ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні346
mod_vvisit_counterВчора4339
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4685
mod_vvisit_counterЗа місяць89601
mod_vvisit_counterЗа весь час7730577
Інформація про отримання компенсацій на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів
Міністерство соціальної політики нагадало про нові правила призначення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.08.2018
5b75d3f863366.jpg
Згідно нововведень, тисячі українців можуть втратити право на "пільгу", якщо володіють цінним майном. У наступному сезоні кількість одержувачів субсидій скоротиться мінімум на 10%. Тепер для отримання знижки на "комуналку" недостатньо тільки низькі доходи.
- Із 6,5 мільйона субсідіантов було виявлено 920 тисяч тих, хто подавав так звані "нульові" декларації, тобто відомості, ніби вони нічого не заробляють. Але серед тих 920 тисяч було ідентифіковано 50 тисяч тих, які здійснили дорогі покупки, - розповів експерт з питань ЖКГ Андрій Никончук.
Інформацію про цінні придбання і великих витратах органи соціального захисту отримують від Державної фіскальної служби. І якщо готівкові розрахунки відстежити майже неможливо, то операції з банківськими картками прив'язані до ідентифікаційного коду. А значить, по ним податківці визначають, хто, скільки і на що витратив.
Так, за новими правилами, субсидії більше не призначатимуть, якщо:
- площа квартири становить більше 120 квадратних метрів, а вдома - 200 кв. м;
- субсідіант здає в оренду квартиру або інше майно і отримує додатковий прибуток;
- субсідіант зробив одноразову покупку більш, ніж на 50 тис. гривень;
- претендент на субсидію володіє автомобілем, молодше 5 років; в той же час, соціальні служби роблять виняток.
 
За інформацією: https://vechirniykiev.com.ua 
 
"Зимові" субсидії усім субсидіантам нарахують автоматично Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.10.2017
subsidiya57568654754.pngВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії.
У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.
Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які:
- орендують помешкання
- мають зміни у складі сім’ї - хтось прописався чи виписався за останній рік
- хочуть отримати субсидію на тверде паливо.
Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх.
Детальніше...
 
Термін подачі заяв на монетизацію субсидій продовжено до 1 листопада 2017 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.09.2017
monetizacija7634737347348348.jpgУряд відреагував на запити тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня подати в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію. Всі ті, хто в минулий опалювальний період економив газ та електроенергію, яку використовують для опалення будинку, можуть до 1 листопада 2017 року скористатися можливістю отримати від Уряду премію за свою енергоефективність.
Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється Урядом вперше за роки української незалежності. Це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій.
Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу -  100 кубометрів за умови що ці ресурси використовуються для опалення.  Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин  - 135 гривень  за зекономлену електроенергію та близько 700 гривень за зекономлений обсяг газу.
Детальніше...
 
У Кабміні назвали терміни призначення субсидій на опалення Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.09.2017
54884848-3541eb1fbf2b31d0dc4221b6a8429fe1_346.jpgСубсидії на індивідуальне опалення будуть призначатися з 15 жовтня по 15 квітня, а для централізованого – термін буде визначатися мером міста, повідомляється на урядовому порталі.”Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня по 30 квітня і обов’язково перераховувалася у відповідності з рішенням органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку і закінчення опалювального сезону, то в 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія буде нараховуватися з 15 жовтня по 15 квітня”, – йдеться в повідомленні.Згідно з повідомленням, таке рішення уряду є соціально та економічно обґрунтованим: розумне споживання енергоресурсів, особливо, коли погода цьому сприяє, наближає країну до її стратегічної мети – до 2020 року стати енергонезалежною.Це питання не було врегульовано на місцевому рівні, що року в рік призводило до збільшення сум невикористаних субсидій.
Детальніше...
 
Уряд вдосконалив програму житлових субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2017
1488795185_21_346347.jpgУряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального споживання послуги.
На урядову гарячу лінію «15-45» та інформаційно-роз’яснювальний майданчик Teplo.gov.ua надходило чимало зауважень від громадян, мовляв, чому рахують мої минулорічні доходи, коли зараз я не працюю, чи отримую меншу заробітну плату.
Це об’єктивно. Бо, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду.  Тому Уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати призначення субсидії.
Детальніше...
 
