ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні204
mod_vvisit_counterВчора4339
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4543
mod_vvisit_counterЗа місяць89459
mod_vvisit_counterЗа весь час7730436
Перейменування вулиць
Шановні мешканці, долучайтесь до обговорення перейменування вулиць! Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.08.2018
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про те, що тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиці Подвойського  в Шевченківському районі міста Києва на вулицю Юрія Глушка та найменування вулиці Проектної 13119 у Шевченківському районі на честь Аміни Акуєвої.
Громадське обговорення розпочалося 10 серпня 2018 року і буде тривати до 10 жовтня 2018 року.
Долучитися до обговорення перейменувань вулиць, надати свої пропозиції та зауваження може кожний киянин, зайшовши за посиланням https://forum.kievcity.gov.ua/   в розділ «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» офіційного сайту Київської міської державної адміністрації.
 
Вулицю Ванди Василевської перейменовано на вулицю Богдана Гаврилишина Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2018
22.02.2018  на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали ряд перейменувань столичних топонімів.
За ініціативи заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва перейменовано вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина.
“Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він - геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи на це, ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955”, - зазначив Володимир Прокопів.
Окрім того, депутати Київради уточнили назви деяких провулків та вулиць, аби привести їхні назви відповідно до вимог українського правопису:
вулиця Лагерна — вулиця Табірна (Шевченківський район);
вулиця Молдавська — вулиця Молдовська (Шевченківський район).

Також було присвоєно безіменній площі, обмеженій вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури, назву «Троїцька».
 
Київрада змінила порядок найменувань столичних вулиць Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2018
22 лютого 2018 року  на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Порядку найменування об’єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об’єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій у місті Києві.
Відповідно до змін, присвоєння об’єктам імен фізичних осіб здійснюватиметься не раніше, ніж через 2 роки з дня смерті особи, пам'ять якої увічнюється. Це стосуватиметься найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, бульварів, узвозів, проїздів, майданів та набережних.
Також передбачається, що відповідний структурний підрозділ виконавчого органу Київради (КМДА) та/або відповідна РДА чи комунальне підприємство, яким підпорядковуються перейменовані об’єкти, мають розраховувати витрати, пов'язані з присвоєнням нових назв.
Відповідне рішення вцілому підтримали 65 депутатів.

 

 
Сквер Косіора носитиме ім’я полководця Болбочана Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.11.2017
gjksdfjlsdui_1235.jpg21.11.2017 на пленарному засіданні Київської міської ради депутати перейменували сквер імені Косіора на вулиці Січових Стрільців, 86. Тепер зелена зона носитиме ім’я Петра Болбочана.
Громадське обговорення відповідного перейменування проходило з 1 березня до 1 травня 2017 року на єдиному веб-порталі територіальної громади міста в спеціальній рубриці Е-Місто. До голосування долучилися 375 громадян, з них зміну назви підтримали 78%, тобто 294 особи.
Петро Болбочан – видатний український воєначальник, який увійшов у історію як один з найкращих полководців УНР. Він стояв біля витоків української армії у революційному 1917 р., коли став командиром Республіканського полку, а вже в наступних роках його популярність, як командира найбільш боєздатного і дисциплінованого з’єднання української армії – Запорізького корпусу, досягла своєї вершини.  1918 року Болбочан сформував Республіканський курінь. Він взяв участь у придушенні січневого заколоту більшовиків та в обороні Києва від Муравйова.
Рішення про перейменування скверу підтримали 85 депутатів.
 

