ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3273
mod_vvisit_counterВчора4071
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11488
mod_vvisit_counterЗа місяць49413
mod_vvisit_counterЗа весь час7949585
Сімейна політика різних країн світу
Зарубіжний досвід соціального захисту сім'ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012
famcare.jpgВідмінності між розвиненим країнами в рівні народжуваності - середню кількість народжень на одну жінку - іноді досягають дворазової величини. Передбачається, що ці відмінності багато в чому залежать від того, проводиться сімейна політика чи ні, і наскільки вона всеосяжна.
Сімейна політика в різних країнах неоднакова. Крім суто соціальних завдань деякі країни (Франція) слідують демографічні цілі, які, проте, в останні роки в основу не ставляться. Інші країни віддають пріоритет захисту дітей з бідних сімей. Такий підхід (тільки бідним сім'ям) характерний для США, а також Голландії. Третя група країн дотримується більш сучасного підходу - вони підтримують всі типи сімей (Данія і деякі інші).
Детальніше...
 
Державна сімейна політика в країнах Західної Європи Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012
western_europe_robinson_projection.jpgУ зв'язку із змінами, які переживає в останні десятиліття сім'я, західноєвропейські держави від політики підтримки лише найбільш уразливих категорій сімей переходять до розробки та реалізації широкої сімейної, або «дружньою щодо сім'ї», політики.
В принципі вся державна соціальна та економічна політика впливає на сім'ї, але термін «сімейна політика» зазвичай поширюється на соціальні програми, законодавство та постанови, які мають своєю метою сприяти зростанню кількості сімей, підвищенню народжуваності та вихованню дітей.
Детальніше...
 
Державна сімейна політика в Росії Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

rasha.jpgПерш за все, необхідно відзначити, що державна сімейна політика в Росії є важливою складовою частиною соціальної політики країни. Об'єктом державної сімейної політики в Російській Федерації є сім'я. Метою державної сімейної політики є забезпечення державою необхідних умов для реалізації сім'єю її функцій і максимального підвищення якості життя кожної родини. Викладене вище дозволяє зробити висновок, що сімейна політика в сучасній Росії являє собою цілісну систему принципів, спрямованих на поліпшення умов і підвищення якості життя сім'ї.

Детальніше...
 
Сімейна політика Польщі Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

poland.jpgВ 1990-1997 у Польщі дії держави стосовно сім’ї були скеровані насамперед до сімей, які перебували в складній матеріальній ситуації. Основна форма допомоги – це була фінансова допомогa. В цьому періоді сімейна політика зводилася до пошуку заощаджень в держб’юджеті, для того, щоб зареагувати на найпильніші потреби сімей.

Політики в різних опрацюваннях, рапортах і розрахунках з досліджень підкреслювали необхідність розробки цілісної концепції сімейної політики, яка була б адекватна до ринкової економіки держави.

Детальніше...
 
Деякі особливості сімейної політики в Німеччині Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

germani.jpgСкладний і тривалий процес так званого «німецького єднання» - процес поступового зрощення двох німецьких держав, що почався після їх формального возз'єднання, охоплював всі сфери життя суспільства - від глобальних політичних стратегій, що визначають перспективи розвитку нового німецького держави, до окремих культурних та соціальних деталей, непо ¬ редньо пов'язані з особистим життям громадян. Політика держави по відношенню до сім'ї пов'язана з обома полюсами життя суспільства - формуючись у «верхах» політичної влади, вона націлена на «первинний осередок суспільства», на особисту сферу громадян. У сучасних суспільствах внутрішньополітична стабільність безпосередньо пов'язана з функціонуючими сім'ями, а значить - з продуманою, довгостроковою політикою по відношенню до них. 

Детальніше...
 
Сімейна політика Швеції Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

shved.jpgСкандинави толерасти.

Швеція переживає кризу інституту сім'ї, констатує українська газета «Дзеркало тижня». На думку оглядача, це - результат багаторічної політики правління соціал-демократичної партії, метою якої було одержати повний контроль над суспільством. Так чи хороша хвалена соціальна модель шведського соціальної держави? Редакція БНКомі пропонує обговорити це своїм читачам.

 

Детальніше...
 
Сімейна політика Франції Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

france.jpgСімейна політика - це сукупність заходів, зроблених органами державної влади в області підтримки сім'ї. Вона включає в себе надання різних родинних допомог, заходи податкової політики, створення та утримання необхідної інфраструктури та різні соціальні акції. Як і в Скандинавських країнах, у Франції «становище сім'ї розглядається не як приватний, а як громадський питання, вирішення якого вимагає державного втручання» 1. Саме тому Франція належить до числа країн з найбільш розвиненою і масштабної сімейною політикою, яка на різних етапах свого розвитку приймала різні форми і переслідувала різні цілі.

Детальніше...
 
Сімейна політика Фінляндії Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

finland.jpgУже много лет одним из центральных направлений деятельности финских властей остается работа по достижению согласованности между работой и семейной жизнью. Большинство финских женщин работают вне дома. Более того, они заняты полную рабочую неделю. В таких условиях от правительства необходимы специальные меры для поддержания уровня рождаемости.

На сегодняшний день в стране действует гибкая система послеродовых отпусков - для матерей (105 дней), для отцов (6 - 8 дней) и так называемый "родительский отпуск" (158 дней, которые могут быть использованы одним из родителей по усмотрению семьи).

Детальніше...
 
Сімейна політика Казахстану Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

kazakstan.jpgВ постоянно изменяющемся мире появляются новые цели, достижения, идеи которым дают названия. Так недавно в Казахстане появился новый термин - семейная политика.

В прошлую пятницу Ассоциация деловых женщин Казахстана провела конференцию "Роль семьи в укреплении стабильности и процветании общества".

По словам президента Ассоциации Раушан Сарсембаевой, идея конференции -объявление президентом 2006 года годом семьи.

Детальніше...
 
Сімейна політика США Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2012

usa.jpgНачало XXI в. ознаменовано колоссальными изменениями, которые про-исходят с институтом семьи и брака, что вызывает к нему повышенный интерес. Именно в семье осуществляются важнейшие процессы социализации личности, исторической трансляции культурных, нравственных ценностей. Семья развивается и изменяется вместе с обществом, оставаясь наиболее устойчивым и консервативным его элементом. В настоящее время изменения социокультурных условий резко усугубляют противоречия между семейными и внесемейными отношениями, которые приводят к кризису традиционных ценностей. 

Детальніше...
 
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.