ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png

Корисні телефони

ВАТ АК Київводоканал

Центральна диспетчерська: 15-81, 280-57-57

 

ВАТ Київгаз

Аварійна: 104

Газова служба: 495-04-04

 

АК Київенерго

Телефон: 15-88

Довідки по опаленню, освітленню: 201-58-79

Довідки по розрахункам за ел./ен.: 201-58-58

 

Київтепломережа

Аварійна: 278-67-23

 

Аварійна служба Шевченківського району

400-51-92
400-95-62
227-65-46

 

Диспетчер бюветів

515-22-40, 515-12-66

banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1011
mod_vvisit_counterВчора4336
mod_vvisit_counterНа цьому тижні9537
mod_vvisit_counterЗа місяць88020
mod_vvisit_counterЗа весь час5535434
Новини
День довкілля в КП "ЖЕК "Михайлівська" Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.04.2011

Весь колектив підприємства КП ЖЕК «Михайлівська»  та мешканці мікрорайону щосуботи виконують роботи по  благоустрою, озеленінні території та ремонту в цілому.

Так було і 16.04.2011р. в день «Довкілля». Силами працівників  КП ЖЕК «Михайлівська» та мешканців було пофарбовано лави для відпочинку в сквері по вул. В. Житомирська,23

Двірниками проведено вскопування газонів з висівом трави.  Виконано благоустрій клумб з висадкою нових квітів, окопування дерев та кущів, а також висадку нових зелених насаджень.

Фахівцями ремонтної дільниці відремонтовано та пофарбовано елементи дитячих та спортивних майданчиків.

Силами працівників  ЖЕКу  та мешканців було впорядковано та прикрашено рідне місто Київ, зокрема в мікрорайоні КП ЖЕК «Михайлівська».

 
 
День довкілля в КП «ЖЕК «Золотоустівська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

КП ЖЕК „Золотоустівська" Шевченківського району проведений черговий суботник на честь „Дня довкілля" під час весняного місячнику з благоустрою, озелененню та санітарної очистки району на підвідомчий території.

На цьому суботнику особливу увагу приділяли зеленим насадженням, прибудинковим територіям та дитячим майданчикам. Проведено кронування та була очищена від омели значна кількість дерев на вулиці Золотоустівський. На вул. Маршала Рибалка відновлені газони та посіяна трава, висаджені квіти. Також були очищені газони біля стадіону „Старт".

На прибудинкових територіях КП ЖЕК „Золотоустівська" почало відновлювати асфальтове покриття. Ямковий ремонт повністю виконаний у подвір'ї будинку №32 по вулиці Золотоустівський. Також ямковий ремонт проведений за адресами вул. Кравченко 15 та частково проспект Перемоги 16.

 
Порушникам благоустрою не уникнути відповідальності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

КП «ЖЕК «Центральна» працює в потужній команді місцевої влади та, в межах компетенції, несе відповідальність за порядок на закріпленій території.

Окрім обслуговування житлового фонду, КП «ЖЕК «Центральна» активно веде роз'яснювальну роботу з власниками комерційної нерухомості відносно правил експлуатації приміщень та виконання норм благоустрою території.

Майже щодня комісія, що складається з працівників комунального підприємства, фіксує грубі порушення та складає відповідні акти та листи-попередження. У випадках, коли особи, яким було надано припис його ігнорують, складається протокол про адміністративне правопорушення з накладенням штрафу, що не звільняє порушника від виправлення наслідків, завданих своїми діями.

 
День довкілля в КП «ЖЕК «Центральна» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

16 квітня 2011 року колектив КП «ЖЕК «Центральна» провів третій  суботник, присвячений міжнародному Дню довкілля. Основні роботи велися за адресами: вул. Пушкінська, 2-4/7 та  21. До благоустрою територій долучились працівники організацій, що розташовані поблизу та мешканці будинків.

Спільними зусиллями були полагоджені дитячий та спортивний майданчики, скопані газони та клумби, висаджені дерева і квіти. Активісти ОСН «КМЦ-1 Старокиївський» взялися за благоустрій скверу біля будинку №3 по вул. Прорізній.

Студенти Національного медичного університету ім. О.Богомольця також попрацювали над благоустроєм території по вул. Пушкінська, 22, що прикріплена до їх ВУЗу.

Учасники суботника залишилися задоволені своєю продуктивною роботою.

 
День довкілля в КП «ЖЕК «Покровська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

16.04.2011 року на території КП ЖЕК «Покровська» проводився суботник по благоустрою з залученням мешканців житлових будинків та підприємств, яки знаходяться на нашої території.

