ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
 baner_shrda.png
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
city_light_new_03.jpg
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1625
mod_vvisit_counterВчора4962
mod_vvisit_counterНа цьому тижні16859
mod_vvisit_counterЗа місяць90519
mod_vvisit_counterЗа весь час5409774
Перейменування вулиць
У Шевченківському районі можуть перейменувати сквери та вулиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2017
vakkkancii.jpgУ Шевченківському районі можуть з’явитися сквери імені Шеремета та Болбочана, вулиці Гаврилишина та Чикаленка.
Київська міська держадміністрація ініціювала обговорення щодо перейменування скверів та вулиць в Шевченківському районі. Зокрема, скверу імені Чкалова (вул. О.Гончара, 55-57) на сквер імені Павла Шеремета, сквер імені Косіора (вул. С.Стрільців, 86) на сквер імені Петра Болбочана, вулиці Ванди Василевскої на вулицю Богдана Гаврилишина, вулицю Льва Толстого на вулицю Євгена Чикаленка.
Громадське обговорення за нові назви триватиме протягом двох місяців, з 1 березня до 1 травня 2017 року, на сайті столичної влади (http://projects.kievcity.gov.ua/projects/). Дані пропозиції вже підтримала Комісія з питань найменувань Київради.
Детальніше...
 
В Шевченківському районі може з’явитися вулиця Богдана Гаврилишина Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.02.2017
62687393_hdusighsriuh.jpgСьогодні Комісія з питань найменувань одноголосно підтримала ініціативу заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва щодо перейменування вул. Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина.
Богдана Гаврилишина було обрано іноземним членом Національної академії наук України, нагороджено відзнакою Президента України — орденом «За заслуги», він — Заслужений діяч науки і техніки України. Також сприяв відновленню в Україні молодіжного руху "Пласт".
“Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити. Він став символом нової України. Завдяки Гаврилишину в Україні було створено благодійний фонд "Відродження" та реалізовано десятки різноманітних освітніх і благодійних ініціатив. Пропоную перейменувати на честь Гаврилишина саме вулицю Ванди Василевської, адже вона підпадає під Закон про декомунізацію та ще не була перейменована. Окрім того, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного Інституту Менеджменту, першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році”, - зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.
Детальніше...
 
Перейменування вулиці Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2016
25901-1u-800x500_c.jpgВчора, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо перейменування вулиці у Шевченківському районі.  А саме, вулицю Котовського  - на вулицю Володимира Сальського.
Перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.
 
Перейменування: у столиці з'явиться провулок Сергія Параджанова Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.12.2016
2014-06-18schtrsse.jpgСьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо перейменування провулку  в Шевченківському районі. А саме, змінити назву провулку Шаумяна  на провулок Сергія Параджанова.
 
Долучайтесь до обговорення перейменування вулиць! Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2016
5555589.jpgШевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про те, що тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиць та проспекту в Шевченківському районі міста Києва, зокрема:вулиці Тимофія Шамрила на вулицю Парково-Сирецьку;вулиці Ежена Потьє на вулицю Антона Цедіка; частини вулиці Молдавської, яка прилягає до вулиці Олександра Довженка, на вулицю Героїв-вогнеборців; проспекту Перемоги на Брест-Литовський проспект.
Громадське обговорення розпочалося 16 листопада 2016 року і буде тривати до 17 січня 2017 року.
Долучитися до обговорення перейменувань вулиць та проспекту, надати свої пропозиції та зауваження може кожний киянин, зайшовши наофіційний сайт Київської міської державної адміністрації (http://kievcity.gov.ua/) в розділ «Обговорення перейменування вулиць».
 
Шановні друзі! Долучайтесь до обговорення! Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2016
hromadske.obhovorennia.jpgЗа ініціативи районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві , голови Шевченківського району Олега Гараги при  участі Шевченківського та  активної підтримки мешканців було ініційовано пропозицію щодо перейменування частини вулиці Молдавської, яка прилягає до вулиці Олександра Довженка у Шевченківському районі міста Києва на вулицю Героїв-вогнеборців.
На офіційному сайті Київської міської державної адміністрації в розділі обговорення перейменування вулиць починаючи з 16 листопада проходить обговорення щодо перейменування частини вулиці Молдавської, яка пролягає до вулиці Олександра Довженка, у Шевченківському районі міста Києва на вулицю Героїв-вогнеборців, яке буде тривати до 16 січня 2017 року. Приєднатися до обговорення ви можете перейшовши за посиланням :  http://projects.kievcity.gov.ua/projects/view.php?P=275
 
До уваги мешканців Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.11.2016
_1.jpgВраховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони Шевченківського району та міста Києва у справі боротьби з вогняною стихією, захисту життя людей від пожеж, з метою увічнення пам‘яті про загиблих героїв-рятувальників за ініціативи голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги та Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві було порушено клопотання перед Київським міським головою щодо перейменування частини вул. Молдавської, яка прилягає до вул. Олександра Довженка  на вулицю Героїв Вогнеборців. 31 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії з питань найменувань. За результатами голосування було прийняте позитивне рішення щодо перейменування вулиці.
Детальніше...
 
