ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
banner17067.jpg
likar1.jpg
p3_27042018baner.jpg
vidkr_urjad.png
shvydka_jur_dopomoga.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1402
mod_vvisit_counterВчора4155
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1402
mod_vvisit_counterЗа місяць100000
mod_vvisit_counterЗа весь час7099623
Діяльність Громадської ради 2015-2017рр
Ініціативна група працювала з документами ІГС Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2017
dsc_0002.jpgВчора, 11 травня, відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
Члени ініціативної групи ознайомилися з переліком громадських об`єднань, які надали документи для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації, перевірили наявність документів від ІГС на е-пошті, активно попрацювали над розглядом поданих документів на відповідність вимогам, встановленим Типовим положенням про громадську раду, яке затверджено Постановою КМУ від 03.11.2010 №996.
Також учасники ініціативної групи затвердили текст інформаційного листа щодо кількості поданих заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації, визначили порядок інформування ІГС про усунення недоліків, затвердили зміст тексту повідомлення про усунення недоліків, яким буде поінформовано громадські об`єднання.
Насамкінець, домовились про необхідність наступної зустрічі найближчим часом, оскільки роботи багато, бо до 9 червня-дня проведення установчих зборів часу залишилось обмаль.
Детальніше...
 
Громадська рада має зауваження до Бюджету участі Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2017
gr_rada_25042017_112.jpgВчора, 24 квітня, відбулося чергове розширене засідання громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації під головуванням Юрія Іванович Чижа. На засіданні обговорили проекту нової редакції Концепції Статуту територіальної громади міста Києва.  Напрацьовані пропозиції та зауваження  вирішили надіслати до Київської міської державної адміністрації. Доповідачем другого питання був член громадської ради Василь Харченко, який проаналізував проведення конкурсу проектів  Громадського бюджету (бюджету участі) м.Києва.  Також члени громадської ради заслухали звіт про діяльності громадської ради каденції 2015 – 2-17 рр.
І на завершення, вирішили звернутися до голови Шевченківської РДА  О.Гаряги з проханням відзначити найактивніших представників консультативно-дорадчого органу, які взяли участь у формуванні та реалізації державної політики Шевченківського району та долучилися до управління державними справами.
Детальніше...
 
Запрошуємо активну громаду долучитися до роботи громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2017
gr_rada_180420176.jpgВчора, 18 квітня, відбулося друге засідання ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. Члени ініціативної групи визначили дату, час і місце проведення установчих зборів з формування нового складу консультативно-дорадчого органу, доручили відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю оприлюднити на офіційному сайті Шевченківської РДА повідомлення про прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які виявлять бажання працювати у складі громадської ради. Також на засіданні обговорили порядок проведення установчих зборів, визначили період прийому та обробки документів від ІГС тощо.
Детальніше...
 
Перше засідання ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.04.2017
gr_rada_070420175_4.jpgСьогодні, 7 квітня, відбулося перше засідання ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
На початку засідання деякі учасники ознайомилися з Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», інші відновили основні положення вище зазначеної Постанови та врахували деякі зміни до чинного законодавства.
Детальніше...
 
Громадська рада ініціює: безкоштовне харчування дітей учасників АТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2017
gr_rada_280320174.jpgГромадська рада при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації ініціює безкоштовне харчування  дітей учасників АТО  в групах продовженого дня.
Сьогодні, 28 березня, відбулося засідання правління Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. Було опрацьовано ряд актуальних питань, розглянуті всі звернення мешканців та пропозиції членів ГР.
На засіданні розглянули питання стосовно харчування дітей учасників АТО в групах продовженого дня. Головний спеціаліст Управління освіти Шевченківської РДА І.Терещенко розповіла, що відповідно до розпорядження КМДА від 03.03.2017 №237 «Про організацію у 2017 році  харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладах м.Києва, заснованих на комунальній власності територіальної громади м.Києва» харчування дітей пільгових категорій, куди також входять й діти учасників АТО, здійснюється на безкоштовній основі одноразово. У Шевченківському районі столиці наразі навчається біля 300 таких дітей.
Детальніше...
 