Під час проведення суботнику було пофарбовано більше  30 з/б ваз по вулицях Артема, Гоголівській, Тургенєвській, 15 лав для відпочинку по вул.Артема та Гоголівській.  Сумісно з працівниками ЗАТ «ОТП Банку» було пофарбовано дитячий майданчик в садибі будинку на вул.Артема,59-А. Мешканцями житлового будинку по вулиці Артема, 59-А  були упорядковані газони та висаджені квіти. Мешканці житлових будинків з робітниками по комплексному прибиранню нашого підприємства  на вул.Тургенєвській,№ 29-33 та 37-41 біля своїх житлових будинків висадили 30 кущів та влаштували 2 клумби.

Крім того, проводилося прибирання скверу від Львівській площі по вул.Воровського та тротуар навколо скверу.

 
День довкілля в КП «ЖЕК «Сирець» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

В рамках проведення двомісячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки прибудинкових територій КП «ЖЕК «Сирець» 16/04/11 р. був проведений суботник, в якому взяли участь всі працівники підприємства.

На прибудинкових територіях були скопані всі газони, висаджено 300 кущів, 50 дерев та посіяні багаторічні квіти. Також були відремонтовані лави відпочинку , пофарбовані всі дитячі та спортивні майданчики  на підвідомчих територіях  КП «ЖЕК «Сирець».

За участю мешканців будинку по вул. О.Теліги, 23, 23а було висаджено 20 кущів, посіяна трава та відновлена зелена зона.

16.04.2011 р. працівники КП «ЖЕК «Сирець» та мешканці будинків провели суботник  присвячений міжнародному Дню довкілля. В продовж суботника мешканець будинку 37в підбадьорював учасників суботника грою на гармошці та піснями. Основні роботи проводились за адресами: вул.О.Теліги, 37, 37а, 37б,37в, 35е, 35г.

 
День довкілля в КП «ЖЕК Шулявка» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 

16 квітня 2011 року на підвідомчій території КП «ЖЕК Шулявка» підведено підсумки весняних суботників 2011 року. Спільними зусиллями мешканців та працівників КП «ЖЕК Шулявка» проведено третій заключний весняний суботник з благоустрою територій, присвячений Дню довкілля.

На території КП «ЖЕК Шулявка», як завжди, одразу в декількох місцях за ініціативи мешканців та працівників КП ЖЕК було організовано суботники, а саме: вул. Борщагівська,2, 6, 8, 14а, 16, вул. В.Василевської, 12/16, пр. Перемоги,17, 30, вул. Довженка,10, вул. Зоологічна, 12/15.

Основну увагу акцентовано на вул. Борщагівській, 6,8, де працівниками КП ЖЕК разом з мешканцями було встановлено контейнерний майданчик, пофарбовано огорожу (яка була встановлена на попередньому суботнику), посіяно траву, висаджено квіти, кущі та дерева. Також, до суботника приєднались організації, які орендують приміщення за даними адресами та мешканці ЖБК «Жовтень» за адресою: вул. Борщагівська,4. Загалом, суботник поєднав прагнення зробити своє місто, свій мікрорайон кращим понад 100 осіб різного віку та статі.

 
День довкілля в КП «ЖЕК «Ярославська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 
Щорічно, у третю суботу квітня відзначається День довкілля. Підтримує цю добру традицію і КП «ЖЕК «Ярославська». Працівники ЖЕКу прийняли активну участь у проведенні комплексу заходів щодо поліпшення та благоустрою території, що обслуговується.
Працівниками було облагороджено вулицю Чапаєва - пофарбовано цоколі будинків, пофарбовані огорожі біля дерев та на тротуарах, виконано обрізку сухих гілок дерев, очищено територію схилу від сміття, листя та гілок, організовано вивезення великогабаритного сміття.
Також було пофарбовано вхідні двері у будинку №11, накриття приямків біля будинку № 12 та біля будинку № 14 - пофарбовано лавочки.
 
День довкілля в КП "ЖЕК "Дегтярівська" Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2011
 
 
У Шевченківському районі відзначили День Довкілля! Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2011
 

16 квітня 2011 року у Шевченківському районі з нагоди Дня довкілля відбувся загальнорайонний суботник. Основні роботи велися на території  парків: «Володимирська гірка», ім. Т.Г. Шевченка, "Сирецький", "Веселка" та скверів: "Золоті ворота", ім. О.Гончара,  ім. В.Чкалова, скверу на вул. Прорізній, а також у дворах будинків. Всього у суботнику взяло участь більше 3 тис. осіб.

У столичному парку «Володимирська гірка», одному з улюблених місць культурного  відпочинку  киян та гостей столиці, працювало більше 300 осіб на чолі з Головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Сергієм Зіміним. До благородної справи благоустрою парку долучилися представники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, громадських організацій, комунальних підприємств, бюджетних організацій та установ, учні та студенти навчальних закладів, активісти районного осередку Партії регіонів та мешканці мікрорайону.

