ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
400_240-3.jpg
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні475
mod_vvisit_counterВчора5049
mod_vvisit_counterНа цьому тижні5524
mod_vvisit_counterЗа місяць84476
mod_vvisit_counterЗа весь час7854084
Новини
До 25-ї річниці Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.08.2016
13908842_1222395197811582_2924557455455469494_o.jpgЗ 23 серпня по 4 вересня в Музеї історії Києва триватиме виставка «Моя Армія. Бачити серцем», присвячена 25-ій річниці Незалежності України.
Це перша подія в рамках фотопроекту «Армія. Друге народження», ініційованого Міністерством оборони України, мета якого дослідити феномен відродження армії, віддати належне подвигу українських бійців і подивитися на позитивні зміни у військах очима очевидців
Детальніше...
 
У музеї «Золоті ворота» відбудеться лекторій Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.08.2016
golden_gates.jpg18 серпня о 19-00 про оборонне та сакральне значення Золотих воріт розповість старший науковий співробітник Національного заповідника «Софія Київська» Оксана Ластовська.
Музей «Золоті ворота» — це збережений зразок великого культурного, історичного пласту доби Київської Русі. Він дає можливість зазирнути в інший час та відчути тяглість традицій. Сьогодні це також відкритий, сучасний, креативний простір, у якому вирує життя, відбуваються цікаві культурно-мистецькі події. Музей «Золоті ворота» має стати суперсучасним, інклюзивним музеєм-простором, навколо якого гуртуватиметься еліта українського народу.
Детальніше...
 
Мистецький проект до 25 річниці Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.08.2016
tsentr_bud_hudojnik.jpg12 серпня  у виставкових залах Центрального будинку художника НСХУ  (м. Київ, вул. Січових Стрільців,1-5 ) відбулося урочисте відкриття  масштабного мистецького проекту -  виставки до 25 річниці Незалежності України , яка представляє  творчі здобутки сучасних українських художників з усіх регіонів України.
До цьогорічної експозиції увійшло понад 400 творів живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва.  Виставка демонструє  розмаїття художньої стилістики, образно-пластичних уподобань авторів, характерні творчі риси як окремих мистецьких осередків так і кожного автора.
Виставка діятиме з 12 по 28 серпня.
 
"Перемоги переможених" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.08.2016
982_ppexbtn_-_kopija.jpgЗ 18 серпня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка буде відкрита для огляду виставка Євгенії Бєлорусець "Перемоги переможених".
Проект «Перемоги переможених» – результат особистого дослідження художниці. Він розповідає про спільноти, які продовжують існувати на сході України, на кордоні військових дій всупереч легітимізованому насильству війни.
Виставка створена у співавторстві з куратором Тетяною Кочубинською та архітектором Іваном Мельничуком і присв’ячена пост-індустріальній Україні, роботі на шахтах на кордоні з військовими діями, сучасним образам праці в період військового конфлікту на Донбасі. Крім соціальної проблематики виставка ставить питання про значення та роль документа в мистецтві та медіа в цілому.
Детальніше...
 
Виставка сучасного іконопису в Національному заповіднику "Софія Київська" Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.08.2016
contentimagehandler.jpgПоруч зі "стаціонарними" храмовими іконостасами і настінними розписами у християнському світі багато століть існують портативні та хатні ікони. Їх могли брати з собою у далекі і небезпечні мандрівки, на прощі, до них зверталися з молитвами у хвилини радості і смутку, їм дякували, у них просили заступництва. Такі ікони могли передаватися з покоління в покоління, перетворюючись на родинні реліквії.
Детальніше...
 
Відкриття виставки до 75-річчя народження Богдана Ступки Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.08.2016
stupka_knijnaj.jpg8 серпня у відділі мистецтв бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Велика Житомирська,4), відкрито книжково-ілюстративну виставку до 75-річчя від дня народження видатного українського актора Богдана Ступки.
На виставці представлено матеріали, що висвітлюють життєвий і творчий шлях актора на сцені та в кіно: монографії, альбоми, періодика, світлини, театральні рецензії і програмки.
Ознайомитися з виставкою можна до 1 вересня.
 