Засідання правління Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2017
grom_rada6_22032017_54557.jpg22 березня відбулося розширене засідання правління Громадської ради при Шевченківській РДА. Заступник голови Громадської ради Кузнєцова М.Г. розповіла про останнє засідання Координаційного комітету ГР при РДА м.Києва, на якому заслухали питання про харчування дітей учасників АТО в групах продовженого дня та запропонувала на наступне засідання правління запросити представників управління освіти Шевченківської РДА доповісти з зазначеного питання. 
Також обговорювалося ще одне актуальне питання: відновлення роботи мережі дротового радіо. Лише 10% займає Українське радіо в інформаційному просторі України. Решта належить фінансово-промисловим групам, мовники яких є абсолютно байдужими до українських цінностей, до захисту національних інтересів держави.
«Маємо конституційне право одержувати інформацію з офіційного державного джерела – Національної радіокомпанії України. Сьогодні в умовах проведення АТО та агресії сусідньої держави це питання досить актуальне, адже українцям не залишили вибору, як слухати «русское радио» та «русский шансон»,- зазначила Маргарита Георгіївна.
Детальніше...
 
Шевченківська громада і Громадська рада - разом Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
gr_rada_2402201714.jpgВчора, 23 лютого, відбулося розширене засідання Громадської ради при Шевченківській РДА. Заслухали доповідь директора районного КП УЗН Цимбалюка В.О. про упорядкування місць громадського відпочинку, рекреаційних зон Шевченківського району м. Києва. Приємно, за останні роки наш район став зеленішим і охайнішим, а попереду ще стільки планів. Тож говорили не лише про зроблене, а й про плани на майбутнє. Також районні зеленбудівці разом з поліцейськими будуть здійснювати рейди з метою попередження місцевих підприємців та мешканців не знищувати зелені насадження. Чимало пропозицій висловили члени Громадської ради, адже більшість з них – це мешканці району.
На засідання прийшли незадоволені мешканці вул. Гончара, де нещодавно відновили будівельні роботи. Начальник відділу контролю за благоустроєм Шевченківського району Станіслав Копець надав роз’яснення в межах компетенції. Громадськість висловила побажання надалі діяти разом, аби забудовники дотримувалися чинного законодавства.
Детальніше...
 
Вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
biblio_kotljar_240220175.jpgВ бібліотеці ім. І. Котляревського днями відбувся вечір пам'яті "Небесній Сотні шана й молитви за чисті душі, що злетіли в небо", на який завітала  дружина Героя Небесної Сотні Олександра Бадери, член громадської ради при Шевченківській РДА - Світлана Бадера.
В бібліотеці зібралися учнів Технічного ліцею, щоб вшанувати пам'ять Героїв, які загинули три роки тому під час Революції Гідності. Сьогодні їх називають Небесною Сотнею.
Спочатку протестувальники вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. Герої  загинули, та не здалися, і в пам'яті рідних, близьких вони назавжди залишаться 20-, 30- чи 50-рiчними синами, чоловіками, батьками…
Спогади про Майдан не відпускають тих, хто на власнi очi бачив подiї Революцiї Гiдностi, і, особливо тих, хто пережив горе втрати близької людини. Адже немає терміну у пам'яті людської.
До бібліотеки завітала Світлана Бадера,  вдова Олександра, Героя України (посмертно). Пані Світлана поділилася спогадами про події трирічної давнини, як її сім'я стала активними учасниками Майдану.
Детальніше...
 