Нагадуємо про зміни надання субсидії Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.08.2017

subsudiya_3483472457848.jpgПрАТ «АК «Київводоканал» нагадує киянам про зміни в системі правового регулювання сфери надання субсидій, що передбачені постановою Кабміну № 300 від 26 квітня 2017 року. Зокрема, субсидія на наступній строк не призначається в разі наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги понад два місяці, а також за відсутності договору з постачальником.
Для уникнення непорозумінь товариство просить своєчасно – до 20 числа кожного місяця – сплачувати за холодну воду та водовідведення і не накопичувати борги.
Вирішити питання із заборгованістю – погасити її або укласти договір реструктуризації – необхідно до 15 серпня.
Споживачі, які отримують субсидію з порушенням вищезазначених норм, повинні будуть повернути кошти до бюджету в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

 

Детальніше...
 
Субсидії поставлять «на автомат» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.07.2017
ec2e23392bf091b6.jpgОсобливих змін у програмі житлових  субсидій, і зокрема у принципах її надання, не відбулося. Збережено автоматичний принцип перепризначення субсидій для тих громадян, які отримували її раніше. Про це інформує Міністрество соціальної політики.
Повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло, та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для більшості субсидіантів перепризначення на наступний період (2017-2018рр) органи соціального захисту населення здійснюють автоматично.
При цьому зазначили, що на сьогодні змінено період, за який враховуються доходи для призначення субсидій. Якщо раніше при розрахунку розміру субсидій бралися до уваги доходи за минулий календарний рік – з січня до грудня минулого року, то з 1 травня  2017 року – враховуються за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія (у травні 2017 року доходи враховуються за період з квітня 2016 року до березня 2017 року включно) .  
Детальніше...
 
Заяви на монетизацію зекономлених субсидій потрібно подати до 1 вересня Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2017
monetizacija_3426347.jpgДля отримання зекономленої суми субсидії необхідно буде з до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.
"Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу", - йдеться у повідомленні.
Як наголошується, субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Детальніше...
 
У серпні подовжили термін сплатити комуналки зі збереженням пільги Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
73_436872392486243673478.jpgСплатити рахунки за житлово-комунальні послуги, отримані в липні, можна до 25 серпня. Термін дії пільги на послугу з утримання будинків і прибудинкових територій продовжено саме до 25 серпня. Це пов’язано зі змінами в порядку призначення житлових субсидій, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300), запроваджених із 1 травня 2017 року.
«У Києві запроваджене нове програмне забезпечення для територіальних управлінь соціального захисту, що здійснюють призначення субсидій громадянам. Ми зараз оновлюємо інформацію про стан заборгованості, аби вже в серпні відобразити у платіжних документах нараховані субсидії. Аби у киян було достатньо часу, щоб здійснити платежі, термін дії пільги у розмірі 10% на утримання будинків і прибудинкових територій буде продовжено до 25 серпня», – повідомили в КМДА.
Детальніше...
 
Важлива інформація щодо призначення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
ec2e23392bf091b6.jpgЗатримка у призначенні житлових субсидій відбулась у зв᾽язку із прийняттям постанови КМУ № 300 від 26.04.2017р. та наявністю заборгованості за житлово-комунальні послуги у окремих споживачів.
Згідно зазначеної постанови, «у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не призначається»!
У разі наявності заборгованості за будь-яку житлово-комунальну послугу, споживачам необхідно не накопичувати борги далі, сплатити заборгованість, або звернутись до виконавців послуг і укласти договір про розстрочення заборгованості. Боржники, при наявності заборгованості хоча б по одній послузі, автоматично втратять право на продовження отримання субсидій, оскільки інформацію про тих, хто має заборгованість більше ніж два місяці, буде передано до Управління праці та соціального захисту населення КМДА.
Детальніше...
 
