ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3994
mod_vvisit_counterВчора2567
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3994
mod_vvisit_counterЗа місяць87620
mod_vvisit_counterЗа весь час6039442
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Використання спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.02.2012

1322665629.jpgШевченківська районна в місті Києві державна адміністрація інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 р. № 706 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833", суб'єктів господарювання зобов'язано забезпечити можливість використання спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) відповідно до законодавства.

Повідомляємо, що умови та терміни переходу суб'єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг, які використовують реєстратори розрахункових операцій, на обов'язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) встановлені постановою Кабінету Міністрі України від 29.09.2009 р. № 878 "Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів".

До кінця 2011  року суб'єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і які використовують РРО, повинні  були встановити платіжні термінали для розрахунків.

Детальніше...
 
Доручення Президента України Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.02.2012

17319.jpgЩодо запобігання випадкам безпідставного втручання суб'єктів владних повноважень у діяльність підприємців

 

З метою запобігання випадкам безпідставного втручання суб'єктів владних повноважень у діяльність підприємців:

О.ЛАВРИНОВИЧУ

 

Передбачити під час підготовки законопроектів, у тому числі з питань дальшого проведення адміністративної реформи в Україні, заходи щодо обмеження втручання суб'єктів владних повноважень у діяльність підприємців, зокрема через запровадження правового механізму, який передбачатиме, що припинення діяльності суб'єктів господарювання, зупинення виробництва, виготовлення та реалізації ними продукції, виконання робіт і надання послуг, а також вжиття інших заходів реагування, які обмежують ведення підприємницької діяльності, здійснюватиметься виключно за рішенням суду.

Термін - постійно

 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

1 лютого 2012 року

 
Деякі питання практичного застосування Закону України "Про захист персональних даних" Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2012
1319100757_secret.jpgМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Роз'яснення від 21.12.2011 р.
Деякі питання практичного застосування
Закону України "Про захист персональних даних"
 
У зв'язку з численними зверненнями громадян щодо практичного застосування деяких положень Закону України "Про захист персональних даних" Міністерство юстиції надало роз'яснення з найбільш актуальних та поширених питань.
 
Мета закону
 
Статтею 32 Конституції України проголошено право людини на невтручання в її особисте життя. Крім того, не допускається збирання, зберігання, використання поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
З метою конкретизації права людини, гарантованого статтею 32 Конституції України, та визначення механізмів його реалізації 1 червня 2010 року Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про захист персональних даних" (далі - Закон), який набрав чинності з 1 січня 2011 року. Предметом правового регулювання Закону є правовідносини, пов'язані із захистом персональних даних під час їх обробки.
Детальніше...
 
До уваги керівників салонів краси та перукарень! Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2012

1323192933_11-festival250h200.gifЗ метою підвищення якості перукарських послуг, демонстрації сучасних напрямків моди, підвищення професійного та творчого рівня перукарів, вивчення зарубіжного досвіду перукарської справи з 19 по 22 квітня 2012 року Київською Академією перукарського мистецтва спільно з Всесвітньою Конфедерацією перукарів (СМС) за підтримки Київської міської державної адміністрації, у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) буде проведено ХІ Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол».

 

Довідки з питань проведення фестивалю можна отримати за телефонами: (044) 455-56-72, 456-41-07, 287-60-02, а також на сайтах www.kapi.com.ua, www.cmc-cat.com.ua.

 
Малий та середній бізнес отримає державну підтримку Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2012
pidtrimka.pngВерховна рада в цілому схвалила законопроект, розроблений Держкомпідприємництвом.

Фінансову, консультаційну та інформаційну підтримку в сфері інновацій, науки та промислового виробництва зможуть отримати представники мікро-, малого та середнього бізнесу.
За законопроект "Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні" проголосували 272 народних депутатів.
Відповідно до нього, до основних видів фінансової держпідтримки належить:
─ надання кредитів та мікрокредитів для започаткування і ведення власної справи;
─ надання гарантій та поруки за кредитами;
─ часткова компенсація відсоткових ставок по кредитам;
─ надання позик на придбання і впровадження нових технологій;
─ компенсація витрат на розвиток кооперацій між суб'єктами малого та середнього підприємництва за великими підприємствами.
Разом з тим, існують і певні обмеження щодо державної підтримки суб'єктів підприємницької діяльності. Зокрема, її не отримають підприємства, які здійснюють виробництво чи реалізацію зброї, тютюнових виробів та алкоголю; кредитні та страхові організації, інвестиційні та недержавні пенсійні фонди, ломбарди.

 
Суспільна мораль Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.01.2012
b-00124226-a-00019100.jpgДо уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Шевченківського району!
 
1. Згідно статті № 8 Закону України «Про захист суспільної моралі» розповсюдження предметів сексуального чи еротичного характеру допускається лише у спеціалізованих магазинах;
2. Для продажу предметів сексуального чи еротичного характеру на об'єкті торгівлі необхідно підтвердження спеціалізації реєстраційною карткою чи довідкою органів статистики за класифікуючою позицією «Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами»;
3. На продукцію сексуального чи еротичного характеру необхідно отримати позитивний висновок Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, затверджений її рішенням.
 