Члени громадської ради небайдужі до долі ОСНів Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.02.2017
gr_rada_020220179.jpgСьогодні, 2 лютого, відбулося засідання правління Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. В засіданні участь взяли голови ОСНів Шевченківського району, дозвіл яким був наданий Шевченківською районною у м. Києві радою, представники Шевченківської райдержадміністрації, Київської міської держадміністрації. Відповідно до рішення Шевченківської районної у м. Києві ради від 15 жовтня 2010 року № 922 «Про внесення змін до рішень Шевченківської районної у м. Києві ради щодо надання дозволів на створення органів самоорганізації населення» термін діяльності чотирьох ОСНів Шевченківського району столиці, дозвіл на створення яких надано Шевченківською райрадою, сплив ще у жовтня 2015 року. Тож на засіданні гостро стояло питання щодо практичної реалізації процесу нової реєстрації (перереєстрації) вищезгаданих органів.
Детальніше...
 
Засідання Координаційного комітету ГР Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2017
16300318_399040327096145_4863020413010321882_o.jpgВчора, 26 січня, заступник голови Громадської ради при Шевченківській РДА М.Кузнєцова взяла участь в засіданні Координаційного комітету ГР при районних державних адміністрацій міста Києва.
Детальніше...
 
Перемога! Суд прийняв рішення на користь Шевченківської громади Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.01.2017
13823.jpgСтадіон «Старт» має належати громаді, дітям та мешканцям, які там займаються спортом, активно відпочивають, відзначають дозвілля. З таким закликом громадські активісти провели акцію біля стін Вищого господарського суду України, де сьогодні розглядалася справа щодо визнання законності акту перевірки стану майна стадіону «Старт»  Фондом держмайна України та повернення його громаді Шевченківського району.
Підтримати боротьбу активістів прийшли мешканці району та небайдужі кияни, серед яких були члени Спілки ветеранів АТО Шевченківського району, очільник Шевченківського району Олег Гаряга, представники громадської ради при Шевченківській РДА, Київської міської ради та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації тощо.
Після обговорення в нарадчій кімнаті судова колегія визнала законність акту перевірки стану майна спортивного комплексу стадіону Фондом держмайна України, відповідно до якого ТОВ «Голден Хауз» не виконував взятих на себе зобов’язань.
Детальніше...
 
Україна – Єдина Соборна країна Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2017
den_sobornosti_ukrainu_2001201741.jpgНапередодні Дня Соборності України члени Громадської ради при Шевченківській РДА побували на урочистостях в НЗ "Софія Київська". Саме на Софійському майдані майже сто років тому був проголошений Акт Злуки (об'єднання) українських земель.
Під час заходу відбулося театралізоване дійство. Під звуки козацького маршу гетьман зачитав моноскрипт-послання нащадкам від Івана Мазепи. Також відбулося нагородження сімей загиблих учасників АТО, ветеранів АТО, волонтерів  медалями «За жертовність та любов до України». Після святкового концерту всі учасники, гості та запрошені перейшли до виставкового залу «Хлібня» на перегляд виставки «Держава творилась віками. Держава будується нині». На виставці експонуються стародруки, унікальні видання, документи, пов’язані з історією, культурою, процесом державотворення України, рідкісні світлини, предмети старовини – зразки зброї всіх історичних епох, меморіальні речі тощо.
Детальніше...
 
Готуємось до розширеного засідання громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2017
gr_rada_23012017122.jpg23 січня відбулося перше у 2017 році засідання правління Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. Було опрацьовано ряд актуальних питань, розглянуті всі звернення мешканців та пропозиції членів ГР. Попрацювали над порядком денним чергового розширеного засідання ГР, яке заплановане провести наприкінці лютого. Вирішили заслухати питання про упорядкування місць громадського відпочинку, рекреаційних зон Шевченківського району міста Києва (парків, скверів, водних об’єктів) тощо.
Детальніше...
 
