ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4706
mod_vvisit_counterВчора4464
mod_vvisit_counterНа цьому тижні4706
mod_vvisit_counterЗа місяць98032
mod_vvisit_counterЗа весь час7610841
Новини
До уваги водіїв: центр столиці перекриють на вихідні Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
158082.w695.jpg
8 вересня перекриють рух під час святкової ходи фестивалю театрів ляльок від Майдану Незалежності до Поштової площі. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
 8 вересня з 19:00 до 20:00 за нагоди відкриття Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок "pUp.pet" в центрі столиці відбудеться святкова хода. У зв'язку з цим розпорядженням КМДА передбачено обмеження руху транспортних засобів в даний час за маршрутом ходи, - йдеться в повідомленні.
 Зокрема, театралізоване урочиста хода пройде за адресою:
- вулиця Хрещатик, 38
- Майдан Незалежності
- Європейська площа
- Володимирський узвіз
- Поштова площа.
За матеріалами:  vechirniykiev.com.ua
 
Очільник району провів особистий прийом громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
drjhntkyiyhuikuy.jpg
Сьогодні, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації провів особистий прийом громадян. До очільника району звернувся відомий скульптор, почесний академік національної академії мистецтв України - Борис Степанович Довгань  з ініціативою та клопотанням щодо сприяння втановленню памятника  видатном письменику, дисиденту Василю Стусу по вулиці Терещенківській. Очільник району уважно ознайомився з наданою інформацією, обговорив всі деталі та шляхи реалізації цього проекту, надав консультації щодо технічних особливостей, процедури реалізації вищєзазначеної ініціативи.
 
Інформаційна сторінка Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
 
Конференція "Органи самоорганізації населення міста Києва:стан та перспективи розвитку" Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
osbb11jpg10022012090737_w300.png
Сьогодні в приміщені Київської міської державної адміністрації відбулась конференція присвяченна  стану та перспективам розвитку органів самоорганізації населення міста Києва. Захід відбувся за участю першого заступника КМДА Миколи Паворозника, директора департамента суспільних комунікації Марини Хонди, представників районих в місті Києві державних адміністрацій та працівників органів самоорганізації населення Києва. Присутні мали змогу обговорити ситуацію у галузі місцевого самоврядування яка існує на сьогодні. Так, наразі в місті Києві працюють 157 ОСНів, 103 з якиїх отримують фінансову підтримку з міського бюджету. Директор департаменту суспільних комунікацій проінформувала, що порівняно з 2016 роком фінансування органів самоорганізації збільшилось понад в два рази, про що свідчать відповідні показники. Проте існують і деякі проблеми, які  доцільно буде вирішувати консолідовано та спільно з головами ОСНів. Зокрема, не вирішеними залишаються питання наявності суперечливостей в Положенні про загальні збори ОСНів,необхідності  покращення системи фінансової підтримки Оснів, необхідності актуалізації Положення про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Присутні мали можливість обмінятись думками та пропозиціями щодо вдосконалення роботи, налагодити комунікацію для реалізації спільних заходів та впровадженя цікавих проектів  у місті Києві.
 
Порядок видачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
435454.jpg
В наш час громадяни не рідко зіштовхуються з ситуацією, коли втрачені ті чи інші документи, проте, порядок їх відновлення для них не відомий.
Найбільш “популярними” документами для повторного отримання є свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені.
Причини виникнення необхідності в отриманні таких документів можуть бути різними, як-то: втрата, пошкодження чи необхідність отримання документу нового зразка, потреба використовувати документ в іншій країні.
Отже, перше питання, яке виникає перед громадянами в такій ситуації -”ЯК ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТ?”
Законом України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” та Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, врегульовано порядок та строки отримання зазначених документів. Вищевказаними нормативно-правовими актами визначено, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінал якого було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, та повторна видача свідоцтва у разі внесення змін до актового запису чи його поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичними представництвами і консульськими установами України на підставі актового запису цивільного стану, складеного як в електронному вигляді, так і на паперовому носії.
Друге, не менш важливе питання - «ДЕ?»
Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану у такому випадку здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
Тобто, якщо Ви народились у Львові, одружились у Краматорську, а Ваші діти народжені у Києві, то отримати всі  документи про своє народження, шлюб та народження дітей Ви можете у найближчому РАЦСі незалежно від місця Вашого проживання або реєстрації.
Детальніше...
 
