ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
2d4c64573e448af2cecbc17abba85ef7_1434053164_medium.png
obgovorennja.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1881
mod_vvisit_counterВчора4633
mod_vvisit_counterНа цьому тижні19627
mod_vvisit_counterЗа місяць97452
mod_vvisit_counterЗа весь час5796554
Інформація про отримання компенсацій на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів
Київ планує підтримати ЖБК та ОСББ в питані невірного нарахування в платіжках Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2017
komunalni_poslugighketyskghzsrkhkrhe567357347.jpgКиїв планує фінансово підтримати ЖБК та ОСББ, які постраждали внаслідок неправильних нарахувань у платіжках.
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили алгоритм підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.
Зокрема, пропонується фінансово підтримати ОСББ та ЖБК, які постраждали внаслідок колізій у законодавстві. Йдеться про неправильне нарахування за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих компаніями ПАТ «Київенерго» та ПАТ “АК «Київводоканал» у ‎2002-2010 та ‎2010-2014 роках.
Детальніше...
 
До уваги мешканців Шевченківського району та киян! Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.06.2017
2015-05-15zhekom_3.jpgЗвертаємо увагу, що у надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір житлової субсидії, що призначена вашій родині у травні.
Це пов’язано із прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України». Органи соціального захисту населення з технічних причин не мали можливості провести відповідні нарахування.
Гарантований державою розмір субсидії буде відображено у наступній квитанції, яку ви отримаєте в липні. Таким чином, у квитанції за червень будуть відображені субсидії за два місяці – травень і червень.
Детальніше...
 
Уряд оприлюднив рішення про механізм монетизації зекономлених субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.05.2017
161025153652_utility_bills_640x360_unian_nocredit.jpgКабінет Міністрів України оприлюднив рішення про введення механізму монетизації субсидій, зекономлених в опалювальний період 2016-2017 років. Повний опис механізму містить постанова №300, опублікована на Урядовому порталі.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 26 квітня ухвалив рішення про початок процесу монетизації субсидій. Урядова ініціатива торкнеться 1,5 млн сімей. Вони зможуть отримати приблизно 700 грн в якості одноразової виплати. Розрахунок виплати враховує економію 150 кВт електренергії, яка використовується на опалення, та 100 кубів газу.
Як зазначається в постанові Уряду, після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається  підприємством -виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.
Детальніше...
 
Соціальні нормативи наближено до реального споживання послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2017
images_cms-image-000003741_46.jpgЧерез завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2015-2016рр) «переплатила» по субсидіях більш як 14,5 млрд. гривень. Щоб виправити ситуацію, впровадити стимули до ощадливого споживання енергоресурсів, Уряд наблизив соціальні норми до фактичного споживання енергоносіїв українцями. Відповідне рішення зафіксоване у Постанові Кабінету Міністрів України №51.
Оскільки соціальні нормативи, на які надається житлова субсидія, не відповідали реальній картині споживання тепла, газу та електроенергії, громадяни України були свідками того, як субсидіанти в зимовий період відкривали квартирки у помешканнях задля того, щоб використати той обсяг енергоносіїв, на який їм призначалася субсидія.
Детальніше...
 
Уряд забезпечить належне фінансування видатків держбюджету на оплату пільг та житлових субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2017
subsidii_08092016.jpgУряд на засіданні 10 березня схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій»
Зазначені зміни дозволять без втрат держбюджету сплачувати Компанією НАК «Нафтогаз України» податкові зобов’язання, що, своєю чергою, забезпечить належне фінансування видатків держбюджету на оплату пільг та житлових субсидій населенню.
Нагадаємо, з 1 січня 2017 року скасовано податкові преференції щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення природного газу Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» на митну територію України.
З метою сплати ПДВ при ввезенні Компанією на митну територію України природного газу при розмитненні, як джерела фінансування пільг та субсидій, вносяться зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Уряду від 11.01.2005 № 20 http://zakon0.rada.gov.ua/
Детальніше...
 
Територіальні центри Києва, що надають соціально-побутові послуги непрацездатним громадянам Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2017
sdgueh7834ghkh90wu8gsig.jpgПерелік територіальних центрів Києва, які надають соціально-побутові послуги одиноким непрацездатним громадянам.
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування та 10 районних територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – це державні установи, які здійснюють надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.
На отримання соціальних послуг в територіальних центрах мають право:
-громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України;
-громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї;
-учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи.
Детальніше...
 