Виставка в Національному заповіднику «Софія Київська» Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2016
sofia17.jpgЗапрошуємо 10 серпня (середа) о 18.30 год. до Софійської Трапезної, де ви дізнаєтесь про цікаві факти, пов’язані з історією християнської культури Вірменії.
Чи знаєте ви, що візантійська принцеса Анна – дружина великого київського князя Володимира Хрестителя – мала вірменське походження, а стіни Софії Київської зберігають її портрет та написи-графіті вірменською мовою?
Про все це розповідають Голова вірменського товариства культурних зв’язків Олена Оганесян та заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника «Софія Київська», д.і.н. Вячеслав Корнієнко.
До лекційної програми включено перегляд документального фільму вірменського режисера Тиграна Хзмаляна «Прижиттєвий портрет Христа». Кінострічка оповідає про створення й подальшу долю унікальної святині – прижиттєвого портрету Спасителя. Цей іконописний образ через перипетії та століття віднайшов притулок в італійській Генуї – церкві святого Варфоломія Вірменського (San Bartolomeo degli Armeni).
Показ фільму ексклюзивний – тільки 10 серпня і тільки на теренах Софії Київської.
 
«Земля козаків» очима сирійського мандрівника Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.08.2016
fakty.ua.jpgУ виставкових залах музею «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» експонується виставка «Земля козаків» очима сирійського мандрівника XVII століття».
Антіохійський патріарх Макарій 360 років тому здійснив грандіозну подорож Україною в супроводі архідиякона Павла Алепського, який і залишив надзвичайно детальний її опис. У рукописі є відомості про особливості архітектури Києва, зокрема описано  Софійський собор, про звичаї та побут в Україні, яку автор називає «землею козаків». Рідною мовою патріарха Макарія і членів делегації була арабська, нею ж написано твір. Ця книжка — єдине арабськомовне історичне джерело про Україну.
Детальніше...
 
Виставка у Національному музеї ім. Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.07.2016
mid_luch000001340.jpgВ Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка: "Володимир Кабаченко. Живопис".
В. Кабаченко обдарований здатністю втілювати в живописі ментальність українського народу. У його індивідуальному міфі поєднуються особисті переживання із колективною «прапам’яттю», що виринає з глибин підсвідомості. 
Кредо художника: «Створювати гармонію всесвіту з елементів, які я бачу!» (Космос з хаосу — космогонія). Враховуючи міфологізм художнього мислення В. Кабаченка, можна визначити його відношення до символу «як до універсального способу кореляції сутнісного та екзистенціального буття, як парадоксальної змістової структури, в котрій нескінченне виражається в конечному, вічне — у тимчасовому» (за словами відомого культуролога В. М. Топорова).
Детальніше...
 
У Музеї Ханенків навчать читати "коди" у мистецтві Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.07.2016
art_science.jpgЧи ви знаєте, яка робота відбувається за лаштунками музею? Які загадки минулого «закодовані» в картинах, фрагментах тканин, тендітних порцелянових статуетках? Чому дослідження тривають так довго? Чи завжди науковець знаходить те, що шукає і які несподіванки чекають його на цьому шляху? Як це взагалі відбувається? А головне – для чого все це потрібно?
Детальніше...
 
Виставка робіт Валентини Чорноморченко в Національному музеї Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.07.2016
nature_morte.jpgЗ 27 липня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка розпочне роботу виставка робіт Валентини Чорноморченко "NATURE MORTE/NATURE VIVANTE".
Київська художниця Валентина Чорноморченко представляє новий проект     «Nature morte / Nature vivante». Близько двадцяти живописних робіт, виконаних у жанрі натюрморту, містять приховану розповідь про людські стосунки.  Формат «мертвої натури» обертається на сценічний простір, у якому виявлено ту чи іншу грань одвічної інтриги-гри «Він і Вона». Одна деталь у зображеному статичному світі предметів полонить увагу й інспірує народження нових смислів через асоціативні зв’язки з палітрою відчуттів закоханої душі.
В іншій серії творів художниця, захоплена творами М.Чюрльоніса, ділиться своїм осягненням теми «тонких матерій». Це - звучання космосу, передане кольором і пластикою; відчуття того, як душа всіма фібрами резонує під музику небесних сфер.  
Виставка триватиме до 14 серпня 2016 року.
 
