ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png

Корисні телефони

ВАТ АК Київводоканал

Центральна диспетчерська: 15-81, 280-57-57

 

ВАТ Київгаз

Аварійна: 104

Газова служба: 495-04-04

 

АК Київенерго

Телефон: 15-88

Довідки по опаленню, освітленню: 201-58-79

Довідки по розрахункам за ел./ен.: 201-58-58

 

Київтепломережа

Аварійна: 278-67-23

 

Аварійна служба Шевченківського району

400-51-92
400-95-62
227-65-46

 

Диспетчер бюветів

515-22-40, 515-12-66

banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2577
mod_vvisit_counterВчора4249
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11468
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час5927323
Новини
Громадські обговорення проекту «Стратегія розвитку Києва до 2025 року» Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2011

dsc04870.jpgКП «ЖЕК «Центральна» приймає активну участь у залученні громади Шевченківського району до обговорення проекту київської міської влади – «Стратегія розвитку Києва до 2025 року».

Згідно затвердженого графіку, працівники комунального підприємства, організовують громадські обговорення. На даний час проведено вісім зборів мешканців. Присутнім проводиться роз’яснення основних принципів і завдань програми та шляхи їх реалізації. Основою таких зустрічей є конструктивний діалог, з метою отримання пропозицій та врахування бачення киян, відносно тих чи інших напрямків проекту «Стратегія розвитку Києва до 2025 року». Для надання відповідних пропозицій мешканців, на території КП «ЖЕК «Центральна», встановлено скрині за адресами: вул. Прорізна, 18/1-Г та вул. Пушкінська, 24-А.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян активно долучатися до ініціативи керівництва Києва та Шевченківського району, - зробити наше місто красивим та комфортним. Про час та дату проведення громадських обговорень саме по Вашому будинку буде повідомлено відповідним оголошенням на дошках об’яв.

 
Роботи КП «ЖЕК «Дегтярівська» по відновленню зелених ділянок Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.08.2011
В Комунальному підприємстві ЖЕК «Дегтярівська» активно проводиться роботи по відновленню знищених зелених ділянок, скопування ґрунтів та засівання газонною травою.
Догляд за зеленими насадженнями є один з пріоритетних напрямків роботи КП ЖЕК «Дегтярівська» в покращенні благоустрою району.
В середньому на сезон травостій газону скошують 5-10 разів. Для цього застосовують газонокосарки. Не менш важливим заходом є боротьба з бур'янами на газонах. Для успішної боротьби з бур'янами необхідно знати їх види, умови розповсюдження, способи розмноження і причини стійкості. Найбільш небезпечні для газонів такий бур'ян, як кульбаба, а також повзучі рослини, вони ростуть біля самої землі і не зрізуються газонокосарками.
dsc00744.jpg
 
Інформація про проведення робіт по влаштуванню огорожі та вивезення великогабаритного сміття Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2011
Працівниками Комунального підприємства ЖЕК «Татарка» виконано роботи по збереженню та попередженню паркування автотранспорту на зеленій зоні житлового будинку № 1/7 по вул. Печенізькій шляхом встановлення огорожі.
Дбаючи про умови проживання мешканців мікрорайону постійно проводиться очищення садиб від великогабаритного сміття.
100_4475.jpg
 
КП «ЖЕК «Нивки» продовжує роботу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2011
КП «ЖЕК «Нивки» продовжує роботи по благоустрою на підвідомчій та прибудинкових територіях по озелененню та догляду за квітниками.
Проводиться активна робота по знесенню сухих та аварійних дерев, прибирається та вивозиться зрізане гілля з прибудинкової території.
За адресою вул. Щербакова, 57-а в 4, 5, та 6 під'їздах проведено ремонт та фарбування вхідних груп власними силами КП ЖЕК «Нивки» а за адресою вул. Блюхера, 11-а та 13 в 1, 2, та 3 під'їздах, по вул. Туполєва, № 28 проводяться роботи підрядною організацією.
2bsfbs.jpg
 
Фахівці Комунального підприємства ЖЕК «Дегтярівська» виготовили, пофарбували та влаштували пісочниці Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.07.2011
За дорученням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації фахівці Комунального підприємства ЖЕК «Дегтярівська» виготовили, пофарбували та влаштували шість пісочниць. В цілому на підвідомчій території КП ЖЕК «Дегтярівська» розташовано вісім дошкільних закладів.
dsc00782.jpg
 
До уваги громадян! Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2011
Щодо доставляння рахунків абонентам, які експлуатують нежитлові приміщення

Департамент реалізації Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Шевченківського району повідомляє, що з метою створення більш зручних умов для власників (орендарів) нежитлових приміщень розташованих в житлових будинках Шевченківського району пропонує власникам (орендарям) цих приміщень отримувати рахунки за комунальні послуги в приміщеннях Комунальних підприємств Житлово-експлуатаційних контор (КП ЖЕК).
Якщо Ви бажаєте отримувати рахунки через КП ЖЕК, просимо повідомити КП УЖГ Шевченківського району на адресу якого саме КП ЖЕК направляти документи та надати інформацію про відповідальну особу, яка буде їх отримувати. Контактний телефон 400-92-06.