Монетизація субсидій – це інвестиції в енергоефективність Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2017
57181_600_gdhseugseu.jpgМонетизація субсидій – необхідний і важливий крок реформи енергоефективності в Україні, інвестиція в енергоефективність. По-перше, це дозволить створити стимули та надати інструменти для майже половини українських сімей щодо тепломодернізації своїх будівель. По-друге, підприємства-надавачі комунальних послуг врешті решт перестануть залежати від централізованих рішень та дій монополістів. Вони зможуть самостійно направляти кошти на модернізацію й енергоефективність виробництва та постачання тепла. По-третє, це створить прозорі та зрозумілі для кожного відносини «бюджет — субсидіант — надавач послуг — постачальник енергоресурсів», а також мінімізує корупційні ризики. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі з представниками урядів ЄС та Швейцарії, міжнародних  організацій та народними депутатами.
Він повідомив, що планується зробити монетизацію в два етапи. Перший – на рівні підприємств — надавачів послуг, другий – на рівні населення. «Монетизація надасть отримувачам субсидій стимули інвестувати в заходи енергоефективності та додаткове джерело щодо їх фінансування. Це є одна з вимог меморандуму з МВФ та передумова для виконання Угоди про Асоціацію України з ЄС в частині впровадження Третього енергетичного пакету», — наголосив Геннадій Зубко.
Детальніше...
 
Нове про призначення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2016
1462863367_subsidiya.jpg
Соціальний захист малозабезпечених родин в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги забезпечується шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді житлових субсидій.
З травня 2015 року в Україні запрацював новий механізм надання субсидій на комунальні послуги. Цей механізм суттєво спростив оформлення субсидій для громадян.
Субсидія - це безповоротна допомога, повертати ці суми не потрібно. Немає також будь-яких штрафів - можливий тільки перерахунок субсидії в разі, якщо при перевірці буде виявлено, що людина вказала у декларації недостовірні дані.
Детальніше...
 
Безробітні також мають право на отримання субсидії Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.11.2016
obligaciones-fiscales.jpg
Люди, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та студенти мають право на безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг – субсидію.
Громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і отримують допомогу з безробіття, студентам денної форми навчання при оформленні субсидії враховують фактичний розмір доходу. А громадянам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, але не отримують допомогу з безробіття, -  один прожитковий мінімум. Для тих, хто не перебуває на обліку в центрі зайнятості і свої доходи декларує як нульові, органи соціального засхисту населення рахують два прожиткові мінімуми.
Тимчасово переміщені особи теж мають право на отримання субсидії, оскільки не буде враховуватися у дохід грошова допомога, яка їм виплачується державою.
 
Завершився перерахунок вже призначених субсидій на новий опалювальний період Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.11.2016
67678787878_subsidj.jpg31 жовтня 2016 року в Україні завершився перерахунок вже призначених субсидій на новий опалювальний період (2016-2017 рр.). Інформація про розмір субсидії, визначений на основі сукупного доходу кожного окремого домогосподарства, та інформація про тарифи від надавачів послуг буде відображена у листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.
Згідно з даними Міністерства соціальної політики середній розмір житлової субсидії в Україні  у цьому опалювальному сезоні становить 2 000 грн. Це розвіює один з найпоширеніших у суспільстві міфів про те, що «клопоту з оформленням субсидії багато, а в реальності вона може скласти мізерну суму». Більше того, повертати її не потрібно, навіть у разі продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія.
Обов’язковий платіж українців за комунальні послуги є навіть меншим, ніж у минулому опалювальному сезоні (з травня 2016 року зріс прожитковий мінімум – 1399 грн, який входить у формулу розрахунку розміру субсидії). Загалом, чим менші доходи має родина, то нижчими будуть її витрати на комунальні послуги і більшим розмір державної підтримки.
Детальніше...
 