За матеріалами Київської міської ради


 
Шановні друзі! Долучайтесь до обговорення! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.11.2017
lkjfd12345.jpgШевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про те, що тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в Шевченківському районі міста Києва, зокрема: вулиці Невської на вулицю Нивську; провулку Невського на провулок Нивський; провулку Баумана на провулок Фузиків; вулиці Павла Пестеля на вулицю Братства тарасівців; вулиці Мельникова на вулицю Юрія Іллєнка; вулиці Желябова на вулицю Марії Капніст.
Громадське обговорення розпочалося 23 жовтня 2017 року і буде тривати до 23 грудня  2017 року.
Долучитися до обговорення перейменувань вулиць та провулків в Шевченківському районі міста Києва, висловити свою думку та проголосувати може кожний киянин, зайшовши на офіційний сайт Київської міської державної адміністрації (http://kievcity.gov.ua/) в розділ «Обговорення перейменування вулиць».
Думка киян та мешканців Шевченківського району вкрай важлива, тому долучайтеся до обговорення та пишіть свої пропозиції.
 
Вулицю Ванди Василевської можуть назвати іменем Богдана Гаврилишина Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2017
iioyjkllllllll.jpg25.10.2017 на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати підтримали перейменування вулиці у місті Києві.
Відповідно до проекту рішення, пропонується перейменування вул. Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина. 
“Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він – геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи це, цілком доцільно буде перейменувати вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.
Детальніше...
 
Кияни підтримують перейменування вул. Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.09.2017
stat_0_3462346.jpgКияни підтримують перейменування вулиці Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина. Про це свідчать результати громадського обговорення, яке тривало на офіційному сайті КМДА протягом двох місяців. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. Він наголосив, що до голосування долучилися 955 осіб, з них 769 підтримали ініціативу перейменування.
“Важливо, що більшість киян, які долучилися до голосування, підтримують перейменування вулиці Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. І це не дивно, адже вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити. Він став символом нової України. Завдяки Гаврилишину в Україні було реалізовано десятки різноманітних освітніх і благодійних ініціатив. Він сприяв відновленню в Україні молодіжного руху "Пласт". Хочу наголосити, що перейменування підтримали також дружина громадського діяча Леоніда Петрівна та “Благодійний фонд Богдана Гаврилишина”, - зазначив Володимир Прокопів.
Детальніше...
 
Столичному проспекту Перемоги хочуть повернути історичну назву Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.06.2017
peem2_367346363734636.jpgНа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати погодили проект рішення щодо перейменування проспекту в Шевченківському, Святошинському та Солом'янському районах.
Відповідно до проекту рішення, проспекту Перемоги пропонується повернути історичну назву — Брест-Литовський.
Громадські обговорення даного перейменування проходили на сайті виконавчого органу Київради (КМДА) у період з 16 листопада 2016 року до 16 січня 2017 року. Участь у голосуванні взяли 1172 особи. З них 810 громадян, а це 69% підтримали перейменування проспекту Перемоги, решта — висловилися проти.
Проспект Перемоги відомий з першої половини XIX століття як Житомирське і Києво-Брестське шосе. З кінця XIX століття, від початку його забудови, називався Брест-Литовське шосе, з 1964 року - Брест-Литовський проспект. Сучасна назва - з 1985 року.
Детальніше...
 
Громадськість підтримала перейменування вулиць Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2017
59032636e3f98.jpgНа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили перейменування деяких вулиць в Шевченківському районі столиці.
Зокрема, мають намір перейменувати:
вул. Молдавську на вул. Героїв-вогнеборців;
вул. Тимофія Шамрила на вул.Парково-Сирецьку;
вул.  Ежена Потьє на вул. Антона Цедіка.
Дане рішення сприятиме демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшанування пам'яті видатних діячів та відображення у топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність. 
Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО. Далі рішення за депутатами на пленарному засіданні Київради. 
 
Київрада планує перейменувати ще одну вулицю Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.04.2017
ylica-3937738804.jpgДля вшанування пам’яті мужності і героїзму військового, який загинув під Іловайськом, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, Київрада планує перейменувати невелику вулицю в Шевченківському районі Києва, названу на честь французького революціонера Ежена Потьє. Згідно проекту рішення вулицю  планують перейменувати на вулицю Антона Цедіка. Відповідний проект рішення був опублікований на сайті Київради.
Довідково:
Антон Цедік - молодший сержант резерву МВС, воював в АТО в батальйоні "Донбас", позивний "Еней". 29 серпня 2014 року загинув за вихід з оточення під Іловайськ батальйону "Донбас" за "зеленим коридором" між селами Многопілля і Червоносільське. Їхав у кузові автомобіля КрАЗ, коли російські десантники відкрили вогонь по колоні.
 