Виїзне засідання Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
dsc_0079.jpg
05 вересня 2018 року на території заводу напоїв «РОСИНКА», відбулось засідання Ради директорів  підприємств та організацій району, де присутніх ознайомили з сучасним виробництвом підприємства.
Друга частина відбулась в залі засідань, яку провів очільник голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга та голова Ради директорів Сергій Маляров разом з членами Ради.
Засідання розпочалось з  нагородження, до Дня підприємця, кращих підприємців Шевченківського району. Відповідно до розпорядження Шевченківської РДА від 08.08.2018 №66-к/тм були нагороджені почесною грамотою такі трудові колективи:
-     ТОВ «Будинок побуту «Столичний»;
-     ТОВ «Київський завод напоїв «Росинка»;
та оголошені подяки Шевченківської райдержадміністрації - 12 особам. Після церемонії нагородження, Рада директорів розглянула робочі питання.
Детальніше...
 
«Україна пам’ятає – світ визнає!»: стартувала міжнародна акція Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
ghjk.jpg1 вересня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» стартувала Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору.
Міжнародна акція символічно бере свій відлік від 1 вересня. Адже від 1 вересня і до 24 листопада українці відраховують 85 днів до 85-тих роковин Голодомору.
Першу акцію у столиці України присвячено пам’яті дітей, яких вбив злочинний сталінський режим страшною зброєю – голодом.
Детальніше...
 
До 100-ї річниці «Червоного терору» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
sdffgh.jpgСто років тому, 5 вересня 1918 року Рада Народних Комісарів більшовицької Росії (РРФСР) видала декрет "Про червоний терор". Документ легітимізував насильство як спосіб досягнення та утримання більшовиками  влади.
“Червоний терор” до прийняття декрету
Більшовики одразу після Жовтневого перевороту 1917 року взяли курс на політичний терор. З осені 1918 року терор набув статусу офіційної політики радянської влади, що й було закріплено декретом Ради Народних Комісарів більшовицької Росії (РРФСР) від 5 вересня 1918 року «Про червоний терор», в якому вказувалося: «Рада Народних Комісарів вважає, що  забезпечення тилу шляхом терору є прямою необхідністю; що необхідно убезпечити Радянську Республіку від класових ворогів шляхом ізоляції їх в концентраційних таборах; що підлягають розстрілу всі особи, приналежні до білогвардійських організацій, заколотів і заворушень; що необхідно опублікувати імена всіх розстріляних, а також підстави застосування до них цього заходу». Документ легітимізував насильство як спосіб досягнення та утримання більшовиками  влади.
Детальніше...
 
«Україна пам’ятає – світ визнає!»: стартувала міжнародна акція Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
ghjk.jpg1 вересня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» стартувала Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору.
Захід відбувся за участі Міністра культури України Євгена Нищука, представників Українського інституту національної пам’яті, Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», Міністерства закордонних справ України,  ВО «Меморіал» ім. Василя Стуса, Світового Конгресу Українців, Київської духовної семінарії УГКЦ, народних депутатів, відомих науковців та громадських діячів, школярів та студентської молоді.
Міжнародна акція символічно бере свій відлік від 1 вересня. Адже від 1 вересня і до 24 листопада українці відраховують 85 днів до 85-тих роковин Голодомору.
Першу акцію у столиці України присвячено пам’яті дітей, яких вбив злочинний сталінський режим страшною зброєю – голодом.
«Цей день ми вирішили присвятити дітям, які були вбиті в роки Голодомору і тим дітям, які не народилися у роки Голодомору-геноциду» – зауважила під час виступу Олеся Стасюк, Генеральний директор Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».
Детальніше...
 
