ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
3443.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1810
mod_vvisit_counterВчора4293
mod_vvisit_counterНа цьому тижні25460
mod_vvisit_counterЗа місяць95387
mod_vvisit_counterЗа весь час7216180
Перейменування вулиць
У Шевченківському районі перейменують вулицю Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.11.2016
_scho_robiti_hmelnichanam_yaki_zhivut_na_pereymenovanih_neschodavno_vulicyah_1_2015_03_01_01_46_47.jpgКомісія з питань найменувань підтримала перейменування вулиць у Шевченківському районі столиці. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії з питань найменувань. Члени комісії одностайно підтримали рекомендацію щодо винесення на громадське обговорення перейменування вулиці Ежена Потьє у Шевченківському районі на честь Антона Цедіка.
 
Долучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2016
obgovorenniavyluts160707.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
2 вулиці   та 1 провулок Шевченківського району  очікують пропозицій киян щодо нових назв, а саме: вул. Софії Перовської пропонують перейменувати на вул. Євгенії Мірошниченко (обговорення триває до 13 липня 2016 року), вул. Тропініна - на вул. Якубенківську, провулок Делегатський – на провулок Федорівський (обговорення триває до 5 вересня 2016 року),
Детальніше...
 
Комісія з питань найменувань рекомендує перейменувати 2 вулиці в Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.06.2016
zasidanniapereimenyvan16.jpgНа черговому засіданні Комісії з питань найменувань Київською міською державною адміністрацією було підтримано низку пропозицій щодо перейменування вулиць у Києві. Зокрема, комісія рекомендувала Київському міському голові внести до Київради подання щодо перейменування 2 вулиць у Шевченківському районі м. Києва: вул. Баумана на вул. Януша Корчака та вул. Ванди Василевської на вул. Змієнка.
«Усі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення та голосування. Згідно з витягом протоколу, громадські обговорення щодо перейменування вулиць відбуваються на нашому офіційному сайті. Ми беремо на себе відповідальність і одразу інформуємо в разі, якщо голоси були «накручені». Пропозиції будуть сформовані у проекти рішень, які увійдуть до Київради і потраплять на розгляд профільних комісій.
Детальніше...
 
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2016
obgovorennia1605vyluts.jpgДолучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
Детальніше...
 
У зв’язку із перейменуванням бульвару, вулиць, площі та провулків змінено назви низки зупинок Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.04.2016
pereimenyvannianazvuzypunku16.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та на підставі розпорядження Київського міського голови про перейменування у столиці бульвару, вулиць, площі та провулків, з 21 квітня перейменовуються зупинки Шевченківського району:
-     для автобусів маршруту № 90 в обох напрямках і тролейбусів маршруту № 23 в напрямку Лук’янівської площі «Вул. В. Блюхера» перейменовуються на «Вул. Ігоря Турчина»;
Детальніше...
 
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.04.2016
obgovoreniapereimenyvanievyletc2016.jpgДолучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
Детальніше...
 
У Шевченківському районі перейменовано 8 вулиць та 1 провулок Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2016
9au_6300_14055.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року №432/9920 «Про затвердження Порядку найменування об’єктів міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві», враховуючи протоколи засідань Комісії з питань найменувань від 27 січня 2016 року №1, від 03 лютого 2016 року №2 та від 10 лютого 2016 року №3, а також з метою збереження історичного спадку територіальної громади міста Києві видано розпорядження Київського міського голови від 19 лютого 2016 року №152/1 «Про перейменування бульвару, вулиць, площ та провулків у місті Києві» згідно з яким у Шевченківському районі перейменовано 8 вулиць та 1 провулок, а саме:
Детальніше...
 
Інтернет-видання DreamKyiv склало онлайн-карту перейменованих вулиць Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.12.2015
1017-655659595.jpg
На карту нанесені площі, проспекти, вулиці та провулки столиці, які були перейменовані Київською міською радою на виконання вимог законів про декомунізацію. Загалом на «DreamKyiv Карти» нанесено понад 60 вулиць.

Як зазначали розробники, за допомогою онлайн-карти також можна дізнатися про історію походження назви вулиці впродовж усього її існування, почитати короткі відомості про тих людей, чиє ім’я носила чи почала носити вулиця.
Детальніше...
 
Інформація щодо перейменування вулиць в Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2015
thumb-item-472x263-0125.jpgПроцес декомунізації столичної топоніміки добігає своєрідного проміжного фінішу. Вже ухвалені чи готуються відповідні рішення Київради про перейменування вулиць і площ Києва. Інформація про це доступна всім охочим на сайті Департаменту суспільних комунікацій КМДА.
 
 
 
 
 
 
 
 
Детальніше...
 
ДСК повідомляє про початок громадського обговорення перейменування вулиць Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2015
692-11-09-2015.jpgЗа інформацією відділу з суспільно-політичних питань Департаменту суспільних комунікацій, 10 вересня, відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та враховуючи рішення комісії з питань найменувань, розпочалося електронне обговорення та збір пропозицій щодо 66-ти проектів рішень Київради про перейменування вулиць, провулків і площ Києва.
Детальніше...
 
У Києві продовжується робота з «декомунізації» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2015
673439040394039403.jpgВідбулось чергове засідання комісії з питань найменувань. Основне питання – розгляд пропозицій, які надійшли до міської влади, стосовно перейменувань вулиць, назви яких пов’язані з комуністичним тоталітарним режимом.
Враховуючи результати громадського обговорення, члени комісії підтримали перейменування 16 вулиць, а також Московської площі на Деміївську та Московського моста на честь видатного українського інженера Георгія Фукса, та рекомендували Київському міському голові внести відповідне подання до Київської міської ради.
Детальніше...
 
Марина Хонда візьме участь у роботі комісії з питань найменувань Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2015
obgovor32323.jpg
Департамент суспільних комунікацій повідомляє про проведення засідання комісії з питань найменувань, яке відбудеться 28 серпня у залі засідань КМДА (вул. Хрещатик, 36, каб. 512).
В ході засідання обговорюватимуться результати громадського обговорення перейменування вулиць. Також розглядатимуться звернення депутатів Київради та громадськості щодо перейменування та найменування вулиць Києва.

Початок – об 11.00.
 

Детальніше...
 
У столичному метро прибрали комуністичну символіку Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.07.2015
1358697.jpgСтоличний метрополітен проводить роботи відповідно до рішення Київради «Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».
Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції «Шулявська» демонтовано напис «Комунізм» та зірки між словами «Мир, праця, свобода, рівність, братство».
Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції «Берестейська». Вони були розміщені на дверцятах кабельного відсіку.

Детальніше...
 
Розпочалось електронне обговорення перейменування вулиць столиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2015
ewh34qongwo.jpg25 червня розпочалось електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно проектів рішень Київської міської ради про перейменування столичних вулиць. Ініційовано це відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,  враховуючи рішення комісії з питань найменувань Київради.
Зокрема, у Шевченківському районі столиці замість вулиць Щербакова, Блюхера, Піка Вільгельма, Котовського мають з’явитися вулиці Щербаківська, Ігоря Турчина, Ружинська, Рогозів Яр та інші.
Детальніше...
 
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.07.2015

site_63093_17_04-11.jpgДолучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району


Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 17 - 31 з 31
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.