ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2804
mod_vvisit_counterВчора3788
mod_vvisit_counterНа цьому тижні20780
mod_vvisit_counterЗа місяць65193
mod_vvisit_counterЗа весь час6642272
Розвиток підприємництва - invest.ucci.org.ua
Київська торгово-промислова палата запрошує підприємців на ділову зустріч Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2017
zyctric.jpg"Співпраця з іноземними партнерськими проектами: нові можливості, бізнес-інструменти і бізнес-компетенції"  (ЄБРР, Україна-Австрія: експорт в країни ЄС, KVP Ukraine)". Зустріч відбудеться 18 грудня (понеділок) з 14:30 до 17:30 у конференц-залі Київської торгово-промислової палати (вул. Б.Хмельницького, 55, 8 поверх).
Програма зустрічі:
14:30–14:50 Сучасні тренди цифрового перетворення світу
Спікери: Коляденко В.А., голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, Клікіч А.В., відповідальний секретар Комітету з електронних комунікацій при ТПП України
14:50-15:10 Програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу в м. Києві
Спікер: Кондрашова Н.М., в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації
15:10-15:40 Отримання нових можливостей для власного підприємництва і виходу на європейські ринки через партнерську допомогу іноземних країн
Спікер: Сізікова Л.В., перший віце-президент КТПП, Майстренко В.С., віце-президент КТПП, Засульська Л.М., заступник начальника Центру бізнес освіти КТПП
15:40-16:00 Освітні програми по кіберзахисту малого і середнього бізнесу
Спікер: Барановський О.П., заступник голови Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України, директор Київської кіберакадемії, регіональний представник ISACA
16:00-16:20 Створення інфраструктури цифрової платформи для учасників ринку програмного забезпечення
Спікер: Костюков С.О., CEO A&P Solution (Київ)
Детальніше...
 
Створено офіційний портал програми ЄС з підтримки бізнесу Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2017
biznec1.jpgМінекономрозвитку запустило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні (COSME - http://cosme.me.gov.ua/). Портал містить інформацію про можливості виходу на нові ринки і обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів. Крім того, Мінінфраструктури повідомило про позитивне рішення щодо виділення додаткових дозволів на здійснення перевезень вантажів по території Польщі. За попередньою інформацією, польська сторона дала згоду на виділення українським автоперевізникам додатково 3000 дозволів категорії «Євро-3» і 3000 дозволів категорії «Євро-5».
 
Змінено типовий договір оренди землі Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2017
prenda.jpgКабміном внесено зміни до Типового договору оренди землі, якими передбачено: фіксація в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент його передачі в оренду; відшкодування орендодавцю - власнику земельної ділянки збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву; встановлення терміну виплати орендної плати. Крім того, встановлена відповідальність у разі невнесення плати в строки, визначені типовим договором. Зміни передбачені постановою КМУ від 22 листопада 2017 року № 890.

 
Як закрити бізнес в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.12.2017
biznec.jpgЧому ж закриття бізнесу в Україні залишається майже таким же складним, заплутаним і довготривалим процесом, як і до 2014 року ?
Відкрити підприємство в Україні можна всього за один день, а на закриття бізнесу часто йдуть роки. Юристи пояснюють, це необхідністю проведення численних перевірок, що забирає багато часу і коштів на утримання штату для надання необхідних документів. Офіційне закриття зазвичай займає від півроку до трьох років, і весь цей період потрібно виплачувати мінімальні зарплати залишився персоналу і відповідні податки.
Як пояснили в Європейській Бізнес Асоціації (ЄБА) з досвіду компаній - членів цієї організації, ключова проблема при закритті бізнесу в Україні - необхідність подавати нульову фінансову та бухгалтерську звітність протягом значного терміну, що призводить до зайвих адміністративних витрат.
Але варто зазначити, що закрити бізнес в будь-якій державі зазвичай складніше, ніж відкрити. У підприємця або компанії вже є історія діяльності, документи по проведеним операціям, сплачені або несплачені податки. Логічно, що повністю закрити бізнес можна тільки після податкової перевірки.
Детальніше...
 
XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2017
forym10.jpgМіжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.
Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.
У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
- Металообробка (металообробні технології, обладнання)
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
- Гідравліка. Пневматика
- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)
- Підйомно‑транспортне, складське обладнання
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)
Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
Дата проведення: 21-24 листопада 2017
Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"
Контакти:тел.: (044) 201-11-65, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

 
Конференція «Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень» Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.11.2017
konferenciy.jpg22 листопада з 09:30 до 18:00 у приміщенні Київської торгово-промислової палати відбудеться конференція «Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень».
Центр підтримки бізнесу м. Києва, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) запрошує фахівців малого та середнього бізнесу (МСБ) прийняти участь в  заході який буде проходити в рамках програми, яка реалізується ЄБРР, і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
Основна мета конференції: навчити малий та середній бізнес київського регіону стратегічному плануванню та підготовки бізнес-планів цільових проектів підприємств. В рамках конференції учасники почують виступи провідних фахівців з питань стратегічного менеджменту, маркетингу та PR, успішних бізнесменів, фахівців у галузі права та захисту бізнесу.
Умови реєстрації: Участь у конференції є безкоштовною.
Реєстрація на захід є обов’язковою. Незареєстровані учасники не матимуть змоги взяти участі у конференції.
Від однієї компанії можлива участь не більше двох представників.
Реєстрація учасників завершується 21 листопада о 15:00.
Для реєстрації на захід необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://form.jotformeu.com/73103699470359
Телефон для довідок: 044 482 04 40, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.   або Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.   Центр підтримки бізнесу м. Києва
Ми у Facebook: https://www.facebook.com/events/140315329949679/
 
