ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні208
mod_vvisit_counterВчора4339
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4547
mod_vvisit_counterЗа місяць89463
mod_vvisit_counterЗа весь час7730440
Допомога учасникам АТО
Вже з вересня збільшать виплати військовослужбовцям, які проходять службу в АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.08.2017
socgarato-308.pngМіністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, яким збільшено виплати військовослужбовцям, які проходять службу в районі проведення АТО. Відповідне завдання було поставлено Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України. Відповідно до наказу, доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тисяч гривень на місяць, на другій лінії – до 4,5 тисячі гривень.
Ці виплати військовослужбовці отримуватимуть, починаючи з вересня цього року.
Крім того, рішенням Міністра оборони на 15-20 % підвищено грошове утримання рядового, сержантського та старшинського складу Високомобільних десантних військ і морської піхоти.
 
За матеріалами: http://www.kmu.gov.ua/
 
Військові АТО та переселенці отримають безкоштовну перепідготовку Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2017
f5266643dcdff5179b6baa553e190241ae6b2f73.jpegКолишні військові та внутрішньо переміщені особи мають право на одноразове отримання ваучера на безкоштовну перепідготовку, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації за конкурентоспроможними спеціальностями. Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості.
До категорій киян, які мають право на отримання такого ваучера, належать: особи віком старше 45 років (страховий стаж яких становить не менше 15 років), звільнені з військової служби (зокрема з АТО) та внутрішньо переміщені особи.
Щоб отримати ваучер, потрібно подати до центру зайнятості заяву, паспорт, трудову книжку (дублікат трудової книжки), документ про професійно-технічну або вищу освіту (дублікат) і реєстраційний номер облікової картки платника податків (окрім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття). Копії документів робляться в присутності власника та засвідчуються його підписом. Якщо трудова книжка знаходиться у роботодавця, особа надає копію документа, засвідчену роботодавцем. Договір про навчання укладається між навчальним закладом і особою протягом 90 днів після видачі ваучера.
Детальніше...
 
Президент: На будівництво житла для контрактників буде виділено 1 млрд гривень Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2017
9b2f1879cd660805fea5d83d48270977_1499695550_extra_large.jpegПід час засідання Ради Національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко вніс пропозицію спрямувати 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.
Президент наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників. «У нас зараз більше 90 тисяч контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. По факту, ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми маємо забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників», - сказав Петро Порошенко.
Президент поставив завдання, щоб з 1 млрд грн, який виділяється сьогодні зі спеціального фонду Державного бюджету, було забезпечено розміщення мінімум 15 тис. контрактників, які «будуть мати можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії». Він наголосив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. квадратних метрів житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.
 
У столиці з'явиться Центр допомоги учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2017
55555_3637.jpgВчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції».
Передбачається, що КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» надаватиме консультаційні послуги учасникам АТО та членам їхніх сімей, допомагтиме у взаємодії із органами влади, місцевого самоврядування та недержавними організаціями учасників АТО і волонтерами.
Складатиметься центр із трьох відділів: інформаційно-консультативної роботи, взаємодії із органами влади та взаємодії із громадськими організаціями.
Детальніше...
 
Уряд затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.06.2017
main_imgo_46363636.jpgКабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції. Мінсоцполітики розробило проект акта з метою утворення дієвого механізму організації професійного навчання (післядипломної освіти), а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань, як невід’ємної складової соціальної адаптації до умов цивільного життя учасників антитерористичної операції органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, районних рад.
Прийняття Порядку дозволить:
Детальніше...
 
Президент підписав Закон, що посилює захист прав військових в зоні проведення АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.06.2017
954d1f96b13e5099f3605b06fdb33e38_1450864799_extra_large.jpegПрезидент підписав Закон, що посилює захист прав військових, які отримали поранення під час служби в зоні проведення АТО.
Президент Петро Порошенко підписав до Закон України «Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України» №2049-VIII, прийнятий Верховною радою 18 травня 2017 року.
Закон посилює захист прав військовослужбовців, які отримали травму (контузію, поранення, каліцтво) під час проходження військової служби, зокрема в зоні проведення АТО. Документ спрямований на вдосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг.
Детальніше...
 
Київрада прийняла механізм офіційного визнання бійців-добровольців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2017
shestero_ukrainskih_voennyh_raneny_v_zone_ato_za_sutki_1_1480498866_350x250_3_0-300x214-c326x162.jpegВчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України”.
Відповідно до рішення, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь в бойових діях на сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів. Наразі такі бійці-добровольці не мають змоги оформити статус учасників бойових дій та отримувати державні пільги.
Детальніше...
 
У Київраді планують збільшити соціальні гарантії учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2017
socgarato-308.pngНа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідні зміни передбачають додаткове фінансування в сумі 55, 6 млн грн і зумовлені низкою причин.
«В 2017 році на надання матеріальної допомоги передбачено 8,4 млн грн. Згідно проведеного аналізу використання коштів виявлено, що станом на 20 березня 2017 року виділено малозабезпеченим верствам населення матеріальної допомоги на суму 4,3 млн грн. Кількість звернень за матеріальною допомогою за 2016 рік становила 4,8 тис. осіб, а в першому кварталі поточного року - 2,1 тис осіб. Середній розмір допомоги складає 2067 грн, а орієнтовна потреба в додаткових коштах до кінця поточного року становила 9,2 млн грн», - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Детальніше...
 