У Шевченківському районі створять ландшафтний парк «Смородинський» Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2016
smorodinskij_uzviz2.jpgМинулого тижня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали проект рішення щодо оголошення території природно-заповідного фонду місцевого значення та встановлення охоронних зон території в межах Подільського й Смородинського узвозів та вулиці Нагірної в Шевченківському районі Києва. Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань екологічної політики.
Смородинский узвіз - це своєрідний зелений сад зі старовинними будиночками і цікавим ландшафтом, 500-річним дубом і унікальною рідкісною горобиною, а на вершині пагорба видніється купол церкви Миколи Чудотворця.
Детальніше...
 
В Шевченківському районі новий мурал Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2016
mata_rada_mural_kiev.jpgХудожник  Мата Руда завершив свою роботу над новим настінним муралом  «Дівчина - це “Берегиня”», що розміщений на одній з будівель в Шевченківському районі міста Києва, за адресою провулок Т. Шевченка  1 /2. Про це повідомляється на сторінці в соціальній мережі Facebook Art United Us .
Художник зобразив  берегиню, жіночий дух в слов’янській міфології, який розглядається як “слов’янське божество”, захисниця дому. Дівчина представляє уроженку регіону південного  Кавказу (Грузія, Вірменія, Азербайджан). Її оточують соняшники, національні квіти, а також традиційна українська хустка.
 
Форум активної молоді Шевченківського району Києва «Соціальний стартап» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
forum_2016_main.jpgДвадцять  активістів студентських та молодіжних громадських організацій, які мріють започаткувати власну справу, корисну для міста Києва та всіх киян, зібралися на Другий Форум активної молоді, який проходив з 13 до 15 липня, за підтримки  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Під час роботи Форуму, який проходив у форматі інтерактивного навчання просто неба, учасники мали змогу обговорити технології створення та просування соціальних стартапів, отримати приклади кращих практик, а головне - розробити власні проекти.
Детальніше...
 
Майстер-клас «Спонтанна художня творчіcть» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
master_klass_muzeum.jpgВ рамках проекту Центра Тагора при Східноєвропейському інституті розвитку «Світ творчості Рабіндраната Таґора: Де душа живе без страху…»
МАЙСТЕР-КЛАС “У ПОТОЦІ СВІТЛА”
Субота, 23 липня з 15.00 до 17.00, музей Ханенків
СПОНТАННА ХУДОЖНЯ ТВОРЧІСТЬ
як шлях до саморозкриття і один із засобів творчої самореалізації
Запрошуємо дорослих та дітей старшого шкільного віку взяти участь у майстер- класі з медитативного малювання за авторською методикою, яка виникла в результаті:
– власного досвіду автора – художника і педагога, а також як наслідок;
Детальніше...
 
Нові грані Києва розкривають на виставці про судноплавство Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2016
muzeum_dmipro.jpgВ Музеї історії Києва триває виставка «Дніпро та Київська гавань», що демонструє киянам та гостям столиці унікальні, рідкісні, цікаві експонати про Київ як портове місто.
Дніпро, Славутич, Борисфен - такі імена носила річка, оспівана в думах, билинах, оповідках і народних піснях. На берегах Дніпра виникла цивілізація, що дала культурний потенціал багатьом народам Європи, там утворилася Русь і її столиця Київ. Відтоді Дніпро був з'єднувальною артерією між Балтикою і Причорномор'ям.
Таємниці та "глибини" історії Дніпра, загадки минулого України надихнули колекціонера Геннадія Кіркевича на пошук унікальних та цікавих експонатів, представлених на виставці "Дніпро та Київська гавань". Відвідувачі мають змогу дізнатися багато нового про Київ як порт та місто суднобудування.
Детальніше...
 