 
Вам пора більше дізнатись про ОСББ Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.07.2011
sdfhsgdfhsgdfh.pngНа території обслуговування КП «ЖЕК «Центральна» знаходиться 6 житлових будинків, мешканці яких саморорганізувались та створили обєднання співвласників багатоквартирних будинків.
На черзі у створенні ОСББ мешканці ще двох будинків по вул. Б. Хмельницького, 27/1 та вул. Ірининська, 1/3. На даний час ними проведені загальні збори з усіма власниками приміщень будинків та прийняті позитивні рішення щодо утворення обєднань співвласників.
І хоча створення ОСББ - справа непроста, зате вигідна. Практика показує, що об'єднання співвласників - чи не єдиний варіант наведення порядку у будинку. Об'єднання мешканців багатоквартирних будинків - це юридична особа, створена власниками для управління, утримання та використання неподільного та загального майна. Об'єднання є неприбутковою організацією і не має на меті одержання прибутку для його розподілу між членами об'єднання.

 

 
По пров. Політехнічному, 1/33 встановлено нові елементи дитячого майданчика Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2011
На початку червня місяця 2011 року за ініціативи мешканців будинку № 1/33 по пров. Політехнічному та інвестиційної підтримки приватного підприємця Гезалова Е.А. на прибудинковій території для більш якісного та зручного відпочинку мешканців будинку облаштовано новий сучасний дитячий майданчик та доукомплектовано зону активного відпочинку молоді. Ініціативна група даного будинку має славу згуртованого колективу, який прагне покращити умови проживання мешканців, що неодноразово доведено діями покращення благоустрою будинку та прибудинкової території.
Одним з нещодавніх прикладів є встановлення огорожі прибудинкової території та оздоблення її автоматичним відкриванням воріт та калиток у 2008 році. Після встановлення якої, за даними мешканців та обслуговуючого персоналу, прибудинкова територія стала менш забрудненою (так як даний будинок є прохідний, що є зручним для студентів ближніх ВУЗів для прийняття їжі та відпочинку на лавочках), лави відпочинку менш заповнені прохідною молоддю, квітники потопають в жоржинах, чорнобривцях та маленьких деревцях.
sam_4362.jpg
 
Інформація про проведену поточну роботу по КП "ЖЕК "Ярославська" станом на 14.07.2011 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.07.2011
Незважаючи на щільність забудови центру мешканці садиби разом з працівниками ЖЕКу облаштували і утримують казковий двір за адресою: вул. Ярославів Вал, 17-Б.
sl386893.jpg
 
Інформація про проведення робіт з ремонту та благоустрою КП «ЖЕК «Татарка» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2011
За ініціативи мешканців будинку №3-В по вул. Тропініна та за участі Комунального підприємства ЖЕК «Татарка» виконано комплекс ремонтних робіт та робіт з благоустрою на прибудинковій території.
Будинок 1951 року забудови, триповерховий. В будинку 6 квартир. Спільними силами у будинку створено затишок та комфорт для мешканців будинку.
23062011164.jpg
 
«Сезон дощів» у Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2011
Минулі два тижні літа, цього року, нагадували більше осінь в усій своїй красі. Щоденні зливи, які йшли майже безперервно, завдали чимало турбот та незручностей. Щодня у черговому випуску новин повідомлялося про нові негаразди, спричинені опадами, які подекуди за добу перевищували місячну норму в десятки разів.

В КП «ЖЕК «Цнентральна» надійшло близько 40 заяв від мешканців, пов'язаних з наслідками зливи. Переважна більшість, стосовно порушення герметизації покрівель будинків, які не витримали тривалих навантажень.

dosh.jpg

 
«КП ЖЕК «Дегтярівська» активно проводить роботу по охороні зеленої зони від паркування автомобілів» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2011
Комунальне підприємство ЖЕК «Дегтярівська» продовжує активно захищати газони на прибудинкових територіях, інтенсивно виконується робота по влаштуванні огорожі зелених зон. З початку року вигороджено понад 800 м.2 території зеленої зони. Про те має місце самовільне знесення огорожі автомобілістами тому з мешканцями мікрорайону проводяться бесіди щодо негайного оповіщення правоохоронних органів при виявлені факту знищення елементів огорожі.
dsc00720.jpg
 
