ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png

Корисні телефони

ВАТ АК Київводоканал

Центральна диспетчерська: 15-81, 280-57-57

 

ВАТ Київгаз

Аварійна: 104

Газова служба: 495-04-04

 

АК Київенерго

Телефон: 15-88

Довідки по опаленню, освітленню: 201-58-79

Довідки по розрахункам за ел./ен.: 201-58-58

 

Київтепломережа

Аварійна: 278-67-23

 

Аварійна служба Шевченківського району

400-51-92
400-95-62
227-65-46

 

Диспетчер бюветів

515-22-40, 515-12-66

banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2976
mod_vvisit_counterВчора4340
mod_vvisit_counterНа цьому тижні21154
mod_vvisit_counterЗа місяць95351
mod_vvisit_counterЗа весь час6178331
Новини
Належне проживання мешканців силами КП ЖЕК «Татарка» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.03.2012

_77.jpg

Враховуючи зношеність житлового фонду на обслуговуючій території Комунального підприємства ЖЕК «Татарка» та з метою належного проживання мешканців у багатоквартирних житлових будинках за рахунок бюджетних міських коштів та коштів поточного ремонту  виконано  ремонтні роботи  за адресами: вул. Мельникова, 18; вул. Печенізька, 8 та вул. Печенізька, 1-7. На даний час виконуються роботи по ремонту сходових клітин другого під'їзду в житловому будинку № 38 на вул. Татарській.

 
Подяки від мешканців працівникам КП ЖЕК «Дегтярівська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.03.2012

33.jpg

Мешканці мікрорайону висловлюють подяки працівникам КП ЖЕК «Дегтярівська» в електронному, паперовому вигляді та по телефону «Служби допомоги Київського міського голови-киянам СaLL-центр» за оперативне реагування на звернення стосовно очищення тротуарів та покрівель від наледі та буруль та недопущення травмування громадян.

У період снігопадів Комунальним підприємством ЖЕК «Дегтярівська» з метою забезпечення безпеки мешканців та пішоходів щоденно проводиться обстеження будинків та споруд на території мікрорайону на предмет виявлення буруль і накрижень на покрівлях та виступаючих частинах фасадів будинків. Небезпечні місця можливого обрушення наледі та буруль з покрівель і виступаючих частин фасадів будинків вигороджуються сигнальною стрічкою.

В КП ЖЕК «Дегтярівьска» призначено відповідальних осіб за організаційну роботу з прибирання територій від снігу та наледі, вигородження небезпечних місць можливого обрушення снігу та наледі з покрівель і виступаючих частин фасадів будинків. У зимовий період очистка тротуарів від снігу проводиться робітниками з комплексного прибирання будівель та споруд і механізованим способом - тракторами. Здійснюється їх подальша посипка піскосоляною сумішшю.

 
Комунальний бюлетень березень 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.03.2012
 
Мешканці району вдячні Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.03.2012

.jpg1111.jpgЗ початку 2012 року до КП «ЖЕК «Діброва» Шевченківського району міста Києва надходять подяки від мешканців за організацію роботи, що вказує на те, що ми можемо заслужити не лише нарікання, а й схвальні відгуки. Безпосередньо надходять подяки до служби допомоги мера киянам  «CАLL - центр» від мешканців житлових будинків, а саме: вул. Стеценко, 3 кв. 21, вул. Саратовська, 14/9 кв. 66 подяка двірнику за сумлінну працю та належне утримання будинку та прибудинкової території та своєчасне прибирання снігу і льодяного покриву.

Мешканці будинків, прилеглих до КП «ЖЕК «Діброва» висловлюють подяки майстрам за уважне ставлення та вчасне реагування на звернення мешканців. Також в телефонному режимі і в письмовому надходять подяки мешканців за сумлінне ставлення майстрів технічних дільниць, паспортистів, інженерної групи та двірників і сантехників до виконання своїх обов'язків.

 
КП ЖЕК "Ярославська" долають наслідки морозів Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.03.2012

jek_yarosl.jpgТак, на виконання розпоряджень Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та голови Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації Сергія Зіміна у зв'язку з різким підвищенням температури зовнішнього середовища, починаючи з 21 лютого 2012 року працівниками КП «ЖЕК «Ярославська» постійно проводиться робота по розчищенню прибудинкових територій від снігу та льоду. Двірники працюють впродовж цілої доби. Кожен день майстри техдільниць перевіряють стан при будинкових територій, а також надають інформацію про наявність буруль та снігового шару на дахах будинків для їх подальшого усунення. Всі небезпечні місця вигороджуються попереджувальною сигнальною стрічкою.

