ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3489
mod_vvisit_counterВчора4071
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11704
mod_vvisit_counterЗа місяць49629
mod_vvisit_counterЗа весь час7949801
Регуляторна політика
До відома! Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.12.2017
pancreatitis-info.gifНа виконання статті 7 Закону України від 11.09.2003 №11060-IV  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що згідно з інформацією, наданою структурними підрозділами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, пропозиції до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Шевченківської райдержадміністрації на 2018 рік відсутні.
У разі виникнення впродовж 2018 року потреб у розробці відповідних проектів регуляторних актів, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація відповідно до чинного законодавства оприлюднить дану інформацію.
 
Пропонуємо увійти до складу спостережної комісії при Шевченківській РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.07.2016
spost-kom.jpgРозпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.02.2011 № 143 "Про утворення спостережної комісії при Шевченківській районній в місті Києві державної адміністрації", була утворена спостережна комісія (далі СК). Згідно п.12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» СК утворюється строком на три роки.
Спостережна комісія утворюється місцевими органами виконавчої влади з метою здійснення соціального патронажу відповідно до ч.1 ст.8 Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі па певний строк».
На даний час вирішується питання щодо оновлення складу спостережної комісії із залученням активних представників громадськості (за згодою).
Детальніше...
 
Увага! Інформація до балансоутримувачів підземного простору Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2016
evakuatcia1112.jpg
ЗВЕРЕННЯ 
До балансоутримувачів (власників) підземного простору
Будинки усіх форм власності – комунальної, ЖБК, ОСББ, відомчі житлові будинки, відомчі гуртожитки, інвестиційні, приватні і підвальні приміщення соціально-побутових, громадських, виробничих та інших будинків і споруд.
Відповідно о ст. 32 Кодексу цивільного кодексу України – «Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, та дії засобів ураження в особливий період також використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття».
Споруди подвійного призначення – наземні або підземні або підземні споруди, підземні приміщення і тунелі метрополітену, підземні авто паркінги, підземні приміщення громадського харчування /кафе, бари, ресторани тощо/, підземні переходи та інші заглиблені споруди району.
Детальніше...
 
Здійснення органами виконавчої влади державної регуляторної політики у 2014 році Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.04.2015
Детальніше...
 
До відома! Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.02.2015
pancreatitis-info_34.gifНа виконання статті 7 Закону України від 11.09.2003 №11060-IV  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що згідно з інформацією, наданою структурними підрозділами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, пропозиції до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Шевченківської райдержадміністрації на 2015 рік відсутні.
У разі виникнення впродовж 2015 року потреб у розробці відповідних проектів регуляторних актів, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація відповідно до чинного законодавства оприлюднить дану інформацію.

 
До відома підприємців, які працюють на ринках та ринкових майданчиках! Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.08.2012

sho-take-rinok.jpgРекомендуємо Вам для використання в роботі проект договору оренди торговельного місця, що був затверджений на засіданні робочої групи з реалізації Меморандуму про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією, Головним управлінням МВС України в м. Києві, представниками адміністрацій ринків та підприємців, які на них працюють.

 
До уваги підприємців! Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.05.2012

Заходи, спрямовані на забезпечення реалізації Закону України

«Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчим органом Київської міської ради

 (Київською міською державною адміністрацією) у 2011 році
Детальніше...
 
До уваги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.03.2012

stolyky2.jpgШановні суб'єкти підприємницької діяльності Шевченківського району, які здійснюють торгівлю у весняно-літній період на тротуарах майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства! Вам необхідно надати пакет документів до відділу торгівлі та споживчого ринку Шевченківської райдержадміністрації (вул. Б.Хмельницького,24 кім. 402 тел.: 234-12-31,235-13-24), зазначених у рішенні Київської міської ради  від 26.01.2012 №2/7339 «Про деякі питання здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах».

 
Направлення та повідомлення про проведення перевірки Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011
Детальніше...
 
Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту "Про затвердження Порядку проведення перевірок" Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011
Детальніше...
 
Проект розпорядження "Про затвердження Порядку проведення перевірок суб’єктів господарювання" Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011
Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

До відома суб'єктів підприємницької діяльності та мешканців району!

На офіційному сайті Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації www.shev.gov.ua ви зможете ознайомитися з проектом розпорядження Шевченківської районної в місті Києві  державної адміністрації  «Про   затвердження     Порядку проведення  перевірок суб'єктів господарювання    всіх     форм власності, що здійснюють діяльність на території Шевченківського району м. Києва за додержанням правил   торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, законодавства  про захист прав споживачів». Розробником проекту регуляторного акта є відділ торгівлі та споживчого ринку Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24.

Всі зауваження і пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту.

 
Повідомлення про оприлднення проекту регуляторного акта Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

До відома суб'єктів підприємницької діяльності та мешканців району!

    На офіційному сайті Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації www.shev.gov.ua ви зможете ознайомитися з проектом розпорядження Шевченківської районної у місті Києві  державної адміністрації Про створення Єдиного дозвільного центру відділу регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації".

Розробником проекту регуляторного акта є відділ регуляторної політики, підприємництва та видачі документів дозвільного характеру Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, яке знаходиться за адресою:            м. Київ, вул..Б.Хмельницького,24

    Всі зауваження і пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту.

 
Проект розпорядждення "Про утворення Єдиного дозвільного.центру" Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011
Детальніше...
 
Аналіз регуляторного впливу регуляторного акту "Про створення Єдиного дозвільного центру" Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2011
Детальніше...
 
План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.03.2011
Детальніше...
 
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.