 
Кияни сплачують самостійно відраховану суму Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.04.2011

Киянам, які самостійно відняли суму знижки та виправили рахунки, рекомендовано зробити платіж на суму знижки не пізніше 20 квітня, заповнивши додаткову квитанцію з необхідними реквізитами

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» повідомляє про те, що станом на 14 квітня 27 мешканців (з 200 існуючих випадків) вже доплатили самостійно відраховану суму. Тобто, за спожиті житлово-комунальні послуги вони сплатили у повному обсязі, і наступного місяця скористаються знижкою.

Нагадаємо, що у квитанціях на сплату за житлово-комунальні послуги за березень профільним підприємством надруковано інформаційний блок із зазначенням розміру знижки, яку вже враховано в загальній сумі і віднімати її ще раз не потрібно.

Киянам, які самостійно відняли суму знижки та виправили рахунки, рекомендовано зробити платіж на суму знижки не пізніше 20 квітня, заповнивши додаткову квитанцію з необхідними реквізитами.

За матеріалами: http://www.kmv.gov.ua

 
Суботник на Малопідвальній Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.04.2011
 

Цієї суботи зусилля колективу КП «ЖЕК «Центральна» були направлені на облаштування прибудинкової території будинків №15 та 21/8 по вул. Малопідвальній. При плануванні та підготовці весняних суботників, ці адреси були обрані не випадково. Тому, як саме тут знаходяться дитячий майданчик, невеличкий сквер відпочинку, клумби з квітами, спеціалізована ділянка для вигулу домашніх тварин з дуже складним рельєфом, тощо. Тож роботи передбачалось багато.

Після збору, о 10:00 працівники підприємства ставали до роботи! Бо, лише злагоджені та сумлінні зусилля і завзятий настрій, давали надію встигнути зробити зразковою всю заплановану територію за один день.

 
В КП ЖЕК Ярославська продовжується двомісячник з благоустрою Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.04.2011
 

Станом на 11.04.2011 р. в рамках двомісячника з благоустрою пофарбовано всі дитячі майданчики підвідомчої території, чому посприяла сонячна погода на початку місяця. Проведено частковий ремонт пошкоджених елементів дитячих майданчиків, пофарбовано лавочки для відпочинку.

Частково відремонтовано та пофарбовано контейнери для вивозу сміття, проведено огляд та очищення зливоприймачів.

Виконано асфальтування прибудинкових територій за адресами: вул. Пирогова, 2, вул. Чапаєва, 4, вул. О.Гончара, 75, вул. Саксаганського, 106, вул. Вєтрова, 5.

Було проведено плановий огляд виступаючих частин будинку з метою виявлення та  усунення аварійних елементів, тому що переважна більшість будинків центральної частини міста збудовано до 1917 року та мають складну архітектурну форму фасадів. Відремонтовано та пофарбовано цоколя, вхідні двері будинків та укриття приямків за адресами: вул. Воровського, 1/37, 5, 5-А, 7, 15, вул. Ярославів Вал, 19, 30-А. Відремонтовано та пофарбовано водостічні труби по вулицях О.Гончара, Воровського, Ярославів Вал.

 
Суботник у КП ЖЕК „Татарка” 9 квітня Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2011
 

9 квітня 2011 року під час проведення суботника працівниками КП ЖЕК „Татарка" за участю мешканців будинків було виконано:

  • благоустрій газонів з висівом трави за адресами: вул. Татарська, 2-б, 2-д, 36/5; вул. Печенізька, 4, 9; вул. Половецька 12/42; вул. Багговутівська, 8/10, 12; пров. Делегатський, 2/18.
  • ремонт дворових сходів по вул. Лук'янівська, 7, Татарська, 1-в.
  • за участю мешканців було прибрано території схилів, що межують з прибудинковими територіями будинків, які обслуговує КП ЖЕК «Татарка» по вулицях Печенізькій, Лук'янівській, Нагірній, Отто Шмідта.
 
КП ЖЕК „Покровська” на суботнику 9 квітня Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2011
 

Працівники  КП ЖЕК „Покровська" разом з мешканцями трудилися під час суботника 9 квітня за такими адресами: по вул. Пимоненка, 3 - упорядковували та скопували газони, засівали їх травою, по вул. Артема, 59-а  та Смирнова-Ласточкіна, 18 розкидали грунт на газонах, сіяли траву, облаштовували клумби.

Суботнього дня було також завезено пісок на дитячі майданчики та підрізані кущі у дворах будинків по вул. Артема, 24; вул. Коцюбинського, 16; вул. Гоголівська, 27; вул. Тургенєвська, 16.