Директором КП «ЖЕК «Ярославська» постійно проводиться перевірка стану утримання території мікрорайону ЖЕКа в належному вигляді. Ведуться активні роботи по розчищенню покрівель від снігу та буруль, залучаються покрівельники та фахівці з промислового альпінізму. Для розчищення дахів будинків замовляється спеціальна автовишка.

 
КП ЖЕК «Покровська» зустріли зиму достойно Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2012

artema21.jpg Цьогорічна зима стала справжньою перевіркою на міцність для комунальних підприємств Шевченківського району. Щоденна цілодобова праця їхніх працівників забезпечила нормальні умови життєдіяльності як району, так і в цілому столиці.

Так, КП ЖЕК «Покровська» Шевченківського району міста Києва своєчасно проводило роботи у зимовий період 2011-2012 років. Працівники вищевказаного підприємства забезпечували очищення покрівель від буруль та снігового навісу, за допомогою надсучасної техніки ремонтували тепломережі району. Комунальні працівники вчасно прибирали сніг та неледь біля прибудинкових територій, а небезпечні місця огороджували спеціальними сигнальними стрічками. Також, силами КП ЖЕК «Покровська» у Шевченківському районі був спеціально облаштований та залитий каток на спортивному майданчику.

 
Роботи, які проводились працівниками КП "ЖЕК "Покровська" в зимовий період 2011-2012 рр. Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2012

p2233411.jpg Роботи, які проводились працівниками КП "ЖЕК "Покровська" в зимовий період 2011-2012 рр.:

1. очищення покрівлі від буруль та снігової навіси;

2. очищення від снігу та наледі прибудинкових територій;

3. ремонт тепломережі з залученням спец.техніки;

4. огородження сигнальними стрічками небезпечних місць;

5. облаштування ковзанки на спортивному майданчику.

 
Інформація про проведену по КП "ЖЕК "Ярославська" поточну роботу станом на 24.02.12 Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2012

sl388505.jpg На виконання розпоряджень Голови Київської міської державної адміністрації Попова О.П., голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Зіміна С.Г., у зв'язку з різким підвищенням температури зовнішнього середовища, яке охопило м. Київ з 21 лютого 2012 р., працівниками КП "ЖЕК "Ярославська" постійно проводиться робота по розчищенню прибудинкових територій від снігу та льоду. Двірники працюють на протязі доби. Кожен день майстри техдільниць перевіряють стан прибудинкової території, а також надають інформацію про наявність буруль та снігового шару на дахах будинків. Всі небезпечні місця огороджуються сигнальною стрічкою.
Постійно проводиться робота по розчищенню покрівель від снігу та буруль, залучаються покрівельники ЖЕКу, фахівець з промислового альпінізму, а також замовляється автовишка КП "Керуюча дирекція".
Директором КП "ЖЕК "Ярославська" постійно проводиться перевірка стану території мікрорайону ЖЕКа. 

 
Роботи по очищенню території від снігу та наледі на підвідомчій території КП "ЖЕК "Лук'янівка" Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2012

lukyznivka_snig1.jpgНа підвідомчій території КП ЖЕК «Лук'янівка» постійно проводяться роботи по очищенню території від снігу та наледі а також по огородженню місць можливого падіння буруль та накрижень з виступаючих частин будинку та покрівель за адресами:

- вул. Мельникова, 22 тротуар
- вул. Мельникова, 32
- вул. Пугачова, 4

 
В КП "ЖЕК "Центральна" ведеться боротьба з бурулями Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2012

dsc01401.jpgПісля великих морозів до Києва нарешті прийло потепління. Але разом з тим на киян чекає і небезпека згори - більшість покрівель в місті вкриті бурулями. Працівниками КП «ЖЕК «Центральна» огороджено небезпечні місця, але пішоходів це, у більшості випадків, не зупиняє.

Керівництвом комунального підприємства, усвідомлюючи відповідальність, було проведено нараду, в ході якої було складено графік проведення робіт по очищенню покрівель будинків від снігу та буруль. Робітники розпочали його виконання. Враховуючи великий об'єм роботи та зовнішні фактори, покрівельники КП «ЖЕК «Центральна» працюють понаднормово та частково у вихідні дні.

Одночасно, адміністрація КП «ЖЕК «Центральна» звертається до громадян з проханням дотримуватись правил особистої безпеки та оминати огороджені місця та не заходити під огороджувальну стрічку!