Уряд компенсує жовтневі комунальні витрати тим сім'ям, які не встигли оформити субсидію Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.10.2016
20150424163940.jpgТим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.
Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу, у грудні безповоротна допомога Уряду буде призначена з початку опалювального сезону. Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці.
Крім того, у разі подання заяви на призначення субсидії протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається з дати  підвищення тарифів. Тобто, якщо у жовтні змінюється тариф на один з видів послуг, наприклад, холодне водопостачання та водовідведення, субсидія буде призначена з 1 жовтня, навіть якщо звернення надійде значно пізніше, скажімо, у грудні.
Детальніше...
 
Уряд подбав про сім'ї, які не підпадають під дію субсидії Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.10.2016
subsidiyi-koruptsiya-info1.jpgУряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту - 50% рахунку  - доплати у літній період.
Відповідне рішення було прийнято вчора на засіданні Кабінету Міністрів України та закріплено ухвалою Постанови «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення».
Для цього родині варто звернутися із письмовою завою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги  з теплопостачання. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду тепло-комунальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.
Детальніше...
 
Субсидія надається на оплату фактично спожитих послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2016
65747467167517651.jpgБезповоротна допомога Уряду – субсидія – це безготівкова допомога для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Якщо газ, тепло чи електроенергію не використано споживачами в межах соціального нормативу за підсумками опалювального періоду, то держава не може залишати на рахунках у монополістів кошти в повному обсязі, якщо послугу людям фактично не надано. Про це повідомляють в Міністерстві соціальної політики України.
За результатами минулого опалювального періоду (2015-2016 рр.) на рахунках постачальників комунальних послуг утворилася сума невикористаних субсидій у розмірі понад 10 млрд грн. Тому ще в квітні 2016 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення повернути ці кошти в державний бюджет. Однак отримувачам субсидій залишили вартість 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії (в залежності газове чи електричне опалення).
Детальніше...
 
Субсидія без "прописки" можлива на підставі договору оренди житла Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.09.2016
subsidii_08092016.jpgГромадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної прописки, мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі. Про це заявляє Міністр соціальної політики України Андрій Рева.
За його словами, безповоротна допомога Уряду у сплаті житлово-комунальних послуг - субсидія - оформлюється виключно на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги.
Детальніше...
 
Держава турбується про тебе Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.09.2016
subsidii_08092016.jpgНагадуємо, що для зменшення черг та проведення розрахунку житлової субсидії у найкоротші терміни рекомендуємо не чекати початку опалювального сезону і звертатися за призначенням субсидії вже зараз.
Навіть якщо у неопалювальний період субсидія за розрахунком буде дорівнювати 0 грн, на початку опалювального періоду у жовтні буде проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії з врахуванням нарахувань на централізоване опалення без необхідності повторного звернення.
Детальніше...
 
В Україні змінився порядок призначення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.06.2016
poriadoksybsidii1604.jpgВ Україні змінився порядок призначення субсидій. Особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”
- Для громадян, які отримували житлові субсидії у опалювальний період 2015-2016 років, після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, - повідомили "Вечірці" в Департаменті соціальної політики КМДА.
Детальніше...
 
Чутки і страхи про програму субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.01.2016
sybsidia1613.jpgВлітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:
Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону
Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.
Детальніше...
 
До уваги отримувачів житлових субсидій! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.12.2015

kxdj_p3jmw8.jpgПостановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”, а саме:
установити такі соціальні нормативи користуванням житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії :

Детальніше...
 
Управління соцзахисту населення проводить роз'яснювальну робоу щодо механізму отримання субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2015
dsc03201_05-19-2015.jpgДля проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо впровадження удосконаленого порядку призначення житлових субсидій спеціалістами відділу субсидій Управління праці та соціального захисту населення  Шевченківського району м.Києва проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями району щодо механізму отримання субсидій, а саме організовані зустрічі з громадськістю:
- 14.05.2015 року в приміщенні Центру зайнятості населення Шевченківського району (вул.Я.Колоса,19-а);
- 14.05.2015 та 15.05.2015 року за сприянням  депутата Київської міської ради Олександра Бродського в приміщенні ТОВ «Київжитлосвіт» (вул.Щусєва,10-а).
Детальніше...
 
Як отримати субсидію шевченківцю? Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.04.2015
rsf7yt2jgi.jpgСтартувала кампанія оформлення субсидій за спрощеною схемою.
Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.
Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до Управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 33
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.