Відбулась конференція освітян Шевченківського району Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
cerpneva_konferencia_20180108.jpg
5 вересня  2018 року відбулась щорічна колегія керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Шевченківського району «Маркер якісної в умовах освітніх реформ». З вітальним словом перед присутніми виступив голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга. Очільник району наголосив на тому, що освітня галузь у районі посідає пріоритетне перше місце. Голова райдержадміністрації, зокрема, зазначив, що із майже мільярдного районного бюджету на освіту виділено 941 мільйонів гривень. Олег Олександрович відмітив, що суттєво скоротилась черга у дитячі садки, у деякі навчальні заклади закупили сучасні меблі-трансформери, дидактичний матеріал, сучасні мультимедійні комплекси, покращили матеріально-технічну базу. Зараз іде  активна робота над інвестиційними проектами. 
На конференції освітяни обговорили хід підготовки галузі до нового навчального року, інновації реформування в навчальному процесі, проблеми та досягнення.
Детальніше...
 
До завершення голосування за проекти Громадського бюджету  3 залишилося 10 днів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
fghjrt.jpgУ Києві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету ‒ 3. Як повідомлялося раніше, до голосування було допущено 940 проектів-ініціативи киян на загальну суму понад 510 млн грн, над якими працювали 389 команд. Голосування завершиться 15 вересня 2018 року.
Станом на ранок 5 вересня вже проголосувало понад 58 тис. киян, які віддали більше 163 тис. голосів. Найбільше проектів подано у категорії «Громадянське суспільство» – 311. У нових категоріях «Публічний простір» та «IT» на голосуванні 42 та 13 проектів. Решта проектів: «Освіта» – 249, «Спорт» – 115, «Культура, туризм» – 56, «Комунальне господарство, енергозбереження» – 54, «Соціальний захист» – 24, «Екологія» – 22, «Охорона здоров’я» – 19, «Дороги, транспорт» – 13, «Безпека» – 10, інше – 12 тощо.
Детальніше...
 
“Європравки”: конституцію України змінять заради курсу на ЄС і НАТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2018
ddffgfdh.jpgПравки до Конституції запропонують у вересні. Експерти вважають, що шанс на те, що депутати  їх приймуть, є.
Вихід на роботу після канікул може початися у народних депутатів з змін до Конституції. Президент Петро Порошенко на параді на честь Дня Незалежності повернувся до теми приєднання України до НАТО і ЄС."Сегодня" з'ясувала, навіщо це питання потрібно закріплювати в Основному законі і чому швидко це зробити не вийде.
Європравки
Вперше про закріплення європейської та північноатлантичної інтеграції в Конституції Порошенко заговорив на своїй прес-конференції на початку 2018 го.
"Це може стати імперативом для всіх політичних сил на роки вперед", - підкреслив він тоді.
До питання президент повернувся під час святкування Дня Конституції, 28 червня, пообіцявши, що найближчим часом подасть проект змін до Конституції, який "на якір" курс на НАТО і ЄС. Вже на параді, присвяченому 27-й річниці української незалежності, гарант розкрив деталі цього процесу:
"Юристи знайшли формулу, як це зробити оптимально і швидко. До відкриття осінньої сесії, яка запланована на 4 вересня, буде зареєстрований законопроект. Державний компас впевнено показує на Захід. Його стрілка жодного разу не здригнулася. І не здригнеться, поки цей компас в моїх руках".
Нагадаємо, влітку минулого року парламент законодавчо закріпив наміри нашої країни вступити в ЄС і НАТО. Цього року Північноатлантичний альянс зробив крок на зустріч, визнавши за нами статус країни-аспіранта (кандидата на членство в організації).
Детальніше...
 
Через масовий забіг у центрі Києва обмежать рух транспорту Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2018
5b8f7d3a9c94b.jpg
На вихідних 8 та 9 вересня у зв'язку з проведенням Intersport Run UA 2018, буде обмежений рух транспорту в центральній частині міста, у зв'язку з чим зміняться маршрути громадського транспорту.                                                                          8 вересня (субота) триватимуть підготовчі роботи до проведення заходу за адресою: вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Михайлівської) з 05:00 08.09 до 24:00 09.09.2018р, рух буде обмежений.                                                               9 вересня (неділя) відбудеться масовий забіг, у зв'язку з чим буде обмежено рух на таких вулицях:
Європейська площа – 09:00 - 13:30;
вул. Михайла Грушевського – 09:00 -13:30;
Петрівська алея – 09:00 – 13:30;
Паркова дорога - 09:00 – 13:30;
алея Героїв Крут – 09:00 – 13:30;
вул. Івана Мазепи – 09:00 – 13:30;
пл. Арсенальна – 09:00 – 13:30;
Дніпровський узвіз -09:00 – 13:30
Водіям рекомендують на ці дні, запланувати свій маршрут завчасно.
За матеріалами: vechirniykiev.com.ua 
 