Відбулось виїзне засідання Ради директорів Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.11.2017
rada_durektoriv0120.jpgЧергове виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району відбулося 09 листопада 2017 року та розпочалось на території ПАТ НВК «Електронприлад», де присутніх ознайомили з сучасною котельнею та складальним виробництвом підприємства. Друга частина засідання відбулась на території ПАТ НВК «Київський завод автоматики», яку провів очільник цього підприємства, голова Ради директорів Сергій Маляров та заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Юрій Миколаєнко.
Засідання розпочалась з ознайомлення присутніх з  імпортозамінною  продукцією, що виробляє ПАТ НВК «Київський завод автоматики». Далі, слово надали  начальнику відділу промисловості, розвитку підприємництва та регуляторної політики Стефану Тимківу, який  доповів про результати роботи промислового комплексу та показників стану малого та середнього підприємництва району за  9 місяців 2017 року.
Наступним питаннями порядку денного було про  шефську роботу з військовою частиною, відповідно до Указу Президента України. За результатами засідання прийнято протокол рішення засідання .
Детальніше...
 
Національний виноробний форум Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.10.2017
forym.jpgТоргово-промислова палата України спільно з Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» та  медіа-групою  «Українська правда» та за підтримки  асоціації «Українське бюро винограду і вина»,  Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства запрошують взяти участь у Національному виноробному форумі, що втретє відбудеться у Києві 14-15 листопада.
15 листопада  відбудеться урочисте відкриття форуму та пленарна частина. У форумі візьме участь Жан-Марі Оран, генеральний директор Міжнародної Організації Винограду та Вина, тож одним із питань форуму стане приєднання України на офіційному рівні до Міжнародної Організації  Винограду та Вина.
Організатори форуму запрошують усіх зацікавлених підприємців, експертів, науковців і депутатів долучитися до відкритого обговорення проблематики. За результатами форуму буде напрацьовано подальші спільні дії з підтримки виноградно-виноробної галузі.
Дата проведення: 14-15 листопада 2017 р.
Програма заходу та реєстрація за посиланням.
Попередня реєстрація обов'язкова.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 
 
В Києві відбудеться Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.10.2017
chempionat.jpg08-10 листопада 2017 року на території Торгово-промислової палати України (вул. В. Житомирська, 33) відбудеться Чемпіонат України.
Довідки з питань проведення вказаного заходу можна отримати у відповідальної особи з питань проведення Чемпіонату: маркетинг та PR-менеджер корпорації "Естет" Метельського Олександра Георгійовича (контактні телефони: 050-881-77-37, 096-982-84-56) e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. )
Телефон для довідок: 235-13-99 -відділ торгівлі та споживчого ринку
 
26-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві - 2017” Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
forym_26.jpg08-10 листопада 2017 року в конференц-залі Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана в межах Європейського тижня якості в Україні за традицією відбудеться загальнонаціональний захід – 26-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві - 2017”. Форум присвячено Всесвітньому дню якості, що проходить за підтримки ООН під гаслом ««Якість трансформує». Мета Форуму, як і Всесвітнього дня якості, в черговий раз привернути увагу уряду й громадськості до проблем якості, сприяти розвитку національного руху за якість і ділову досконалість, а також його інтеграції в аналогічний європейський і всесвітній рух. Ви можете взяти участь у роботі Науково-практичної конференції «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки».
 
Презентація програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2017
programa.jpg30 жовтня 2017 року об 11.00 у приміщенні I-Hub (вул. Хрещатик, 10) за участі Київського міського голови В.Кличка відбудеться презентація Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.
Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку у 2017 році передбачено 10 млн грн., у 2018 планується виділити 20 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50% номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором. Завдяки налагодженому партнерству міської влади з Німецько-Українським фондом для кінцевого позичальника відсоткова ставка буде найнижчою в Україні – близько 7,5%! Розроблений механізм надання фінансово-кредитної підтримки  є максимально спрощеним для підприємців, процедура не потребуватиме безпосереднього звернення підприємця до міської влади.
Під час першої частини презентації у форматі панельної дискусії буде висвітлено цілі та основні положення цієї Програми. Друга частина презентації буде побудована у форматі workshop, під час якого підприємці зможуть дізнатися більше деталей щодо механізму отримання фінансово-кредитної підтримки, здійснити своєрідний «тест драйв» свого проекту. Фахівці Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, Німецько-Українського фонду та банків-партнерів під час живого діалогу дадуть відповіді на актуальні питання.
Запрошуємо київських підприємців взяти участь у презентації. Щоб стати її учасником необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 221
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.