Боротьба за стадіон «Старт» триває! Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.01.2017
13733_4ujfsgh.jpgСьогодні, 17 січня, у Вищому господарському суді України мало відбутися засідання щодо відміни приватизації майна стадіону «Старт», але засідання перенесли у зв’язку з перебуванням одного з колегії суддів на лікарняному.
Члени громадської ради при Шевченківській РДА підтримали громадських активістів під час проведення акції під стінами суду. Також прийшло понад сотні небайдужих мешканців району, серед яких були члени Спілки ветеранів АТО Шевченківського району, очільник Шевченківського району Олег Гаряга, представники Київської міської ради та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації тощо.
«Боротьба шевченківської громади триває. Сьогодні нас зібралося чимало та наступного разу нас буде набагато більше. Нас не здолати!», - виголошував голова громадської ради при Шевченківській РДА Юрій Іванович Чиж під час акції підтримки, тримаючи в руках заклик «Поверніть «Старт» громаді!».
Детальніше...
 
Звіт Громадської ради при Шевченківській РДА за 2016 рік Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.01.2017
 
Реальні зміни залежать від нас Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.12.2016
gramsdska_rada_0112201617_.jpgВчора, 1 грудня, відбулося чергове розширене засідання громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації під головуванням Юрія Іванович Чижа.
На засіданні були присутні представники освіти, культури, комунальних служб, райдержадміністрації, студенти, молодіжні громадські організації та громадськість, які територіально наближені до мікрорайону Лук’янівка або ж там проживають. У залі було людно, бо ж зібралася громада Шевченківського району, щоб послухати презентацію інноваційного кварталу вуличного простору «Living Lab» в рамках реалізації проекту  «Kyiv Smart City».
Детальніше...
 
Громадські організації району презентували свою діяльність в «Укрінформі» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.11.2016
ukrinform1411161_6.jpgВчора, 14 листопада, в УНІА «Укрінформ» відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Дні відкритих презентацій громадських практик». Участь у засіданні взяли: голова громадської ради при Шевченківській РДА Ю.Чиж, громадські активісти ГО «Ініціативна група стадіону «Старт» І.Савенков та Л.Сосєвич, голова МГО «КФ «Чарівна свічка» Є.Макєєва.  
Це новий проект, який започаткований Департаментом суспільних комунікацій КМДА, підтриманий громадськими організаціями міста Києва. Формування консолідованої взаємодії влади й громади потребує постійного суспільного діалогу на засадах відкритості і прозорості.  Метою презентації є знайомство із кращими практиками громадських організацій. Тож вчора ділилися досвідом інститути громадянського суспільства Шевченківського району.

Детальніше...
 
Шевченківський район гостинно приймав Координаційний комітет ГР при РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2016
grom_rada_srda_2510201609.jpg25 жовтня в приміщенні Шевченківської РДА відбулося засідання Координаційного комітету громадських рад при районних в місті Києві державних адміністраціях під головуванням Юрія Івановича Чижа. Привітав усіх присутніх керівник апарату Шевченківської РДА Віталій Царан. Також участь у  засіданні взяли голови та представники 10 інших районних громадських рад столиці, представники громадських організацій. Долучився до засідання заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Віктор Галета, керівники структурних підрозділів Шевченківської РДА.
Про популяризацію здорового способу життя розповів голова громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації Юрій Чиж. Адже він є автором проекту «Чемпіонський урок киянина», який започаткований у 2010 році. Саме на власному прикладі дворазовий чемпіон світу, 5-ти разовий чемпіон серед військовослужбовців, чемпіон світу серед студентів, чемпіон Європи з фехтування, Заслужений працівник фізичної культури і спорту показує, як можна досягти успіхів у житті, стати відомим, якщо вести здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, мати мету і цілеспрямовано йти до неї. З моменту створення проведено 1461 «Чемпіонський урок киянина».
Детальніше...
 
Готуємось до засідання Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.10.2016
gromadska_rada_101020163.jpgСьогодні відбулося засідання правління громадської ради при Шевченківській РДА. Члени громадської ради готувалися до засідання Координаційного комітету ГР при РДА м. Києва, адже у жовтні Шевченківський район гостинно прийматиме представників консультативно-дорадчих органів, створених при райдержадміністраціях  столиці. Обговорили ряд актуальних питань, які привернули  увагу громадськості та попрацювали над формуванням порядку денного засідання.
Детальніше...
 