Закон про спрощення закриття бізнесу вступив у силу Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.12.2011
Припинення юридичних осіб триватиме від 2 до 6 місяців, а фізичних осіб-підприємців - від 2 до 3 місяців. Такі терміни ініціатори припинення можуть встановити для заявлення кредиторами своїх вимог. Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за їх рішенням" (№ 3384-VI) вступив у силу.

Відтак, державний реєстратор вноситиме до Єдиного державного реєстру запис про припинення юрособи чи припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за принципом мовчазної згоди. Якщо після закінчення строку, протягом якого кредитори можуть висувати свої вимоги, орган податкової служби та/або Пенсійного фонду України не дав довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів, єдиного соціального внеску та страхових коштів або рішення про відмову в їхній видачі, голова ліквідаційної комісії чи фізична особа-підприємець через десять робочих днів після цього може подавати держреєстраторові документи для державної реєстрації припинення.
Водночас, закон передбачає, що за затримку передачі документів чи інформації, пов'язаної із припиненням господарської діяльності, для податківців, посадовців Пенсійного фонду та ліквідаторів може бути встановлений штраф у розмірі від 1020 до 4250 грн.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2011
1260875663_1.jpgНещодавно в Київській міській державній адміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань організації діяльності по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності в м. Києві з порядком денним «Налагодження взаємодії структурних підрозділів КМДА, правоохоронних та контролюючих органів столиці у рамках підготовки та проведення в місті Києві фінальної частини Євро-2012». Фахівці Державного підприємства «Український інститут промислової власності» ознайомили членів Координаційної ради з нормативно-правовим забезпеченням правової охорони і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Також було розглянуто приклади несанкціонованих дій, що мали місце під час попередніх чемпіонатів і які можна очікувати під час проведення фінального турніру УЄФА ЄВРО-2012.
25.11.2011 відбулась зустріч з експертами УЄФА, які висловили стурбованість наявністю численних фактів продажу у м. Києві (Андріївський узвіз, вул. Хрещатик, ринки) контрафактної продукції з торговими знаками УЄФА ЄВРО-2012.
Зважаючи на те, що проведення в м. Києві фінальної частини ЄВРО-2012 є подією суспільно вагомою, загальнонаціональною, має суттєве політичне, економічне та іміджеве значення, звертаємось до представників бізнесу у сфері торгівлі, побуту та ресторанного господарства, які планують використовувати у своїй діяльності знаки для товарів і послуг з логотипами УЄФА ЄВРО-2012 («Офіційні товарні знаки») та здійснювати публічні трансляції, щодо необхідності їх реєстрації та ліцензування. База даних інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів оприлюднена на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України (sips.gov.ua).
У відповідності до чинного законодавства України, порушення авторського права та суміжних прав караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами строком до двох років, або позбавленням волі на той самий строк (ч.1 ст. 176 Кримінального кодексу України).
Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрація звертається до суб'єктів підприємництва з вимогою щодо призупинення продажу в магазинах, супермаркетах, кіосках, ринках контрафактної продукції, що містить об'єкти інтелектуальної власності УЄФА.

Детальніше...
 
До уваги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.11.2011
До уваги керівників закладів торгівлі,
ресторанного господарства, торговельних центрів,
побутових послуг, що здійснюють діяльність
на території Шевченківського району.

Відповідно до листа Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стосовно листа ТОВ „БАГРЕС - ІНФОРМАЦІЙНО РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО" з пропозицією щодо розповсюдження співробітниками за кошти агентства буклетів „Мобільний переклад".
Ідея впровадження послуги мобільного перекладу обумовлена тим, що значна кількість іноземців, які відвідують Україну, не володіють українською мовою, внаслідок чого у іноземців під час побутового, офіційного або бізнес-спілкування з громадянами України виникатиме потреба у перекладах зі знанням різних іноземних мов.
Беручи до уваги вищевикладене та у зв'язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу пропонуємо Вам розглянути зазначене питання та у разі згоди звертатися за телефонами: 235-13-24, 235-12-31, 235-13-99.

 
До уваги підприємців! Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2011
Відділ регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру повідомляє, що на виконання доручення першого віце-прем'єр-міністра-міністра економічного розвитку та торгівлі Андрія Клюєва у Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва запрацювала телефонна лінію зворотного зв'язку з населенням з питань дерегуляції та розвитку підприємництва.
Робота здійснюється за такими напрямками:
  • надання оперативних правових консультацій, які сприятимуть у здійсненні підприємницької діяльності;
  • вжиття заходів для припинення неправомірних дій з боку посадових осіб органів влади, оперативне реагування на гострі проблеми в регіонах;
  • залучення підприємців до опрацювання законопроектів Держкомпідприємництва;
  • інформування підприємців щодо програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» тощо.
Номер комітетської телефонної лінії: (044) 285-80-42. Звернення прийматимуться щодня, крім вихідних та святкових днів. Телефонна лінія працює без перерви на обід.
Чергування на «Телефонній лінії» здійснюють працівники структурних підрозділів Держкомпідприємництва відповідно до графіку:
Детальніше...
 
До уваги підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.10.2011
20.10.2011 Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва).
Законодавчим актом запроваджено нові правові засади функціонування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб´єктів малого підприємництва.
Законом передбачено, що суб´єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:
перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню, та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150 000 гривень;
друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
1) не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
2) обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 Наступна > Кінець >>

Всього 166 - 180 з 195
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.