 
Обережно бурулі! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.02.2012

carefully_buruli3.jpg Шановні мешканці та гості Шевченківського району і міста Києва, райдержадміністрація повідомляє, що у зв'язку з підвищенням температури на дахах будинків, балконах та виступаючих частинах будинків щоденно утворюються бурулі. Працівниками комунальних підприємств Шевченківського району щоденно проводяться роботи по прибиранню снігу та буруль, залучаються покрівельники, спеціалізована техніка та в деяких випадках альпіністи. Нажаль, досить часто виникає проблема під'їзду спеціалізованої техніки до будинків через недозволене паркування автомобілів. Небезпечні місця огороджуються сигнальною стрічкою та вивішуються об'яви про небезпеку.
Просимо вас звертати увагу на огородження та об'яви і не нехтувати правилами безпеки.

 
Наслідки морозів подолані силами комунальних підприємств Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.02.2012
100_5266.jpg Днями силами КП «ЖЕК «Центральна» було відновлено в повному обсязі водопостачання буд. № 15 по вул. І.Франка. Причиною відключення води став порив труби, яка не витримала навантаження, спричиненого різким зниженням температури.

Декілька днів роботи тривали майже цілодобово. Під час ліквідації аварійної ситуації було встановлено тимчасову мережеву конструкцію, що дала змогу, частково забезпечити подачу води до помешкань даних будинків.
Керівництво КП ЖЕК «Центральна» безпосередньо приймало участь в організації робіт та забезпеченні безперервної взаємодії з усіма необхідними службами Шевченківського району. Завдяки цьому, враховуючи несприятливі погодні умови, вдалося в мінімальні терміни ліквідувати наслідки аварії та відновити водопостачання мешканцям в повному обсязі.
Дбаючи про безпечні умови пересування мешканців та перехожих по тротуарах та прибудинкових територіях мікрорайону «Татарка» працівниками Комунального підприємства ЖЕК «Татарка» постійно проводиться робота по очищенні територій від снігу та наледі з залученням снігоприбиральної техніки: тракторів та снігоприбиральних машин.

 
Створення нормальних умов життєдіяльності міста Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.02.2012

snig.jpgНа підвідомчій території КП «ЖЕК» Шулявка» під час снігопадів робітниками з комплексного прибирання оперативно та систематично проводиться прибирання прибудинкових територій та посипання їх пісочно- сольовою сумішшю. Два трактори та 1 снігоприбиральна машина постійно підтримують чистоту прибудинкових територій. Також, працівниками КП «ЖЕК»Шулявка» огороджено місця можливого падіння буруль та наледі, всього огороджено 108 місць.
Покрівельниками КП «ЖЕК»Шулявка» проведено очищення покрівель будинків від снігового насипу та ливнестічних труб від наледі за наступними адресами: пров. Політехнічний,1/33, вул. Борщагівська,16, вул. Д.Запольського,3, пр. Перемоги,30, вул. В.Василевської,8, вул. К.Мефодіївська, 14/2, 15, вул. Зоологічна,4,6,8, вул. Дегтярівська,11в, вул. Довженка,10, вул. Старокиївська, 26,27. Власникам автомобілів вручено попередження про небезпеку паркування авто у небезпечній зоні падіння буруль з покрівель.

 
Ковзанка від КП "ЖЕК "Дегтярівська" Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2012

120.jpgПрацівниками КП ЖЕК «Дегтярівська» у дворі будинків № 7; 7-А; 7-Б; 9 по вул. Теліги для мешканців мікрорайону та всіх бажаючих влаштовано ковзанку. Площадку для ковзанки заздалегідь підготовлено, проведено розчищення снігу та залито водопровідною водою.

118.jpg

 
Роботи по очищенню покрівель житлових будинків від буруль та накрижень по КП ЖЕК "Лук'янівка" Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2012
.__6__________.jpg На підвідомчій території КП ЖЕК «Лук'янівка» проведено роботи з очищенню покрівель житлових будинків від буруль та на крижень за адресами:

- вул. Мельникова, 61
- вул. Мельникова, 32,
- вул. С. Хохлових, 6
Постійно проводиться очищення підвідомчої території від снігу спеціалізованою снігоприбиральною технікою.

 
Особливості нарахування плати послуг з опалення за тепловим лічильником Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2012
6c9c7a58de49970af6192ae9778cc548.jpgШановні шевченківці! 
Зверніть увагу!