У Шевченківському районі перейменують вулицю Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.11.2016
_scho_robiti_hmelnichanam_yaki_zhivut_na_pereymenovanih_neschodavno_vulicyah_1_2015_03_01_01_46_47.jpgКомісія з питань найменувань підтримала перейменування вулиць у Шевченківському районі столиці. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Комісії з питань найменувань. Члени комісії одностайно підтримали рекомендацію щодо винесення на громадське обговорення перейменування вулиці Ежена Потьє у Шевченківському районі на честь Антона Цедіка.
 
Долучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2016
obgovorenniavyluts160707.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
2 вулиці   та 1 провулок Шевченківського району  очікують пропозицій киян щодо нових назв, а саме: вул. Софії Перовської пропонують перейменувати на вул. Євгенії Мірошниченко (обговорення триває до 13 липня 2016 року), вул. Тропініна - на вул. Якубенківську, провулок Делегатський – на провулок Федорівський (обговорення триває до 5 вересня 2016 року),
Детальніше...
 
Комісія з питань найменувань рекомендує перейменувати 2 вулиці в Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.06.2016
zasidanniapereimenyvan16.jpgНа черговому засіданні Комісії з питань найменувань Київською міською державною адміністрацією було підтримано низку пропозицій щодо перейменування вулиць у Києві. Зокрема, комісія рекомендувала Київському міському голові внести до Київради подання щодо перейменування 2 вулиць у Шевченківському районі м. Києва: вул. Баумана на вул. Януша Корчака та вул. Ванди Василевської на вул. Змієнка.
«Усі відповідні пропозиції пройшли громадські обговорення та голосування. Згідно з витягом протоколу, громадські обговорення щодо перейменування вулиць відбуваються на нашому офіційному сайті. Ми беремо на себе відповідальність і одразу інформуємо в разі, якщо голоси були «накручені». Пропозиції будуть сформовані у проекти рішень, які увійдуть до Київради і потраплять на розгляд профільних комісій.
Детальніше...
 
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2016
obgovorennia1605vyluts.jpgДолучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
Детальніше...
 
У зв’язку із перейменуванням бульвару, вулиць, площі та провулків змінено назви низки зупинок Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.04.2016
pereimenyvannianazvuzypunku16.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та на підставі розпорядження Київського міського голови про перейменування у столиці бульвару, вулиць, площі та провулків, з 21 квітня перейменовуються зупинки Шевченківського району:
-     для автобусів маршруту № 90 в обох напрямках і тролейбусів маршруту № 23 в напрямку Лук’янівської площі «Вул. В. Блюхера» перейменовуються на «Вул. Ігоря Турчина»;
Детальніше...
 
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.04.2016
obgovoreniapereimenyvanievyletc2016.jpgДолучайтесь до обговорень щодо перейменування вулиць нашого району.

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 року №317-VII у місті Києві необхідно в установленому порядку перейменувати райони в містах, сквери, бульвари, вулиці, провулки, узвози, проїзди, проспекти, площі, майдани, набережні, мости, інші об’єкти топоніміки населених пунктів, а також інші географічні об’єкти, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
Детальніше...
 
У Шевченківському районі перейменовано 8 вулиць та 1 провулок Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2016
9au_6300_14055.jpgВідповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року №432/9920 «Про затвердження Порядку найменування об’єктів міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві», враховуючи протоколи засідань Комісії з питань найменувань від 27 січня 2016 року №1, від 03 лютого 2016 року №2 та від 10 лютого 2016 року №3, а також з метою збереження історичного спадку територіальної громади міста Києві видано розпорядження Київського міського голови від 19 лютого 2016 року №152/1 «Про перейменування бульвару, вулиць, площ та провулків у місті Києві» згідно з яким у Шевченківському районі перейменовано 8 вулиць та 1 провулок, а саме:
Детальніше...
 
Інтернет-видання DreamKyiv склало онлайн-карту перейменованих вулиць Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.12.2015
1017-655659595.jpg
На карту нанесені площі, проспекти, вулиці та провулки столиці, які були перейменовані Київською міською радою на виконання вимог законів про декомунізацію. Загалом на «DreamKyiv Карти» нанесено понад 60 вулиць.

Як зазначали розробники, за допомогою онлайн-карти також можна дізнатися про історію походження назви вулиці впродовж усього її існування, почитати короткі відомості про тих людей, чиє ім’я носила чи почала носити вулиця.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 16 з 22
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.