У центрі Києва з'являться гігантські тарілки з петриківським розписом Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.07.2016
433867_orig_1.jpgУ вівторок, 19 липня, на Софіївській площі у столиці почнуть встановлювати чотири гігантські тарілки з петриківським розписом. В центрі кожної буде буква зі слова "Київ". А в середу тут запрацює фан-зона в рамках проекту з відбору міста-господаря Євробачення 2017.
"Напередодні Євробачення ми плануємо виготовити 44 тарілки, для кожної країни-учасника конкурсу. У кожній тарілці повинен бути присутнім прапор, герб, пейзаж країни. І всі іноземні гості зможуть фотографуватися біля своєї тарілки в 4 фан-зонах по 11 штук у кожній фан-зоні: Софіївська, Контрактова, Поштова і Троїцька площі по місту. Після Євробачення перемістимо тарілки в один з парків – або в парк Шевченка, або на Володимирську гірку, або будемо просити міська влада спеціально створити новий парк, щоб виставити там тарілки і створити галерею під відкритим небом. Будемо раді всім, хто захоче приєднатися до проекту", – цитує президента Folk Ukraine Ігоря Добруцького газета "Сегодня".
 
У Києві пройде виставка картин "STOP EATING UKRAINE" Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.07.2016
sava1.jpg14 липня в Музеї історії Києва російський опозиційний художник SAVA, який покинув Росію за політичними мотивами, вперше представить серію із 11 полотен, присвячену подіям у Криму та на Донбасі
Експозиція має назву STOP EATING UKRAINE та є своєрідним "дзвоном" траурних подій 2014-2016 років.
"Головна мета виставки – привернути увагу людей до подій, що відбуваються в Україні в останні два роки. Зокрема, до маловідомих фактів, пов'язаних з окупацією Криму та війною у Донбаському регіоні. Деякі цифри, відображені на полотнах, шокують відвідувачів.
Детальніше...
 
Виставка авторських робіт «Портрети» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.07.2016
g_konstatjuk1.jpgСьогодні, 13 липня в Музеї історії Києва - відкриття виставки "Портрети" львівської художниці Галини Константюк.
«Портрети» майстрині – це картини із вигаданими героями, за якими ховаються реальні люди. Це можуть бути знайомі художниці, друзі або ж просто випадкові люди. Ці образи врізаються в пам'ять, оскільки наповнені колоритними барвами, незвичайними українськими мотивами. Кожен портрет – це унікальна історія про людину, прочитати яку можна придивившись на риси обличчя.
Більшість робіт виставки мають народну тематику, що передає дух і красу українських дівчат. Зараз Галина постійно працює над новими творчими здобутками, тому що Муза ніколи її не залишає - вона живе у серці майстрині.
Виставку можна відвідати до 26 липня!
Детальніше...
 
Екскурсія Києвом з видатними історичними постатями Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.07.2016
posvarylus640x.jpgМузейно-виставковий центр «Музей історії Києва»  та Історико-меморіальний музей М. Грушевського, Літературно-меморіальний музей М. Булгакова, Музей української діаспори, Музей Шолом–Алейхема, Музей О. Пушкіна, Музей шістдесятництва представляють виставковий проект «Як не посварилися в Києві…».
Український історик Михайло Грушевський, класик російської літератури Олександр Пушкін, зірка балету паризької Гранд-опери Серж Лифар, письменник-містик Михайло Булгаков, співець єврейського народу Шолом-Алейхем та дисиденти-шістдесятники! Всі вони – безумовно талановиті люди. Але, що їх може об’єднувати? Адже, жили вони в різний час, мали різні світогляди і сфери діяльності.
А єднає цих людей величний Київ! Місто, де вони жили, творили, шукали натхнення, вчилися та здобували славу. І, звичайно ж, їхня приналежність до родини музеїв історії міста Києва, яка вже поза земним життям «поріднила» наших героїв, переплила їхні долі і запросила на спільну прогулянку улюбленим містом, але сучасним та іншим. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 80 з 346
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.