Цього тижня у столиці триватимуть сезонні ярмарки Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.09.2018
1003709ffgjxjhf.jpg
За сприяння Київської міської та районних в місті Києві державних адміністрацій, враховуючи звернення мешканців столиці, будуть проведені сезонні ярмарки, на яких передбачено продаж сільськогосподарської продукції. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Отже:
4 вересня (вівторок)перетин вулиць О. Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4; вул. Багговутівська, 1; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).
06 вересня (четвер)ул. Багговутівська, 1;
07 вересня (п’ятниця) - вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20; перетин вулиць О. Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94; вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу).
 
За інформацією: https://kyivcity.gov.ua 
 
Всеукраїнський марш за права тварин - 2018. Зроби крок гуманності! Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018
39581337_1718249608230251_2671312672762363904_o.jpg
30 вересня 2018 року вдруге відбудеться Всеукраїнський марш за права тварин. За ініціативою UAnimals тисячі людей зберуться заради гуманістичних цінностей на центральних площах своїх міст: від Львова до Харкова, від Тернополя до Одеси.
У Києві марш за традицією стартуватиме о 12:00 в парку ім. Шевченка та через вулицю Володимирську прямуватиме на Михайлівську площу. Подія має на меті популяризацію гуманістичних цінностей та об'єднання людей навколо питання захисту тварин від жорстокого поводження.
Що вимагає марш за права тварин?
Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.
Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
Відмова від використання живих тварин для експериментів та ін.
Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
Законна протидія діяльності хутряних ферм та розвитку хутряної промисловості.
Перешкоджання діяльності живодерів-догхантерів.
Припинення програм масового вбивства та евтаназії безпритульних тварин у містах України.
Внесення лосів та інших диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
Зроби крок гуманності! Гуманність – не точка на карті, а довгий і складний шлях. Почати його варто прямо зараз!
 
У рамках проекту «Лікар у Вашому домі» кияни можуть безкоштовно обстежитися (+ графік) Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018

54557.jpg

У рамках проекту «Лікар у Вашому домі» за минулий тиждень обстежено 2026 осіб та здійснено 60 виїздів мультидисциплінарних бригад. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
«Цього тижня кияни традиційно матимуть можливість безкоштовно обстежитися за основними показниками здоров’я та отримати рекомендації фахівця за результатами обстеження. Серед обстежень: вимірювання артеріального тиску, визначення рівня холестерину та цукру крові», – розповів Микола Поворозник.
Зауважимо, за результатами минулого тижня у 767 осіб виявлено підвищений артеріальний тиск, у 185 – підвищений рівень холестерину та у 152 – підвищений рівень цукру крові.
Середа 05.09.2018 (11:00-14:00) - вул. Миколи Пимоненка, 13-А (біля бізнес центру);
Четвер 06.09.2018 (11:00-14:00) - вул. Щусєва, 44 (біля магазину «Зоотовари»); 
П'ятниця 07.09.2018 (11:00-14:00) - вул. Зоологічна, 4-А (у дворі житлового будинку).

 

За інформацією: https://kyivcity.gov.ua
 
Почав діяти новий порядок створення груп подовженого дня в школах Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018
646978897.jpg
Відтепер для всіх шкіл України діє новий порядок створення груп подовженого дня. Відповідний наказ МОН, зареєстрований в Мін’юсті відсьогодні набрав чинності.
Головними новаціями порядку є те, що він передбачає кращі умови для дітей та вперше дає можливість відкривати інклюзивні групи.
Так, якщо раніше групи можна було комплектувати з учнів щонайменше 4-х вікових категорій, то зараз різниця у віці учнів однієї групи не може перевищувати 2-х років. Така зміна дозволить забезпечити комфортніші умови для дітей, враховуючи їхні індивідуальні психологічні відмінності та фізичний розвиток.
Водночас у школах, розташованих в сільській та/або гірській місцевості, де здійснюється підвезення шкільним автобусом, групи можна утворювати для учнів різного віку.
Рішення про створення та роботу груп подовженого дня приймають засновники шкіл за письмовими зверненнями батьків чи інших законних представників учнів. Для цього в школі також має бути відповідна матеріально-технічна база та умови для харчування. Для першокласників можуть створювати умови для сну.
Зараховувати дітей до груп можна протягом всього навчального року.
Детальніше...
 
