ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1882
mod_vvisit_counterВчора4633
mod_vvisit_counterНа цьому тижні19628
mod_vvisit_counterЗа місяць97453
mod_vvisit_counterЗа весь час5796555
Допомога учасникам АТО
Президент підписав Закон, що посилює захист прав військових в зоні проведення АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.06.2017
954d1f96b13e5099f3605b06fdb33e38_1450864799_extra_large.jpegПрезидент підписав Закон, що посилює захист прав військових, які отримали поранення під час служби в зоні проведення АТО.
Президент Петро Порошенко підписав до Закон України «Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України» №2049-VIII, прийнятий Верховною радою 18 травня 2017 року.
Закон посилює захист прав військовослужбовців, які отримали травму (контузію, поранення, каліцтво) під час проходження військової служби, зокрема в зоні проведення АТО. Документ спрямований на вдосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг.
Детальніше...
 
Київрада прийняла механізм офіційного визнання бійців-добровольців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2017
shestero_ukrainskih_voennyh_raneny_v_zone_ato_za_sutki_1_1480498866_350x250_3_0-300x214-c326x162.jpegВчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України”.
Відповідно до рішення, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь в бойових діях на сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів. Наразі такі бійці-добровольці не мають змоги оформити статус учасників бойових дій та отримувати державні пільги.
Детальніше...
 
У Київраді планують збільшити соціальні гарантії учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.05.2017
socgarato-308.pngНа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідні зміни передбачають додаткове фінансування в сумі 55, 6 млн грн і зумовлені низкою причин.
«В 2017 році на надання матеріальної допомоги передбачено 8,4 млн грн. Згідно проведеного аналізу використання коштів виявлено, що станом на 20 березня 2017 року виділено малозабезпеченим верствам населення матеріальної допомоги на суму 4,3 млн грн. Кількість звернень за матеріальною допомогою за 2016 рік становила 4,8 тис. осіб, а в першому кварталі поточного року - 2,1 тис осіб. Середній розмір допомоги складає 2067 грн, а орієнтовна потреба в додаткових коштах до кінця поточного року становила 9,2 млн грн», - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Детальніше...
 
Київрада вдосконалила порядок надання коштів на стаціонарне лікування учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2017
-655x333_37347.jpgВчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до рішення про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
“Відповідне рішення покликане усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах киянами-учасниками АТО. Зокрема  вдосконалюється порядок надання коштів на стаціонарне лікування киянам-учасникам АТО. Минулого року дуже мало людей звернулися з цим проханням, відповідна комісія розглянула лише 8 заяв ветеранів АТО, які звернулись за таким видом допомоги. І лише одна людина, по факту, її отримала”, - зазначила автор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.
Детальніше...
 
Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.05.2017
1490630611-4083_346.jpegПрезидент Петро Порошенко в присутності Міністра оборони Степана Полторака, Начальника Генерального штабу Віктора Муженко та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді та Анни Янчевської підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї».
Глава держави зазначив, що документи стали результатом величезної роботи за участі Міністерства оборони, Генерального штабу, волонтерів, депутатів Верховної Ради, завдяки якій розроблена програма щодо підвищення рівня захисту військовослужбовців.
Петро Порошенко нагадав, що у 2014 році мобілізований снайпер отримував 600 гривень на місяць, сьогодні снайпер в зоні АТО отримує близько 600 гривень в день. Крім того, доручено підвищити рівень доплати для військових, що перебувають на першій ліній в зоні АТО. «На першій лінії сьогодні рівень доплати має складати 7,5 тис. гривень до рівня забезпечення. І загальне грошове забезпечення вже може складати не менше 15 тис. гривень. Крім патріотизму, це дуже потужна мотивація і адекватна відповідь держави, що турбується про своїх військовослужбовців», - наголосив Петро Порошенко. Президент також додав, що спільними зусиллями з волонтерами вдалося суттєво покращити рівень речового, харчового, медичного, логістичного забезпечення та озброєння.
Детальніше...
 
Для учасників АТО влаштують додаткову сесію ЗНО Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.05.2017
5909a73f5c856.jpgУпродовж 3–19 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
У цей період можуть зареєструватися лише учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги зареєструватися в основний період.
Окрім звичного пакета реєстраційних документів, таким особам потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків (опікунів) тощо).
Детальніше...
 
Київрада хоче вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2017
socgarato-308.pngВчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили внесення змін до рішення про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
Відповідний проект рішення покликаний усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах киянами-учасниками АТО.
Зокрема, пропонується вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування киянам-учасникам АТО. Гроші виділятимуть на лікування травми чи захворювання, які були отримані чи загострилися в зв'язку з участю в бойових діях на сході країни.
Гроші на стаціонарне лікування пропонується надавати не пізніше 14-ти календарних днів з моменту прийняття рішення комісією, за наявності коштів на зазначені цілі. Відповідно до чинної редакції, кошти виплачуються протягом двох тижнів після реєстрації заяви на їх отримання для стаціонарного лікування.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.03.2017
shestero_ukrainskih_voennyh_raneny_v_zone_ato_za_sutki_1_1480498866_350x250_3_0-300x214_3.jpegДокументи, які необхідно отримати благодійнику для виплати благодійної допомоги на користь членів сімей учасників АТО, які під час участі в АТО зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.
Згідно з підпунктом «а» підпункту 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на користь учасників бойових дій - військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції; працівників підприємств, установ, організацій, які залучаються (залучалися) та беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в порядку, встановленому законодавством, або на користь членів сімей таких учасників бойових дій, які під час участі в антитерористичній операції, участі в забезпеченні її проведення зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, загинули, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, чи визнані безвісно відсутніми в установленому порядку (далі - учасники бойових дій та члени їх сімей).
Детальніше...
 
У Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2017
mvc_36236562346562346236.png6 квітня о 18:00 у Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО.
Аукціон проходитиме за підтримки Київської міської державної адміністрації, за ініціативи Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради (ГР) при Міністерстві оборони України, Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини ГР при КМДА та всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників України».
Переважна більшість картин, представлених на аукціоні (80 із 101 лотів) – це роботи відомих українських художників періоду соц-арт, таких як Віктор Шаталін, Федір Захаров, Василь Непийпиво, Матвій Коган-Шац, Віктор Севастьянов, Борис Рапопорт, Петро Сабадиш,  Василь Чегодар, Тетяна Голембієвська, Йосип Бакшай-молодший і сучасні художники.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2017
socgarato-308.pngУрядом внесено зміни до механізму протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності учасників антитерористичної операції.
Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови від 1 жовтня 2014 р. № 518, якою, як відомо, було затверджено діючий нині Порядок протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та / або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.
Зокрема, урядовим рішенням встановлено, що заходи, пов’язані із протезуванням та / або ортезуванням учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, які раніше здійснювалися Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, здійснюватиме Фонд соціального захисту інвалідів.
Детальніше...
 
Київрада збільшила матеріальну допомогу учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.03.2017
6256950_3446346564.jpgНа останньому пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідно до рішення, удвічі збільшується розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції.
«Ми збільшуємо суму допомоги з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом з тим, ми підвищуємо розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше ніж задекларовано сьогодні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Також, у рамках коригування Програми, збільшується до 50 тисяч гривень розмір надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення та встановлення надгробків. Видатки на зазначені цілі у 2017 році не планувалися.
Детальніше...
 
У столиці з'явиться Центр допомоги учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.03.2017
28338_468739463473426.jpgНа останньому пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. 
Передбачається, що Центр допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації, реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо. 
Центр допомоги учасникам АТО покликаний консолідувати зусилля і можливості різних державних органів і органів місцевого самоврядування, громадськості та волонтерських організацій. Наразі в місті існують різні консультативно-дорадчі, координаційні групи і ради, які діють розпорошено. Центр допомоги учасникам АТО забезпечить надання допомоги централізовано, за принципом “єдиного вікна”. 
 
Меморіальні дошки увічнять пам'ять героїв АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.03.2017
geroi_hketi7bksdghsdfh.jpgВ Шевченківському районі столиці встановлять дві меморіальні дошки загиблим у зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко. Інформація була опублікована на сайті КМДА.
Зокрема, на фасаді будівлі середньої загальноосвітньої школи № 25 на вул. Володимирській, 1 встановлять меморіальну дошку на честь учасника АТО, захисника Донецького аеропорту Шептицького Ігоря Олексійовича, а на фасаді будівлі на б-рі Тараса Шевченка, 3-А – капелана АТО, учасника Революції Гідності на Майдані Отця Валентина Серовецького.
 
Київрада має намір збільшити матеріальну допомогу учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2017
24227_big_uhglzsrgu.jpgСьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідно до проекту рішення, передбачається удвічі збільшити розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції.
«Ми пропонуємо збільшити суму з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом з тим, ми плануємо підвищити розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше ніж задекларовано сьогодні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Детальніше...
 
«Збери макулатуру – допоможи солдату» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.01.2017
119136-1170x563_dsjkghsekgjh.jpgЩоб допомагати іншим, не обов’язково мати великі гроші, головне – щире бажання бути корисним для тих, хто цього потребує. Коли наші діти підростуть то, можливо, й не згадають, що в країні були складні часи, спричинені військовою агресією. Адже ми перемогли завдяки небайдужим людям, яких об’єднала спільна мета – допомогти вистояти нашим воїнам АТО.  Головна місія акції «Збери макулатуру – допоможи солдату» - захистити тих, хто нас захищає.
В кожного з нас в домівках чи на роботі є старі газети, журнали, зошити та інші паперові вироби - це все якраз те, що потрібно. Передивіться свої полички, закапелки в підвалах, на горищах, - долучіться до акції. Тим паче, що цим ви зробите три добрі справи,  а саме: допомога бійцям, що зараз стоять на захисті нашої Держави, збереження природного середовища, що нас оточує та наведення ладу у домівках.
Як відомо, 1 тонна переробленого паперу рятує 17 дерев. І не думайте, що ваш одненький аркушик такий далекий до необхідної тонни, хороші справи не бувають маленькими: аркуш до аркуша і буде результат.
Детальну інформацію щодо проведення даної акції можна отримати у голови ГО «Сила єдності» Юлії Бабій за телефоном: 096 590 50 64
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 55
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.