Киянам, які вирішать питання заборгованості до 15 серпня, субсидію перепризначать автоматично Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.07.2017
1497424985_subsidya_2354.pngКияни, які користуються субсидією і вирішили свої питання заборгованості або реструктуризації боргу, в серпні отримають автоматичний перерахунок субсидії за період із травня 2017 року. Звертаємо увагу, що для цього споживачам необхідно вирішити питання заборгованості до 15 серпня. Про це йшлося сьогодні під час щотижневого прес-брифінгу керівництва КМДА.
«Із 1 травня 2017 року змінено порядок призначення житлових субсидій (постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300). Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 визначено, що на запити органів соціального захисту виконавці послуг надають інформацію про прострочену заборгованість більше двох місяців. На основі цієї інформації органи соціального захисту приймають рішення щодо призначення або не призначення субсидії. У разі відсутності заборгованості (сплати чи укладення договору реструктуризації) громадянин має право на відновлення субсидії», – про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Детальніше...
 
Триває безоплатне встановлення квартирних лічильників соціально незахищеним киянам Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.07.2017
4578546754837348348548.jpgЗа ініціативою міської влади встановлено 59 квартирних лічильників холодної і гарячої води для пільгових категорій киян. Оснащення приладами обліку здійснюється в рамках міської програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки» зусиллями комунального концерну «Центр комунального сервісу» спільно з Департаментом соціальної політики КМДА. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
«Менш ніж за півроку до «Центру комунального сервісу» із заявками звернулися 290 мешканців столиці. У результаті 59 безкоштовних квартирних лічильників – у помешканнях соціально незахищених киян. На черзі ще 199 погоджених на встановлення приладів обліку. Ця робота триває, оскільки наше завдання – допомогти встановити водоміри тим родинам, яким самотужки це зробити важко. Адже саме прилад обліку захищає споживача і забезпечує справедливість розрахунків за спожиту послугу», – зауважив Петро Пантелеєв.
Детальніше...
 
Київ планує підтримати ЖБК та ОСББ в питані невірного нарахування в платіжках Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2017
komunalni_poslugighketyskghzsrkhkrhe567357347.jpgКиїв планує фінансово підтримати ЖБК та ОСББ, які постраждали внаслідок неправильних нарахувань у платіжках.
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили алгоритм підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів.
Зокрема, пропонується фінансово підтримати ОСББ та ЖБК, які постраждали внаслідок колізій у законодавстві. Йдеться про неправильне нарахування за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих компаніями ПАТ «Київенерго» та ПАТ “АК «Київводоканал» у ‎2002-2010 та ‎2010-2014 роках.
Детальніше...
 
До уваги мешканців Шевченківського району та киян! Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.06.2017
2015-05-15zhekom_3.jpgЗвертаємо увагу, що у надісланих у червні квитанціях за комунальні послуги не відображений розмір житлової субсидії, що призначена вашій родині у травні.
Це пов’язано із прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України». Органи соціального захисту населення з технічних причин не мали можливості провести відповідні нарахування.
Гарантований державою розмір субсидії буде відображено у наступній квитанції, яку ви отримаєте в липні. Таким чином, у квитанції за червень будуть відображені субсидії за два місяці – травень і червень.
Детальніше...
 
Уряд оприлюднив рішення про механізм монетизації зекономлених субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.05.2017
161025153652_utility_bills_640x360_unian_nocredit.jpgКабінет Міністрів України оприлюднив рішення про введення механізму монетизації субсидій, зекономлених в опалювальний період 2016-2017 років. Повний опис механізму містить постанова №300, опублікована на Урядовому порталі.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 26 квітня ухвалив рішення про початок процесу монетизації субсидій. Урядова ініціатива торкнеться 1,5 млн сімей. Вони зможуть отримати приблизно 700 грн в якості одноразової виплати. Розрахунок виплати враховує економію 150 кВт електренергії, яка використовується на опалення, та 100 кубів газу.
Як зазначається в постанові Уряду, після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається  підприємством -виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.
Детальніше...
 