Адміністрація КП «ЖЕК Шулявка» дбає про добробут мешканців … Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2011
Для покращення якості послуг для мешканців адміністрацією КП «ЖЕК Шулявка» впродовж весняного двомісячника по благоустрою та й впродовж літнього періоду вже стало традицією проводити зустрічі із мешканцями будинків, адже не кожен мешканець має змогу приймати участь у житті двору через постійну зайнятість на роботі або за іншою причиною. А знаходячись у своєму подвір'ї, одразу можна вказати на недоліки або на проблеми, які потребують першочергового вирішення. Тому, за усними та письмовими побажаннями мешканців вже на початку квітня 2011 року було організовано зустріч із мешканцями буд. № 4/6 по вул. Галі Тимофєєвої з питань покращення рівня обслуговування прибудинкової території та інженерних мереж, із мешканцями було обговорено плани на поточний ремонт у 2011-2012 роках. В результаті зустрічі з мешканцями одразу було вирішено обмежити виїзд автомобілів на газони шляхом встановлення ваз для квітів, висадити кущі та дерева, встановити огорожу, що й було зроблено вже у травні 2011року.
sam_4059.jpg
 
Поточні роботи по КП «ЖЕК «Ярославська» станом на 05.07.2011 Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.07.2011
КП "ЖЕК "Ярославська" проводиться постійна перевірка стану аварійних балконів будинків на підвідомчій території та за необхідності виконується їх обстукування.
Після виконаних АЕК "Київенерго" аварі йних робіт відновлено благоустрій прибудинкової території буд. № 39 по вул. Б.Хмельницького: завезено грунт, засіяно травою.
sl386585.jpg
 
Підсумки роботи КП "ЖЕК "Покровська" Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.07.2011
Два місяці тому закінчився міській весняний двомісячник по поліпшенню та благоустрою наших садиб. За час проведення двомісячника в КП ЖЕК «Покровська» було виконано багато різноманітних робіт, а саме: висаджені дерева, квіти, кущі, фарбування та ремонт після зимового періоду дитячих майданчиків, посівом травою газонів. Літо давно вже у розпалі, і саме зараз необхідно приділяти особливу увагу зеленим насадженням, поливати (при умові відсутності дощу), ретельно доглядати за квітами. Крім роботи по щоденному прибиранню, підготовкою контейнерів для вивезення твердих побутових відходів, складуванням та завантаженням на машини побутового негабаритного сміття, сухостійних та аварійних дерев після їх видалення, поливанню (при умові відсутності дощу) прибудинкових територій, вологому прибиранню та миттю сходових кліток.
Також проводяться роботи по асфальтуванню територій після розриттів. Робітники КП ЖЕК «Покровська» і в подальшому будуть намагатися робити все можливе, щоби наше підприємством пишалися наші мешканці.
img_0015.jpg
 
Влаштування «Алеї удачі» біля будинку 14 по вул. Шамрила Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.07.2011
Біля буд. № 14 по вул. Шамрила відкрито «Алею удачі». В подарунок від «ЛігиБізнесінформ» мешканцям будинку прокладено доріжку з тротуарної плитки ФЕМ, висаджено дерева та кущі і по обидва боки тротуару засіяно газонну траву.
6.jpg
 
Інформація про проведену по КП "ЖЕК "Ярославська" поточну роботу станом на 24.06.2011 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2011
КП "ЖЕК "Ярославська" 22.06.2011 р. придбано 10м3 ґрунту і завезено КАМАЗом до прибудинкової території буд. № 36 по бульв. Т.Шевченка. Працівниками КП "ЖЕК "Ярославська" за допомогою тачок грунт завезено до садиби вказаного будинку та розподілено по місцях для влаштування зеленої зони.
sl386568.jpg
 
Відзначено роботу КП УЗН Шевченківського району м. Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2011
Трудовий колектив комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва відзначено подякою голови Київської міської державної адміністрації за активну участь у підготовці та забезпеченні проведення урочистих заходів з відзначення Дня Столиці та Дня Києва.
Свою подяку працівникам КП УЗН Шевченківського району за активну допомогу в підготовці та проведенні святкування Дня захисту дітей на території Сирецького парку висловив також Орган самоорганізації населення „Сирець-1". Окремо відзначено майстра виробничої дільниці № 8 Лолу Лілію Анатоліївну, котра приймала активну участь в роботі журі конкурсу „Любителі природи".
 
Інформація про проведення робіт з благоустрою на підвідомчій території КП «ЖЕК «Лук’янівка» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.06.2011
На підвідомчій території КП ЖЕК «Лук'янівка» проведено роботи з благоустрою прибудинкових територій:
  • проведено ремонт та фарбування відремонтовано вхідних груп за адресою вул. Д. Запольського,4;
  • влаштовано зливосток за адресою вул. Мельникова, 63;
  • проводиться покіс газонів.
Своєчасно проводиться покіс газонів та прибирання скошеної трави.
Постійно проводяться навчання мешканців правилам протипожежної безпеки для запобігання складування великогабаритного сміття на прибудинкових територіях.
__________.__63.jpg
 
Інформація про проведення робіт з благоустрою та ремонту на підвідомчій території КП ЖЕК «Татарка» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.06.2011
КП ЖЕК «Татарка» продовжує роботу по благоустрою, озелененню та догляду за квітниками на прибудинкових територіях. Проводиться активна робота по вивезенню негабаритного сміття та прибиранню безгосподарчих.
100_4344.jpg
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Всього 1121 - 1140 з 1243
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.