Київрада вдосконалила порядок надання коштів на стаціонарне лікування учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2017
-655x333_37347.jpgВчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
“Відповідне рішення покликане усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах киянами-учасниками АТО. Зокрема  вдосконалюється порядок надання коштів на стаціонарне лікування киянам-учасникам АТО. Минулого року дуже мало людей звернулися з цим проханням, відповідна комісія розглянула лише 8 заяв ветеранів АТО, які звернулись за таким видом допомоги. І лише одна людина, по факту, її отримала”, - зазначила автор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.
Детальніше...
 
Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.05.2017
1490630611-4083_346.jpegПрезидент Петро Порошенко в присутності Міністра оборони Степана Полторака, Начальника Генерального штабу Віктора Муженко та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді та Анни Янчевської підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї».
Глава держави зазначив, що документи стали результатом величезної роботи за участі Міністерства оборони, Генерального штабу, волонтерів, депутатів Верховної Ради, завдяки якій розроблена програма щодо підвищення рівня захисту військовослужбовців.
Петро Порошенко нагадав, що у 2014 році мобілізований снайпер отримував 600 гривень на місяць, сьогодні снайпер в зоні АТО отримує близько 600 гривень в день. Крім того, доручено підвищити рівень доплати для військових, що перебувають на першій ліній в зоні АТО. «На першій лінії сьогодні рівень доплати має складати 7,5 тис. гривень до рівня забезпечення. І загальне грошове забезпечення вже може складати не менше 15 тис. гривень. Крім патріотизму, це дуже потужна мотивація і адекватна відповідь держави, що турбується про своїх військовослужбовців», - наголосив Петро Порошенко. Президент також додав, що спільними зусиллями з волонтерами вдалося суттєво покращити рівень речового, харчового, медичного, логістичного забезпечення та озброєння.
Детальніше...
 
Для учасників АТО влаштують додаткову сесію ЗНО Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.05.2017
5909a73f5c856.jpgУпродовж 3–19 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
У цей період можуть зареєструватися лише учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги зареєструватися в основний період.
Окрім звичного пакета реєстраційних документів, таким особам потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків (опікунів) тощо).
Детальніше...
 
Київрада хоче вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2017
socgarato-308.pngВчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили внесення змін до рішення про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
Відповідний проект рішення покликаний усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах киянами-учасниками АТО.
Зокрема, пропонується вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування киянам-учасникам АТО. Гроші виділятимуть на лікування травми чи захворювання, які були отримані чи загострилися в зв'язку з участю в бойових діях на сході країни.
Гроші на стаціонарне лікування пропонується надавати не пізніше 14-ти календарних днів з моменту прийняття рішення комісією, за наявності коштів на зазначені цілі. Відповідно до чинної редакції, кошти виплачуються протягом двох тижнів після реєстрації заяви на їх отримання для стаціонарного лікування.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.03.2017
shestero_ukrainskih_voennyh_raneny_v_zone_ato_za_sutki_1_1480498866_350x250_3_0-300x214_3.jpegДокументи, які необхідно отримати благодійнику для виплати благодійної допомоги на користь членів сімей учасників АТО, які під час участі в АТО зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.
Згідно з підпунктом «а» підпункту 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на користь учасників бойових дій - військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції; працівників підприємств, установ, організацій, які залучаються (залучалися) та беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в порядку, встановленому законодавством, або на користь членів сімей таких учасників бойових дій, які під час участі в антитерористичній операції, участі в забезпеченні її проведення зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, загинули, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, чи визнані безвісно відсутніми в установленому порядку (далі - учасники бойових дій та члени їх сімей).
Детальніше...
 
У Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2017
mvc_36236562346562346236.png6 квітня о 18:00 у Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО.
Аукціон проходитиме за підтримки Київської міської державної адміністрації, за ініціативи Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради (ГР) при Міністерстві оборони України, Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини ГР при КМДА та всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників України».
Переважна більшість картин, представлених на аукціоні (80 із 101 лотів) – це роботи відомих українських художників періоду соц-арт, таких як Віктор Шаталін, Федір Захаров, Василь Непийпиво, Матвій Коган-Шац, Віктор Севастьянов, Борис Рапопорт, Петро Сабадиш,  Василь Чегодар, Тетяна Голембієвська, Йосип Бакшай-молодший і сучасні художники.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2017
socgarato-308.pngУрядом внесено зміни до механізму протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності учасників антитерористичної операції.
Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови від 1 жовтня 2014 р. № 518, якою, як відомо, було затверджено діючий нині Порядок протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та / або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.
Зокрема, урядовим рішенням встановлено, що заходи, пов’язані із протезуванням та / або ортезуванням учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, які раніше здійснювалися Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, здійснюватиме Фонд соціального захисту інвалідів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 60
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.