 
Останнім часом у Шевченківському районі збільшилась кількість будинків по яким розрахунки проводяться за показниками будинкового засобу обліку теплової енергії.
У зв'язку з цим, надаємо детальні роз'яснення щодо оплати послуг з опалення.
Насамперед слід зазначити, що розрахунки за опалення при наявності будинкового лічильника теплової енергії проводять лише в опалювальний сезон.

Проте, розмір нарахувань за місяць може перевищувати розмір нарахувань який був раніше, оскільки оплата послуг за опалення спожитих взимку, здійснювалась рівномірно, протягом всього року.
Що ж до самого порядку нарахування повідомляємо наступне. Облік спожитої теплової енергії проводиться в Гігакалоріях (Гкал). Після зняття показань засобів обліку, обсяг теплової енергії розподіляється між споживачами згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 630, а саме - пропорційно площі квартир та нежитлових приміщень (якщо такі підключені до централізованого опалення).

Розрахований обсяг множиться на відповідний тариф:
- для населення - 237, 70 грн./Гкал або 253, 15 грн./Гкал (в залежності від того, чи застосовується тариф з оплатою до 20 -го числа чи після 20 - го);
- для власників (орендарів) нежитлових приміщень: 796,76 грн./Гкал - для бюджетних установ або 991,58 грн./Гкал - для інших споживачів.

 
Комунальний бюлетень лютий 2012 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.02.2012
 
Як здійснюються нарахування за опалення по будинковому лічильнику тепла Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.02.2012
precarite-energetique_medium.jpg
  РОЗ'ЯСНЕННЯ
 
 
В рамках реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Києва на 2010-2014 роки Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Шевченківського району поступово збільшує встановлення будинкових лічильників обліку тепла.
Із переходом на розрахунки за фактичним обсягом споживання у мешканців виникають запитання щодо порядку нарахувань плати за тепло.
По-перше, розрахунки за опалення при наявності будинкового лічильника теплової енергії проводяться лише в опалювальний сезон.
По-друге, розмір нарахувань за місяць може перевищувати попередній, той, що був до встановлення лічильника, оскільки раніше плата за опалення здійснювалася рівномірно протягом року.
Сам процес розрахунків здійснюється таким чином. Після зняття показань приладу обліку, обсяг споживання визначається пропорційно площі квартир та нежитлових приміщень (якщо вони підключені до центрального опалення).
 
Розрахований обсяг множиться на відповідний тариф:
- для населення він складає 237,70 грн./Гкал або 253,15 грн./Гкал (в залежності від того, чи застосовується тариф з оплатою до 20-го числа чи після 20-го).

 
Боржники Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2012
6c9c7a58de49970af6192ae9778cc548.jpgЮридичним департаментом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Шевченківської районної у м. Києві ради впродовж грудня місяця 2011 року були проведені наступні заходи щодо проведення претензійно-позовної роботи:
1. Направлено на розгляд до суду 200 заяв про видачу судових наказів про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з мешканців.
2. Розглянуто 26 звернень громадян, на які було надано обґрунтовані відповіді.
3. Щодня юридичним департаментом підприємства здійснюється прийом споживачів, яким надаються змістовні та обґрунтовані юридичні консультації, з врахуванням індивідуальних проблем формування заборгованості споживачів. Також, співробітники департаменту, за можливості, надають консультації споживачам в телефонному режимі.
4. Юрисконсульт підприємства здійснює прийом власників та орендарів нежитлових приміщень з метою укладення договорів на надання комунальних послуг. До кожного споживача застосовується індивідуальний підхід. За грудень місяць було укладено 157 договорів на надання комунальних послуг з власниками та орендарями нежитлових приміщень.
5. З метою уникнення черги до юрисконсульта, який укладає договори на надання комунальних послуг з власниками та орендарями нежитлових приміщень на підприємстві запроваджено систему попереднього запису на прийом. Споживач може зателефонувати та записатись на зручний для нього час і завітати на прийом не витрачаючи власного часу на очікування своєї черги.

 
Стан розрахунків за житлово-комунальні послуги Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2012
rachunki_media_mieszkanie1.jpgФінансово-економічний відділ Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Шевченківської районної у м. Києві ради повідомляє, що за грудень місяць 2011 року було здійснено нарахування мешканцям до сплати - 24 070 748,69 грн., сплачено - 27 793 048,18 грн., нараховано пільг та субсидій - 2 758 515,33 грн., сплачено пільг та субсидій - 1 796 966,67 грн.
Таким чином, відсоток поточної сплати з врахуванням сплати боргів за грудень місяць 2011 року складає - 104,64%.
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Всього 1121 - 1140 з 1294
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.