpgІнформуємо, що Київська Торгово-промислова палата з 7 по 10 березня 2017 року організує комплексний візит делегації київських промисловців до Німеччини для участі у спеціалізованій виставці субконтрактингу у промисловості, виробництві запчастин, комплектуючих, модулів ZulieferMesse 2017 і виставці промислового устаткування та автоматизації виробництва Intec 2017 ( Z / Intech 2017), яка відбудеться у м. Лейпциг (ФРН).
Виставка Z / Intech 2017 демонструє динамічний розвиток галузі субконтрактинга у промисловості на європейському просторі і залучає все більшу кількість іноземних учасників та інвестроів.
Супровідна програма виставки Z / Intech 2017 містить проведення бізнес-зустрічей, міжнародних конференцій, спеціальних семінарів, а також пропонує широкий спектр різних заходів для експонентів і відвідувачів.
Участь у виставці відкриває широкі можливості прямого виходу на європейський ринок шляхом розвитку співробітництва та кооперації з партнерами у Німеччині і країнах Європи.
Детальніше...
 
Аудит зовнішньої політики «Україна-Японія» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2016
audytjapanukraine.pdf.jpg16 грудня 2016 року в Українському кризовому медіа-центрі вул. Хрещатик, 2 (Український дім) відбулись публічні дебати «Аудит зовнішньої політики: Україна – Японія».
У заході взяли участь представники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, різних наукових інститутів, вищих навчальних закладів освіти, бізнесу, промисловості та державних установ.
Під час заходу Інститут світової політики презентував аналітичну записку щодо різних вимірів українсько-японської співпраці з рекомендаціями щодо того, як зміцнити контакти між двома країнами. В процесі дискусії спікери прагнули обговорити головні висновки та рекомендації дослідження з дипломатами, особами, які приймають рішення, та представниками експертної і бізнес спільнот.
На засіданні багато уваги було приділено двостороннім японсько - українським культурним відносинам. Так, спікери зауважили, що Президентом України Петро Порошенко 2017 рік оголошено роком Японії в Україні.
"Я з радістю хочу повідомити вам, що ми плануємо 2017 рік оголосити роком Японії в Україні", - заявив Порошенко на зустрічі з губернатором префектури Кіото Кеїдзі Ямадою у вівторок 5 квітня цього року в Кіото Японія.
Взагалі формат виступу передбачав двомовне спілкування українською та англійською мовами, однак в процесі дискусії з української сторони, задавались питання навіть японською, чим підтверджували велику інтерес та повагу до Японської сторони.
 
Шевченківські підприємці долучаться до публічних дебатів щодо українсько-японських відносин Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2016
1398070839.jpg
16 грудня 2016 року Інститут світової політики проведе в столиці публічні дебати, присвячені українсько-японських відносинам. У заході з метою інформування промисловців та підприємців візьмуть участь представники відділу промисловості, розвитку підприємництва та регуляторної політики Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
У межах зустрічі аналітик Інституту світової політики Микола Бєлєсков презентує дискусійну записку «Аудит зовнішньої політики: Україна – Японія». Серед гостей заходу також буде Надзвичайний та Поважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, Народний депутат України Ганна Гопко, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Японій ( 2000-2006 рр.) Юрій Костенко.
 
Конференція «Впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні» Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2016
stol-450-267_jpg_300x200_crop_q70.jpg
14 грудня 2016 року відбудеться конференція «Впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в Україні». Захід організовується Центром ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння впровадженню та адаптації РЕЧВ шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» та Демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» регіональної програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), яка фінансується ЄС.
Місце проведення конференції: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Прем`єр готель «Русь», конференц-зал «А»
Час проведення: 10:00 – 17:30.
Початок реєстрації о 9:30.
Детальніше...
 
КРУГЛИЙ СТІЛ ПРОКОНКУРЕНТНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА – ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.12.2016
salary.jpgДата: 14.12.2016; Місце проведення: великий зал Американського дому, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6. Час: 12:00-16:00. Робочі мови: українська, англійська (синхронний переклад)
Організатори:
·  Фонд розвитку конкуренції
·  Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України
·  Федерація роботодавців України
· Український союз промисловців і підприємців Захід організовано в розвиток угоди про співпрацю між Фондом розвитку конкуренції, Федеральною торговою комісією США та Агентством США з міжнародного розвитку.
Детальніше...
 
Київська конференція розвитку та безпеки бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2016
kong_03112016.jpg9 грудня 2016 р. в Києві відбудеться Київська конференція розвитку та безпеки бізнесу – освітньо-діловий захід для представників середнього та великого бізнесу м. Києва та Київської області. Конференція буде проходити за підтримки Київської міської державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації. Організовує та проводить конференцію маркетингове агентство «Lipsky Marketing Group». Місце проведення, чотиризірковий готель «Алфавіто» (вул. Предславинська, 35Д, м Київ).
В рамках Конференції будуть виступати відомі українські юристи, фахівці з протидії рейдерству, досвідчені податкові консультанти, а також заплановані виступи керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації (КМДА), Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Київської торгово-промислової палати.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 45 з 185
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.