ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
3443.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні207
mod_vvisit_counterВчора2816
mod_vvisit_counterНа цьому тижні207
mod_vvisit_counterЗа місяць89698
mod_vvisit_counterЗа весь час7340517
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Приходьте на наш семінар: - «Жити по-новому: нові правила ведення бізнесу» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2018
14.jpg
02.08.2018 року з 14.00 до 16.30 в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Б.Хмельницького, 24, ІІ-поверх, актова зала) викладачами адвокатської фірми Pragnum, на безкоштовній основі, буде проведено семінар-практикум правничої тематики для підприємців та представників торгово-промислових підприємств Шевченківського району.
В рамках заходу досвідченими спікерами-практиками будуть розкриті наступні питання:
1. Зміни в набутті, розпорядженні та припиненні корпоративних прав
- Підстави виникнення корпоративних прав
- Відчуження/придбання частки в статутному капіталі
- Спадкування
- Збільшення статутного капіталу
- Вихід учасника ТОВ
- Виключення учасника з ТОВ
2. Проводимо загальні збори ТОВ по-новому
- Порядок скликання Загальних зборів
- Порядок голосування та прийняття рішень
- Особливості проведення загальних зборів у ТОВ з одним учасником
3. Нові схеми для рейдерства: проблемні питання і стратегія захисту
- Особливості внесення змін до відомостей, що зазначені у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, та громадських формувань (далі – «ЄДР»)
- Чи можна зареєструвати зміни в ЄДР без відома Товариства і його керівника?
Детальніше...
 
Порядок ведення касових операцій у національній валюті змінив Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.06.2018
5454.jpg
Національний банк України вніс зміни до порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні. Постановою врегульовуються наступні питання:
1) для суб’єктів господарювання передбачений перехідний адаптаційний період (до 30 червня 2018 року), протягом якого:
 - суб’єкти господарювання можуть використовувати у своїй діяльності форми відомості на виплату грошей, прибуткового касового ордера, видаткового касового ордера, журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касової книги, книги обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки та акта про результати інвентаризації наявних коштів.
 - суб’єкти господарювання мають розробити та затвердити порядок оприбуткування готівки в касі та порядок розрахунку ліміту каси. Протягом цього періоду суб’єкти господарювання можуть користуватися лімітами каси раніше розрахованими, установленими та затвердженими.

 

Детальніше...
 
Запрошуємо молодь до навчання ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.05.2018
45345.jpgМінекономрозвитку інформує, що у рамках створення сприятливого середовища для розвитку соціальних підприємств Проекту Європейського Союзу «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу»  Український форум благодійників  запрошує  молодь (до 30 років) прийняти участь у Літній школі бізнес-навичок в Одесі (Social Entrepreneurship Camp 2018)
з  29.06 по 03.07.2018.
Дедлайн подачі заявки: 7 червня 22:00.
Проживання, харчування, навчання безкоштовно.
Щоб взяти участь у конкурсному наборі, заповніть анкету:
 
Для випускників ВУЗів, аспірантів та студентів (старших курсів) Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.05.2018
454.jpgДля випускників ВУЗів, аспірантів та  студентів (старших курсів) (віком до 30 років) відповідно до Програми технічної допомоги Німецького Уряду.
Участь у Програмі безкоштовна. Мова використання англійська, мати (мовний) сертифікат не обов’язково.
Стажування починається щороку з 1 лютого і триває від 3 до 5 місяців.  
Заявки на наступний рік приймаються до 15 червня.
Детальна інформація про Програму, вимоги для участі та контакти для зв’язку в  додатку. Ukrainian Chamber of Commerce and Industry European Office
Координатор програми: Андрій Гончарук
Телефон: (044) 584-28-29; 097-97-045-77
Електронна адреса: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
33, vul. Velyka Zhytomirska
Kyiv, 01601 Ukraine
E-Mail: ag-ier [@] ucci.org.ua
 
У столиці відбудеться виставка виробників «Зроблено в Києві» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2018
foto5.jpg5 червня о 10:00 у Міжнародному виставковому центрі відбудеться щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві». Понад 300 столичних підприємств різних галузей та науково-дослідницьких організацій презентуватимуть свою продукцію, торгові марки, бренди та новітні технологічні розробки на експозиційній площі у 3500 кв. м. Зокрема, будуть представлені промислові підприємства оборонної, машинобудівної, харчової, легкої, фармацевтичної та інших галузей; виробники будівельних матеріалів, медичної техніки, хімічної продукції тощо; компанії, що працюють у сфері енергетики та енергоефективності, екології, транспорту, поліграфії, а також інформаційних технологій та інноваційної інфраструктури.
З метою сприяння розвитку зовнішньоекономічного потенціалу столичної промисловості презентують каталог «Експортери міста Києва», відбудуться виставки «CIFIT-China International Fair for Investment & Trade», круглий стіл «Експортний потенціал міста Києва: реалії та нові можливості» та коопераційна сесія.
Програмою також передбачено презентацію конкурсу «Столичний стандарт якості», нагородження дипломантів конкурсу «Кращий експортер року», підписання угод та меморандумів.
Детальніше...
 