У Шевченківському районі можуть перейменувати сквери та вулиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2017
vakkkancii.jpgУ Шевченківському районі можуть з’явитися сквери імені Шеремета та Болбочана, вулиці Гаврилишина та Чикаленка.
Київська міська держадміністрація ініціювала обговорення щодо перейменування скверів та вулиць в Шевченківському районі. Зокрема, скверу імені Чкалова (вул. О.Гончара, 55-57) на сквер імені Павла Шеремета, сквер імені Косіора (вул. С.Стрільців, 86) на сквер імені Петра Болбочана, вулиці Ванди Василевскої на вулицю Богдана Гаврилишина, вулицю Льва Толстого на вулицю Євгена Чикаленка.
Громадське обговорення за нові назви триватиме протягом двох місяців, з 1 березня до 1 травня 2017 року, на сайті столичної влади (http://projects.kievcity.gov.ua/projects/). Дані пропозиції вже підтримала Комісія з питань найменувань Київради.
Детальніше...
 
В Шевченківському районі може з’явитися вулиця Богдана Гаврилишина Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.02.2017
62687393_hdusighsriuh.jpgСьогодні Комісія з питань найменувань одноголосно підтримала ініціативу заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва щодо перейменування вул. Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина.
Богдана Гаврилишина було обрано іноземним членом Національної академії наук України, нагороджено відзнакою Президента України — орденом «За заслуги», він — Заслужений діяч науки і техніки України. Також сприяв відновленню в Україні молодіжного руху "Пласт".
“Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити. Він став символом нової України. Завдяки Гаврилишину в Україні було створено благодійний фонд "Відродження" та реалізовано десятки різноманітних освітніх і благодійних ініціатив. Пропоную перейменувати на честь Гаврилишина саме вулицю Ванди Василевської, адже вона підпадає під Закон про декомунізацію та ще не була перейменована. Окрім того, розташована у безпосередній близькості до Міжнародного Інституту Менеджменту, першої бізнес-школи в СРСР, яку Богдан Гаврилишин заснував ще у 1988 році”, - зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.
Детальніше...
 
Перейменування вулиці Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.12.2016
25901-1u-800x500_c.jpgВчора, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо перейменування вулиці у Шевченківському районі.  А саме, вулицю Котовського  - на вулицю Володимира Сальського.
Перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.
 
Перейменування: у столиці з'явиться провулок Сергія Параджанова Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.12.2016
2014-06-18schtrsse.jpgСьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо перейменування провулку  в Шевченківському районі. А саме, змінити назву провулку Шаумяна  на провулок Сергія Параджанова.
 
Долучайтесь до обговорення перейменування вулиць! Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2016
5555589.jpgШевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про те, що тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиць та проспекту в Шевченківському районі міста Києва, зокрема:вулиці Тимофія Шамрила на вулицю Парково-Сирецьку;вулиці Ежена Потьє на вулицю Антона Цедіка; частини вулиці Молдавської, яка прилягає до вулиці Олександра Довженка, на вулицю Героїв-вогнеборців; проспекту Перемоги на Брест-Литовський проспект.
Громадське обговорення розпочалося 16 листопада 2016 року і буде тривати до 17 січня 2017 року.
Долучитися до обговорення перейменувань вулиць та проспекту, надати свої пропозиції та зауваження може кожний киянин, зайшовши наофіційний сайт Київської міської державної адміністрації (http://kievcity.gov.ua/) в розділ «Обговорення перейменування вулиць».
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 16 з 32
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.