ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3138
mod_vvisit_counterВчора4783
mod_vvisit_counterНа цьому тижні16447
mod_vvisit_counterЗа місяць94930
mod_vvisit_counterЗа весь час5542344
Допомога учасникам АТО
Київрада хоче вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2017
socgarato-308.pngВчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили внесення змін до рішення про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.
Відповідний проект рішення покликаний усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах киянами-учасниками АТО.
Зокрема, пропонується вдосконалити порядок надання коштів на стаціонарне лікування киянам-учасникам АТО. Гроші виділятимуть на лікування травми чи захворювання, які були отримані чи загострилися в зв'язку з участю в бойових діях на сході країни.
Гроші на стаціонарне лікування пропонується надавати не пізніше 14-ти календарних днів з моменту прийняття рішення комісією, за наявності коштів на зазначені цілі. Відповідно до чинної редакції, кошти виплачуються протягом двох тижнів після реєстрації заяви на їх отримання для стаціонарного лікування.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.03.2017
shestero_ukrainskih_voennyh_raneny_v_zone_ato_za_sutki_1_1480498866_350x250_3_0-300x214_3.jpegДокументи, які необхідно отримати благодійнику для виплати благодійної допомоги на користь членів сімей учасників АТО, які під час участі в АТО зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.
Згідно з підпунктом «а» підпункту 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на користь учасників бойових дій - військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищають (захищали) незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції; працівників підприємств, установ, організацій, які залучаються (залучалися) та беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в порядку, встановленому законодавством, або на користь членів сімей таких учасників бойових дій, які під час участі в антитерористичній операції, участі в забезпеченні її проведення зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, загинули, померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, чи визнані безвісно відсутніми в установленому порядку (далі - учасники бойових дій та члени їх сімей).
Детальніше...
 
У Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2017
mvc_36236562346562346236.png6 квітня о 18:00 у Музеї історії Києва відбудеться благодійний аукціон живопису на підтримку вдів і сиріт бійців АТО.
Аукціон проходитиме за підтримки Київської міської державної адміністрації, за ініціативи Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради (ГР) при Міністерстві оборони України, Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини ГР при КМДА та всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників України».
Переважна більшість картин, представлених на аукціоні (80 із 101 лотів) – це роботи відомих українських художників періоду соц-арт, таких як Віктор Шаталін, Федір Захаров, Василь Непийпиво, Матвій Коган-Шац, Віктор Севастьянов, Борис Рапопорт, Петро Сабадиш,  Василь Чегодар, Тетяна Голембієвська, Йосип Бакшай-молодший і сучасні художники.
Детальніше...
 
Допомога учасникам антитерористичної операції Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2017
socgarato-308.pngУрядом внесено зміни до механізму протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності учасників антитерористичної операції.
Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови від 1 жовтня 2014 р. № 518, якою, як відомо, було затверджено діючий нині Порядок протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та / або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.
Зокрема, урядовим рішенням встановлено, що заходи, пов’язані із протезуванням та / або ортезуванням учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, які раніше здійснювалися Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, здійснюватиме Фонд соціального захисту інвалідів.
Детальніше...
 
Київрада збільшила матеріальну допомогу учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.03.2017
6256950_3446346564.jpgНа останньому пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідно до рішення, удвічі збільшується розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції.
«Ми збільшуємо суму допомоги з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом з тим, ми підвищуємо розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше ніж задекларовано сьогодні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Також, у рамках коригування Програми, збільшується до 50 тисяч гривень розмір надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення та встановлення надгробків. Видатки на зазначені цілі у 2017 році не планувалися.
Детальніше...
 
У столиці з'явиться Центр допомоги учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.03.2017
28338_468739463473426.jpgНа останньому пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про утворення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. 
Передбачається, що Центр допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації, реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо. 
Центр допомоги учасникам АТО покликаний консолідувати зусилля і можливості різних державних органів і органів місцевого самоврядування, громадськості та волонтерських організацій. Наразі в місті існують різні консультативно-дорадчі, координаційні групи і ради, які діють розпорошено. Центр допомоги учасникам АТО забезпечить надання допомоги централізовано, за принципом “єдиного вікна”. 
 
Меморіальні дошки увічнять пам'ять героїв АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.03.2017
geroi_hketi7bksdghsdfh.jpgВ Шевченківському районі столиці встановлять дві меморіальні дошки загиблим у зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко. Інформація була опублікована на сайті КМДА.
Зокрема, на фасаді будівлі середньої загальноосвітньої школи № 25 на вул. Володимирській, 1 встановлять меморіальну дошку на честь учасника АТО, захисника Донецького аеропорту Шептицького Ігоря Олексійовича, а на фасаді будівлі на б-рі Тараса Шевченка, 3-А – капелана АТО, учасника Революції Гідності на Майдані Отця Валентина Серовецького.
 
Київрада має намір збільшити матеріальну допомогу учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2017
24227_big_uhglzsrgu.jpgСьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили зміни до цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016-2018 роки.
Відповідно до проекту рішення, передбачається удвічі збільшити розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції.
«Ми пропонуємо збільшити суму з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом з тим, ми плануємо підвищити розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше ніж задекларовано сьогодні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.
Детальніше...
 