Кібербезпека: бізнес без небезпеки! Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2018
foto4.jpgКиївська ТПП запрошує представників бізнесу взяти участь у засіданні Комітету малого та середнього бізнесу з практичним воркшопом: "Кібербезпека: бізнес без небезпеки!"
Засідання відбудеться 30 травня (середа) з 14:00 до 17:30 у конференц-залі Київської торгово-промислової палати (вул. Б. Хмельницького, 55, 8 поверх). Реєстрація на захід є обов'язковою і здійснюється через онлайн-форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScri3TekKNfiZXZRNrXKWRiLawdCUdHTRv3YxvmE_e7oMcZaw/viewform
Участь у заході є безкоштовною.
Інформаційні партнери заходу:
Газета "Закон і Бізнес" (http://zib.com.ua/)
Газета "Приватний підприємець" (http://chp.com.ua/)
Компанія "ЛІГА:ЗАКОН" (http://jurliga.ligazakon.ua/)
 
Трохи поговоримо про новий ЗАКОН про ТОВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.05.2018
154354356.jpg21 травня 2018р. в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, кім. 401) відбудеться  засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України. Порядок  денний:  про Закон України  “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”: чого очікувати бізнесу".  е-mail:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .             
До відома читачів:
У газеті "Голос України" 17 березня офіційно оприлюднено Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, тобто 17 червня 2018 року, крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності через один рік з дня набрання чинності цим Законом.

Детальніше...
 
Семінар з питань страхування, захисту здоров’я та життя людини Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2018
235.jpgШевченківська районна у м. Києві державна адміністрація запрошує фізичних та юридичних осіб відвідати безкоштовний семінар з питань страхування, захисту здоров’я та життя людини. Семінар відбудеться 11 травня 2018 р. з 16:30 - 17:30 в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Б. Хмельницького, 24, ІІ поверх, конференц-зал). Участь у заході безкоштовна. Спікером даного заходу виступає представник Страхової компанії «МetLife Україна» Анна Слободян.

 

Для бажаючих прийняти участь в заході, реєстрація здійснюється за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1gfkPypvnlmxFBqSg1TzJ0m6oK63XNIuAIlP5L4V0UKc/viewform?c=0&w=1&edit_requested=true&edit_requested=true

 


 
У столиці стартує проект для жінок, які хочуть започаткувати власну справу Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2018
3.jpgУ Києві стартує цикл безкоштовних інформаційно-мотиваційних заходів для  жінок, які хочуть започаткувати власну справу «Успіх кожної жінки: розпочни свій бізнес вже сьогодні!». Цей проект реалізується громадською організацією «Жіноча ліга» з метою підвищення рівня залучення жінок до здійснення підприємницької діяльності.
Зокрема, у рамках 4 лекцій-практикумів киянки зможуть отримати більше знань та практичних навичок щодо створення і ведення власного бізнесу. 
У якості спікерів та спікерок  заходів виступлять:
  • Вікторія Пархоменко (рестораторка та власниця ресторанів «Klukva&Brukva», «Indokitai», «Asiatique»; засновниця проектів «ГастроТури» та «Weekend Rest» та інш.) та Ірина Рубіс (керівниця незалежного бізнес/медіа бюро «еkonomika+», що включає наступні сайти: «delo.ua», «womo.ua», «mmr.ua»);
  • Світлана Івахова (власниця бренду кави «ISLA») та Денис і Тетяна Суховій (засновники пекарні «Chef Bakery» та проекту «Denys Suhoviy Bakery School»);
  • Надя Перевізник (співвласниця компанії «PR Bar») та Олексій Шершньов (засновник медичної компанії «ilaya», проектів «Біотех-реабілітація поранених» і «Банк шкіри»);

Детальніше...
 
Запрошуємо взяти участь в IV Національному експортному форумі Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2018
454245.jpgIV Національний експортний форум, який проводить Київська ТПП спільно з ТПП України за участю вищих посадових осіб України, відбудеться 3-5 червня 2018 року.
Тематика цього масштабного заходу присвячена актуальним питанням підтримки експорту в Україні, розвитку міжнародної торгівлі, а також встановлення прямих ділових контактів із зарубіжними партнерами. За участю міжнародних експертів будуть обговорюватися шляхи реалізації експортної стратегії України, тенденції та зміни в світовій торгівлі, пріоритети розвитку експорту. До участі у Форумі запрошені керівники торгових палат, представники великого українського та зарубіжного бізнесу, міжнародних організацій, представники органів державної влади та дипломатичного корпусу.
Детальніше...
 
Контроль харчових продуктів: топ-10 нововведень Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2018
rrjynhj.jpg4 квітня 2018 року набуває чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», що був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року. Цей Закон передбачає врегулювання правових та організаційних засад державного контролю, що здійснюється з метою перевірки дотримання операторами ринку законодавства про харчові продукти, корми, здоров'я та благополуччя тварин, а також законодавства про побічні продукти тваринного походження під час ввезення (пересилання) таких побічних продуктів на митну територію України.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 244
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.