Не словом, а ділом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2016
visadjenja_derev_3009201617_main.jpgНа останньому засіданні члени громадської ради при Шевченківській РДА  вирішили провести у Шевченківському районі акцію з озеленення-висадити дерева.  Тож, як кажуть в народі: не словом, а ділом. Голова громадської ради Юрій Іванович Чиж звернувся за допомогою до очільника Шевченківського району Олега Гаряги, який в свою чергу не лише підтримав ініціативу громадськості, а й зголосився разом висадити алею зелених насаджень. Вирішили акцію провести на вул. Дегтярівській. Звичайно, не обійшлося без районних комунальників, які сприяли такій хорошій ініціативі громади.
Детальніше...
 
Чергове засідання громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
gromadska_rada_2009201613.jpg20 вересня відбулося чергове засідання громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації під головуванням Чижа Ю.І.
Розпочали засідання із розгляду питання стосовно незаконного паркування. Заступник голови ГР Кузнєцова М.Г. розповіла про наболіле, адже з хаотичним паркуванням у центральному районі столиці громадські активісти ведуть боротьбу уже не перший рік. Ще навесні члени Громадської ради разом з представниками поліції, батьками СШ № 58 здійснювали рейди з фотофіксацією автомобілістів, які злісно порушували правила дорожнього руху і паркували свій автомобіль біля навчального закладу так, що малеча змушена була виходити на проїжджу частину, аби потрапити до школу. Після численних звернень питання зрушилося з місця, і зараз районні комунальники обмежили заїзд на тротуар стовпчиками. Але це дуже маленька перемога в порівняні з проблемою незаконного паркування автомобілів в столиці.
Детальніше...
 
Готуємося до чергового засідання громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2016
gr_narada70920165.jpgСьогодні, 7 вересня, відбулося засідання правління громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
Визначено дату проведення чергового розширеного засідання. Під час формування порядку денного були враховані пропозиції, що надійшли від членів громадської ради. Тож на черговому засіданні будуть заслухані питання щодо незаконного паркування у районі, здійснення громадського контролю у сфері благоустрою громадськими  інспекторами району, підтримка діяльності бібліотечних закладів Шевченківського району; проведення у Шевченківському районі акції з озеленення, тощо.
Опрацьовано ряд актуальних питань, розглянуті всі звернення та пропозиції.
Детальніше...
 
«Чемпіонський урок» в Межигір’ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.07.2016
mejigirja.jpgГолова Громадської ради при Шевченківській РДА, чемпіон з фехтування Юрій Чиж відвідав дитячий літній табір "Єврокемп" в Межигір'ї, організований за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка. Вихованці табору стали слухачами інтерактивного уроку "Чемпіонський урок киянина", спілкувалися з спортсменом, розповідали про своє ставлення до здорового способу життя.
Також Юрій Іванович за участю Марії Іванівни Савченко провів "Чемпіонські уроки киянина" у пришкільних таборах Шевченківського району м. Києва, зокрема, у закладах:
СШ №24 /вул. О.Теліги, 15-А/,  СШ №199 /вул. Бакинська, 12/, СШ 163 /вул. Баумана, 30/, СШ № 95 /вул. Щербакова, 61-Г/, СШ № 41 /пр-т Перемоги, 7-А/.
 
Читайте у газеті "Вечірній Київ" в номері від 7 липня 2016 №27
 
Налагодження ефективного діалогу з громадськістю Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.07.2016
grradda1.jpgЧлени Громадської ради при Шевченківській РДА взяли участь в семінарі «Громадська рада. Механізми взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування», який відбувся 29 червня 2016 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Учасники семінару ознайомилися з питаннями організації роботи громадських рад та механізмами ефективної реалізації власних повноважень. Керівник Програми розвитку громадянського суспільства громадської організації «Український незалежний центр політичних досліджень» М. Лациба ознайомив присутніх з методами та механізмами проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 28 з 77
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.