Соціальні нормативи наближено до реального споживання послуг Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.03.2017
images_cms-image-000003741_46.jpgЧерез завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2015-2016рр) «переплатила» по субсидіях більш як 14,5 млрд. гривень. Щоб виправити ситуацію, впровадити стимули до ощадливого споживання енергоресурсів, Уряд наблизив соціальні норми до фактичного споживання енергоносіїв українцями. Відповідне рішення зафіксоване у Постанові Кабінету Міністрів України №51.
Оскільки соціальні нормативи, на які надається житлова субсидія, не відповідали реальній картині споживання тепла, газу та електроенергії, громадяни України були свідками того, як субсидіанти в зимовий період відкривали квартирки у помешканнях задля того, щоб використати той обсяг енергоносіїв, на який їм призначалася субсидія.
Детальніше...
 
Уряд забезпечить належне фінансування видатків держбюджету на оплату пільг та житлових субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2017
subsidii_08092016.jpgУряд на засіданні 10 березня схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій»
Зазначені зміни дозволять без втрат держбюджету сплачувати Компанією НАК «Нафтогаз України» податкові зобов’язання, що, своєю чергою, забезпечить належне фінансування видатків держбюджету на оплату пільг та житлових субсидій населенню.
Нагадаємо, з 1 січня 2017 року скасовано податкові преференції щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій із ввезення природного газу Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» на митну територію України.
З метою сплати ПДВ при ввезенні Компанією на митну територію України природного газу при розмитненні, як джерела фінансування пільг та субсидій, вносяться зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Уряду від 11.01.2005 № 20 http://zakon0.rada.gov.ua/
Детальніше...
 
Територіальні центри Києва, що надають соціально-побутові послуги непрацездатним громадянам Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2017
sdgueh7834ghkh90wu8gsig.jpgПерелік територіальних центрів Києва, які надають соціально-побутові послуги одиноким непрацездатним громадянам.
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування та 10 районних територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – це державні установи, які здійснюють надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.
На отримання соціальних послуг в територіальних центрах мають право:
-громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України;
-громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї;
-учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи.
Детальніше...
 
Монетизація субсидій – це інвестиції в енергоефективність Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2017
57181_600_gdhseugseu.jpgМонетизація субсидій – необхідний і важливий крок реформи енергоефективності в Україні, інвестиція в енергоефективність. По-перше, це дозволить створити стимули та надати інструменти для майже половини українських сімей щодо тепломодернізації своїх будівель. По-друге, підприємства-надавачі комунальних послуг врешті решт перестануть залежати від централізованих рішень та дій монополістів. Вони зможуть самостійно направляти кошти на модернізацію й енергоефективність виробництва та постачання тепла. По-третє, це створить прозорі та зрозумілі для кожного відносини «бюджет — субсидіант — надавач послуг — постачальник енергоресурсів», а також мінімізує корупційні ризики. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час зустрічі з представниками урядів ЄС та Швейцарії, міжнародних  організацій та народними депутатами.
Він повідомив, що планується зробити монетизацію в два етапи. Перший – на рівні підприємств — надавачів послуг, другий – на рівні населення. «Монетизація надасть отримувачам субсидій стимули інвестувати в заходи енергоефективності та додаткове джерело щодо їх фінансування. Це є одна з вимог меморандуму з МВФ та передумова для виконання Угоди про Асоціацію України з ЄС в частині впровадження Третього енергетичного пакету», — наголосив Геннадій Зубко.
Детальніше...
 
Нове про призначення субсидій Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.12.2016
1462863367_subsidiya.jpg
Соціальний захист малозабезпечених родин в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги забезпечується шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді житлових субсидій.
З травня 2015 року в Україні запрацював новий механізм надання субсидій на комунальні послуги. Цей механізм суттєво спростив оформлення субсидій для громадян.
Субсидія - це безповоротна допомога, повертати ці суми не потрібно. Немає також будь-яких штрафів - можливий тільки перерахунок субсидії в разі, якщо при перевірці буде виявлено, що людина вказала у декларації недостовірні дані.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 45
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.