«Збери макулатуру – допоможи солдату» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.01.2017
119136-1170x563_dsjkghsekgjh.jpgЩоб допомагати іншим, не обов’язково мати великі гроші, головне – щире бажання бути корисним для тих, хто цього потребує. Коли наші діти підростуть то, можливо, й не згадають, що в країні були складні часи, спричинені військовою агресією. Адже ми перемогли завдяки небайдужим людям, яких об’єднала спільна мета – допомогти вистояти нашим воїнам АТО.  Головна місія акції «Збери макулатуру – допоможи солдату» - захистити тих, хто нас захищає.
В кожного з нас в домівках чи на роботі є старі газети, журнали, зошити та інші паперові вироби - це все якраз те, що потрібно. Передивіться свої полички, закапелки в підвалах, на горищах, - долучіться до акції. Тим паче, що цим ви зробите три добрі справи,  а саме: допомога бійцям, що зараз стоять на захисті нашої Держави, збереження природного середовища, що нас оточує та наведення ладу у домівках.
Як відомо, 1 тонна переробленого паперу рятує 17 дерев. І не думайте, що ваш одненький аркушик такий далекий до необхідної тонни, хороші справи не бувають маленькими: аркуш до аркуша і буде результат.
Детальну інформацію щодо проведення даної акції можна отримати у голови ГО «Сила єдності» Юлії Бабій за телефоном: 096 590 50 64
 
У Шевченківському районі обговорили проблеми учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.12.2016
koord_rada_121220164.jpg
У Шевченківському районі продовжує працювати Міжвідомча координаційна комісія по роботі з сім’ями, члени яких є учасниками АТО, та особами, переміщеними з тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Днями відбулося чергове засідання комісії, до якого долучилися: в.о. директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Литвин, начальник відділу соціальних програм Управління праці та соціального захисту населення Інна Рагімова, заступник директора Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Шевченківського району В’ячеслав Авєрін та ін.
На зустрічі обговорили питання соціального-економічного забезпечення демобілізованих та мобілізованих учасників АТО, родин загиблих бійців, можливості направлення на санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції та їхніх дітей. А також питання щодо проведення новорічно-різдвяних свят в Шевченківському районі та відкритого турніру з кікбоксингу серед дітей та юніорів «Кубок Характерника».
За результатами засідання були дані відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів Шевченківської РДА.
Детальніше...
 
Учасникам АТО скоротили пенсійний вік Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2016
583fec7ca82e8.jpgВерховна Рада прийняла закон, за яким безпосереднім учасникам бойових дій в АТО передбачена пенсія після досягнення чоловіками 55 років, жінками - 50 років. Умовою також є наявність страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і не менше 20 років для жінок. 
Право на достроковий вихід на пенсію також надано дружинам і чоловікам загиблих військових. Однак отримати це право вони зможуть, якщо не вступлять в повторний шлюб. 
 
Місто виділить додаткові кошти для для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2016
socgarato-308.pngКиївська міська державна адміністрація врахувала збільшення надходжень до загального фонду міського бюджету на 2016 рік за рахунок державної субвенції у розмірі 53 мільйони гривень. Ці кошти підуть на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, а також для інвалідів І-ІІ групи, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції. Про це було підписано відповідне розпорядження КМДА про розподіл трансфертів.
Нагадаємо, що всебічна підтримка учасників АТО та членів сімей загиблих під час АТО відбувається за рахунок столичного бюджету, в рамках міської комплексної соціальної програми «Турбота» на 2016-2018 роки. Зокрема, в липні Київрада ухвалила рішення щодо компенсації витрат на житлово-комунальні послуги для сімей загиблих учасників АТО та для учасників АТО, які проживають не за місцем реєстрації. Також тривало оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції до 7 років у супроводі одного із дорослих. Нещодавно Київрада ухвалила рішення про підвищення у 10 разів рівня матеріальної допомоги родинам загиблих та компенсації за встановлення пам’ятних знаків.
 
У Шевченківському районі відкрився Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2016
15202660_1229924443740087_2430845821212888392_n.jpg18 листопада 2016 року в Шевченківському районі відбулася урочиста церемонія відкриття Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям. Заклад створено при Київському національному економічному університеті імені В.Гетьмана. Його унікальність полягає в тому, що це єдина в Україні установа, яка надає учасникам бойових дій повний спектр послуг за принципом «єдиного вікна». Тобто діючі та демобілізовані військовослужбовці тепер не будуть обходити десятки інстанцій для оформлення та отримання гарантованих державою пільг. Усе це зроблять за них працівники центру.
Серед головних завдань нового закладу – соціальна адаптація та психологічна реабілітація фронтовиків, юридичні, медико-оздоровчі послуги, перекваліфікація і навчання воїнів на обрані цивільні спеціальності. Всі послуги надаються безкоштовно.
Детальніше...
 
Громадські організації визначили черговість надання земельних ділянок киянам-учасникам АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.10.2016
58119f8485d07.jpgДнями, у приміщенні Київради, відбулася установча робоча нарада представників громадських організацій, благодійних фондів, які опікуються учасниками бойових дій( учасниками АТО), інвалідами війни та іншими категоріями киян, які брали участь у забезпеченні проведення АТО.
Нарада пройшла у жвавій невимушеній атмосфері живого спілкування щодо актуальних питань, а саме – критерії та черговість надання земельних ділянок у місті Києві та можливої компенсації за невикористане право на безкоштовне отримання земельної ділянки в місті Києві. Головував  Ілля Рокоче, засновник Київського міського інформаційного центру з надання допомоги учасникам АТО та членам сімей киян-учасників АТО.
За результатами наради визначені головні критерії щодо черговості надання земельних ділянок у місті Києві киянам-учасникам АТО та визначена сума відшкодування за невикористане право у сумі 1 млн.200 тис. грн.
Такі плідні робочі наради відбуватимуться щомісячно у першу середу поточного місяця.
 
У Київраді напрацьовують механізм офіційного визнання бійців-добровольців АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.10.2016
atto_1112224411.jpgВчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили проект рішення “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України”. 
Відповідно до проекту рішення, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь в бойових діях на сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 15 з 49
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.