Відбулась нарада з керівниками комунальних підприємств Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018
harada_04-0818.jpg
Сьогодні у Шевченківській райдержадміністрації відбулась щотижнева нарада  з керівниками комунальних підприємств, ТОВ, підрозділів райдержадміністрації, що опікуються житлово-комунальним господарством під керівництвом голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги.
Головним та актуальним питанням наради було обговорення стану підготовки систем опалення житлових будинків всіх форм власності до опалювального періоду 2018-2019. За словами  директора Савченка Дмитра Вікторовича КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району» на сьогоднішній день активно продовжується підготовка до опалювального періоду жилого фонду 2018-2019 років. РТМ продовжують отримувати акти готовності за формою Е-8.  
Очільник райдержадміністрації окремо звернув увагу на взаємодії комунальних служб району  з комерційними організаціями щодо організації та вивезення сміття. Традиційно на завершення наради заслухали звіт щодо стану розгляду та закриття звернень громадян, котрі надходять до КБУ "Контактний центр міста Києва".
Наприкінці наради Олег Олександрович дав протокольні доручення керівникам структурних підрозділів адміністрації та керівникам обслуговуючих організацій.
 
9 вересня у Києві відбудуться бігові змагання «Intersport Ukraine Run 2018» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018
3486.jpg
У зв’язку із підготовкою та проведенням спортивно-масового заходу 8 серпня із 05:00 до 24:00 9 серпня буде заборонено рух транспорту вулицею Хрещатик.
Окрім того, рух заборонять 9 вересня із 09:00 до 19:30 за маршрутом бігових змагань: вул. Хрещатик – Європейська площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – вул. Михайла Грушевського – Арсенальна площа – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Петрівська алея – Паркова дорога – алея Героїв Крут – вул. Івана Мазепи – Арсенальна площа – вул. Михайла Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик.
Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечать публічну безпеку, а також супровід учасників під час проведення заходу. Департамент охорони здоров’я – чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги. Головне управління ДСНС України у м. Києві – чергування пожежно-рятувальної техніки.
Нагадаємо, під час бігових змагань учасники подолають дистанції: 10, 5, 2 км, а також командні забіги.
Зареєструватись на подію можна на сайті: http://intersportrun.org.ua/. 
 
Київводоканал проводить ремонтні роботи Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2018
2.jpg
Для надійної роботи систем водопостачання Київводоканал проводить ремонтні роботи, у зв`язку з чим буде відключено водопостачання за наступними адресами:
04 вересня з 10.00 до 20.00  – вул. Алма-Атинська, 39-А, 39-В, 39-Г, 39-Д, 39-Є, 41-А, 41-Б (ж/б).
04 вересня з 22.00 до 06.00 05 вересня – вул. Антоновича, 50, 57, 59, 59-Б (ж/б); вул. Ділова, 11, 13, 20, 22, 22-Б, 22-В, 24 (ж/б); вул. В. Васильківська, 74, 76, 76-Б, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88-А, 90, 92 (ж/б), 78 (школа).
05 вересня з 09.00 до 20.00 – вул. Героїв Севастополя, 1, 5, 7, 9, 8, 5-А, 7-А, 7-Б, 10-А, 10-Б, 12, 14, 16 (ж/б), 3 (д/с), 3-А (прокуратура); вул. В. Гавела, 25, 27-А, 29.
06 вересня з 10.00 до 19.00 – вул. Качалівська, 9 (ж/б).
ПрАТ «АК «Київводоканал» дякує за розуміння та просить вибачення за тимчасові незручності, а також нагадує про необхідність заздалегідь запастися водою.
 
За інформацією: https://vodokanal.kiev.ua 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 80 з 12397
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.