 
9 квітня проведено суботник в КП ЖЕК Дегтярівська Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2011
 
 
9 квітня проведено суботник в КП ЖЕК Ярославська Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.04.2011
 

09.04.2011 р. о 09.00 год. проводився суботник за адресами: вул. Б.Хмельницького, 47-49 (об'єднана садиба): було пофарбовано бордюри, відремонтовано та пофарбовано цоколі будинків, побілено дерева, розчищено та вскопано газони, засіяно травою. А також очищено крутосхил між будинками від листя та сміття, яке було вивезено трактором.

Одночасно проведено роботи в садибах будинків № 94 по вул. Б.Хмельницького та буд. № 65-А по вул. О.Гончара, які об'єднані дитячим майданчиком. Проведено санітарне очищення прибудинкових територій, очищено та вскопано газони та посіяно траву, відремонтовано та покрашено цоколі будинків, перевірено фасад на предмет виявлення аварійних елементів, а також полагоджено освітлення входів в під'їзди, прочищено приямки, пофарбовано накриття приямків, побілено дерева і бордюри, повністю пофарбовано дитячий майданчик, пофарбовано металеву огорожу, лавочки для відпочинку, квіткові вази, підстрижено кущі.

 
9 квітня 2011 року проведено другий районний суботник Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.04.2011
 

У суботу 9 квітня у Шевченківському районі відбувся другий суботник з благоустрою. Зробити рідний район чистішим та охайнішим взялися представники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, громадських організацій, учні та студенти навчальних закладів, працівники комунальних бюджетних та комерційних установ, а також представники уряду. Загалом у суботнику взяло участь майже 2 тисячі осіб.

Основні роботи велися на 17 об'єктах. Зокрема, у парку ім. О.С.Пушкіна, на Володимирській гірці, на території історико-меморіального комплексу „Бабин Яр", бульварі Т.Г.Шевченка, скверах, парках, дворах. Так, у парку ім. О.С. Пушкіна нарівні з іншими учасниками суботника працювали  Мiнiстр освiти і науки, молоді та спорту України Табачник Д.В., Міністр екології та природних ресурсів України Злочевський М. В., а також представники Інституту геофізики, комерційної компанії «Надра»,  Державного агентства екологічних інвестицій та інші.

 
Суботник в КП ЖЕК „Золотоустівська” Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.04.2011
 

КП ЖЕК „Золотоустівська" Шевченківського району 02 квітня 2011 року провів перший з запланованих трьох суботників весняного місячнику з благоустрою, озелененню та санітарної очистки району на підвідомчий території. img_3354.jpg

За бажаннями мешканців будинку по проспекту Перемоги 3, працівниками КП ЖЕК „Золотоустівська" було завезено 10 тонн землі для оновлення газонів двору та посіву нової трави. Також були виконані роботи по ремонту огорож у дворі, розміщення нових інформаційних дошок біля під'їздів будинку, зроблений ремонт та фарбування цоколю всього будинку. Дуже зраділи малечі коли на відремонтований та пофарбований дитячий майданчик завезли 2 тони свіженького піску, і одразу ж почали гратися. А їхні батьки, бабусі та дідусі відтепер можуть відпочити у затишному дворі на відремонтованих лавочках. Працівники КП ЖЕК „Золотоустівська" пригощали солодощами, кавою та чаєм всіх учасників суботнику і завдяки гарному настрою та  музики склалася атмосфера невеликого свята у великому дворі.

img_3344.jpgТакі ж суботники були проведені і за адресами вул. Гончара 60 та вул. Золотоустівська 23. Дуже приємно, що суботники провели не тільки у запланованих будинках, а й за адресою вул. Золотоустівська 26 по ініціативі мешканців було проведено позаплановий суботник. У цьому дворі пофарбували всі квітникові вази та бордюри білою фарбою, придбаною самими мешканцями цього будинку, що свідчить про небайдужість та бажання підтримувати своє подвір'я у належному естетичному стані.

Це один з найкращих будинків на території КП ЖЕК „Золотоустівська", мешканці якого постійно приймають активну участь у підтриманні його у належному санітарному та технічному стані.  

 
Суботник в КП ЖЕК Покровська Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.04.2011

2 квітня 2011 року працівники КП ЖЕК «Покровська» Шевченківського району  взяли участь у районному суботнику з благоустрою. Всього працювало 4 бригади. Їм допомагали мешканці.

Роботи велися за кількома адресами. По вул. Коцюбинського, Тургенєвській, Кудрявській, Артема, пров. Бехтерєвському. Працівники ЖЕКу спільно з мешканцями працювали у дворах, на дитячих майданчиках, обкопували та білили дерева, ремонтували та фарбували обладнання й огорожі, обрізали кущі, упорядковували газони та квітники, висівали квіти. Було виконано цілий ряд інших робіт.

 

 
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Наступна > Кінець >>

Всього 1121 - 1140 з 1169
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.